Vakara iedzeršana

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Cik bieži un cik daudz ko alkaholisku lieto jūsu puisis/vīrs? Kā jūs pašas ar alkaholu? Regulări lietojat, cik maz/daudz?
04.06.2017 13:53 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Es tikai pievienojos uzskatam, ka spriest par to, cik citas ir amorālas, var tad, ja tavi personīgie ieradumi nekaitē citiem cilvēkiem un videi

Dzeršana jau kaitē pašam cilvēkam. Nesapratu to salīdzināšanu, kāpēc citām, kas nedzer tik daudz vai vispār, jāatskaitās un jāprāto, vai nedara kaitīgu ko citiem vai videi.
07.06.2017 19:46 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
bet snauc ikdiena koku

Kā koku var iešņaukt?:-D
07.06.2017 19:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ar iso O.... kam vajag sapratis:-P
07.06.2017 19:51 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Kas attiecas uz alko un aknām, tad aknas ir tās, kas iznes to lielo smagumu, lai organismu attīrītu no etilspirta (tā, kas mazāk vai vairāk sastopams visos alko dzērienos) un tā noārdīšanās rezultātā uzražotiem atkritumiem (piem., acetaldehīdu, kas ir toksisks savienojums, cita starpā). Un aknas šo darbiņu nepadara vienā dienā, tāpēc tie trīs mēneši ir reāli (atkarīgs, protams, no etilspirta uzņemtā daudzuma un dzeršanas biežuma).
Kuram interesē sīkāk, te par etilspirtu jeb etanolu https://lv.m.wikipedia.org/wiki/Etanols
Un te par acetaldehīdu https://lv.m.wikipedia.org/wiki/Acetaldehīds
.
Man pašai ar šo info jau ir gana, lai alko vietā izvēlētos ūdeni. :)
07.06.2017 19:53 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Alkoholu lietoju ļoti reti, jo laikam negaršo īsti. Šad un tad var glāzi vīna vai malciņu laba alus, taču ātri sāku šķobīties, ātri arī reibstu un sāk nākt miegs :D Esmu arī bārā ar kolēģiem sēdējusi un dzērusi kafiju, nekāda vaina.
Draugam alkohols garšo, mēdz vakaros izdzert aliņu vai aukstajā sezonā viskija glāzi, jo uzskata to par labākajām zālēm, kad liekas, ka nāk slimība virsū.
Nenosodu tos, kam garšo un kas dzer, man tas dzīvē neko nemaina :)
07.06.2017 20:02 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Nu neviens inteliģents cilvēks neiet nodzerties.

Diemžēl tā nav... un kā vēl nav taisnība:-( Visu sociālo slāņu un izglītības līmeņu cilvēkiem mēdz būt vājības, tikai nereti izglītotie māk tās prasmīgāk un ilgstošāk noslēpt. Tāpat daudzi mēdz kļūdaini uzskatīt, ka izglītotie nemēdz vardarbīgi izturēties pret bērniem un vienmēr ir ar labām manierēm. Bet parunājiet ar psihologiem, uzticības tālruņu darbiniekiem, ārstiem - atklāsies pārsteidzoša aina. Visi esam tikai cilvēki, vājības nešķiro pa sociālajiem slāņiem;-)
07.06.2017 20:39 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Dzīvot pilsētā un elpot netīru gaisu arī ir kaitīgi. Ēst uz hormoniem audzēto gaļu ir slikti, ģenētiski modificēti augi arī nav nekas labs. Ar to es gribu teikt, ka ir stulbi apgalvot, ka nedzerot alkoholu vispār kāda dzīvo super veselīgi. Un piekrītu jau iepriekš uzrakstītam viedoklim, ka praktiski katram ir kāds kaitīgs ieradums. Un nevajag uzreiz pārspīlēt un teikt, ka es taču heroīnu un metamfetamīnu nelietoju.
07.06.2017 21:20 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Dīvains, ka apgalvojums, ka neviens inteliģents cilvēks nenodzeras. Kā vēl nodzeras, vairums inteliģences lieto alkoholu vai kā citādi aizmirstas.. tā atkarība nešķiro - bagāts, nabags, gudrs, dumjš
07.06.2017 21:21 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Man atkal dīvaini liekas, ja cilvēkam glāze vīna automātiski saistās tikai un vienīgi ar alkoholismu, pārmērīgu tā lietošanu un būšanu skurbulī. Lai gan, ja no pusglāzes šampja ir tāds skurbulis, ka nespēj svētlaimīgi neko citu vairs uztvert, tad varbūt tiešām ir grūti saprast, ka ir cilvēki, kuri neiet uz pasākumu DĒĻ vīna, bet, tajā pašā laikā, izbaudīs to glāzi un (iedomājies???) spēs izbaudīt arī pašu pasākumu (t).
07.06.2017 21:29 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Arī medikamenti mēdz noslogot aknas... tāpēc jau no tiem neatteiksimies :-P
07.06.2017 21:31 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu es piemeramz ales nelietju vispar jau gadus 20 it? Ne vienreiz gadus 8 atpaka, zobs apeja tad dzeru dazas tabletes kamer lidz arstam.
07.06.2017 21:34 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Vispār jau medikamentiem, hormonu audzētai gaļai, ĢMO pārtikai, ķīmiskajiem saimniecības līdzekļiem - jebkam, ko šeit minēja kā neveselīgu, ir, jā ir, alternatīvas. ;)
07.06.2017 21:40 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Ja cilvēks nedzer alkoholu, tad viņs arī nesmēķē un nelieto neko citu apreibinošu. Un neviens nedzērājs neatturas no alkohola, atturas tikai alkohola atkarīgie, lai neiekristu atpakaļ. Zinot, ka alkohols aknās tiek pārstrādāts 3 mēn laikā, tad var teikt, ka liela daļa visu mūžu staigā žvingulī

Sparkle, pirms izsaki šādus apgalvojumus, izglītojies mazliet! Tik daudz muļķību trīs teikumos, ka kauns tavā vietā paliek.
.
Šādi apgalvojumi ir muļķīgi. Tik pat muļķīgi kā tie, kuros man cenšas iestāstīt, ka, ja reiz esmu vegāne, tad es taču nedzeru un nepīpēju un vispār dzīvoju līdz riebumam veselīgi. Katram cilvēkam ir savi iemesli kaut ko darīt un/vai nedarīt. Es daru to, kas man patīk un liek labi justies kā cilvēkam, pārpareizo soģu viedoklis mani absolūti nemaz neinteresē. Brīžiem pārsteidz zināšanu trūkums un taisnpierīgums, bet viedoklis tiešām neuztrauc.
07.06.2017 22:12 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Dzeru padaudz, katru nedēļu vismaz reizi un ne pa 1-2 glāzēm. Tiesa gan, ne šņabi vai saldos koteiļus, bet arī to dažreiz var :D Agrāk ir bijis laiks, kad esmu vispār nedzērusi un ir bijis laiks, kad piedzēros praktiski katru dienu. Tas ko citi par mani domā - nu, lai domā, ko vēlas, es par viņiem arī noteikti neko labu nedomāju. :D Nākotnē vēlētos dzert mazāk, protams, bet atturēties pavisam diez vai sanāks. Esmu no cilvēkiem, kam ļoti patīk alkohola sniegtais garastāvoklis un sajūtas, mani alkohols uzlādē, iedod enerģiju, relaksē utt. Draugam atkal otrādi - kad iedzer, tad jūtas noguris un grib iet gulēt.
07.06.2017 23:19 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Ak Dievs, taču iemācieties saprast rakstītā domu! Jā, nodzerties var arī miljonāri, es runāju par šeit valdošo apgalvojumu, ka tad, ja esi izdzēris divas glāzes vīna nedēļā, esi alkoholiķis un atkarībnieks, kā arī šeit izskanējošo viedokli, ka visi šausmīgi kāro pēc semināriem un konferencēm pielieties! Tiešām jājautā, kādā sabiedrībā jūs dzīvojat. Nezinu nevienu cilvēku, kurš žūpotu, piedzertos zinātniskos pasākumos, restorānos.
08.06.2017 00:11 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Kopš iegādājos mašīnu, pa retam nogalē pa 2 aliņiem vai līdzīgam alkohola daudzumam sanāk.
Pārsvarā, ja kaut kur braucu, mašīnu nav kur atstāt/ļoti neērti ar takšiem/sabiedriskajiem utml, tāpēc nedzeru.
Pie dzeršanas kā dzeršanas tieku ~3 reizes gadā. Man normālas pohas mēdz būt arī pēc 2 aliņiem, tāpēc cenšos arī šo dzeršanu laikā daudz nedzert.
Mans vīrietis vispār alkoholu nelieto, ne piles. Mīkstais :-D
Nē, labi, viņam savi iemesli, viņam nav pretenzijas, ka es iedzeru, man nav pretenzijas, ka viņš nedzer, tā arī dzīvojam :)
08.06.2017 00:20 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Dzīvot pilsētā un elpot netīru gaisu arī ir kaitīgi. Ēst uz hormoniem audzēto gaļu ir slikti, ģenētiski modificēti augi arī nav nekas labs. Ar to es gribu teikt, ka ir stulbi apgalvot, ka nedzerot alkoholu vispār kāda dzīvo super veselīgi.

Es par to pašu. Bez tam, pat neuzņemot neko kaitīgu (tīri teorētisks variants) no apkārtējās pasaules, paliek stress, kas arī grauž veselību un ir daudz kaitīgaks par pāris vīna glāzēm. Protams, ar noteikumu, ka tas nekļūst par vienīgo stresa noņēmēju un vīna glāžu skaitam neparādās tendence augt.
10.06.2017 09:03 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://kapets.net/nervnym-zhenshhinam-neobxodimo-ezhednevno-pit-shampanskoe/
НЕРВНЫМ ЖЕНЩИНАМ НЕОБХОДИМО ЕЖЕДНЕВНО ПИТЬ ШАМПАНСКОЕ
Также нейробиологи США выяснили, что вино лучший продукт для активизации мозговой деятельности.
Ученые утверждают, что шампанское повышает защиту организма перед возрастными заболеваниями нейрофизиологического характера. Как считают специалисты, шампанское содержит компоненты, которые защищают нервные клетки от гибели. Но ученые советуют не употреблять напиток больше, чем 100 мл в день.
11.06.2017 14:39 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
11.06.2017 14:41 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://spoki.tvnet.lv/tribine/Nedzeraji-ir-depresivaki-par/590877
http://skaties.lv/izklaide/sievietei/uzmanibu-pilniga-atturesanas-no-alkohola-lietosanas-var-novest-pie-priekslaicigas-naves/
Uzmanību! Pilnīga atturēšanās no alkohola lietošanas var novest pie priekšlaicīgas nāves
Skan neticami, bet mediķi no ASV nonākuši pie, varētu pat teikt, sensacionāla secinājuma! Proti, – ka pilnīga atteikšanās no alkohola lietošanas var novests pie priekšlaicīgas nāves.
Šāds secinājums izdarīts 20 gadu ilga pētījuma rezultātā. Teksasas Universitātē tika veikti sarežģīti izmeklējumi un testi, laboratoriskas pārbaudes, kuru rezultāti apstiprinājuši, ka pilnīgs alkohola trūkums cilvēka organismā beidzas ar pēkšņu nāvi.http://www.lffb.lv/apskati/kapec-dzeraji-dzivo-ilgak-par-nedzerajiem.html
Taču jaunais raksts žurnālā «Alcoholism: Clinical and Experimental Research» aplūko pieņēmumu, ka ne visai skaidru iemeslu dēļ atturēšanās no alkohola patiešām palielina nāves risku, pat tad, ja jūs izslēdzat no saraksta bijušos pļēgurus. Šokējoši, taču mirstība atturībnieku vidū ir lielāka, nekā dzērāju vidū.
Mērena dzeršana, kas būtu viens līdz trīs „drinki” dienā (standarta „drinks” bārā, kā likums, ir 30-50 grami) pētījumos saistās ar vismazāko mirstību. Mērena alkohola lietošana (īpaši, ja tas saistās ar sarkanvīnu) tiek uzskatīta par labvēlīgu sirds-asinsvadu sistēmai, vairo komunikablumu,
11.06.2017 14:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits