Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iecienītākā vieta skriešanai

 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Sveikas!
Lai nebūtu tāda sūdzēšanās tēma un aizbildinājumu meklēšana, uzreiz sākšu ar jautājumu tām, kurām patīk skriet krosiņus - kāda ir jūsu iecienītākā skriešanas vieta?! Vai Tev vienalga pa kurieni skriet? Varbūt dod priekšroku stadionam, vai sporta zālē uz skrejceliņa? Varbūt Tev patīk skriet pa pilsētu vai tieši nomaļāku vietu?
Protams, es sev mazliet meklēju aizbildinājumus droši vien.. bet man tuvumā mājām nav normālas skriešanas vietas. Vai nu jāriņķo pa ciematu (kkā neērti), vai jāskrien gar lielceļu (mazliet biedē).
Vienu vasaru dzīvojot pie vecmammas skrēju pa parku, kas bija mana iecienītākā vieta un bija ērti palielināt distanci pa druskai.
Man nepatīk skriet stadionā, nespēju skriet pa apli, tad vairāk par 1 apli nevaru noskriet. Nerunāsim par skrejceliņu, kur atliek skatīties vienā punktā, tas nav man.
Droši vien jāpārkāpj sev pāri un kāskrien pie reizes izlūkojot dažādas vietas. 8-):-/
07.06.2017 17:56 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
Man vislabāk patīk skriet pa āru - ielām, mežiem, parkiem. Nepatīk ne stadioni, ne skrejceliņi zālē.
Rīgā parasti skrienu pa krastmalu, pāri Akmens tiltam un otrpus Daugavai, jo sanāk vistuvāk mājai un ir salīdzinoši droši. Kad atpūšos laukos, skrienu pa ciematu uz riņķi. :-D
07.06.2017 18:04 |
 
Reitings 382
Reģ: 29.05.2017
Man vislabāk patīk skriet pa āru - ielām, mežiem, parkiem. Nepatīk ne stadioni, ne skrejceliņi zālē.

Tas pats.
Rīgā skrēju pa parku, laukos meža taka vai gar ceļu, kur garāks gājējceļš.
10.06.2017 21:31 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Tikai svaigā gaisā, nekad piesvīdušā zālē. Mīļākā vieta ir meža takas, bet tā kā dzīvoju pilsētā un līdz mežam tikt reti sanāk, nākas samierināties ar parku.
10.06.2017 21:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits