Pavarda kurinātāja

 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Vai uzskatat sevi par labām pavarda kurinātājām?
Vai gatavojat ēst, uzkopjat māju, rūpējaties par bērniem?
29.05.2017 09:16 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Man arī jēga teksti likās pilni ar apvainojumiem, šis vispār:-O
Patiesība ir tāda, ka vairumu darba vietu, kuras ir izplatītas sieviešu vidū, var dabūt jebkurš, kuram galva uz pleciem.

Tiešām nesaprotu ar ko vīriešu kārta ir pārāka?
30.05.2017 17:14 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
jēga vēl daži no tekstiem:
Daudzām sievietēm savu slinkumu patīk attaisnot ar aizņemtību darbā.

Atkal slinkums? Ja es neberžu māju 24/7, tad slinka?
Bet kas tad ir lietas, kurām jātērē laiks un enerģija?

Varbūt dzīve?
Bet tie teksti "clean house is a sign of wasted life" priekš manis ir slinku cilvēku murgi ar kuriem sevi attaisnot.

Atkal slinkums? Ja strādāju, audzinu bērnus, hobiji vēl, bet ir kāds netīrs trauks, murgi, jo nebūtu jāiet gulēt, kamēr pēdējais puteklītis nav aizdzīts? Un no rīta sākt no jauna, jo pa nakti uzrodas viens tomēr? Ka tik neatnāk kāds un nepadomā, ka tā nu gan uzkundzējusies, sēž mājās un viss nespīd un nelaistās?
Es nedomāju, ka te, cosmo, sēž tās, kuras ir neaizstājamas savā amatā

Tad mājas kopšanā arī esi aizstājama kā visas pārējās, kuras, tavuprāt, ir apkopējas vai kas tāds?
30.05.2017 17:24 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Es gan sapratu Jegas komentarus. Un nekur vina citas pa slinkem nesauc, bet gan dalas ar savu ikdienu un cik kas ir gruti vai viegli un ka vina sevi slinkumu uztver!
Patiesība ir tāda, ka vairumu darba vietu, kuras ir izplatītas sieviešu vidū, var dabūt jebkurš, kuram galva uz pleciem.

ari so te es sapratu un bez aizvainojuma, jo ari domaju, ka tikai izcili arsti, petnieki, makslinieki ir neaizstajami. Bet mati bernam ir daudz grutak aizstat, ja ne neiespejami ka loti labu gramatvedi.
30.05.2017 17:55 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Jā, ļoti ''normāli'' komentāri uz citām.
30.05.2017 18:02 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Bet,kādēļ māja jaberz 24/7? Netīru katru dienu,bet kad ir netīrs,ja es šodien iztīrīju,tad rīt netīrisu. Pēc ēst gatavošanas , ja ir vēlme nomazgāsu traukus ,ja nē tad nākamajā dienā, nekas tak nenotiks,ja trauki pastāvēs izlietne pa nakti. Ja kur netīrs, satirisu,pāri jau nekapsu vai garām nestaigāsu. Un ja negribu,gatavot ēst tad arī pasaku , draugam iebildumu nav. Bet lasot šeit,šķiet,ka te daudzas domā,ka tīrīt māju ir uz ceļiem rapojot ar birsti berzt visu māju un ēst gatavošana ir 10h stāvēšana pie plīts kur cep,varā ,smore:-D
30.05.2017 18:35 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Nekad neceļos otram gatavot brokastis. Ņemot vērā, ka pusi nedēļas pavadu vienatnē, ēdienu sev negatavoju, jo izvairos no otrajiem ēdieniem, visādiem ceptiem un panētiem ēdieniem, neēdu gaļas izstrādājumus utt. Vienkāršus salātus/auksto zupu par gatavošanu neuzskatu. Vīrietis sev ēdienu mēdz pasūtīt no restorāna, reizēm kaut ko pats uztaisa, reizēm ēdam ārpus mājas.
Mājas darbus vairāk daru es, bet tas ir loģiski, jo es vienkārši esmu mājās vairāk dienas. :-D Neviens man to neliek darīt, ja liktu - speciāli nedarītu. Man gan ir liels dzīvoklis, bet satīrīt varu visu ļoti ātri.
Bērnu nav, bet tad, ja būtu, tad noteikti mums būtu aukle un apkopēja.
30.05.2017 18:44 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Esmu draņķīga pavarda kurinātāja. Mājās parasti ir mērena nekārtība, kura tiek pievākta nedēļas nogalē, vai kad kāds atbrauc ciemos. Ne katru dienu ir siltas vakariņas, nerunājot par pusdienām līdzi. Dažas lietas stāv nevāktas nedēļām ilgi. Diži labāk nav arī tad, kad nestrādāju, vienīgais vakariņas tad ir gandrīz katru dienu. Protams, daudz patīkamāk atrasties mājās ir tad, kad viss ir tīrs un kārtīgs, bet diemžēl neesam iemācījušies uzturēt kārtību katru dienu. Vienīgais, kas tiek darīts katru dienu, vai drīzāk katru otro, ir trauku un veļas mašīnu darbināšana. Es nezinu, pēc darba vienkārši nav spēka, kaut nestrādāju fizisku darbu. Un pašdisciplīnas arī nav.
30.05.2017 18:51 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Pēc ēst gatavošanas , ja ir vēlme nomazgāsu traukus ,ja nē tad nākamajā dienā, nekas tak nenotiks,ja trauki pastāvēs izlietne pa nakti.

Sognare.., ak tu slinkā sieviete, kur tāda cūku kūts. :D
30.05.2017 19:03 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Sognare.., ak tu slinkā sieviete, kur tāda cūku kūts

Duujaa drausmas ne? Un iedomājies draugs vēl nav sūdzējies, trauki neskrien virsū:-D . Izlietne arī nav ielūzusi no netirajiem traukiem.
Es vienkārši cenšos uzturēt tādu kārtību ,lai vajadzības gadījumā, pietiktu ar 10min lai savāktu māju,ja nu ciemiņi pēkšņi piesakās.
30.05.2017 19:12 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Sognare.., tu te savu slinkumu neattaisno. Ko tādu dari tā vietā? Ceru, ka neatlaidies dīvainā un neatļaujies paēst. Ja vēl esi strādājusi aizvietojamu darbu, kur jebkurš varētu mierīgi strādāt, kā jau visas te forumā, nu ārprāts, man nav ko teikt, esmu vīlusies. :-D
30.05.2017 19:20 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Neko nedaru, ja ir slinkums tad ir. Un ko? :-D. Žurkas pa dzīvokli neskraida,zirnekli nerapo:-D, čības pie kājām nelip, takā domāju ,ka dzīvot var:-P.
Es esmu tāds pats cilvēks kā mans draugs, neesam tak roboti kas ir ieprogrammēti uz vienu programmu.
30.05.2017 19:32 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man vannasistabā dzīvo zirneklis... Es viņu ārā nedzenu, neapbižoju, mums izdodas absolūti normāla līdzāspastāvēšana.
30.05.2017 19:45 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Duujaa un iedomajies draugs svaigu gaļu nav ēdis jau kādus 3mēnešus,jo nevaru paciest jēlas gaļas smaku. Tad nu izlidzos jau ar gataviem saldetiem gaļas produktiem,jo tie tik traki nesmird. Drausmas ne?
30.05.2017 19:49 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
57days tas tavs vannasistabas sargs?:-D
30.05.2017 19:51 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Da nē, vienkārši kaimiņš. Kluss, nekaitīgs, cerams, ka kādu mušu mēdz noķert. Redzams reti, pa vakariem.
30.05.2017 19:57 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Sognare.., cik tu nesaimnieciska, iesaku likt par divām stundām agrāk modinātāju un beidzot sākt kaut ko darīt. Es tavā vietā ļoti nopietni pārdomātu šo jautājumu, saņemies.
30.05.2017 19:58 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
UJ. haha. nu.. principā, ja es būtu viena, tad mājās vispār neēstu, bet ja būtu jāēd mājās, tad labāk sprāgstu nost nekā gatavoju. labi, ka neesmu viena. :D
riebjas gatavot ēst, tīrīt arī besī. kārtība patīk, it īpaši, ja kāds cits saved visu kārtībā. bet man tāds attaisnojums, ka man nesanāk; tizla esmu. Es varu 5 stundas vienu istabu tīrīt un tāpat būs netīrs. Tīrāks, bet netīrs.
es varu labi pārvaldīt finanses.
un šādas tādas citas lietas labi darīt :D man pat visminimālistiskākajā telpā būs kāds neliels bardaks, vienmēr ir viens MANS stūris, kurā es cenšos to bardaku ieturēt robežās, lai viss pārējais ir kārtīgs. salīdzinot ar to, kā bija kādreiz, varu teikt, ka esmu progresējusi savā pavardā, jo es varu uzcept kādus keksiņus un palīdzu arī traukus nomazgāt.
podu gan es regulāri mazgāju, kompakti karinu drēbes un veļasmašīnu arī iedarbinu.
es atdodu sevi darbā pa lielam un lieliski izskatos, kad sagribās vai arī ir nepieciešamība. nākotnē noteikti skatīšos uz pakalpojumiem mājas uzkopšanai.
30.05.2017 20:02 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Duujaa es labāk pagulēšu 2h ilgāk.:-D un es nejutos vainīga par to:-D
30.05.2017 20:04 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Es kad dzivoju viena est gatavoju tad kad pasai uznak velme. Savaadak isti neredzu jegu seviski zinot ka to zupas katlu nemaz nevaresu pati izest. Citu del vairak gribas pielikt pules. Velu mazgaju ikkreiz kad sakrajas pietiekami netiro drebju
30.05.2017 20:29 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
Man patīk, ja mājās viss ir kārtīgs. Reizēm uznāk kaut kāds klikšķis un gribas visus skapjus mazgāt, tīrīt un visu pucēt tā, ka spīd. Nespēju noskatīties uz to kā citi mazgā traukus, tāpēc daru to vienmēr pati, kaitina, ja kāds mazgā traukus aukstā ūdenī vai tos kārtīgi nenoskalo, gribas pārmazgāt, trauku mazgāšana man ir sava veida meditācija. Kaitinoši ir arī, ja uzkopšanas darbus kāds veic lēni. Man visam ir sava darīšanas secība, kārtība, istabas sūcu tikai vienā secībā, traukus ar mazgāju sākot ar glāzēm, krūzēm, tad šķīvji, bļodas, tad piederumi un tikai tad pannas, katli. Pat drēbju izkāršanai man sava sistēma. (s)
Draugu pieslēdzu pie mājasdarbu darīšanas, bet tas parasti, ja to iekrājies daudz vai ir vajadzīga lielā uzkopšana ar putekļu tīrīšanu, skapju kārtošanu un logu mazgāšanu. Putekļus pārsvarā vāc tikai viņš, ja kopā kārtojam māju, tad viņa pārziņā ir viesistaba, guļamistaba, grīdas sūkšana. Es spodrinu virtuvi, tualeti, koridori, mazgāju grīdas. Kaķa kastīte manā pārziņā, tur arī man sava sistēma un sadarbība ar kaķi. :-D Ikdienā gatavoju vakariņas, brīvdienās gatavojam kopā, un tas - kurš pavārs, kurš palīgs, atkarīgs no ēdiena, kas tiek gatavots. :) Kad abi strādājām, tad par vakariņām atbildīgs tas, kurš ātrāk pārrodas mājās. :-)
Vispār man tāds saimniecisks draugs, ja vajadzēs, viņš visu viens mājās izdarīs. Bet nu tagad es pati jūtu, kā esmu viņu izlaidusi, kamēr pa māju dzīvojos. Bet nu pagaidām nesūdzos, jo, ja pasaku, ka viņam jāizsūc grīdas un jāpalīdz drēbes izkarināt, tad parasti pretī nerunā. :-D
Man patīk būt saimniecei mājās. Nepatīk vai apnīk darīt to, kas nav ērti padarāms. Piemēram jau besī taisīt ēst, jo mums nav cepeškrāsns un blenderis, piemēram. Katru dienu gatavojot viena pagatavošanas veida ēdienu, sāk pieriebties gatavošana kopumā, jūtos tā, it kā neko citu neprastu pagatavot, tāpēc sāk besīt. :-/ Kad bija cepeškrāsns, tad cepu kūkas, cepumus, sacepumus un citus gardumus, ēst gatavošana sagādāja riktīgu prieku. Tāpat ar trauku mazgāšanu. Ja viss stāv neparocīgās vietās, tad nu galīgi negribas ķerties dabam klāt.
Nesen atklāju, ka brīdī, kad uzvelku garo priekšautu, jūtos kā riktīga saimniece un ir vēlme darīt vairāk kā parasti. :-P Dusmās es uzkopju māju, beržu vannu un kārtoju plauktiņus :-D
30.05.2017 21:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits