Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mājražotāji

 
Reitings 50
Reģ: 29.06.2015
Sveikas, vēlējos noskaidrot sev neskaidru jautājumu. Ja es tirgū vai kur citur vēlos pirkt piemēram, gaļu, pienu, sieru un citus produktus no zemniekiem, lai es būtu droša, ka gaļa un piens ir pārbaudīti, kādi sertifikāti vai kādas pārbaudes būtu jāveic šiem mājražotājiem, lai man nebūtu bail pirkt.
Īsāk sakot, kas ir tas uz ko man jāskatās, lai zinātu, ka viss ir pārbaudīts?:-)
24.05.2017 13:50 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Teorētiski nemaz nepārbaudīti produkti nekur nedrīkst pārādīties. Praktiski varētu nopirkt Latvijas cūkgału ar teiksim Polijas izcelsmi...
Nepieciešamos dokunentus noteikti var atrast PVD mājas lapā vai sazinoties e-pastā.
Es gan negribu tirgum mest ar akmeni, bet tur ir jāzin pie kā iepirkties.
24.05.2017 14:12 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
P.s.
Vari iet pa tirgu un visiem prasīt teiksim izcelsmes dokunentus. Tie kuri tevi pasūtīs trīs mājas tālāk noteikt nebūs tevis meklētie.
Tik šitā tu var arī pa aci dabūt:D
24.05.2017 14:19 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Uzticoties.
PVD mājaslapā ir tikai informācija, ka šis ražotājs ir reģistrēts, adrese, reģ nr., un novertējums (A, B, C), tas ir konkrēti par to ko prasi.
Pats ražotājs savu produktu izcelsmi pierāda ar iepirkto produktu pavadzīmēm, bet viņam nav pienākums trešajām personām to uzrādīt. Tāpat ja viņam ir cūkas, liellops viņš tās reģistrē, izilda prasības un ved uz kautuvi nokaut kad grib realizēt, jo pats nokaut nedrīkst, kautuvē veic analīzes un atkal izsniedz papīrus. Tāpat visi bio ir reģistrēti atsevišķos reģistros, viņiem ir apliecības kuras viņiem labpatīkas publiskot.
24.05.2017 15:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits