Vecāks

 
Reitings 9
Reģ: 30.08.2016
Šobrīd manā dzīvē ir radusies interesanta situācija. Esmu pamatīgi ieķērusies 7 gadus vecākā vīrietī un pati esmu 17 gadus veca. Katru dienu pavadām kopā un viss ir vienkārši super, bet es jūtu, ka viņam traucē mans vecums. Esam par to runājuši un viņš ir teicis, ka jā, viņam ir dīvaini būt kopā ar tik jaunu meiteni, bet, ka viņam par to ir vienalga. Un es pati īsti nesaprotu, kā par to justies, jo tas manā uztverē ir kaut kas pilnībā aplams un pat nepieņemams. Tāpēc nesaprotu kā rīkoties, jo šis cilvēks tiešām ir tā pamatīgi iekritis manā sirsniņā(l)
01.06.2017 17:33 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
O jā, izklausās tik forša, ka pati atzīst, ka tas viņai nav pieņemams, bet gudro kaut ko kā pirmajā klasītē. Normāls vīrietis domāju rīkojas citādāk. Vīrietim citas intereses jau, ne jau izglītot mazgadīgu meiteni. Ja būtu gada starpība, tad ticētu, šeit pārāk daudz lietu, kas nerunā par labu.
01.06.2017 20:07 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Sognare..
Kāpēc viņam tas būtu vajadzīgs? Tu šādu piemēru piesauc, tāpēc, ka tavuprāt tas ir tik izplatīts?

Nu izplatīts nav,bet esmu dzirdējusi,ka šāda vecumu puišiem ir attiecības ar meitenēm,kam ir darbs, kas pelna pašas ,studē,bet gribas vēl papriecāties ar ko jaunāku un naivaku. Visi protams tādi nav,bet man.liekas savādi,tiekas ,labi pavada laiku,bet tanī pat laikā kā saprotu, puisim traucē tavs vecums ,tad kādēļ vispār jātiekas,ja tas tik ļoti traucē?
01.06.2017 20:19 |
 
Reitings 9
Reģ: 30.08.2016
Ar puisi esam pazīstami jau var teikt visu mūžu, uzaugām vienā pilsētā, ik pa laikam tikāmies, jo mums ir kopīga draugu kompānija un tā. Tad ar laiku radās jūtas vienam pret otru.
Jā, mūsu mērķi dzīvē ir atšķirīgi, un paši arī esam par to runājuši, kā šis viss izvērtīsies, jo ne viņam, ne man ne reizi vēl tāda pieredze nav bijusi. Vienmēr esmu tikusies tikai ar sava vecuma puišiem.
Par studijām UK, atkal varu teikt, ka nezinu kā tas viss izvērtīsies, tāpēc, ka šis viss notika ļoti negaidīti. Ne jau es to plānoju
01.06.2017 20:20 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Es godīgi sakot nesaprotu, kas tā par negatīvu domāšanu. Jūs nevis pieņemat, ka meitene ir tik forša, ka puisis grib ar viņu tikties, bet defaultā uzskatiet, ka puisis ir tik zemisks, ka grib viņu izmantot. Tas ir vnk apbrīnojami!

Nesaku,ka meitene nav forša, iespējams ,ka viņiem ir daudz tēmu par ko runāt,ir interesanti,bet tad manuprāt viņš par tādu.sīkumu kā gadi nemainītu un par to nedomātu. Otrs ,jūs satiekaties publiskās vietās vai kaut kur kur cilvēki gandrīz vai nav?
01.06.2017 20:26 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Man ir omes uzskati,un domāju,ka nepilngadīgam skuķim nevajag pīties ar 7 gadus vecāku vīrieti, max 3 gadi.
01.06.2017 20:28 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Sognare..
šāda vecumu puišiem ir attiecības ar meitenēm,kam ir darbs, kas pelna pašas ,studē,bet gribas vēl papriecāties ar ko jaunāku un naivaku.

Sorry, šitais izklausās pēc kkādas fantastikas. :) Sievietes jau tāpat prasa daudz uzmanības. Pilnvērtīgi dalīt to starp divām ir nereāli. Un šajā gadījumā čalis ar viņu pavada daudz laika. Tad priekš kam tai otrai, strādājošai, studējošai utt, tāds būtu vajadzīgs? Nav taču tik daudz dumju sieviešu apkārt...
01.06.2017 20:28 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tā ir skarbā dzīve ne fantastika, sognare teiktais atbilst īstenībai, loģisks domu gājiens. :)
01.06.2017 20:36 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Esmu pamatīgi ieķērusies 7 gadus vecākā vīrietī un pati esmu 17 gadus veca. Katru dienu pavadām kopā un viss ir vienkārši super, bet es jūtu, ka viņam traucē mans vecums.

Ar puisi esam pazīstami jau var teikt visu mūžu, uzaugām vienā pilsētā, ik pa laikam tikāmies, jo mums ir kopīga draugu kompānija un tā. Tad ar laiku radās jūtas vienam pret otru.
Jā, mūsu mērķi dzīvē ir atšķirīgi,

Man kautkas nelimejas kopā, te katru dienu tikās,te ik pa laikam, tad esi ieķērusies,bet tad jūtas vienam pret otru. Nu zini,ja viņam būtu jūtas,tad tie gadi viņam netraucētu, tas tāpat kā, kad sāku tikties ar savu esošo draugu, viņš bija teikšu kā ir,resns, ber vai es to manīju vai pa to domāju? Nē,jo tas mani neuztrauca, bija man jūtas pret viņu un tas vai viņam ir liekie kilogrami mani neuztrauca, pa šiem gadiem viņš nometa kg,bet ne jau tādēļ ,ka es būtu ko viņam teikusi,bet gan tādēļ ,ka pats to vēlējās. :-)
01.06.2017 20:37 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Sognare..
Viss tur ir pareizi! :D:D
Viņi izauga vienā pilsētā, vienas kompānijas draugi, līdz ar to ik pa laikam tikās. Draugu būšanas dēļ tikās nevis kā pāris. Pēc tam ar laiku radās jūtas. Un tagad, kad ir pāris tiekas katru dienu. Tak izlasi. :D
Es nezinu kā Tu iztulko to vienu frāzi "jūtu, ka viņam traucē mans vecums". Ko čalis dara, vai kā meitene to ir uztvērusi? Bet viņš pats ir pateicis, ka viņam vienalga. Kāpēc tad to jāignorē?
01.06.2017 20:42 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Esam par to runājuši un viņš ir teicis, ka jā, viņam ir dīvaini būt kopā ar tik jaunu meit(t)
01.06.2017 20:44 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Sorry, šitais izklausās pēc kkādas fantastikas. Sievietes jau tāpat prasa daudz uzmanības. Pilnvērtīgi dalīt to starp divām ir nereāli. Un šajā gadījumā čalis ar viņu pavada daudz laika. Tad priekš kam tai otrai, strādājošai, studējošai utt, tāds būtu vajadzīgs? Nav taču tik daudz dumju sieviešu apkārt...

Nebūt nē, cilvēki ir dažādi un reizēm mēs pat iedomāties nevaram kādi cilvēki var būt. Un nav,daudz dumju sieviešu nenozīmē,ka nav vispār , dzīvē var visādi gadīties. Var būt dumja, sieviete un var būt dumjš vīrietis. Uz pieres jau nav rakstīts vai viņam ir nopietni nolūki vai nē.
01.06.2017 20:45 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Sognare nav vērts, caloo aizstāvēs vīriešus jebkurā situācijā un nevar palūkoties tālāk, tik izdomā kaut ko citu. :)
01.06.2017 20:46 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Sognare..
Tu taču pati atzini, ka tādu nav daudz, ne? :) Es Tev vēl uzrakstīju, kāpēc tādu gadījumu var būt ļoooti maz! Tad kāpēc Tu automātiski pieņem, ka ir tas sliktais gadījums, ja nekas no rakstītā par to neliecina, bet tieši otrādāk - puisis ar viņu pavada visu brīvo laiku un vēl pats ir teicis, ka viņam vienalga par to vecumu?
Tas ir tas, par ko es brīnījos. Jūsu negatīvā domāšana...
01.06.2017 20:55 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tas ir tas, par ko es brīnījos. Jūsu negatīvā domāšana...

Tev arī tāda ir. :-) Šādi gadījumi liek ļoti uzmanīties. :-)
01.06.2017 20:59 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Caloo viņa tak no paša sākuma rakstīja,ka tiekas katru dienu un pavada laiku kopā, viss ir superīgi, pēc šā es sapratu,ka viņa iepazinās ar puisi kas ir vecāks par viņu un ieķērăs viņā, bet pēc tam raksta,ka ir pazīstami no bērnības um tiekas ik pa laikam.
01.06.2017 20:59 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Sognare..
Tā arī ir. Viņa vnk paskaidroja to, ko nepateica oriģinālajā postā. Izlasi otrādākā secība, ja nevari salikt kopā savādāk. Kur Tu redzi pretrunas? :)
Ar puisi esam pazīstami jau var teikt visu mūžu, uzaugām vienā pilsētā, ik pa laikam tikāmies, jo mums ir kopīga draugu kompānija un tā. Tad ar laiku radās jūtas vienam pret otru.

Esmu pamatīgi ieķērusies 7 gadus vecākā vīrietī un pati esmu 17 gadus veca. Katru dienu pavadām kopā un viss ir vienkārši super, bet es jūtu, ka viņam traucē mans vecums. Esam par to runājuši un viņš ir teicis, ka jā, viņam ir dīvaini būt kopā ar tik jaunu meiteni, bet, ka viņam par to ir vienalga.
01.06.2017 21:04 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
tas manā uztverē ir kaut kas pilnībā aplams un pat nepieņemams.

Par ko te vēl var būt runa?
01.06.2017 21:05 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Caloo es nepieņemu to ka,tas ir tas sliktais variants,bet izsaku pieņēmumu kā tādu,ka arī dzīvē tā var gadīties, nesaku,ka tas tā ir un punkts.Man tikai būs prieks,ja šis nav tas variants. :-)
01.06.2017 21:07 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
caloo tu domā, ka mēs dzīvojam zem akmens? Vai mucā? Ir miljons gadījumu kādus min sognare un mana negatīvā domāšana ir no draugu un paziņu pieredzes... Šķiet, ka tu dzīvo burbulī - tādu gadījumu nav, tādu muļķu nav utt. Vīrieši prot arī melot ;-) Tas ne gluźi par šo tēmu, bet nu par taviem spriedumiem.
01.06.2017 21:08 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Sognare..
Oki. :)
Es vnk neredzu pamatu viņu baidīt ar kko tik sliktu. Puisi pazīst jau sen, tātad zina kāds viņš ir. Esot kopā pati saka, ka viss ir super. Puisis atzīst, ka tas ir nepierasti (tas ir tikai normāli, tā justies ejot pretī sabiedrībā pieņemtajam un viņa pati jūtas līdzīgi), bet pats saka, ka viņam tas ir vienalga. Kopumā nekā taaada, pēc gadiem 5 nejutīs arī vairs to gadu starpību.
01.06.2017 21:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!