Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bailes no attiecībām

 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Sveikas, meitenes! Gribētu ar jums parunāt par bailēm no attiecībām un tuvības. Esmu vairākas burvīgus vīriešus 'nopūdelējusi' tikai dēļ tā, ka baidos. Baidos satikties, runāt, bet tas vēl būtu sīkums, ja rodas jūtas, man par tām ir ļoti grūti runāt un atklāties, grūti pielaist sev klāt, ja mani apskauj, jūtos neērti, lai gan tas nav īstais vārds, drīzāk - kautrīgi. Un jo tālāk,jo trakāk. Esmu ierāvusies savā čaulā un baidos no tuvības, lai gan to ļoti vēlos. Bet kāds tam ir iemesls, grūti teikt..
Ir kompleksi, ir sāpīga pieredze ar svarīgākajiem dzīves vīriešiem - miesīgo tēvu un vīrieti, kurš mani ''audzināja'' līdz pameta. Un pameta abi. Vai ir iespējams, ka baidos no 'vīrieša mīlestības' jo man tā nekad nav bijusi? Noteikti ir vēl daudz citu iemeslu un viss kopā rezumējas tādā iznākumā.
Atliek kāpt sev pāri un darīt visu, ko vēlos, ja vēlos apskaut - jāapskauj, ja vēlos sabučot - jāsabučo, bet es nevaru! Un tas ir stulbi :D
Šobrīd esmu iepazinusies ar kolosālāko vīrieti pasaulē, bet atkal raustos un ja es visu salaidīšu dēlī, es sev to nekad nepiedošu :D
Ir kādai līdzīga pieredze, ieteikumi? Vai būtu pareizi šim vīrietim izstāstīt kā es jūtos un kādēļ?
Esmu bijusi gandrīz gadu attiecībās, bet tā arī nespēju atslābināties. Bet puisis arī bija ne tas labākais un saprotošākais
Paldies! :)
25.05.2017 13:34 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Tev jāpastāsta otram, kā jūties, kāpēc tā jūties... un jācer, ka viņš sapratīs un vēlēsies Tev palīdzēt. Citādi tas "kautrīgums" otram liks justies slikti un meklēt vainu sevī, kas attiecībām galīgi nav labvēlīgi.
Es arī nemāku atklāties, nemāku mīlēt... tās visas ir bailes no noraidījuma, bailes, ka ar visu savu būtību nebūsi pietiekams otram. Tas var ļoti sāpēt, tāpēc vieglāk ir tik ļoti emocionāli neiesaistīties. :-( Bet otram tas jāzina, manuprāt, lai viņam pašam nesāktos problēmas Tavu problēmu dēļ...
25.05.2017 13:39 |
 
Reitings 40
Reģ: 30.03.2017
Kā es saku...otra kurpēs neiekāpsi.Kam nav tāda pieredze,tas nesapratīs,lai kā tu skaidrotu un beigās uztvers visu peronsiki,ka atraidi viñu,jo negribi viñu,nevis ka tev patiesi bail no tuvības utt.
Es tevi saprotu,man tēvs bērnībā daudz darīja pāri,alkohols utt.gimenes lielākais posts.Es tāpēc nespēju uzticēties vīriešiem,izjūtu aizskaitinājumu,dusmas,nepatiku.Nepatika pret intīmo tuvību.
Esmu gājusi pie speciālistiem,bet pagaidām neviens nav bijis tik spēcīgs,lai palīdzētu-daudz ar sevi strādāju...kopumā uzlabojumi ir,bet nezinu vai varēsu visu izmainīt...un nav tik saprotoša vīrieša-platoniskas mīlestības,kas ilgtermiña saprastu un izprastu problēmas bútību,cēloni,
25.05.2017 14:03 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Es esmu gandrīz pārliecināta, ka viņš sapratīs, bet neesmu pārliecināta, ka tas man palīdzēs.
Man pat šķiet, ka ir grūti noticēt, ka es kādam vīrietim patiesi varu būt svarīga. It kā ticu, bet tai pat laikā neticu. Tā kā, pat ja viņš sapratīs un centīsies man palīdzēs man izrauties no čaulas, nezinu, vai es mācēšu tam noticēt. (t)
25.05.2017 14:11 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Tēmas autorei - kamēr Tu nebūsi pašpietiekama, nekas nemainīsies. Tā ka - strādā ar sevi šajā virzienā.
25.05.2017 14:24 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Es biju līdzīga, nekad nevarēju apskauties, noskūpstīt, bija kauns, ka man kāds patīk un ka es kādam patīku. Nezinu, kā tas viss mainījās, vienkārši dzīvojām kopā ar draugu un viņš mani neko nespieda darīt, viss nāca ar laiku un lēnām kaut kā pārkāpu sev pāri, jo redzēju, ka otrs ir normāls cilvēks, nekritizēs, nesmiesies utt (jā, mēs dzīvojām kopā no 1.tikšanās dienas, bet ne kā pāris sākumā :D ). Vēl joprojām ir savi tarakāni galvā palikuši, bet, cerams, arī tie ar laiku pazudīs.
25.05.2017 16:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits