problēmas ģimenē

 
Reitings 54
Reģ: 21.06.2016
Sveikas! Nu jau līdz raudienam mani nomāc viena situācija ģimenē. Lieta sekojoša: esam precējušies piecus gadus, pazīstami no bērnības. Audzinam vienu kopīgu puiku un meitu no manām pirmajām laulībām. Pirmos divus laulības gadus pavadījām saskaņā un mīlestībā. Pirms tam vīrs regulāri iedzēra, bet dzīvojām saskanīgi t.i bez problēmām, viņš vienmēr strādāja, dāvināja ziedus, bučas, nedalīta uzmanība. Problēmas sākās, kad vīrs apņēmās nelietot alkoholu vispār, jo strauji pasliktinājās veselība. Skatījos uz to pozitīvu, jo domāju, ka nu viss būs vēl labāk. Taču īstās problēmas tikai sākās. Uzmanību vairs nesaņēmu vispār, es un mūsu bērns viņam neeksistējam. Jā, viņš bija mūsu ģimenes nodrošinātājs, visu maksāja, visu pirka, par visu parūpējās.
Bērna kopšanas atvaļinājumā nosēdēju trīs gadus,ilgi nevarējām tikt dārziņā. Vīrs bieži izteicās,ka paliek grūti vienam visu nodrošināt,varbūt man laiks sākt strādāt. Kad beidzot puika bija iekārtots dārziņā,vīrs atkal izteicās,ka varbūt varētu es iekārtoties darbā,lai varam kopīgi uzturēt ģimenes ligzdu. Man bija bail atsākt strādāt,jo bērns bieži slimoja,negribēju darba devējam būt par apgrūtinājumu,jo tad bieži būtu jāņem brīva diena,un protams,kuru katru darbu arī nevēlējos. Pavasarī jutu,ka paliek arvien grūtāk un pamazām ieslīgām parādos. Vīrs aizgāja no sava nevēlamā darba un uzsāka savu biznesu,jo vienmēr bija vēlējies darīt kaut ko sev sirdij tuvu. Saprotams,lai bizness nestu augļus ir jāpaiet diviem,trijiem gadiem. Bizness ir perspektīvs,bet prasa ieguldījumus gan laika ziņā,gan finansiāli,kas nozīmē,ka parādos slīgstam vēl vairāk un dzīvojam daudz sliktāk,kā tad,kad vīrs dzēra un strādāja iepriekšējā darbā.
Strīdi tagad ir bieži un skarbi. :-( Strīdamies dēļ naudas,bērnam viņš nepievērš uzmanību.
Nesen atsāku darba gaitas,nu jau esmu saņēmusi pirmo algu. Šodien vīrs paziņoja,ka tagad par dzīvokli maksāšu es un ēdienu pirkšu arī es par savu algu. Es vispār biju šokā,jo likās,ka kopīgi tiksim ar visu galā. Protams,arī pašai sev gribas kaut ko nopirkt,jo ļoti ilgu laiku esmu sev visu liegusi. Jēga ar vīru runāt nav,jo viņš nav tas cilvēks ar kuru var apsēsties un izrunāties. :-(
Mēģinu saprast kā rīkoties tālāk,kuram taisnība un kuram nav :-( Palīdziet!
29.05.2017 23:09 |
 
10 gadi
Reitings 319
Reģ: 17.09.2010
Diemžēl, šajā situācijā tik tiesām ir žēl to vīrieti.
Jā, iepriekš viņš lietoja alkoholu, lai relaksētos no ikdienas problēmām,kā arī neatrada citu veidu kā atpūsties. Šobrīd izskatās, ka arī Tu nepalīdzēji viņam atpūsties. Iespējams, viņš bija kādu brīdi ar mieru, lai tu būtu BKA, taču laikam ejot un pārrunājot ar tevi situāciju- ka viņam ir grūti pavilkt, tu šo izlikies nedzirdam, jo priekšā visam bija tavs egoisms.
Domāju daudzas saprot, kā tas ir strādāt sev nevēlamu darbu, un cik tas bieži vien ir grūti, ja vēl blakus tam, nav iespējas atpūsties. Taču iespējams tāpēc tavs vīrietis veica izmaiņas savā dzīvē, viņš meklēja tādu darbu, kurš būtu viņa hobijs un atpūta, taču TU ATKAL izsturies egoistiski un viņu neatbalsti. Kad jau radās parādi, tev jau tobrīd bija jāaizdomājas par darba iespējām, iespējams, to parādu nebūtu bijis tik daudz.
30.05.2017 09:00 |
 
Reitings 72
Reģ: 16.05.2017
Es laikam vīrā tik ļoti neredzu to bubuli, kā redzu to,ka autore negrib to, grib šito, negrib tā un šitā.
Ja vīrs pasaka,ka ir grūti un nevar savilkt galus kopā - tu vienkārši noplātīji rokas un viss?
Tā nu ir tā situācija, kad abiem jāsaliek galvas kopā un jādomā - kā situāciju uzlabot, lai nav pārādu pilns vezums un,lai visiem visa ir gana. Bet tu, redz, negribēji, nevarēji, utt..un tagad,kad parādi ir vairāk - tu gribi sev kaut ko nopirkt utt.
30.05.2017 09:27 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Es domaju tas ir normaali ja virietim gruti uzturet gan tevi gam bernus. Bet man jautajuns sekojoss. Vai vins ir izbijis alkoholikis un taapec nedzer vai ari tu esi aizliegusi vinam dzert? Man nepatiktu ja man aizraditu ja peec darba gribeetu kadu alu izdzert un vispar nepatiktu ja man kaads dikteetu noteikumus.
30.05.2017 09:30 |
 
Reitings 231
Reģ: 26.05.2015
Arī sliecos uz to, ka autore pati vīru un novedusi. Hronisks naudas trūkums un "es gribu, negribu" no sievas puses var pasliktināt attiecības. Un pasliktināja. Es arī dusmotos vīra vietā, ja rautos par visiem četriem...kā saņem naudu - tā aiziet. Tas nokauj jūtas, it īpaši ilgtermiņā. Man pietika ar pus gadu (brīvdienām), kad man viss jāizmaksā, jāuzsauc, jāiedod, jo redz, kundziņam, šis nepatīk, tas nepatīk, tas mājās jāpadara. Ja tas man būtu jāpacieš trīs gadus - sievu pasūtītu un bērnu pie sevis paņemtu. Domāju, ka vīru esi davedusi tik tālu, ka runāt negrib, priecājies, ka vismaz mājās grib nākt.
Protams, izrunāt, ka ar algu nepavilksi maksājumus - var un vajag, bet tikai nesāc īdēt par to, ka šis un tas nav. Žēl vīra, ko lai saka :-/
30.05.2017 09:43 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Arī es esmu par to, ka autore patI vainīga ar savu attieksmi. Sēdēt BKA 3 gadus var tad ja ģimenē var to atļauties. Ir privātie dārziņi ar finansejumu. Būtu strādājusi, 100 eur dārziņam un pārējo mājai. Tādējādi palīdzot vīram. Tev bija vīrs, kas tev atklāti teica, kur problēma, mēģināja tev pievērst uzmanību, bet tu visu noignoreji. Šobrīd tas ir sekas
30.05.2017 09:49 |
 
Reitings 108
Reģ: 12.09.2014
Vairums meiteņu lieliski pasaka ko domāju.
Beidz žēloties, noslauki puņķus un ej beidzot strādāt, atbalsti vīru nevis tikai uzstādi savus gribu. Laulība ir divu darbs, nevis viena cilvēka.
30.05.2017 09:55 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Kāds šim visam sakars ar dzeršanu ?
30.05.2017 10:17 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
Alkohols notrulina un atslēdz prātu, viņš tevi mīl, ja jau tik ilgus gadus dzīvo ar tevi, bet jums ir zudusi saikne, viņš jūtas nesaprasts, tavā vietā es šobrīd pārstātu lekties un izteikt savu neapmierinātību, tā vietā atrastu darbu, kur pēc iespējas vairāk maksā, ieguldītu to ģimenes vajadzībām, izrādītu uzmanību viņam nevis tikai gaidītu, kad viss mainīsies, izrādi viņam to cik ļoti tu gribi ar viņu izlīgt mieru, izrādi rūpes. Par dzīvesvietas maiņu pēc tam izlemsiet, gan jau ja viņš redzētu reālu vietu, reālu darbu, reālas iespējas, tad viņs ar prieku pārvāktos, šobrīd, kamēr jūs karojat, tikmēr protams viņam liekas, ja vel kaut kur brauksiet un krasi mainīsiet visu dzīvi, tad viss pasliktināsies.
30.05.2017 10:40 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Es gan uzskatu, ka nav attaisnojuma tam, ka viņam sieva un bērns kļuvuši vienaldzīgi. Manuprāt tā nav vīrieša cienīga rīcība. Neredzu, ko tik briesmīgu cristina izdarījusi. Viņai vajadzēja sākt strādāt tūlīt pēc bērna piedzimšanas? Citreiz jūs visas šausminaties, ka bērnam nepievērš pietiekami daudz uzmanības, a tagad tas ir ok?
30.05.2017 11:13 |
 
Reitings 108
Reģ: 12.09.2014
Lovisa, bērnam ir 3 gadi, tas nav tikko dzimis. Tas ir paliels bērns, kuru mierīgi var sūtīt dārziņā un strādāt,lai bērns redz ne tikai mammu 24/7, bet arī citus un tētim iespējams būtu vairāk laika mazajam un tas uzlabotu ari finansiālo stāvokli ģimenē. Nevajag no viena grāvja krist otrā, pa vidu arī ir ceļš.8-)
30.05.2017 11:22 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nu Ok.. sieviete baidījās atsākt strādāt.. tagad lai cieš un maksā par visu un visiem?.. kas par tizlu loģiku?!
30.05.2017 11:50 |
 
Reitings 108
Reģ: 12.09.2014
Baidījās? :-D no darba tagad jābaidās?:-D
Kurš teica,ka viņai par visu jāmaksā?Viņai jāstrādā,lai varētu tikt uz strīpas, vīrs taču arī strādās un nedrīkst aizmirst,ka šis ir tikai vienas puses teiktais.
30.05.2017 12:39 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Protams, pa pēc ilgstošas pauzes cilvēkiem mēdz būt satraukums pirms ieiet atpakaļ darba vidē.. varbūt man un manam draudzenēm tik tā ir gadījies.. ka mēs tādas vārguļes :D
30.05.2017 13:08 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kāpēc izjuka pirmā laulība?
Otrai laulībai būs divi varianti-vai nu vīrs aizies vai pakārsies.
Ja gribas trešo variantu-izlīgt, tad taisnīgi būtu, ja nākamos trīs gadus par visu maksātu tu viena. Tavs vīrs trīs gadus tā dzīvoja, tagad tava kārta, jo palīdzēt, kad viņš lūdza, tu negribēji.
Problēma ir tevī nevis vīros. Vīrietis nav staigājošs bankomāts-viņiem arī ir jūtas, vēlmes.
Skaties, ka beigās nepaliec viena,ar nu jau 2 bērniem.
30.05.2017 13:12 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Sieviete, kur tava galva bija ātrāk? Steidzami strādāt un ABIEM tikt no bedres laukā, kur ne tikai financiālajā ziņā ir bedre, bet arī attiecībās.
3 gadus nodzīvot ne par ko neuztraucoties, protams, ja vīrs nes dāvanas un dod to uzmanību, tad arī dzeršanu var pieciest un domāt, ka viss ir kārtībā. Par vīra veselību jau iepriekš vajadzēja padomāt, labi, ka vismaz pats laicīgi saprata.
Sieva ērti iekārtojas, bet vīram viss jāvelk un jāstreso, saprotams, ka beigās viss būs līdz kliņķim.
30.05.2017 13:12 |
 
Reitings 108
Reģ: 12.09.2014
Viņai nav satraukums,bet vēlme turpināt dzīvot kā līdz šim.:-D pieradumam liels spēks. 8-)
30.05.2017 13:13 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
ja esat precejusies, tad devat laulibas zverastus. Man liekas, tie atbilst tiesi sadam situacijasm- " but ar otru bagatiba un nabadziba, slimiba un veseliba" un tas "but" ir nevis vienkarsi fiziski blakus atrasties, bet ja viram paradi, tad tev ari paradi, ja viram gruti, tad tev ari gruti, visa beda ir jadala uz pusi...
risinajums: tikai komandas darbs! ja virs saka, ka tev jamaksa par dzivokli un partiku, iespejams, ka vins kartos citus maksajumus, ja nezinu, tad prasi aposesties, salikt vvius izdevumus un ienemumus uz lapas un izrunat/izlemt, kas ko maksas!
un piekritu, ja dzersana vinam bija atslabinasanas, tad tas ari ir jaizruna un japiedava citas alternativas, kaut ko kopigu, kur jus ka gimene varat atslabinaties, piemeram, katru piektdienas vakaru izbrauciens ar riteniem pa parku... utt, naudu neprasa, bet kopigs laiks un atputa!
attiecibas nevar but "pret otru" var but tikai " ar otru", ja ne tad nekas nedarbojas vismaz ne ilgtermina un ne laimigi. Citreiz savs ego ir jaielike kabata!
30.05.2017 13:14 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
tad jāmeklē bagātāks vīrs.. :) kurš nav skops, protams :)
30.05.2017 13:14 |
 
Reitings 108
Reģ: 12.09.2014
Havaja +++
Bagāts diez vai gribēs slinku sievieti ar piekabi. :-P:-D
30.05.2017 13:17 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Zinu sievietes, kas atradušas foršus vīrus ar visam piekabēm un ..nestrādā :D
30.05.2017 13:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits