nokrāpu

 
Reitings 110
Reģ: 01.01.2016
Sveiki! Ir gadījusies situācija, kurā sevi nekad nebiju iedomājusies. Pirms 2 dienām biju uz ballīti, daudz par daudz iedzēru...sēdējām uz balkona ar labākā drauga brālēnu, runājām par mīlstību, par to kāda ir sajūta ja iemīlies no pirmā acu skatiena... un viņš mani noskūpstīja. Nekas slikts jau nebūtu, bet man ir puisis, kurš man tiešām patīku un kuram es patīku vēl vairāk. Visslikākais, ka es nepārtraucu skūpstu un tas turpinājās un gandrīz aizgāja līdz kam vairāk, bet tad es attapos. Visulaiku mokos sirdsapziņas pārmetumos, nezinu, vai teikt draugam to vai neteikt, draudzenes saka, lai nesaku. Bet kad runāju ar puisi pat sāku raudāt, jo viņš ir tik jauks un neko nezinu, bet es jūtos kā briesmone.
P.S. Esam ar puisi runājuši, ko darītu, ja gadītos šāda situācija un viņš teica, ka gribētu lai es esmu aklāta un pasaku.
Piedodiet, ka tik gari, bet gribu zināt, vai jums ir bijusi līdzīga situācija (es to tiešām nožēloju) un ko jūs darītu tādā situācijā.:-(
21.05.2017 17:09 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.05.2017
Par ko visp notiek cepšanās? Meičai acīmredzot niez viena vieta, tāpēc neapzināti meklē dēkas. Tas tak nav nekas slikts! Tik lai nerunā par lielo ļubestību pret pašreizējo džeku, ja sūcas ar citiem. :D
Man liekas, ka meičai būtu pareizāk nevazāt pašreizējo džeku aiz deguna, bet iztrakoties, kamēr nieze mitējas. :D
22.05.2017 22:33 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Cepšanās te nav,tikai manuprāt nav godīgi,ka draugs apslimis gulējis mājās, kamēr draudzene skūpstijusies ar citu un vēl domā vai teikt to viņam vai noklusēt. Nu tā ir cūcība no viņas puses ,kādēļ vazāt aiz deguna draugu?
22.05.2017 22:41 |
 
Reitings 110
Reģ: 01.01.2016
Niezēt man nekas neniezēja. Nezinu pati, kāpēc to izdarīju, un tā bija liela kļūda. Cepšanās nav, tikai pajautāju cilvēku viedokli. Jūtos nereāli slikti, par to, ko izdarīju. Tas arī viss. Un nevazāšu aiz deguna nevienu, viss tiks pateikts.
22.05.2017 22:53 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Duujaa tas nozīmē,ka tā ir? Tiešām dzēris cilvēks dara to ko vēlētos skaidrā prātā,tikai nav drosmes?

Ir man kādreiz viena meitene teikusi, ka tā esot bijis, ka stress pazūdot un uzdrošinājusies atzīties mīlestībā. :-)
Meičai acīmredzot niez viena vieta, tāpēc neapzināti meklē dēkas. Tas tak nav nekas slikts! Tik lai nerunā par lielo ļubestību pret pašreizējo džeku, ja sūcas ar citiem.
Man liekas, ka meičai būtu pareizāk nevazāt pašreizējo džeku aiz deguna, bet iztrakoties, kamēr nieze mitējas.

Tik labi pateikts. :D
22.05.2017 22:54 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Uzskatu,ka draugam ir tiesības zināt un izlemt ko ko darīt.
22.05.2017 22:55 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.05.2017
Tātad meiča iedzer apsēžas uz balkona ar svešu džeku, džeks šamo noskūpsta, meitene nepretojas, bet izbauda, kamēr gandrīz aiziet līdz harcore pisienam, taču meiča pēc tam apgalvo, ka nožēlojot izdarīto. :D
Meitenīt, ja tev tiešām patiktu tavs puisis, tu diez vai sūktos ar citu dzērumā un vēl mazāk ticams, ka gandrīz aizietu līdz pisienam. Esi reāla!
Ok, tas ir pareizi, ka izstāstīsi par notikušo savam džekam, lai arī man liekas, ka jums vajadzētu paņemt pauzi, kamēr Tava (vieta rūpībai) nomierināsies.
22.05.2017 22:59 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
:-D
22.05.2017 23:01 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
jo ilgāk gaidi, jo nesmukāk tas viss izskatās.
22.05.2017 23:01 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tātad meiča iedzer apsēžas uz balkona ar svešu džeku, džeks šamo noskūpsta, meitene nepretojas, bet izbauda, kamēr gandrīz aiziet līdz harcore pisienam, taču meiča pēc tam apgalvo, ka nožēlojot izdarīto.
Meitenīt, ja tev tiešām patiktu tavs puisis, tu diez vai sūktos ar citu dzērumā un vēl mazāk ticams, ka gandrīz aizietu līdz pisienam. Esi reāla!
Ok, tas ir pareizi, ka izstāstīsi par notikušo savam džekam, lai arī man liekas, ka jums vajadzētu paņemt pauzi, kamēr Tava (vieta rūpībai) nomierināsies.

Izklausās, ka zina, ko runā. :D
22.05.2017 23:03 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.05.2017
Zinu gan! Man šādi izjuka vienas attiecības, bet tas bija pareizi. :D Ok, meiča bija tiešām laba, bet attiecībās ar viņu kaut kā pietrūka. Imho, nepietiek ar to, ka partneris ir vnk labs cilvēks. Ar labu cilvēku var būt draugi. Esmu pārliecināts, ka attiecībām nepieciešams kas pavisam cits.
Atgriežoties pie tām attiecībām, ar konkrēto meiču biju palēnām uzsācis dzīvot kopā. Vēl līdz īstai kopdzīvei nebijām tikuši, bet viņa daudz viesojās pie manis. :D
Vienā jaukā vakarā iepazinos ar tādu meiču, ka visp man širmis aizgāja ciet. :D Ar viņu bija drausmīgi grūti: nesapratāmies, skandalējām visu laiku. Tomēr kopā ar viņu es jutos daudz laimīgāks un piepildītāks nekā ar ērto variantu - iepriekšējo meiču. Mierīgi pateicu viņai, ka man ir cita, nekrāpu un neko neslēpu.
22.05.2017 23:11 |
 
Reitings 171
Reģ: 21.04.2014
Vai tik jūs ar saviem komentāriem neesat mazliet aizrāvušies? Kādā idealizētā iedomu pasaulē jūs dzīvojat? Viens skūpst nav nekas salīdzinot ar to, kas ikdienas notiek reālajā pasaulē, pat iespējams jūsu kaimiņu dzīvoklī!
22.05.2017 23:56 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tabaka, diez vai autorei būtu uz to jātiecas, jo kaimiņos jau kāda ir aizgājusi dzērumā tālāk.
23.05.2017 00:02 |
 
Reitings 22
Reģ: 22.05.2017
Es šajā jautājumā vairāk piekrītu Lietišķajam.
Pašai bija līdzīga situācija - biju kopā ar draugu (tas bija pats sākums) un viss bija super! Aizgāju uz salidojumu un tur, protams, atradās džeks, ar kuru mums dzirksteles sprāga pa gaisu ne pa jokam! Bet tā kā manas attiecības bija stipras un es biju laimīga, tad nepievērsu viņam ne mazāko uzmanību, lai gan piemetos ne pa jokam! :-D Un tad attiecībās sākās problēmas, es aizbraucu mājās (jau biju pateikusi puisim, ka mums laikam jāiet katram savs ceļš) un izgāju ārā patusēt. Protams,ka tur bija TAS dzirksteļu džeks! Un es salūzu un atkal sākās mūsu nenopietni mazais romāniņš (bez sexa). Nākamajā dienā izbeidzu attiecības pavisam, jo sapratu,ka tur vairs nav tas,kas bija sākumā.
Nedaudz vēlāk gan pateicu bijušajam kas notika, jo bija doma atkal saiet kopā, bet nekas nesanāca.
Laikam jau gribu teikt, ka iespējams Tev iekšēji kaut kas ar viņu nesaslēdzās līdz galam. Jo stiprās attiecībās negribas citu,lai arī kāda kondīcija nebūtu.(t)
23.05.2017 08:03 |
 
Reitings 114
Reģ: 23.12.2014
Japiedalas ar diskusija no vir, viedokla.
Ja vins ir ludzis lateikt, labak pasaki.
Varbut parak ilgi esmu attiecibas, bet mani uzskati ir nostabilizejusies no starta pozicijas.
Kad es savai teicu, ja ari kaja paslides labak pasaki. Ar to man esmu domajis, ka mes visi esam cilveki, galvenais ka garigi esat kopa. Uz randiniem nestaigajat, nemekle iespeju slepus tiktiesnutt.
Fiziskais kontakts ir fiziskais kontakts, pie noteiktiem ferominiem, apstakliem var viss, kas but.
Katram cilvekam viss ir savadak. Neatkarigi cik stipri mil, alko dara savu katram individuali. Cits kausies, cits milesies, cits raudas utt.
Mana personigaja alko interpretacija un otras pusites ir kopigs elements. Ja parsniegsim x dozu, un nebusim kopa pastav varbutiba ar citu pamosties.
23.05.2017 09:13 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Es vairāk gan alkoholu lietoju tikai pa retai reizei, bet nu ja es dzeru tad es esmu pats lucifers uz Zemes :-D
23.05.2017 12:10 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
✰ ✰ ✰, kā tas izpaužas? :D
23.05.2017 12:22 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Cik tev gadu, 16? Tā kā tāds neizlēmīgs bērns, te teikšu, te neteikšu, pff.
Es kā kādreizēja krāpēja saku - izbeidz šīs "attiecības" , 6 mēneši nekas nav, nečakarē prātu čalim, vēl jo vairāk- pasakot viņam taisnību. Ej prom, Tu viņu nemīli, jo, ja mīlētu, tad nekāda kāja tev nebūtu paslīdējusi.
23.05.2017 13:45 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ko autore šodien pārdomājusi? :-)
23.05.2017 14:55 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.11.2013
Padomā tā - Dari otram to,ko vēlies ,lai tas cilvēks dara tev. :-) Tu esi viņu krāpusi,piemēram ,viņš tagad krāptu tevi. Tu gribētu ,lai viņš tev to pēctam pasaka? Jā? Tad pasaki tu viņam,ko esi izdarījusi. Negribētu,lai viņš saka,nesaki tu viņam. :-)
Lai nu kā ,viss nāks atpakaļ. Ko dosi,to agri vai vēlu saņemsi pretī. :-)
23.05.2017 15:52 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Duuja,
Es palieku traki agresīva. Kaujos ne pa jokam. :D nav ne jausmas kāpēc, gan jau ir kādi zemūdens akmeņi :D tieši tā iemesla dēļ alko lietoju aptuveni 1 reizi četros mēnešos un retāk. Bet svētkos pa glāzei jau var, bet līdz ķīsalim nu galīgi neatļaujos
23.05.2017 18:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!