Trauku mazgājamā mašīna!

 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Sveikas!
Gribēju pajautāt jums, kā lietojat trauku mazgājamo mašīnu? Kādus līdzekļus lietojat? Tikai tabletes, tikai šķidro mazgājamo? Vai vēl kaut kas ir jāliek klāt?
Pieredze ar trauku mašīnām man nav liela, bet tā kā negribu uzreiz nokaut nepareizi lietojot, tad izlēmu pajautāt zinošākām sievietēm! :)
24.05.2017 12:07 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Pašlaik arī ir seal eco tabletes, bet kaut kas līdz galam, laikam, nepatīk. Paliek uz dakšām/karotēm balti pleķi, kas, laikam, liecina par to, ka tablete nav izšķīdusi kā nākas.. (?)
Rimi skatījos, ka tagad akcija 1+1 Somat šķidrajam līdzeklim, tāpēc domāju varbūt pamēģināt to.
Un tas nekas, ja lietoju piem. Finish firmas sāli un trauku skalojamo no Somat? Vai labāk vienas firmas?:-D
26.05.2017 11:51 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Tabletes var neizškīst ja tu mazgà fast režīmà! Ja mazgà 30 min, tad liela dalja tablešu neizškjīdīs. Es vienmèr lieku economy režīmu- mazàk ūdens patèrè, elektrību praktiski tikpat kà àtrais režīms, bet mazgà 3h. Toties viss perfekti tīrs.
Man trauku mašīna ir liela, bet ir iespèja mazgàt tikai augšèjo vai tikai apakšèjo plauktu. Un vispàr ljoti daudz režīmu.
Vèl man ljooooti patīk, ka man prieks nažiem un dakšinàm utml nav grozinjsh kas jàliek plauktà (nu vinjs ir, bet nelietoju), bet ir speciàls 3 plaukts kas stiprinàs trauku mazg mašīnas augshà virs pirmà plaukta, vnk super! Tur var arī zupas kausus, šampūrus likt,
Vèl liels pluss tas, ka plauktiem regulèjas augstums! Var izmazgàt jebkurus traukus
26.05.2017 12:02 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Es pēc ilgiem meklējumiem esmu palikusi pie trauku mazgājamā pulvera. Drogas vienīgā vieta, kur var nopirkt Domol, esmu sajūsmā, jo vienmēr izšķīst (atšķirībā no cietajām tabletēm) + labāka mazgāšanas kvalitāte nekā šķidrajiem līdzekļiem. Vienreiz mēģināju arī Amway pulveri, bet tam nebija tik laba kvalitāte. (Esmu melnās tējas fanāts un tā ieēdas baigi krūzēs, pēc pulvera Domol krūzes tīras). Vēl lietoju sāli Finish un skalojamo līdzekli. Reizi divos mēnešos izlaižu kādu speciālo trauku mašīnas tīrīšanas līdzekli. Jāsaka ka pulveris ir arī krietni ekonomiskāks.
26.05.2017 12:02 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Es arī lieku režīmu uz 2,5h un viss izšķīst, īsajiem režīmiem lieku max temperatūru, tad arī nav problēmu.
26.05.2017 12:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!