nokrāpu

 
Reitings 110
Reģ: 01.01.2016
Sveiki! Ir gadījusies situācija, kurā sevi nekad nebiju iedomājusies. Pirms 2 dienām biju uz ballīti, daudz par daudz iedzēru...sēdējām uz balkona ar labākā drauga brālēnu, runājām par mīlstību, par to kāda ir sajūta ja iemīlies no pirmā acu skatiena... un viņš mani noskūpstīja. Nekas slikts jau nebūtu, bet man ir puisis, kurš man tiešām patīku un kuram es patīku vēl vairāk. Visslikākais, ka es nepārtraucu skūpstu un tas turpinājās un gandrīz aizgāja līdz kam vairāk, bet tad es attapos. Visulaiku mokos sirdsapziņas pārmetumos, nezinu, vai teikt draugam to vai neteikt, draudzenes saka, lai nesaku. Bet kad runāju ar puisi pat sāku raudāt, jo viņš ir tik jauks un neko nezinu, bet es jūtos kā briesmone.
P.S. Esam ar puisi runājuši, ko darītu, ja gadītos šāda situācija un viņš teica, ka gribētu lai es esmu aklāta un pasaku.
Piedodiet, ka tik gari, bet gribu zināt, vai jums ir bijusi līdzīga situācija (es to tiešām nožēloju) un ko jūs darītu tādā situācijā.:-(
21.05.2017 17:09 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vispar ironiski, jus runajat par iemilesanos no pirma acu skatiena :) Labs veids kaa tikt meitenes biksiitees :)
22.05.2017 06:02 |
 
Reitings 110
Reģ: 01.01.2016
Es visu nakti gulēju un domāju, un nu atkal manas domas ir mainījušās. Es sapratu, cik ļoti viņu tas sāpinās un cik ļoti viņš pārdzīvos, un reāli, tagad domas sliecas uz to pusi, ka labāk nestāstīt. Dzīvošu ar to sirdaspziņu, mocīšos, bet nemocīšu arī viņu. Pamest es viņu nespēju, jo tas viņu sāpinās vēl vairāk. Tā nu ceru, ka šis pie manis paliks uz visiem laikiem. Nedaudz bail, ka neizturēšu un vēlāk izpļapāšos un tad arī pārāk patīkami nebūs, betnu...
Sapratu, ka visiem gadās kļūdīties, man vienkārši ļoti paslīdēja kāja. Vairs tādu kļūdu nepieļaušu, un jā. Šovakar vakarā ar draugu tiekamies un ceru, ka muti noturēšu ciet.:'-(
22.05.2017 07:15 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Labak baidies no ta, ka kads cits neizplapajas. Savu sirdsapzinu pieklusinasi, cita vainas apzinu ne.
22.05.2017 07:28 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
Autore, Tu nevērtē par augstu savu nozimīgumu puiša dzīvē? Redz tā vinš mocīsies, tā viņam sāpēs.. nu pabesīsies un dzīvos tālāk. Un neesi tāda egoiste. Ja jau saki, ka čalis labs, vai tad viņš nav pelnījis godīgumu? Meli nu galīgi nav labākais pamats ilgām un stabilām attiecībām. Un tici man, ja par skūpstu zina tik ĺoti daudzi cilvēki (un daudz ir tieši tad, kad par viņu zina vairāk par 2 iesaistītajiem cilvēkiem),!tad agri vai vēlu patiesība uzpeldēs. Un neko tik ļoti šausmīgu Tu nemaz neesi izdarījusi, sliktāk ir tieši visi šitie meli un intrigas, kas jau ir savijušās ap to stulbo skūpstu. Jo ilgāk gaidi, jo sliktāk ir. Ja jau uzreiz būtu puisim pateikusi,ka tusiņā kaut kāds džeks noskūpstūja un Tu muĺķīte apjuki un nespēji uzreiz pareizi noreaģēt (t.i. iepĺaukāt). Tagad šis stāsts vairs jebkurā gadījumā neizskatīsies tik nevainīgi, jo ja tik ilgi domāji vai pildīt puiša lūgumu būt atklātai vai nē, tad jau kaut kas tur nav tīrs. Un situācija izpeldēs, tā vienmē notiek
22.05.2017 08:23 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Sognare.. zinu, ka sakat, ka nevaru zināt, bet es zinu, ka šoreiz viņš no citiem cilvēkiem neuzzinās.

Te gribas teikt,pirms nēesi pārlecis nesaki hop;-)8-)
22.05.2017 11:03 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Par spīti tam, ka neuzskatu, ka krāpj visi, kam nav gadījies... utml., būšu starp tām retajām, kas uzskata - ak mūžs, tas taču tikai skūpsts, bet pēc tēmas pieteikuma varēja padomāt, ka gulta!
Bet ar to jaukais manās pārdomās beidzas.
*
Tēmas autores jūtas neuzskatu par nopietnām, ja reiz tik viegli bija ļauties skūpstam
*
Reibums noteikti nav attaisnojums, drīzāk otrādi, jo reibumā, kā saka, - kas prātā, tas mēles galā un laikam takš ko tādu klusībā gribējās, jo kaut kā trūkst esošajās attiecībās.
*
Prāto teikt vai neteikt puisim, kam (idillē) būtu jābūt teju vai tuvākajam cilvēkam, lai gan vismaz 3 draudzenēm jau esi sirdi izkratījusi. Dzīve nav nekāds Sex& the City, un kā Gvinevera norādīja, ja zina tika daudzi, ļoti ticams, ka drīz zinās vēl vairāk. Pietiek netīšām kādam izpļāpāties, vārdā neminot, un tad jau... Vēl sliktāk - tādai no auss uz ausi nodotai ziņai ir tieksme apaugt ar uzlabojumiem.
*
Piekrītu arī tai, kas rakstīja - viena lieta gribēt dzirdēt patiesību, pavisam cita - būt gatavam uzklausīt to. Grūti spriest, cik nopienas jūtas ir puisim un kā viņš visu šo uzņems - skaidrs, ka attiecības vairs nebūs kā agrāk, un, ja autore nebūtu paspējusi padalīties ar citiem, ieteiktu puisim neko neteikt un skatīties, kā tālāk veidojas attiecības tālāk. Bet tagad, manuprāt, labāk pateikt un pēc iespējas ātrāk, apmēram kā Gvineveras versijā - lakoniski, bez detaļām, bet pārdomāti, pielāgojot savai situācijai.
*
Un vispār - tikt skaidrībā ar sevi. Gribi/negribi šīs attiecības, gribi dēļ jūtām (esošām/briestošām) vai dēļ prāta apsvērumiem (smuks/jauks/ērts/nekā labāka šobrīd nav)
22.05.2017 11:08 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
2 varianti
1) izstāsti visu kā ir
2) izdari secinājumus , aizmirsti un dzīvo tālāk.
Es izvēlētos otro.
22.05.2017 11:13 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Oi, nu tāda vētra te sacelta. Laikam tūlīt saņemšu e-akmeņus, bet skūpsts man nešķiet krāpšana. Un tiešām izbrīnu izraisa tie komentāri, kas skūpstu pielīdzina seksam. Nu, žēl ka pārgulēšana un skūpsts kādai iet roku rokā.
***
Nē, es neuzskatu, ka autore ir rīkojusies labi un tagad jāglauda pa spalvai.. bet.. ieteikt pārtraukt attiecības, jo tāpat mau** vien ir?? Seriously?
***
Uzskatu, ka sirdsapziņa ir labākais tiesnesis šajā situācijā, un ja autorei tāda piemīt, tad gana laba mācība turpmākai dzīvei, apzinoties, cik netīri un nožēlojami var justies, impulsīvi rīkojoties kādā situācijā, jo itin viegli var zaudēt cieņu pret sevi ne tikai savās , bet arī sava mīļā cilvēka acīs.
***
Ko darītu es? Pateiktu taisnību. Cik bail nebūtu. Jo personīgi es gribētu zināt. Un ja puisis lūdza to izdarīt, tad neredzu iemeslu to nedarīt. Protams, pastāv jau variants, ka sakot šo, viņš nemaz to nopietni nedomāja, jo necerēja, ka Tu rīkosies tā, kā esi rīkojusies. Varbūt, viņam sāpēs tieši atklāsme un tad nebrīnies, ka pretī var dabūt, ka lai labāk klusētu. Tev tas viss ir jāizvērtē.
22.05.2017 11:15 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vispār jā, slikti pret puisi būs, bet nesaki, lai pats labāk uzzina un pats var rīkoties. Alkohols ir vispār vainu pastiprinošs apstāklis, tā kā savas jūtas vari likt uz kāda podesta un pjedestāla vēlies, bet nemīli viņu, meklē labāk kādu, kas atbild sev tā, ka neko, neko nesastrādāsi. Tādas attiecības var būt. Un abi laimīgi.
22.05.2017 11:18 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
bet.. ieteikt pārtraukt attiecības, jo tāpat mau** vien ir?? Seriously?

Meksi, piedod, moš es palaidu garām, bet kura tā teica? :D Duuja tikai tur par kāju paplešanu, bet neviena taču autori par mauku nenosauca :D
22.05.2017 11:21 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Un kur vētra? Es biju tieši pārsteigta, cik patiesībā mierīga diskusija, dažādi viedokļi... :D
22.05.2017 11:21 |
 
Reitings 80
Reģ: 12.05.2017
Ņemot vērā norunu, kura Tev bija ar otro pusīti, domāju, ka tā ir jāievēro. Izstāsti apstākļus utt. Iespējams, ka sākumā būs dusmīgs vai kā, bet sapratīs, ka Tu biji godīga un izstāstīji. Turklāt, nekas vairāk par bučošanos tur nebija. Ar kuru galu domāja tas brālēns ir vēl viens diskutabls jautājums, bet nu - tas tā.
22.05.2017 11:23 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Duuja tikai tur par kāju paplešanu, bet neviena taču autori par mauku nenosauca

Es to par Icecream darbībām teicu, ka ir tepat vēl interesanti piemēri. :D
22.05.2017 11:23 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ar kuru galu domāja tas brālēns ir vēl viens diskutabls jautājums, bet nu - tas tā.

A varbūt tā bija pārbaude. Un autore to neizturēja. :D
22.05.2017 11:24 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Minci, nu tāda vārda konkrēti nebija, to es izmantoju, lai ilustrētu/paspilgtinātu viedokli :D Jo kkur te starp lapām bija, ka jāškiras (no īstenībā vairākām lietotājām), ka noskūpstīji = drīz papletīsi kājas un voilā, zīmogs pierē :D Jā, nesmuki autore ir izdarījusi, ko lai saka. Kaut gan atceros diskusiju par sievieti, kura apzināti uztaisīja bērnu no precēta, pati būdama precēta. Un man pat liekas, ka toreiz viedokļi nebija tik skarbi :D (un lai nepārprastu, nevelku paralēles starp lietotājam).
Tāpēc man arī šķita, ka baigi uzpūsta tā iztirzāšana vien ir skūpsta (!) dēļ
22.05.2017 11:26 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ar kuru galu domāja tas brālēns ir vēl viens diskutabls jautājums, bet nu - tas tā.

Nu.. tur gan nekā diskutabla nav un skaidrs, ar kuru galu viņš ir domājis (drīzāk sakot, nav domājis)
22.05.2017 11:28 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tik mazu laiku kopā, bet jau aizvelk pie cita instinkti, nu tas neparko labu neliecina.
22.05.2017 11:28 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Man liekas, ka pat ja tu ''dzer divatā ar kādu citu, kas nav tavs puisis'', tad tev prātā ir savs draugs, ne tu padodies kaut kādam citam un atsaucies uz viņa darbībām. Situācija parāda, ka draugs nav prātā, tātad arī nekur citur. Tā ir pazīme, ka kaut kas tur kopumā var nebūt labi. Un vēl tas, ka autore saka, ka visu laiku pieļauj kļūdas, vai ir jau kļūdas pieļāvusi, kā tur bija, tad nu kur var rasties jautājumi. Jāmeklē kāds, kurš pavelk tā kā neviens.
22.05.2017 11:35 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Pamest es viņu nespēju, jo tas viņu sāpinās vēl vairāk.

Interesanti kā to izmēri, kas viņam sāp vairāk.
22.05.2017 11:46 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Vispār jā,kādēļ Tu biji ballītē bez sava drauga? Tev varbūt likās,ka nedari neko ,lai izprovocētu viņu uz skūpstu,bet acīmredzot tā nebija un kautkas tavā uzvedībā liecināja par pretējo. Un cij saprotu ,skūpstam Tu atbildēji,kaut varēji jau no tā brīža kad viņš liecas pie tevis, rīkoties savādāk. Puisis,ja redzēs,ka meitene negrib lai viņu noskūpsta, to nemaz nedarīs. Un ja Tu draugam pateiktu,ka biji dzērusi, tas tikai parādīs,ka katrā ballītē kur būs alkohols, Būs iespēja,ka viņu nokrapsi,vienu reizi skūpsts, nākamo jau būsi gultā ar citu .
22.05.2017 12:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits