Vakara iedzeršana

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Cik bieži un cik daudz ko alkaholisku lieto jūsu puisis/vīrs? Kā jūs pašas ar alkaholu? Regulări lietojat, cik maz/daudz?
04.06.2017 13:53 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Lasu šo karojošo atturībnieču moralizēšanu par postu, ko spēj radīt viena vīna pudele izdzerta 8-10 dienās, un pie sevis domāju, cik Jums pašām patiesībā ir ieradumi, kas ir daudz kaitīgāki par minēto?

Es agrāk pīpēju,jau kā 4gadi kā nepīpēju un pīpēt tā īsti sāku 19gados, pirms 4gadiem atmetu, bet alkaholu ne reizi mūžā neesmu lietojusi. Nekādu citu kaitīgo ieradumu man vairāk nav. :-)
06.06.2017 16:59 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
ieradumi ir laba tēma. man alkohols dziļi iekšās pamatā vienaldzīgs..arī kad biju jauniņa, tusējos un lietoju alkoholu kompānijas pēc - kad pārgāja tusiņu periods tad arī saruka šī lieta.
Kkad smēķēju, tad atmetu uz 6 gadiem, šajā pašā laikā 2 gadus arī vispār nelietoju alkoholu un vēl pa virsu ar jogu nodarbojos - pareizi līdz vēmienam :D
bet turpināju aktīvi socializēties un besīja, ka man bija jāskaidro, ka neesmu alkoholiķe un arī ne stāvoklī.
ir arī mary jane vairāk par reizi mēģināts, bet tur tā interese pavisam 0 un cauri.
jau ilgu laiku alko patēriņš ir ļoti dozēts un grūti iedomāties, ka tas varētu kādreiz mainīties.
šobrīd smēķēju, bet esmu stipri ierobežojusi...sēžu uz celma, lūkojos tālienē un gaidu iedvesmu izbeigt :D :D
bet jā, tas, ka smēķē nenozīmē, ka alko tīk un tas, ka tīk alko nenozīmē, ka smēķēt tīk.
KATRAM SAVS un super pareizo cilvēku ir diiikti maz!!! ja cilvēks ir ļoti pareizs tad vai nu retums vai vnk neesat kārtīgi iztaujājuši savu sarunu biedru.... neviens nav pelnījis nosodījumu :)
07.06.2017 09:48 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Jā, kāpēc, ja nedzer daudz, tad uzreiz kaut ko citu lieto un smēķē. Dzeršanu attaisnot uz tā rēķina nav ko. Dzer tad dzer.
07.06.2017 11:22 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
amsterdama
Nav man citu kaitīgāku ieradumu. Un kratos vaļā arī no mazāk kaitīgiem ieradumiem. Ja, zinu, izklausās ellīgi garlaicīgi pareizi. :D Bet, ja nav visādu kaitīgu un mazāk kaitīgu ieradumu, tad dzīve ir raiba kā dzeņa vēders, nevis grozās ap vienu ieraduma krāsu. :)
07.06.2017 11:59 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Divas reizes nedēļā lietot alkoholu ir pavisam vienkārši - piemēram, cilvēks aiziet uz zinātnisku semināru, kāda darba prezentāciju, konferenci. Nezinātājām varu teikt, ka parasti pēc tam ir šampanieša vai vīna reception, uz kuru uz īsu mirkli aiziet ir labais stils. Tur ir normāli izdzert nepilnu glāzi šampanieša. Vīnu uz cilvēku servē mazāk kā pusglāzi (standartā). Tāpat biznesa vakariņās ir pieņemts un normāli, ka cilvēki pie vakariņām pasūta glāzi vīna (realitātē-mazāk par pusi no glāzes).
Otrā reize nedēļā? Kaut vai aizejot uz labu restorānu, kur pirmais, ko iedod, ir vīna liste. 'Kāpēc dzert to vīnu?' Jo tā ir daļa no restorānu kultūras, vīnu izraugās atbilstošu ēdienam, ko pasūta. (t)
Tie divreiz nedēļā vīnu dzerošie 'alkoholiķi' nereti ir tie, kuri rūpējas par to, lai jūs nedzīvotu pilnīgā mucā, izstrādā zāles, ārstēšanas metodes, izstrādā pētījumus, par kuriem jūs lasāt avīzēs. Un, iedomājieties, neviens nepiedzerās, nevienu nenes ārā no zāles vai restorāna, nevienam smadzenes neatmirst.
Protams, ja dzīvē lielākais, kur ir būts, ir Lido, bet vīna kultūra asociējas ar neierobežotu vīna trekterēšanu no Maximas tetrapakām, tad jau viss liekas šausmīgs alkoholisms.
07.06.2017 12:55 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
blackpoetry
Tajās vīna un šampanieša reception tiek piedāvāts arī, piem., ūdens?
Vai ir tādi šī reception viesi, kas to vīna glāzi tā arī tur rokās ne reizi nepagaršojot?
07.06.2017 13:05 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Protams, ka tiek piedāvāts arī ūdens un sulas, kaut vai tā iemesla dēļ, ka uz pasākumiem iet arī daudz musulmaņu, no kuriem vairums alkoholu nelieto.
07.06.2017 13:13 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
blackpoetry
Man ir radies iespaids, ka vīna vai ūdens glāze šajos pasākumos tajās rokās tāpat vairāk atrodas tāpēc, lai rokās kaut kas būtu. Ne jau lai baigi to vīnu tagad temptu. Jā, apslapināt lūpas, ja mute paliek sausa no runāšanas, bet ne vairāk.
07.06.2017 13:19 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Nerātnā, par kādu tempšanu var būt runa tādos pasākumos? :-D Vīnus jau sev tur nelej pats, to dara apkalpojošais personāls, kuram ir zināms standarts, cik liet glāzē (mazāk par pusi). No tāda apjoma reti kurs ''pietempsies''. :-D
Neviens jau nevienam mutē ar varu nelej ne vīnu, ne šampanieti, ja grib, var atteikties un ņemt ūdeni, bet alkohola lietošana mērenos apjomos ir kultūras sastāvdaļa, nevis ''pietempšanās''. Nedomāju, ka kāds ir pietempies no šampanieša glāzes pie branča vai pēcpusdienas tējas, piemēram.
07.06.2017 13:28 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
blackpoetry
par kādu tempšanu var būt runa tādos pasākumos

Loģiski, ka normāli, saprātīgi cilvēki tur neiet, lai piedzertos. Tas gan nenozīmē, ka jo ļoti gribās, tad to nevar izdarīt. :D Neviens tur glāzes neskaita. Oficianti nēsājas ar paplātēm vai uz galdiņiem jau stāv saliets glāzēs - ņem un dzer cik gribi.
07.06.2017 13:32 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Dievinu vīnu un šampanieti :-) Bet dzeru aptuveni pāris reizes mēnesī - parasti ballītēs vai kādos svētkos, tāpat vien neprasās un sanāk tiešām reti. Kaut gan šodien lauzīšu statistiku - vakar sēdējot terasē, sagribējās ledus aukstu baltvīnu (l) un šodien vakarā plānoju iedzert šampanieti pirms lidojuma :-)
Bet dzeršana ikdienā man nav saprotama - katru vai gandrīz katru dienu vīns, alus vai jebkas cits. Vismaz man tas nav vajadzīgs/neprasās. Bet protams cilvēkus, kuri iedzer glāzi vīna ikdienā, par alkoholiķiem toč nesauktu.
Dažreiz tā moralizēšana ir tiešām smieklīga. Un neviens nesaka, ka tās, kuras nedzer, ir neritkīgas. Tieši otrādi, parasti nedzērājas ir tās, kas mēģina pierādīt, ka tam otrajam ir problēmas, kas arī izriet no šīs diskusijas
07.06.2017 13:33 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
blackpoetry
Nekas, nekas :D Paņems un iedzers desmit tādas glāzītes un būs jau žvingulī. :D
Bet tā jā - alkohola lietošana vai atteikšanās no tā un otra izvēles cienīšana (musulmaņu un citos gadījumos) tā jau ir tā kultūra. :)
07.06.2017 13:36 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Ja cilvēks nedzer alkoholu, tad viņs arī nesmēķē un nelieto neko citu apreibinošu.

:-D:-D:-D šis laikam ir pats absurdākais, kas lasīts šajā diskusijā. :-D
Kas Tev liek tā domāt? Ir cilvēki, kas alkoholu nelieto, taču smēķēt gan patīk, ir arī tādi, kam alkohols nepatīk, negaršo, uzskata to par ļoti kaitīgu, toties mīl visai regulāri pīpēt zāli, ko atbalsta.
Protams, tā jau ir galejība, bet ir arī no narkotikām atkarīgie, kas alkoholu nelieto.
07.06.2017 14:12 |
 
Reitings 140
Reģ: 25.05.2017
blackpoetry beidzot kāds komentārs,kam varu piekrist!
07.06.2017 14:16 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Starpcitu , man ir draugs kurš vairāk kā 10 gadus nedzer, cigaretes nepīpē, bet kurī nonstop. :D
07.06.2017 14:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
šis laikam ir pats absurdākais, kas lasīts šajā diskusijā.
Kas Tev liek tā domāt? Ir cilvēki, kas alkoholu nelieto, taču smēķēt gan patīk, ir arī tādi, kam alkohols nepatīk, negaršo, uzskata to par ļoti kaitīgu, toties mīl visai regulāri pīpēt zāli, ko atbalsta.
Protams, tā jau ir galejība, bet ir arī no narkotikām atkarīgie, kas alkoholu nelieto.
Tiesi ta! Ir tadi kas nepipe, nedzer, smuki runa, bet snauc ikdiena koku vai duras.. Kamer pamana citi jau ir daudz par velu. Labak tums aiela satieku alkoholik nevis tadu narkomanu. Un ja dziev parpareizie loti nepatik. Darbair bijusi saskarsme ar tadam damitem kas nepipe, nedzer bet izradas ir polpolnajs alkaholikes. Visbiezak damas vadossos amatos. Ha un ja redzeu tv gudri runajam to madamu kas vakar pardzerusies kroga bija. Un ja kada loti uver ka luk ir pareiza un nedzer, atkartoju UZSVER tad tadu uzskatu par alkoholiki vai tadu kas arste atkaribu.
07.06.2017 14:25 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Arī degustācijās, ja labi grib, var piedzerties. Un viss kulturālais pasākums un vēstījums vējā. :D
07.06.2017 14:25 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Darbair bijusi saskarsme ar tadam damitem kas nepipe, nedzer bet izradas ir polpolnajs alkaholikes

Un ja kada loti uver ka luk ir pareiza un nedzer, atkartoju UZSVER tad tadu uzskatu par alkoholiki vai tadu kas arste atkaribu.

O jēe! :D
07.06.2017 14:27 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Brīnišķīgi viedokļi, laikam tiešām neviena netic, ja cilvēks nelieto neko apreibinošu, tad melo un slepeni kaut ko šņauc vai ir galīgi neriktīgs. Zinu cilvēkus, kas tiešām nelieto apreibinošās vielas un nav izbijuši atkarīgie utt. Vnk nevar pieņemt, ka citiem negaršo un ir vienaldzīgs alkohols un nav vēlmes notriket naudu dzeršanai vai citiem mēsliem. Nesaku, ka visi nedzērāji slepus nedara ko citu, es konkrēti par sevi teicu, ka nelietoju citas apreibinošās vielas.
07.06.2017 15:02 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Man nav problēmu pieņemt, ka ne visiem patīk/garšo alkohols vai citas vielas. Bet man šis neizklausījās, ka Tu runā tikai par sevi.
Ja cilvēks nedzer alkoholu, tad viņs arī nesmēķē un nelieto neko citu apreibinošu.

Nu, ja par sevi runā trešajā personā, tad lai tā būtu, bet izklausās gan, ka runā vispārīgi, tāpēc arī sanāca smiekli par tādu apgalvojumu.
07.06.2017 15:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits