Laiks

 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Nesaprotu kā ar visu tiek galā tie/ās kuri/as ikdienā daudz dara.
Rij kautkādus stimulatorus kas dod enerģiju?
Man ir iestājies totāls nogurums no ikdienas. Ikdienā strādāju standarta 8h darbadienu + atnākot mājās jāpalīdz sievai uzņemoties rūpes par mazo uz 3h, pēctam uzreiz esu tas kuram jāgatavo vakariņas un pēc tām jānomazgā trauki. Kā no rīta ap 7.00 pieceļos tā līdz 00.00 vislaik ko daru.
Brīvdienas ir tas dienas kad jāvelta laiks mājas kārtošanai, braukšanai uz veikalu iepitrkt pārtiku, un uz vairākām stundām jāpieskata bērns. Tā paiet visas manas brīvdienas.
Ja draugi kur paaucina uz jubilejām vai tāpat uz pasēdēšanu un sieva pat atlaiž man paarsti nav vēlem un power vairs kur vēl braukt un ko darīt.
Jūtos kā izspiesta jāņoga.
J\ūtu ka vispār lēnām pazūdu no dzīves, aizvien retāk vairs interesējos kas vispār notiek pasaulē, aizvien retāk skatos bildēs soc tīklos un sazvanos ar draugiem lai uzzinātu kā vi\niem iet, nekur ārpus māajs nav vairs vēlme iet utt.
08.06.2017 10:26 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Acīmredzot tu neproti plānot laiku un efektīvi darīt lietas. Es strādāju 8h darba laiku, studēju, 3x ned apmeklēju sporta zali (1,5h katra reize), taisu vakariņas, kopju sevi (manikīrs, mati, dažādas procedūras, iepirkšanās un tml) un esmu dzīva.
Māju uzkopjam ar draugu kopā, iepirkšanās neaizņem vairāk par pus h, ejam uz veikalu 3x ned.
Sadali pienākumus rūpīgāk ar sievu, viņa var uzkopt māju pa dienu. Plāno iepirkšanos, vienā reizē nopērc vairāk paikas, lai nav nākamajā reizē 3h veikalā jātup, vai arī pēc darba iebrauc un paķer kaut ko uz pus nedēļu... bet vairāk man šķiet, ka jūs nereāli daudz ēdat. Varbūt drīzāk vajag plānot ēdienreizes un sagatavot uz vairākām dienām - atliek tikai uzsildīt.
08.06.2017 13:53 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Tas jau atkarīgs kuru dienu pērcies, nav vismaz veikalā kur es pērkos konkr;ets biezpiens kurš vienmēr būtu ar labu tremiņu. Tas atkarīgs kad ;siem bijuis piegāde utt
08.06.2017 13:54 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Pie tam, kur es pērkos (Mārupes Rimi pārsvarā), tur biezpienam vispār 2 nedēļas termiņš. :D
08.06.2017 13:57 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
crimson
Vispār saproti ko iesaki, pati mini ka pērkaties 0.5h bet 3x nedēļā, es saku ka pērkos 1x ned''ekā bet 2-2,5h tas prasa. Bet tu pātrmet ka pa ilgu s''ezu veikalā, ja sasummē laiks ir lidzgs ka man .. laika plānotāja
Ko uz ilgāku laiku? - pienu? biezpienu? maizi? ... zini biezpienu kas stāvš 2-3 ned''elas? zini pienu kas stāvēs 2-3 ned''elas - turklāt atvērtā iepakojumā..
08.06.2017 13:58 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Apple_pie
tiem sausajiem jaa.. bet paskaties tiem kas parastaja;s paciņās.... paarsti ir labi ja 4-5 dienas
08.06.2017 13:59 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
ka mums ir :
berns celas 6h30 vai 7h, tad gib paest un citreiz ir pielauzams uz stundinu vel pagulet. Es parasti to izmantoju un gulu vai gulu ar bernu, ja ne, tad virs parupejas, paspelas ar mazo, ja mes gulam, tad tikmer vins piekarto maju, uztaisa man kafiju. Tad mes celamies, bet virs dodas uz darbu ap 9h. ikdiena ir kada ir, man loti nepieciesama kartiba, bet citreiz ta nav prioritate, tapat ka sev est neiespringstu taisit ari vakarinas viram negatavoju, bet plus mums vel ir suni, kuri no rita un vakara javed pastaigas, katra vismaz 1,5h.
Virs ir majas ap 19h, tad parasti vins grib paspeleties ar mazo, citreiz ja vinam luste, tad lieka vanna, parasti gan ta esmu es, kas liek gulet ar retiem iznemumiem. Berns iet gulet starp 20h un 21h.
Pec tam taisam est ( virs taisa, es piepalmidzu vai piekartoju maju, vai apdaru savus darbus), citreiz, kamer es lieku gulet, virs sak taisit est. paedam apo 22h, paskatamie skadu filmu vai serialu, vai parunajam, vai, ja kas kopigi japlanot, tad to daram! ejam gulet ap 00.00
Ieperkamies svetdiena uz nedelu visus darzenus- kopa ejam uz tirgu un tas ir vis mumsu rits!
pa nedelu es ar ratiem ik pa laikam pieperku so to, ko vajag!
Ko es tev iesaku!!
1) berns ir nikigs, jo par maz gul! Saku no pieredzes, jo mums ari bija posms ar nikigu bernu, ko likam gulet ap 00.00!!
kops ieviesam ciklu ap 20!! visiem dzive labak, berns nemz vairs netaisa nikus del miega, vins izgulejie sun pasiem laiks un izgulejusies! Iesaku!!
2)nav jau tikai ta, ka ir darbi un darbi, piemeram, majas kartosana, mums ir jautrs pasakums, to daram kopa, uzstadam viens otram challengus un apbalvojumus- uztaisit otram kafiju, vai laut izveleties filmu vai izdomat desertu!! AR to gribu teikt- ATTIEKSME!! un ka tad jus to maju piecukojat, ak katru dienu ir javac un javac vairaksas stundas??
3) par to iepirksanos- ok, saprotu, bet nav jau tev visam japarbauda termini, ja perc tikai uz nedelu? tikai svaigajiem produktiem- biezpiens, olas, siers, piens, gala, zivis... kas vel.?? nav jau tik daudz!?
4) ko tu daritu ar savu brivo laiku? saprotu, ko konkreti tu gribi darti ta vieta ka but ar gimeni? Laikos socialos tiklus? runat ar draugiem? iet vinus satikt? tam visam ir risanjumi- laiko, kamer gatavo est! es, piemeram, skatos savus serialus, kamer taisu est! sazvanities ar draugiem? dari to, kamer esi veikala!! iziet ar draugiem? taisat majas balites sestdienas!!
08.06.2017 14:00 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Jomajo, ko es te lasu, 3h, lai pārtiku nopirktu. Ja es sēdētu un rēķinātu, cik reizes pārcilāju vienu biezpiena paku, cik metri ir no viena plaukta līdz otram, cik ilgi likšu maisos un tamlīdzīgas lietas, tad līdz veikalam vispār netiktu. Varbūt tiešām vērts pasūtīt, lai uz mājām atved, ja tas ir tik sarežģīti un patērē tik daudz nervu.
08.06.2017 14:03 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Man 3h veikala, ja perkas uz nedelu nemaz neliekas briesmigs laiks!! bet nesaprotu, kapec tu so laiku uzskati ka problemu!? 1) ja ej viens, tad tas ir tavs laiks, dari ka gribi, ko gribi, vel citas lietas pie reizes vari pakert un visus apzvanit! 2) ja ej kopa, tad tik ilgi nepiet un varat pirms vai pec, ko kopigu forsu atputai izdomat, piemeram, paest arpus majas...
08.06.2017 14:07 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Nesaprotu ko visi brīnās... zināt grib;etu redzēt cik tad Jūs katra ātri izietu veikalu ja iedotu konkrētu sarasktu ar 70-80 da''zadām vienībām kas jānopērk pa vius lielveikalu un daudzām no tām vien;ibām tev jāatrod vēl maximāli ilgāakis derīguma tremiņš no vis apiedāvātā. To vius sakrāmētyu uz lentas, gadītu kamēr aksiere vius saskenēs, pēctam sakrāmētu entajos maisos un uz auto + laiks ceļam uz māja'm un pēctam arī mājaš vēlreiz j;akrāmē laukā.
Zinu jau pirmo problēmu - uz iepirkuma beig;am ratus vairs nevarēsiet gandrīz pastumt no smaguma :-D.. vienreiz intereses pēc jau pasvēru cik tas viss kopā sver.... ap 40-45kg
08.06.2017 14:09 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
havaja
Ja nepamanīji, es jau nesūdzējos, citi te izrādīja izbrīnu ko tiki ilgi un kā ats dabūjams gatavs
08.06.2017 14:10 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Turklāt palabošu ka man tas praas 2-2,5h laiak nevis 3h ko te dazi nooapaļojuši uz augšu
08.06.2017 14:12 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
manus ieteikumus tu ari izlasiji vai tikai turpini ciest un svert savu "ciesamo"?
08.06.2017 14:12 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Cik līdzīgas diskusijas jau ir bijušas? Varbūt lietderīgāk būtu apsēsties kopā ar sievu un šo visu izrunāt?
--
Mums bērnam gandrīz 2,5 gadi. Ar visu veiksmīgi tiekam galā, neviena palīga nav un nebūs.
Darbdienās gatavoju es, māju tīru es, tā ir bijis visu laiku. Brīvdienās pārsvarā vīrs izsūc putekļus, es tikmēr pagulšņāju, bet ta neprasa nemaz tik daudz laika.
Pārtiku pārsvarā iepērkam 1x nedēļā, kopā aizbraucam uz veikalu un visu sapērkam. Ja zinu, ka negribēsies braukt, tad pasūtu no e-maxima.lv
--
Tusētāji neesam, ja ejam kaut kur ciemos vai uz kādu pasākumu, tad visi kopā.
--
Bērns vēl joprojām naktīs modina 2-4 rezes. Pie bērna eju es, jo viņam naktī tēti nevajag, tikai mani.
--
Kad vīrs ir mājās, tad bērnam velta visu savu brīvo laiku, jo, pirmkārt, pats to vēlas.
--
Nu, dīvains jums tas attiecību modelis, kā arī Tava attieksme pret savu bērnu.
08.06.2017 14:14 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
ej uz mazaaku veikalu, nevis xxl maximu :D
kaada jeega tev visiem produktiem paarbaudiit terminju, ja piemeeram to pashu pienu izdzersiet 2 dienaas, kuram deriiguma termish beidzas peec 10 dienaam:D un parasti veikala plauktos visu svaigaako liek aizmuguree.
beerns arii pa dienu gulj, tad sieva var aiziet iepirkties. un ja vinja iepeerkas visai nedeeljai tad to 1x nedeeljaa izdarot 6 paliek atpuutai.
nezinu cik jums liels mazulis - ja paaris meeneshus vecs tak neprasa tik lielas puules, ka nevar atrast laiku piepaliidzeet tev. pat ja vinja celjas naktii barot (ar kruuti), to var dariit juusu gultaa guljus - beerns eed, kameer pati viegli iemieg. un gadu vecs jau pats var saakt patstaaviigi kko dariit.. neticu, ka juusu beerns ir tik problemaatisks, ka visu laiku tiek neeseets uz rokaam un sieva pat nevar griidu izsuukneet..
08.06.2017 14:15 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
izlasīju. māajs k;artošana kopā nav nekāds risinājums, situācija paliek tad tāda pati ka laiks citam nav vienalga vai kārtoju viens vai ar kādu kopā, jo ko kārtot nekad nebeigsies lai cik sakārtosi.
Nejau bērna niķīgums bija svarīgāka tēma ko trunāju un kas ir tā problēma
Par iepirksanos pati jau atbildēji bet nejua tiaki dreīguma tremiņu mekkēšana vien ir papildus laiks, nu piemēram konkrētu garšvielu meklēšaana plašajā garšvielu plauktā kur to ir ap 300. Kautvai pēc svaigaš gaļas rindā stāvēšana pie taš izniegšanas (nejaukt ar kasi) , augļu pataustīšan cik mīksts utt.. nu nav tā ak vot reku ir un met tik grozā, ja pērcies uz ilgu laiku jār''ekinaš ka tev jādab'ū ispējami svaigāakis produkts
08.06.2017 14:17 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Annie
Kas tad manai attieksmei pret bērnu tagad pēkšni vainas? Es ar viņu pavadu vius svau brīvo laiku, aprūopēju arī sievu, un tagad es vainīgs ka j;utos oārguris? Tā ir slikta attieksme justies nogurušam?
08.06.2017 14:19 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja autoru paklausās, tad citiem bērnu nav un citi cilvēki neiepērkas.
--
Nekas no ieteiktā neder, ko tad vēlies? Lai kāda no mums aizbrauc jūsu vietā uz veikalu? Lai sakārto māju? Lai paucinās ar bērnu?
--
Galu galā, tak radiniet bērnu pie pastāvības. Ņemot vērā, cik daudz diskusijas jau esi izveidojis, bērns vairs nav zīdainis, tāpēc nav jau nevarīgs. Ja bērnam ir kādi attīstības traucējumi, tad tas jau ir cits stāsts.
08.06.2017 14:21 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Dream Cream
Nesaprati pareiz, vot to pienu es pētrku vairākus tāpat kā citus produktus. atkārtosšos iepērkos uzreiz uz NEDĒĻU. Tas nozīmē ja pieņemotka paku izdzer 2 dienās tad pērku 3-4 pakas. L;uk k;ad''el termiņam ir nozīme
08.06.2017 14:22 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc ir jāaprūpē sieva? Vai tad ir invalīde? Un cik liels bērns? Tas tomēr ir svarīgi, lai kaut ko ieteiktu.
08.06.2017 14:22 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
parūpēju lai vi;na avr atpūsties jo loiem;eram pa ankti bērnu aprūpē viņa nevis es tād''el savā ziņā amns pienākums par sievu rupēties pāējso laikos.
Bērnam 2 gadi
08.06.2017 14:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits