Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sievieshu draudziiba

 
Reitings 23
Reģ: 03.10.2015
Ir viena pazinja, kadreiz bija sameraa tuva draudzene, ar kuru ilgi nebiju tikusies, jo nedzivojam vienaa pilseetaa. Tagad atkal dzivojam vienaa pilsetaa un paris reizes esam tikushaas. Es esmu nesenl laimiigi preceejusies, vina savukaart dzivo viena ar diviem beerniem, skiirusies. Viss jau buutu labi... bet lietas, ko vinja man staasta ir tiiraas shausmas - satiekas ar trim viirieshiem vienlaikus, viens pat ir preceets ar beerniem. Vina ir loti mainijusies pedeejo gadu laikaa un ne uz to labaako pusi.
Ciemojoties pie mums, censhas flirteet ar manu viiru. Uzskata, ka visi viirieshi ir viegli iekarojami, par sevi loti augstaas domaas. Attieciibas nopietnas nemeklee, jo taapat esot labi, laikam patik taads mauciigs dziives veids. Censhos no vinjas izvairiities, bet vinja regulaari saakusi zvaniit, intereseeties par manu dziivi, uzprasaas ciemos. Viiram vinja ne visai patiik un man ir ljoti neerti, nezinu kaa ar vinju uztureet mazaaku kontaktu. Citas draudzenes saka, lai turos no vinjas pa gabalu, jo vinjai lauliibas savieniiba nav sveeta lieta, ja reiz ar preceetiem iet un meegina manam viiram visaadi loti draudziigaa veidaa pieveerst uzmaniibu. Kaa riikotos juus, ir bijusi liidziiga pieredze?
ps. atvainojiet, nav garumziimju...
25.05.2017 21:51 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tiecies ārpus mājas, kafejnīcā, bez vīra klātbūtnes.
25.05.2017 22:02 |
 
Reitings 161
Reģ: 14.05.2013
nu nafig tādu ''draudzeni'' :-D
25.05.2017 22:23 |
 
Reitings 137
Reģ: 24.05.2017
Kārtējā izmisusī vientuļā māte. Maz ir vīrieši, kas gribēs sievieti ar diviem bērniem.
Pēdējais salmiņš pie kā viņa turas ir vieglā uzvedība, kura ļaus piesaistīt attiecīgu publiku, kamēr vel kaut cik jauna būs.
Nav ne pirmais ne pēdējais cilvēks, kurš vīlies dzīvē, tā pat zinu gana daudz brīvo cilvēku, kuri vīlušies attiecībās un nemeklē neko nopietnu.
Tomēr apzināt apskaust un bojāt citiem dzīvi jau ir nākošais līmenis
25.05.2017 23:27 |
 
Reitings 23
Reģ: 03.10.2015
Varbuut taas ir manas iedomas, ka vinja censhas pieveerst viira uzmaniibu, varbuut. Viirs patis ir daudzkaart teicis, ka vinja uzvedas diivaini, it seviski, kad iedzerts mazliet. Pedeejo reiz aizpagaajusho nedeelu bija ciemos uz viira dzimsanas dienas vakarinjaam un tad acis zibeeja kaa trakas. Kaa es no istabas aaraa, taa vinja uzreiz vinja visaadus jautaajums uzdod, parspiileeti grib uztureet sarunu, kaut citi cilveeki apkaart. Varbuut taa arii ir mana greizsirdiiba, nezinu. Neomuliigi tas viss saaka likties, ka vinja saaka ar lepnumu staastiit man, ka satiekas ar preceetu viirieti, kuram ir beerni. Es nespeeju uztvert to normaali, bet izvairiities arii nesanaak. Vina paaris meeneshus kaa atgriezusies shajaa pilseetaa un ljoti grib draudzeeties vecaas draudziibas vaardaa...
26.05.2017 01:26 |
 
Reitings 161
Reģ: 14.05.2013
Taadas uzreiz vajag pie vietas nolikt, lai nelien kur nevajag
26.05.2017 01:33 |
 
Reitings 23
Reģ: 03.10.2015
Reina, nav jau vinja neko taadu izdariijusi, lai es vinjai uzbruktu vai aizraddiitu. Man vienkaarshi neerti atsuut vinju, nekad ieprieks nav naacies ar ko taadu saskarties. Kad atjaunojaam draudziibu, domaaju par vinju kaa senu draudzeni, tajaa laikaa vinjai bija draugs, taisiijaas preceeties, gaidiija otro beerninju, bet tagad jau cita dziive. Mums nav pa celjam, kaa citi mani draugi saka, moraales ari nesakriit. Nepatiiami, bet vinja to nezina un nesaprot. Un jaa, pie sava viira arii tuvumaa laist negribu, lai arii viiram uzticos, bet sievietees ar tadu moraali...:-/
26.05.2017 01:40 |
 
Reitings 161
Reģ: 14.05.2013
nu tad nekas cits neatliek kaa satikties aarpus maajas ka jau kads ieprieks mineeja
lai netiek viiram klaat
vai ari viiram jaiemaaca, lai uzreiz sak vinjai stastit kada vinajm superiiga sievinja tikliidz shii met acis :-D
26.05.2017 01:46 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Ja tev ir svarīga sava ğimene un sava laime, tad priekš kam tev liekas galvassāpes?
Ja nav ar viņu pa ceļam un nav patīkami uzturēt kontaktus, tad arī laipni atsaki un netiecies.
Mans viedoklis- Nav tādas sieviešu draudzības, ir tikai kopīgas intereses.
26.05.2017 01:49 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Draudzenes nevajag nosodīt, bet pie saviem vīriem arī laist klāt nevajag... ;-) Tā ir tava draudzene, nevis tava vīra draudzene - būtībā tavam vīram ar viņu nav pat jārunā.
26.05.2017 02:14 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Jus tak abas maitaS KADA DRAUDZENE? TU vinu noliec zemak par zali, vina met aci uz tavu viru.
Tacu ja, kur gimene tur tadam pazinam nav vieta. Un ja man ir DRAUDZENE daudzus gadu desmitus viena un ta pati, zinu ko saku. Ir ari ex bernibas draudzene...labi ka ex.Un ir ari divas pazinas kuras skirusas bija bet apprecejas ar turigiem viriesiem vienai 3 beri otrai kaiminiem bija 4...nekada vaina. Nu ja tie veci netupec cosmo tas gan.;-)
26.05.2017 07:07 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja viņa tiešām met acis uz Tavu vīru.. tad es īsti nesauktu par draugu. Jautājums.. vai gadījumā vīrs acis nemet uz draudzeni (retorisks jaut., reizēm dzīvē gadās arī tā).
Bet tik nosodoši izteikties par draudzenes dzīvesveidu gan ir cucigi.. neesi Tu viņas kurpēs staigājusi, lai tik gudri spriedelētu :-/
26.05.2017 07:41 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Par šādām "draudzenēm' ir :-D
Sākās ar draudzīgām sarunām ar vīru,pēctam jau esot bijusi nakšņošana pēc ballītēm,kad no rīta pāri pamodina šāda draudzene,ielienot viņiem pie gultā, zem segas, apakšveļā un tupripot tās pašas draudzīgās sarunas,ķiķinot par viņas foršo ideju,kā viņus pamodināt:-D
Nezinu kā tev,bet man šāda draudzene nebūtu vajadzīga. Es pat par draudzeni nesauktu. Nav nekā kopīga un pietam vēl,tā mūžīgā uztraukšanās par flirtēšanu ar vīru..(t)
26.05.2017 07:57 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
oj,kaut kur teksts pazuda :-D
Par šādām draudzenēm ir dzirdēts :-D Taču atkal un atkal brīnos,ka ar tādām draudzējas:-O:-D
26.05.2017 07:59 |
 
Reitings 23
Reģ: 03.10.2015
Kaa man nenosodiit dzirdot, ka lielaas par sakaru ar preceetu viirieti, kuram ir gimene? Ar tekstu, ka sieva jau nav skapis, paies malaa un visi citi klasiskie izteicieni par sievaam..
Saprotu, ka jaaturas pa gabalu, bet neerti, kad zvana, uzprasaas ciemos, aktiivi grib draudzeeties.
26.05.2017 08:10 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man jau šķiet ka jums tur tā draudzība vispār vairs nav īpaši iespējami. Vai nu izvairies un ignorē līdz pašai pielec, vai vienkārši tiešā tekstā pasaki visu kā ir. Tomēr viņa ir draudzene, viņai arī vajadzētu saprast to ja gribēs saprast.
26.05.2017 08:18 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Es Tavā vietā vnk neceltu telefonu, uz ziņām atbildētu, ka nav laika un nejaušu satiekot teiktu to pašu.
Kāda Tev jēga ar viņu draudzēties, ja Tev viņas dzīvesveids nav pieņemams? + iepsējams grib Tevi pastumt malā, jo arī Tu "neesi skapis".
Neērti atteikt? Varbūt, tajā brīdī arī var nejusties visai omulīgi, toties vēlāk tas atmaksāsies!
26.05.2017 08:19 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Oj, man arī ir bijusi situācija ar uzbāzīgu bērnības draudzeni. Saprotu, ka neērti nogriezt kontaktu, ja ''nekas tāds'' nav izdarīts. :-/
Ieteiktu samazināt kontaktu līdz minimumam un tikties reti, ārpus mājas un vīra redzesloka.
Tu dzīvo mazpilsētā? Ja lielāka pilsēta, tad var arī pakāpeniski pārtraukt kontaktēšanos. Mazpilsētā, ja katru otro dienu saskrienas, tad ir kā ir...
26.05.2017 11:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Cosmo aplikt draudzeni redz ir erti bet pateijt acus ja ar tadu nevekies comunicet ir neerti!!! Divkosiga maita tu esi!
26.05.2017 11:26 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Rīdziniece, Tu kaut pati saprati ko pateici? (t) Cilvēks uzskaita faktus, paprasa padomu un tāpēc viņa ir divkosīga maita?
26.05.2017 11:33 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nu.. savā ziņā es Rīdziniecei piekrītu par to divkosīgumu. Varbūt ne tādiem vārdiem, bet domai. Nu, kā var saukt cilvēku par draudzeni, aicināt uz visiem svētkiem (pat ja viņa uzstājīgi pati plijas virsū) un tad šitā viņu nosodīt un apsaukāt. Turklāt vēl vainot flirtēšanā ar savu vīru un tad pēc mirkļa teikt, ka iespējams, tā nemaz nav.
Ja sasummēt visu to autores redzējumu un ja man būtu tādas sajūtas, es jau sen uzliktu ignoru tādai "draudzenei", jo es nekad mūžā nesauktu par draudzeni cilvēku, kas nejūt robežas. Un ja man tomēr tas cilvēks būtu dārgs, tad es izrunātos. Ja tas nelīdzētu, tad nav pa ceļam ar šo cilvēku, žēl.
***
Tā visa vietā autore turpina komunicēt ar to savu "draudzeni", bet riktīgi nesmuki par viņu izsakās. Tad man ir jautājums - kāpēc?
26.05.2017 11:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits