Pavarda kurinātāja

 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Vai uzskatat sevi par labām pavarda kurinātājām?
Vai gatavojat ēst, uzkopjat māju, rūpējaties par bērniem?
29.05.2017 09:16 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es zinu, ka tu nestrādā, es vienkārši minu kā piemēru, ka tad, atvelkoties mājās, nav prātā putekļus vēl slaucīt.. tagad es strādāju parasto klasisko darba laiku, tad vakarā katru dienu kaut ko uzkopju, bet ir dienas, kad tiešām negribas neko
30.05.2017 12:47 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pec darba gribas atpusties nevis sakt maja otro mainu rukat! Tapec kad nestradaju lavu savejam atpusties un majas neko nedarit. Es labi jutu ka otrs stradajot jutas, un katrs darbs ja strada nav viegls
30.05.2017 12:52 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nevajag pat kājās stāvēt. Arī no ilgstoša intelektuālā darba pie datora nogurst.
30.05.2017 13:15 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, enerģijas līmeņi cilvēkiem arī ir dažādi.. (arī atdeves strādājot, protams)
Bet par enerģijas līmeņiem - ir man draudzene,kas miljons lietas dara. Un tur nav - jo vairāk dara,jo vairāk paspēj, bet viņai tā patīk! Piemēram, daudz nostrādājusies, īpaši negulējusi, tik un tā grib un iet uz ballīti, kad es tādā pašā situācijā esmu palikusi mājās, jo vairs negribas neko.
30.05.2017 13:32 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Citreiz pie vainas ari ir vienakrs ritms un ta pieradums. Ja man kads, kad es tikko ienaku pa durvim uzreiz ko prasitu un liktu darit!! es ari besitos un neko negribetu un viss vakars sabojats!!
ar viru mums bija noruna, kad atnaku majas no darba, vins man dod vismaz pusstundu vienai ar datoru attpusties, vai ja gribu atlaisties, bet bez jautajumiem vai runasanas. pec tam esmu atguvusies un varu iesaistities gimenes dzive. Ari viram tapat piedavaju, ja ir kas jaizdara, tad uzprasu, kad grib darit uzreiz, vai paedis un tad, vai pasedes pie datora un pec tam, vai izdara un tad es vinu lieku miera.
Mes esam pieradusi pie sada gimenes modula un mums tas darbojas, tapat atlaujamies viens otram ik pa laikam pateikt, ak mums slinkums vai ka aizmirstam ko izdarit!
30.05.2017 13:36 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Nesen ar draugu sakam izmantot majas uzkopsanas pakalpojumus, jo sapratam, ka ietaupitais laiks ir daudz vertigaks par to naudu, ko maksajam uzkopejai. Ja nedela ir divas brivdienas, man galigi negribas domat par generalo tirisanu un vinam tapat. Vakarinas principa gatavo virietis, es vienmer sastadu kompaniju - biezi edam arpus majas, jo ta ir sava veida izklaide izmeginat kadu jaunu restoranu. Drebes izmazgat, traukus salikt masina, novakt pec sevis nav nekads lielais darbs.
Un ja, man ari darba ir bijusas stresa pilnas dienas, kas ir daudz nogurdinosakas par fizisku darbu. Vispar sporta zale man pat palidz relakseties pec grutas dienas, tapec es domaju, ka tas nogurums ir loti subjektivs. Vel jo vairak, nedomaju, ka majsaimniece var saprast, ko nozime karjeras veidosana.
30.05.2017 13:36 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Protams, ka nogurdina jebkurš darbs... es arī strādāju pie datora, bet dažreiz liekas, ka tiešām būtu to ogļu kravusi vedusi, jo ir morālais besis...
30.05.2017 13:42 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Fizisks darbs ir atslodze no mentālā darba. Man arī reizēm pamatdarbā liekas, ka sajukšu prātā, bet pēc 12 h garas darba dienas, kur es 4 stundas laika tērēju tam, lai atrastu kļūdu 3 miljonus vērtā projektā, dokumentā uz 120 lpp., burkānu mizošana vai kreklu gludināšana man nāk kā meditācija, kā galvas izvēdināšana. Man nepatīk tas, kas vairumam palīdz - sports, pastaigas - es tāpat turpinu domāt par darbu.
30.05.2017 14:02 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Vel jo vairak, nedomaju, ka majsaimniece var saprast, ko nozime karjeras veidosana.

Jā, pastāsti, kas ir šī te izslavētā karjeras veidošana?
Un kas viņā ir tāds, pēc kā katram jātiecas un par ko justies slikti, palaižot garām?
30.05.2017 14:03 |
 
Reitings 871
Reģ: 23.04.2014
Banāli, bet Sophie taisnība-katrs ir atšķirīgs! Tieši klausījos video youtube par slinkumu un tur tika teikts,ka slinkums savā būtība ir jēgas neredzēšana darbībā vai rezultātā,ja vien tas tas nav fizisks nogurums. Tā kā esam dažādi un vērtību sistēma ir dažāda, tad diez gan loģiski, ka attieksme pret pavarda kuršanu ir dažāda.
Tie,kas zina, kas ir Jēga, noteikti tagad smīn par to, kā kādai šķiet,ka tā ir vienkārši mājsaimniece, kas nezina, kā ir strādāt :D Tā ir apzināta izvēle un šķiet,ka viņa ir laimīga!
Jēga, man šķiet,ka Tu esi lieliska savā mātes/mājsaimnieces lomā! Tavs vīrs un bērns ir ļoti laimīgi,ka esi viņiem tikusi!
30.05.2017 14:09 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Jēga, ka jau teicu, nedomaju, ka tu spesi saprast - ir jabut loti attistitai empatijai, vismaz pret savu miloto cilveku, kurs rupejas par finansem, to gan vajadzeju izjust.
Es nekad neteicu, ka visiem ir jatiecas pec karjeras. Ta ir katra pasa izvele un man nav iebdumu pret sievietem, kuras 24/7 rupejas par maju un berniem, bet apgalvot, ka cilveks, kurs velta savu dzivi karjerai, ir slinkis, ir mulkigi. Ja tu ar draugu butu mainitas lomas, ari butu prieciga klausities, ka esi slinke? Nesaprotu, tas ir seksims vai empatijas trukums - katram dzive savas privilegijas!
30.05.2017 14:12 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Vai gadiijumaa nav taa, ka autore ir iedomaajusies, ka no vinjas tiek sagaidiita perfekta kaartiiba maajaas, brokastis katru riitu, vakarinjas, tiiri trauki, izgludinaatas zekjes un dvielji? Patiesiibaa ir ljoti maz viirieshi, kuri to visu pieprasa (un ja tomeer pieprasa - vinjam pasham ir gan rokas gan kaajas, nu tad dari pats).
Kopumaa maskiet, viirieshi ir ljoti vienkaarshi radiijumi - vinjsh atnaak maajaas un atpuushaas peec darba dienas; kameer sieviete atnaak maajaas saak puleet visas malas, jo, ja neko nedariis, tad tas noziimee, ka vinja ir slikta pavarda kurinaataaja un tak viirietis sagaida 100% perfekciju. Bet iisteniibaa, viirietis to taa neuztver. Kameer taa sieviete centiigi tiira un pulee, vinjai saak augt aizvainojums, raada neapmierinaatu gjiimi un veel paarmet viirietim, ka viirietis neko nedara...un kam tas viss? Tikai izniidee miilestiibu.
Tavaa gadiijumaa redzu divas opcijas:
1) saruna ar viiru - sadaliet maajas darbus, kursh ko dara.
2) noliigsti maajkalpotaaju.
30.05.2017 15:32 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
jēga, kāpēc pēc tavām domām māja, kas vienmēr nav perfektā kārtībā, ir slinkuma pazīme?
30.05.2017 15:38 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Standby, paldies Tev. (l)
Fiore, es nevēlos apgrūtināt Tavu dienu, bet varbūt Tu vari man pastāstīt uz kāda pamata Tu piešuj man
apgalvot, ka cilveks, kurs velta savu dzivi karjerai, ir slinkis, ir mulkigi. Ja tu ar draugu butu mainitas lomas, ari butu prieciga klausities, ka esi slinke?

?
Vai es apgalvoju, ka cilvēks, kurš savu dzīvi velta karjerai, ir sliņķis? Vai vispār es kādu te apvainoju par sliņķi?
Cīņa ar šīm interpretācijām ir bezjēdzīga, protams, bet pirms sākt runāt par manu seksismu vai empātijas trūkumu, būtu labi noskaidrot vai Tu neesi manis teikto fantāzijās pārfrāzējusi pa savam, pilnīgi izmainot domas būtību.
30.05.2017 15:39 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vai vispār es kādu te apvainoju par sliņķi?

Šo gan jau var izlasīt tekstos, tāpēc arī nesapratu.
30.05.2017 15:40 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Vai gadiijumaa nav taa, ka autore ir iedomaajusies, ka no vinjas tiek sagaidiita perfekta kaartiiba maajaas, brokastis katru riitu, vakarinjas, tiiri trauki, izgludinaatas zekjes un dvielji? Patiesiibaa ir ljoti maz viirieshi, kuri to visu pieprasa (un ja tomeer pieprasa - vinjam pasham ir gan rokas gan kaajas, nu tad dari pats).
Kopumaa maskiet, viirieshi ir ljoti vienkaarshi radiijumi - vinjsh atnaak maajaas un atpuushaas peec darba dienas; kameer sieviete atnaak maajaas saak puleet visas malas, jo, ja neko nedariis, tad tas noziimee, ka vinja ir slikta pavarda kurinaataaja un tak viirietis sagaida 100% perfekciju. Bet iisteniibaa, viirietis to taa neuztver. Kameer taa sieviete centiigi tiira un pulee, vinjai saak augt aizvainojums, raada neapmierinaatu gjiimi un veel paarmet viirietim, ka viirietis neko nedara...un kam tas viss? Tikai izniidee miilestiibu.

+1
Berž māju no rīta līdz vakaram un beigās pukst, ka vecis slinks. Nu tad apstājies, sieviete! Ja tev liekas, ka jāberž, tad berz, bet nepārmet otram, ka tev tas jādara. Ja nevēlies, tad atpūties un nestaigā 24/7 ar slotu rokā.
30.05.2017 15:47 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Berž māju no rīta līdz vakaram un beigās pukst, ka vecis slinks. Nu tad apstājies, sieviete! Ja tev liekas, ka jāberž, tad berz, bet nepārmet otram, ka tev tas jādara. Ja nevēlies, tad atpūties un nestaigā 24/7 ar slotu rokā.

Tas ir tas, ko visu laiku vēlos pateikt šajā diskusijā. :-D Selīnai tas izdevās īsi un precīzi. Man nav ne mazāko problēmu pateikt: mums šovakar vakariņās būs Čili pica! Un sagaidīt atpakaļ atbildi "o, forši!"
30.05.2017 15:54 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Tieši tāpat.. es točna zinu, ka mans puisis neko no tā negaida, lai es te sēdētu un berztu katru vakaru. :D
30.05.2017 15:57 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
jēga, pēc tava teiktā sliņķes ir visas, kuras visu laiku nekārto māju, netur to pilnīgā kārtībā, atļaujas nogurt pēc darba.
30.05.2017 16:38 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Kopumaa maskiet, viirieshi ir ljoti vienkaarshi radiijumi - vinjsh atnaak maajaas un atpuushaas peec darba dienas; kameer sieviete atnaak maajaas saak puleet visas malas

Nav tādi visi vīrieši, es zinu vairākus,kas ir super-pedantiski, bet parasti viņi paši ir arī kārto.
30.05.2017 17:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits