Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dāmas, sakiet lūdzu..

 
Reitings 11
Reģ: 12.04.2017
Kā jūsu uztverē izpaužas šis pašvērtējums, kas jums ir?
Es esmu lasījis šeit daudzas diskusijas. Vienā no diskusijām tika minēts, ka jāaudzē savs pašvērtējums.
Kā tas izpaužas jūsos? Jūs uzskatāt, ka esiet labākas par citām?
Par krāpšanu ir cita lieta. Mīlestība , protams. Bet redz, ka ar visu mīlestību vīrieši aiziet pie citām.
Esmu no vairākām dāmām dzirdējis, ''ja manam vīram kāda uzsmaidītu, es tik pasmietos, jo man ir pašvērtējums''. Tātad reāli jūs uzskatāt, ka esat labākas par citām, potenciālajām vīrieša partnerēm?
Nav provokatīvs jautājums, esmu tieši otrādi ieinteresēts tajā visā.
06.06.2017 19:52 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
http://www.saulesjosta.lv/index.php/psihologija/1325-pasvertejums-ta-butiba-un-nozimiba-katra-cilveka-dzive.html
Tu vispirms palasi, kas tas pašvērtējums tāds ir, un vai tas ir vai nav tas pats, kas uzskatīt, ka esi labāks par citiem.
06.06.2017 20:12 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tas pašvērtējums nenozīmē 'esmu labāka par citām'. :D
Tas augstais pašvērtējums nozīmē 'Dzīve ir skaista'. :-P
.
Interesanti, kāpēc Tu esi ieinteresēts šajā jautājumā. Tā Tava diskusija ar fotošopēto beibi arī bija šī jautājuma izpētes nolūkos?
06.06.2017 20:14 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, vienmēr būs kāda, kas savā ziņā labāka .. vai sliktāka :D Arī ticu, ka teorētiski pa pasauli varbūt klīst kāds vēl bagātāks, gudrāks un skaistāks vīrietis :) Tāpēc jau neies krist visiem pēc kārtas virsū :D
06.06.2017 20:19 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Manā izpratnē augsts pašvērtējums ir nevis tad, kad es uzskatu sevi labāku par citiem (tā ir iedomība) bet tad, kad esmu gana laba savās acīs, lai nekristu kompleksos.
06.06.2017 20:33 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tas jau nav domāts, ka esi vislabākā. Bet gan tas, ka apzinies savu vērtību, patīc sev, neesi sliktākā.
10.06.2017 20:05 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Es šo tēmu labprāt pagrieztu citā virzienā.
Ir skaidrs, ka veselīgs un adekvāts pašvērtējumam nav sakara ar jušanos pārākam par citiem, bet labam.
Taču es ļoti bieži esmu tepat diskusijās pamanījusi, ka zems pašvērtējums tiek ļoti pelts un nicināts.
Kāpēc tā?
Ja cilvēkam ir negatīva attieksme pret savu izskatu, karjeru, atalgojumu, sabiedrisko vērtību utt. arī no citiem uzreiz pretī nāk tāda pati attieksme, cilvēks tiek nolikts vēl zemāk par zāli.
Vai cits piemērs, ko es šodien pamanīju internetā - "Rekur, kurla meitene dzied, rekur meitene ar kājas protēzi dejo, ko tu te sēdi un meklē attaisnojumus savai nevarēšanai? Bet Tu paskaties, kā šie var!" Un vienmēr tas tiek pasniegts tādā agresīvā mērcītē. Vai tas tiešām kādam ceļ pašapziņu un motivē?
10.06.2017 22:29 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kada vienmer bus labaka, skaistaka, milak, gatavos labak, smaidis skaistak un busbar glitakiem matiem, nagiem, ragiem. Pasvertejums ir savas vertibas apznasanas, paspietiekamiba un sapratne, ka lidz ar viriesa aiziesanu, ja ta notiek, dzive nebeidzas. Kas gribes krapt, kraps un viss lai cik laba busi.
10.06.2017 22:38 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pašvērtējums ir nevis labāka par citiem, bet gana laba, lai nekristu zemāk. ;-)
10.06.2017 22:38 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Pašvērtējums nenozīmē "esmu par to, kura uzsmaida manam labāka" augsts paš ērtējums nozīmē to, ka man ir vienalga, ka kāda uzsmaida, koketē utt. Jo es ZINU, ka ES esmu vajadzīga savam vīrietim, nevis kāda cita. Es ZINU, ka esmu pietiekami glīta, gudra un forša, lai gadījumā, ja mani pametīs, es nenomirtu vientulībā. Var jau būt, ka tā, kura tur smaida ir perfekta, bet es esmu ES. Un es taču redzu, ka vinjam citas neinteresē. Ja es redzēšu, ka vinjam rodas liela interese par kādu citu, ja redzēšu, ka iemīlas citā, tieši mans augstais pašvērtējums ljaus vinjam aiziet, nekritīšu celjos un nelūgšos, lai paliek ar mani
10.06.2017 23:10 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Ir skaidrs, ka veselīgs un adekvāts pašvērtējumam nav sakara ar jušanos pārākam par citiem, bet labam.
Taču es ļoti bieži esmu tepat diskusijās pamanījusi, ka zems pašvērtējums tiek ļoti pelts un nicināts.
Kāpēc tā?
Ja cilvēkam ir negatīva attieksme pret savu izskatu, karjeru, atalgojumu, sabiedrisko vērtību utt. arī no citiem uzreiz pretī nāk tāda pati attieksme, cilvēks tiek nolikts vēl zemāk par zāli.
Vai cits piemērs, ko es šodien pamanīju internetā - "Rekur, kurla meitene dzied, rekur meitene ar kājas protēzi dejo, ko tu te sēdi un meklē attaisnojumus savai nevarēšanai? Bet Tu paskaties, kā šie var!" Un vienmēr tas tiek pasniegts tādā agresīvā mērcītē. Vai tas tiešām kādam ceļ pašapziņu un motivē?

Tāpēc, ka dažiem to vien vajag, kā atrast citam vājo vietu un ieknābāt (t) Diez vai kāds patiešām domā, ka bakstīšana ar pirkstu, ka, lūk, "kāds cits gan var izdarīt to, ko tu nevari", kādu reāli motivēs. Tas vienkārši ir veids, kā tam runātājam pašam sev iegalvot, ka ir vislabākais, gudrākais un foršākais (uz otra rēķina, bet par to jau, protams, reti kurš aizdomājas).
11.06.2017 00:04 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Mis Take pareizi sacīja ;-)
11.06.2017 00:07 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Pacelšu, interesanta tēma. :-)
12.06.2017 17:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits