Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pavarda kurinātāja

 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Vai uzskatat sevi par labām pavarda kurinātājām?
Vai gatavojat ēst, uzkopjat māju, rūpējaties par bērniem?
29.05.2017 09:16 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Strādāju pilnas slodzes darbu, gatavoju ēst, uzkopju māju, rūpējos par bērnu, vīru un kaķi. Kādu laiku atpakaļ tam visam klāt bija arī pilna laika studijas. Vidējais gulēto stundu skaits diennaktī bija aptuveni 4-5 un tā gadus 4 no vietas. Bet, pirmkārt, nekad neesmu šrubējusi māju katru dienu, jo nesaprotu kādam sušķim ir jābūt, lai tā aizdzīvotu māju, ka katru dienu jāskraida ar lupatu. Māju turu tādā kārtībā, lai gadījumā, ja piesakās viesi, varētu to pievākt min.10-15 laikā. Tā tas ir bijis arī tad, kad bērns bija pavisam maziņš, kad sāka jau staigāt, vienmēr ir mācīts savas mantas savākt un nolikt vietā. Otrkārt, trauki pēc vakariņām mierīgi var palikt izlietnē arī pa nakti, neredzu problēmu tos nomazgāt no rīta, treškārt, nekad nav bijusi problēma, kad patiešām ir liels nogurums un daudz darbu, palūgt, lai pagatavo, iztīra utt. un tjp. izdara vīrs. Ja kāds mani nosauktu par slinku, tikai tāpēc, ka es vakarā nespēju neko vairāk, kā iekrist ar seju spilvenā, tad es labprāt ar tādu cilvēku mainītos vietām vismaz uz nedēļu, lai izbauda. Nestrādāju fizisku darbu, bet atņem tik daudz enerģijas, it kā katru dienu 12 stundas no vietas cilātu smagumus.
Katrs cilvēks ir atšķirīgs un uzskatu, ka katrai sievietei ir tiesības izlemt būt mājās un to kopt, rūpēties par bērniem, vai gluži pretēji būt karjeristei, strādāt, vadīt, pilnveidoties, neatkarīgi vai viņas profesija ir lietvede, skolotāja, ārste, zinātniece. Visas profesijas ir svarīgas, var jau runāt, ka neviens nav neaizvietojams, bet dzīve tomēr pierāda pretējo.
Es būtu laimīga, ja atgrieztos iepriekšējā mājas sētniece un apkopēja, cilvēki par viņu sūdzējās, ka nestrādā labi, ka par vecu, tagad viņi ir dabūjuši jaunāku, bet sajūta, ka cilvēkam rokas no pa..ļas aug.:-)
02.06.2017 18:54 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Duuja, ja tavs pavards ceptos tā, kā tu šajos komentāros, un ja tavas ēdiena nianses būtu tik sīkumainas kā tava piekasīšanās katram vārdam, mēs te neviena tev blakus nestāvētu pratībā.
ko var ņemties...
02.06.2017 20:18 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Ēst gatavoju un par māju rūpējos, bet ne tādā līmenī, ka man vienmēr mājās viss spīd un laistās :) Gadās slinkojamās dienas, kad nav vēlēšanās neko darīt un es baigi nespītējos pretī tādām dienām.:-) Ja nav vēlēšanās kaut ko baigi gatavot, tad uztaisu kaut ko, kas neprasa daudz laika vai arī pasaku draugam, ka šodien cheat day, ēdam ārpus mājas vai pasūtam kaut ko uz mājām. Izcila mājas pavarda kurinātāja laikam neesmu, bet +- ir ok. :-)
02.06.2017 20:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits