Beerfests

 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kādas ir jūsu domas par šo alus festivālu Rīgas centrā?
Vai blakus skolām, izglītības iestādēm, slēgt vienu no centrālajiem parkiem un prasīt samaksu, ir attaisnojums un pareiza rīcība? Vai tomēr šādam pasākumam būtu jānotiek kur citur? Kā jums šķiet?
26.05.2017 14:40 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
:-D Tik laba diskusija :-D
Nebūtu Cosmo, nemaz nezinātu, ka iedzert alu tādā pasākumā = tas pats, kas piedalīšanās vietējā maksačkas dzerstiņā :-D
.
Un - es arī ikdienā tur eju cauri, nu kaut kā ieplānoju savu laiku, un izeju 5 min ātrāk. Piekrītu, ka, manuprāt, no visiem maratoniem tie ierobežojumi ir daudz vairāk jūtami, un tie notiek daudz biežāk, bet kaut kā neiedomājos, ka tas ir kas drausmīgs un fui. Forši, ka notiek visādi pasākumi :)
.
PS, vispār jau tāda masveida nodzeršanās notiek ne tikai Latvijā. Sanāk, ka liela daļa pasaules esam sazombēti alkoholiķi :-O
26.05.2017 17:48 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Tipiskais latvietis - viss ir slikti, atradīs visstulbākos iemeslus, kādēļ nerīkot pasākumu. Es atvainojos, ja neesi bijusi tālāk par savu sādžu, nu tad nesūdzies, ka nekas nav labi. Aizvēra parku uz dažām dienām, bet tādi cilvēki kā tu saceļ skandālu no pilnīgi nekā. Tad jau Līgo svētki ir vēl lielāka masveida nodzeršanās. Par to tu katru gadu arī nevari likties mierā?
26.05.2017 18:06 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Bardaks sporta dēļ, veselības vai masveida publiskas nodzeršanās dēļ?
Netrenētiem cilvēkiem skriet 10 km- īstā veselība :-D Nez kāpēc man liekas, ka letālu gadijumu maratonos bijis vairāk kā alus festivālos.
riktīgi liels tas līkums, stundu jāiet
Parks tiks piegānīts tik tālu, ka vismaz līdz rudenim būs līkums jāmet. :-D
26.05.2017 18:54 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Man patīk ka Rīgā kaut kas notiek, vismaz kaut kāda dzīvība. Nekādus pārdzērušos cilvēkus neredzēju. Daļu parka var apmeklēt, cauri nevar iziet bet apiet gan var. Tā kā šis nu gan nav tas pasākums pret kuru man negatīvas emocijas būtu, lai gan pati vispār nedzeru. Nu man ir grūti izprast kāpēc tieši pret šo pasākumu tāds naids.
es labprāt aizietu paklausīties "Oranžās brīvdienas"

Kā es viņus varēju palaist garām? Es tik ļoti pārdzīvoju, ka par viņu uzstāšanos uzzināju tikai vakar.:-(
26.05.2017 19:40 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Tieshi gribeju teikt, ka daudzi negatavojas maratonam, bet masu spiediena rezultaa tik dragaa valjaa reizi gadaa un tas boja veselibu tik pat loti.
Alus pasakuma nepiedalos, bet gribetos aiziet paskatities, kadu jaunu skirni noprovet, ja butu kompanija. Un, ne, tas nav tapec, ka es butu nekulturala dzeeraaja - iedzeru kadu simbolisku glazi labi ja 3 x gadaa uz svetkiem :D
Patik, ka centraa ir dziviba un priecajos, ka pasakums nav kadaa nomalee, kur visi nevar pieklut, un kur aizdomigi tipinji tiesham varetu uzdarboties atshkiribaa no Centra :-), kur droshiba ir daudz lielaka.
26.05.2017 20:50 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Autore, tas ir festivāls, kur var ieiet iekšā pilngadīgs esot. Bet vispār kāds tur protests būtu jātaisa? Manuprāt, vari iet taisīt protestu par citiem pasākumiem kas ir domāta vairāk ģimenei un tiek pārdots alkohols uz katra stūra un tur bērni redz kā pieauguši, daudz pieauguši cilvēki, jaunieši pērk alkoholu un dzer turpat blakus viņiem. Ko par tiem pasākumiem neko neesi iepriekš komentējusi?
26.05.2017 23:23 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Man arī nepatīk šis pasākums, kaut alus garšo un dažādi pasākumi patīk, bet es necepos par to, tikai secinājumi - pasākums izskatās skumjš, daudz teltis, maz cilvēku, tie paši izskatās nelabvēlīgi, izklaides programma nekāda (klaidonis un vēl kaut kādas šlāgergrupas?), droši vien alus uzcenots, nav interesantu šķirņu (mūsdienās pat rimi var atrast kaudzi ar interesantiem aliem, nerunājot jau par stockmannu, spirits and wine, latviešu darinājumu veikaliem vai alus darītavām). Esmu tur katru dienu (jā, arī man iztraucē maršrutu un pusdienas, bet tas nav svarīgākais), nav radusies vēlme apmeklēt to.
27.05.2017 12:40 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
petunijayyy, man nācās saskrieties ar tiem nelabvēlīgajiem cilvēkiem, nepatīkami.
27.05.2017 15:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits