Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pīpēšana

 
Reitings 150
Reģ: 22.05.2017
Čau, meitenes!
Ko domājat par džekiem, kas pīpē? Neesmu nekāds smagais pīpamanis, arī cīgas pārsvarā neļuļķēju, bet mazie cigāri un pīpes, kaljani labā kompānijā ļoti patīk.
Nesen biju uz randiņu ar vienu meiču: uzēdām, iedzērām, papļāpājām. Man sagribas uzsmēķēt, izvelku paciņu, piedāvāju vispirms meičai. Šī uz mani paskatās tādām acīm, it kā gribētu nogalināt. :D Es pie devis domāju: WTF, kas noticis!? :D
Vnk esmu ievērojis, ka vairums jauno meičiņu vecumā 18-23 gadi ļoti rezervēti vai pat negatīvi izturas pret smēķēšanu. Mode būtu mainījusies? Pirms 10 gadiem, man liekas, bija tieši otrādi, jo parasti meičas neatteicās no dūma. Varbūt viss tas veselīgais dzīvesveids and shit like that. (t)
22.05.2017 20:31 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Man nepatīk. Smird un nav forši.
Neesmu agresīvā nesmēķētāja, ja grib, tad lai pīpē, bet nu nebūs mans cilvēks. Pret veipiem man gan tā nekas īpaši nav, jo nesmird pēc cigaretēm.
Un savā ziņā ir stilīgi nepīpēt, nu, man vismaz tā šķiet, jo es tā nedaru :D
22.05.2017 20:33 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Tiesa, es nekad neesmu bijusi kopā ar puisi, kurš smēķē, tāpēc šo nevaru komentēt.
Man nav problēmu ar kompānijām, kas pīpē :D Bieži vien dzīvokļu tusiņos pat eju ārā kļūt par pasīvo pīpmani, jo tur interesantākas sarunas :D :D
22.05.2017 20:37 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Džeku, kas pīpē, turu pa gabalu, jo pati nesmēķēju. Lai jau kūpina kā fabrikas skurstenis, bet tā patālāk. :)
.
Vispār neko nepīpēju. Arī maldīgi par veselīgo turēto kaljanu nē. :-P
22.05.2017 20:39 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Es pati smēķēju, tāpēc man nav iebildumu. Taču, ja vīrietis sāktu mani audzināt un teiktu, lai nesmēķēju, tas noteikti būtu dealbreaker. Ne tādēļ, ka smēķēšana man būtu tik nenormāli svarīga, bet gan tāpēc, ka tikko iepazītiem cilvēkiem īsti nav tiesību mani audzināt. Bet tā kā mans vīrs arī smēķē, tad šī problēma nav aktuāla.
22.05.2017 20:41 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Man vairāk par pašu smēkēšanu riebjas, kad to sauc par ljuljkēšanu :D man tāpat nepatīk, ja manâ kompānijā cilvēks izvelk cigaretes un sāk smēkēt, nepajautājot, vai man nav iebildumu pret smēkēšanu manā klātbūtnē. Citādi tā ir necienja, indēt mani bez manas atljaujas :D
Vēl trakāk par visu iepriekšminēto riebjas, kad sieviete viesībās sēžot pie galda izvelk milzīgu elektrisko cigareti un sākt vilkt dūmu, pat nepajautājot blakussēdētājiem un neiedomājoties iziet laukā :D vot tas ir pretīgi :D
Bet tā, smēkējošs vīrietis, kas ciena citus un apjautājas vai drīkst smēkēt man blakus, nesmēkē manā mājā vai manâ mašīnâ- ir ok
22.05.2017 20:44 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tieši tā, ja smēķēt, tad kulturāli, lai nesmēķējošajiem nav piespiedu kārtā jāelpo nikotīns. :)
22.05.2017 20:48 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Man arī ir vienalga, vai kāds pīpē vai nepīpē, nevienu netaisos audzināt, galvenais, lai ciena apkārtējos cilvēkus.
.
Pati es pīpēju kādas 3x gadā, kāda tusiņa laikā 2-3 cigaretes :-D
Ja par otro pusi - man jau otrais pēc kārtas ir patrāpījies tāds, kas pīpē. Diez vai apzināti izvēlētos tādu vīrieti, bet nu, tā sanāca - sākumā iepazīties, tad uzzināt, ka pīpē. Ja puisis patīk, neteikšu taču, ka mums nekas nesanāks, jo Tu pīpē. :-D
Protams, nav patīkami, bet otro pusi neaudzinu. Zin, ka man nepatīk, pīpē no manis pa gabalu, pēctam uzreiz bučoties nelien :-D Ir pašam vēlme atmest, bet laikam jau nav pietiekami stipra, vismaz pagaidām :-)
22.05.2017 20:52 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.05.2017
Čau, meitenes!
Ko domājat par džekiem, kas pīpē? Neesmu nekāds smagais pīpamanis, arī cīgas pārsvarā neļuļķēju, bet mazie cigāri un pīpes, kaljani labā kompānijā ļoti patīk.
Nesen biju uz randiņu ar vienu meiču: uzēdām, iedzērām, papļāpājām. Man sagribas uzsmēķēt, izvelku paciņu, piedāvāju vispirms meičai. Šī uz mani paskatās tādām acīm, it kā gribētu nogalināt. :D Es pie devis domāju: WTF, kas noticis!? :D
Vnk esmu ievērojis, ka vairums jauno meičiņu vecumā 18-23 gadi ļoti rezervēti vai pat negatīvi izturas pret smēķēšanu. Mode būtu mainījusies? Pirms 10 gadiem, man liekas, bija tieši otrādi, jo parasti meičas neatteicās no dūma. Varbūt viss tas veselīgais dzīvesveids and shit like that.
Čau!
Bioloģijas CE uzdevumi vēl nav zināmi, bet es diez vai ko tādu pārdotu svešam cilvēkam forumā. Ja nu tu nostučī VISC vai vienkārši izpļāpājies? VISC ātri nomainīs uzdevumus! Viss darbs un ieguldītais laiks būtu vējā.
Es nosistu to, kas sāktu pīpēt manā mašīnā, dzīvoklī vai kabinetā! :D Ja gribi smēķēt, ej uz kurilku, lodžiju vai pagalmu, nevis cūko vidi citiem cilvēkiem! Besī arī tie, kas ļuļķē podjezdos un kāpņu telpās!
Smēķēt ir kaitīgi - to zin visi. Bet kāpēc nerunā par to, kādus sūdus satur mūsu ēdiens un kā visa vide ir vnk sapista. Nezinu, kas ir ļaunāk - tabakas dūmi vai vecie, smakojošie dīzeļi Rīgas centrā.
Laikam būs jāsaņemas un jāmet nost pīpēšana. Btw, nekad neesmu mēģinājis atmest, lai arī nepīpēju regulāri. Man tas vairāk notiek periodiem: vienu nedēļas nogali pīpēju visai bieži, kad socializējos, ballējos, bet pēc tam zārka naglu neņemu mutē veselu nedēļu, divas, kamēr atkal neizkustos no mājām.
22.05.2017 20:57 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Savādi, bet mani kaut kā vairāk piesaista vīrieši kas smēķē. Nav iebildumu arī pret dūmiem, kaut kādā ziņā patīk tas aromāts. Pati nesmēķēju, vīrs arī ne.
22.05.2017 20:58 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.05.2017
Bļin, telefons iekopēja par daudz! :D :D :D
22.05.2017 20:58 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.05.2017
Šo es vēlētos rakstīt, bet sanāca FAIL :D :
Es nosistu to, kas sāktu pīpēt manā mašīnā, dzīvoklī vai kabinetā! :D Ja gribi smēķēt, ej uz kurilku, lodžiju vai pagalmu, nevis cūko vidi citiem cilvēkiem! Besī arī tie, kas ļuļķē podjezdos un kāpņu telpās!
Smēķēt ir kaitīgi - to zin visi. Bet kāpēc nerunā par to, kādus sūdus satur mūsu ēdiens un kā visa vide ir vnk sapista. Nezinu, kas ir ļaunāk - tabakas dūmi vai vecie, smakojošie dīzeļi Rīgas centrā.
Laikam būs jāsaņemas un jāmet nost pīpēšana. Btw, nekad neesmu mēģinājis atmest, lai arī nepīpēju regulāri. Man tas vairāk notiek periodiem: vienu nedēļas nogali pīpēju visai bieži, kad socializējos, ballējos, bet pēc tam zārka naglu neņemu mutē veselu nedēļu, divas, kamēr atkal neizkustos no mājām.
22.05.2017 20:59 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Es esmu liekule :D - man gribētos, lai draugs ikdienā nepīpētu, bet negribētu, lai būtu kategorisks nesmēķētājs, jo es ik pa brīdim uzvelku. Man patīk garākos pārbraucienos uzpīpēt, tāpēc man pat ir diezgan svarīgi, lai drīkstu mašīnā pīpēt (draugiem, protams, uz to neuzstāju, bet mēs ar draugu savās mašīnās abi pīpējam). Patīk ballītēs uzpīpēt. Principā šobrīd man dikti netraucē, bet, ja gribēšu palikt stāvoklī, varbūt uznāks šizo un likšu viņam arī atmest. :D
22.05.2017 21:04 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nemūžam netiktos ar pīpmani, mani šķebina cigarešu smaka, pati esmu mēģinājusi vairākkārt, bet nepatika.
22.05.2017 21:06 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.05.2017
Ir baigi grūti noturēt līdzsvaru starp sociālo smēķēšanu un ikdienas luļķēšanu - tā daudzi cilvēki saka. Jo gribas uzpīpēt arvien biežāk un biežāk. Vaipot esmu mēģinājis, bet neguvu nekādu baudu. Jāpiezīmē, ka esmu baudkārais smēķētājs - smēķēju nevis tālab, lai mazinātu stresu, bet tieši tāpēc, ka dūmi un garša man sniedz baudu.
Arvien vairāk nobriestu tam, lai mest nost. Atbalstīsiet? :D
22.05.2017 21:08 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Ir baigi grūti noturēt līdzsvaru starp sociālo smēķēšanu un ikdienas luļķēšanu

Es tā neteiktu. Kādu gadu esmu bijusi ikdienas smēķētāja ar padaudz dienā izsmēķētām cigaretēm. Šobrīd tā ir max cigarete dienā (nekad nesanāk vairāk kā paciņa mēnesī), un daudzums jau gadiem nav audzis.
22.05.2017 21:16 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
:D :D :D
Tavs FAIL man liek domāt, ka ne jau naudu par CE atbildēm te nācis pelnīt, bet iepazīties ar skaistām, tomēr izmisušām vidusskolniecēm. :D
.
Un kā Tu gribi, lai cosmo dāmas Tevi atbalsta smēķēšanas atmešanā? :D
22.05.2017 21:16 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
Lai arī priekš manis pīpēšana ir liels nē, mana nostāja pret cilvēkiem kas pīpē ir diezgan vienaldzīga. Nevienu par to nenosodu, katrs pats labāk zin, vai tas ir vajadzīgs vai nē. Pret dūmiem iebildumu nav.
Ar puisi, kurš pīpē gan kopā būt nevarētu. Nepatīk man, kad puiši smird pēc pelntrauka, turklāt nebūtu gatava noskatīties, kā mīļotais cilvēks bojā savu veselību, jo zinu, cik nopietnas var būt sekas..
22.05.2017 21:21 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.05.2017
nerātnā nu gan atklāja Ameriku! :D Visiem taču ir skaidrs, ka 99% šeit esošo puišu vnk iepazīstas, flirtē un komunicē ar meitenēm. Tas būtu kas jauns? :D
Man atvilktnē visu laiku glabājas tabakas izstrādājumi. Laikam vajag kādu, kas mani vājuma brīžos atbalstītu un motivētu nepadoties kārdinājumam. :D
22.05.2017 21:23 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Smēķēju, bet tikai ārtelpās. Brr, mašīnā smēķēt (t) Netraucētu ja otrs smēķētu, ja vien to nedarītu telpās. Bet forši ja nesmēķē, atbalstu :)
22.05.2017 21:25 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Lietišķais
:D protams, tas nav nekas jauns. :D vnk nebiju manījusi, ka tam par aizsegu uzdod pagalam nevainīgu naudas pelnīšanu ar CE atbilžu pārdošanu. :D
.
Kas attiecas uz cigaretēm atvilknē - ko var zināt, varbūt atrodi kādu cosmo daiļavu, kas to atvilkni aizslēgs. :D
22.05.2017 21:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!