Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ārzemes, darbs

 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
iztēlojaties, ka jums ir doti apmēram 4 mēneši laika un pēc tam jums ir jābrauc dzīvot uz ārzemēm. Jums nav iegūta nekāda specializēta izglītība, bet ir iespēja tepat Latvijā iziet kaut kādus kursus, lai vēlāk varētu ārzemēs atrast darbu, ko jūs mācītos, kas būtu noderīgs?
29.05.2017 11:33 |
 
Reitings 710
Reģ: 24.11.2010
Vaksacija , skropstu pieaudzēšana. Nav dārgi un vienmēr mūsējiem var taisīt ārzemes ja nav valoda.
29.05.2017 11:47 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
galamērķis pagaidām plānots Anglija, jo tur, ja viss izdosies, būs pie kā palikt un sākumā vismaz atkritīs problēma ar mitekli. Bet saprotu, ka nāksies meklēt darbu, sveša valsts, neesmu pat nekad bijusi nekur ārpus Latvijas, ko ķert, ko grābt, gribu, lai man ir kaut kāds balsts, lai varu tēmēt uz kaut kādu amatu.
29.05.2017 11:50 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
ILoveMyself Tie sertefikāti man būs derīgi, ja iegūšu tos Latvijā vai man nāksies tur likt pa jaunam visu?
29.05.2017 11:52 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
vai arī tu domāji strādāt mājās nevis salonā?
29.05.2017 11:55 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Šķiet, ka es aši gribētu iemācīties vismaz kādas pamatzināšanas svešvalodā, piemēram, angļu, ja dodos un Angliju. Valodas ir mans lielākais klupšanas akmens.
* * *
Runājot par tiem kursiem, jā, labprāt arī es izietu kādus vizāžista kursus, kas ir intensīvi un iespējams iekļauties četros mēnešos.
Par cik vasarā, pēc vidusskolas absolvēšanas, darbiņu neatradu, lai vasarā līdz studijām nav jāgarlaikojas, aizgāju un pieteicos bezdarbniekos, kur uzreiz tiku kursos, mācījos trīs mēnešus mācību centrā "Buts", maksāja arī stipendiju, atmaksāja ceļa izdevumus, uzreiz piedāvāja arī darbu, bet strādāt par šuvēju tomēr neaizgāju.
Ieguvu otrā līmeņa kvalifikāciju. Godīgi sakot, bija noderīgi, tās ir lieliskas pamatzināšanas, kas tagad noder arī manā darba vietā.
29.05.2017 12:19 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
DevaVey Jā, pie valodas man būs kārtīgi japiestrādā. Nav tā, ka angļu valodā esmu balta lapa, bet vienalga brīvi sarunāties nevarētu pagaidām.
Vizāžu man patiktu mācīties, apdomāju variantu par tetovēšanas kursiem, jo ļoti patīk zīmēt un tas man liktos interesanti, bet kā ārzemēs ar klientu atrašanu un vai salonā mani ņemtu strādāt, ja nav valodu zināšanas uz izcili.
Vaksēt, taisīt manikīru, pieaudzēt skropstas man galīgi negribētos.
29.05.2017 12:35 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Bez valodas zināšanām katrs darbs, manuprāt, ir diezgan grūts, bet, ja ikdienā visi apkārt runā tajā valodā, esi spiesta viņu iemācīties, process notiek diezgan ātri, cik citi ir stāstījuši.
Ja patīk bērni, vari kaut kur iziet auklīšu kursus, piemēram, vēlāk pieskatīt bērnus no latviešu ģimenēm.
29.05.2017 12:49 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
man vispār valodas diezgan labi padodas, ar to problēmas visdrīzakais nebūs, galvenais tagad pielikt pūles un sākt lasīt, skatīties filmas angļu valodā, lai man veidotos vārdu krājums.
Par tādiem aukles kursiem nebiju nemaz dzirdējusi, tas arī kā variants der.:-)
29.05.2017 12:54 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Valodu mācies.
Un padomā vai Anglija ir šobrīd īstais galamērkjis. Tagad būs grūtāk tagad tur iekārtoties, jauni iebraucēji vinjiem pašlaik galīgi nepatīk! Protams, ja ir draugi, kas iekārtos darbā utml būs vieglāk...
Skaistumkopšanā, ja iesi strādāt salonā - LV sertifikātiem jēgas maz. Ja vien nav kāda starptautiska kompānija izsniegusi sertifikātu. Labāk kursus iziet uz vietas valstī, kur strādāsi, vai arī koledzā mācīties
29.05.2017 12:59 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
Valsti neizvēlos es, man šoreiz jāpielāgojas, brauc mana drauga ģimene un mans draugs, Latvijā mēs sev nākotni neredzam, mūs te nekas netur, vēlamies pāršķirt dzīvē jaunu lapu un brauktu es neatkarīgi no tā uz kuru valsti, ja kopā ar savējiem. tikai domāju reāli un zinu, ka tur nebūs nekāda medusmaize, izsisties, sameklēt darbu man nāksies pašai, vienīgais, kas sākotnēji būs nodrošināts būs mājoklis un arī uz laiku, jo nedzīvosim jau ilgstoši visi bariņā, gribēsim vēlāk ar draugu pārcelties atsevišķi.
tagad galvenais ir valoda un iegūt kādu profesiju, lai varam sevi nodrošināt.
29.05.2017 13:33 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Šobrīd kaut kur strādā? Ja tā, tad būs iespēja apvienot ar kursiem?
Kāda izglītība Tev ir tagad?
Šeit vari paskatīties, kādas ir Latvijā pieejamās mācību iestādes profesionālajai izglītībai - http://www.1188.lv/katalogs/Kursi%20un%20%20apmācība Šīm iestādēm katrai ir arī atsevišķi sava mājas lapa, kur pieejama informācija par visa veida un tuvākajā laikā ieplānotajiem kursiem.
Papēti, kas ir tuvāk Tavai dzīvesvietai, kur ir zemākas izmaksas, kur iespejams iegūt profesiju dažu mēnešu laikā, kāds līmenis un tā tālāk.
Ja nestrādā, tad riksī uz bezdarbniekiem, izstāsti savu situāciju un viņi noteikti palīdzēs.
29.05.2017 13:47 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Uz kurieni tieši brauksiet? Ja uz Londonu, tad ar vieglām pamatzināšanām var tikt cauri un ātri tikt pie darba. Par darba iespējām varu ieteikt, bet tad raksti pm. Būs pa taisno uz kontrakta.
Ja ārpus, tad bez angļu valodas neiztikt, ja gribēsi normālu darbu atrast. Ja nav valodas, tad tikai fabrikas vai uz lauka/fermās. Ārpus viss ir caur ağentūrām un, lai cik neliktos dīvaini, bet arī šeit valda princips, ka savējais pirmo darbā iekārto savējo. Tas ir, piemēram, ağentūrā strādā rumānis, tad pirmie tiks Rumāņi.
Un vispār uz doto momentu Iebraucēji aizvien turpina braukt, jo īpaši Moldāvi, Rumāņi, Bulgāri.
Runājot par kursiem, pašai ir vizāžista diploms, pabeigta skola un arī braucu ar domu,ka nu tik likšu make up un viss būs, bet realitātē tā nav. Šeit arī tāds pats princips kā Lv no sākuma sava klientūra un savs make up, ko lai sapirktu, maksā astranomiskas summas un anglu dāmas neliktu kaut kādu kosmētiku. Pirmo laiku neko nepelnītu, vēl, protams variants iet strādāt zem make up firmas. Sūtīju uz Mac, bet tur ar savu Latvāņa diplomu varu iet tālēs zilajās:-D
Tākā viss atkarīgs no vietas, kursus nav jēga iet, labāk krāj naudu un visu darīsi jau šeit pēc situācijas.
29.05.2017 14:01 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Atbildot konkrēti uz Tavu jautājumu par iztēlošanos ko es darītu? Ja esi Rīgā, tad ietu strādāt par viesmīli un pelnītu to 4 mēnešu laikā pēc iespējas vairāk. Jo UK nauda būs vajadzīga, jo īpaši ja uz Londonu. Plus ietu uz tādu vietu, kur apgrozās pārsvarā ārzemnieki, varēsi patrenēt savas valodas zināšanas.
Un kā reiz ir vasara, tākā visas iespējas.
29.05.2017 14:11 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
šobrīd strādāju apkalpojošajā sfērā, izglītība, kauns atzīties, bet man nav pabeigta vidējā, septembrī būtu jāsāk iet 12.klasē, eju vakarskolā, pamest negribu, atliek talmācība. žēl, ka toreiz nepabeidzu skolu un laidu luni tik ilgi, pagaidām, kamēr vasara un skola nav ar kursiem apvienot varēšu.
29.05.2017 14:12 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
kādas viesmīļiem algas Rīgā? es šobrīd strādāju par pārdevēju, bet man ir ļoti maza alga, kaut strādāju daudz un garas stundas
29.05.2017 14:22 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Nu nebūs jēgas no tava iegūtā Lv diploma, ja tie ir tikai kursi un nav darba pieredzes. Kursus varēsi iet jau atrodoties UK.
Turpini strādāt un mācies VALODU.
Ja tiešām ir tik ļoti liela gribēšana un nebaidies naudu palaist vējā -ej uz manikīra. Bet atceries, lai tu strādātu ar klientiem tev ir vajadzīga atkal valoda.
29.05.2017 14:24 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Es tavā vietā vairāk meklētu kur papildus piepelnīties, lai nopenītu un iekrātu pēc iespējas vairāk. Nevaru iedmāties nevienus kursus, kuru sertifikāti pēc tam būtu tev noderīgi Anglijā.
---
Draudzene strādā par viesmīli restorānā. Darbs smags un nepelna neko diži daudz, bet dzeramnaudās gan sakrājas.
29.05.2017 14:29 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
Ja pat tie sertefikāti tur nebūs derīgi, tapat labāk, ja es kaut kādu arodu pratīšu nekā vispār neko.
29.05.2017 14:34 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
viesmīļa darbs tas nozīmē visu dienu uz kājām, pieņemt pasūtījumus, nēsāt smagus traukus, novākt aiz apmeklētājiem - algas mazas, bet dzeramnaudas daudz, ja esi skaists un smaidīgs?:-D
29.05.2017 14:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits