Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nokrāpu

 
Reitings 110
Reģ: 01.01.2016
Sveiki! Ir gadījusies situācija, kurā sevi nekad nebiju iedomājusies. Pirms 2 dienām biju uz ballīti, daudz par daudz iedzēru...sēdējām uz balkona ar labākā drauga brālēnu, runājām par mīlstību, par to kāda ir sajūta ja iemīlies no pirmā acu skatiena... un viņš mani noskūpstīja. Nekas slikts jau nebūtu, bet man ir puisis, kurš man tiešām patīku un kuram es patīku vēl vairāk. Visslikākais, ka es nepārtraucu skūpstu un tas turpinājās un gandrīz aizgāja līdz kam vairāk, bet tad es attapos. Visulaiku mokos sirdsapziņas pārmetumos, nezinu, vai teikt draugam to vai neteikt, draudzenes saka, lai nesaku. Bet kad runāju ar puisi pat sāku raudāt, jo viņš ir tik jauks un neko nezinu, bet es jūtos kā briesmone.
P.S. Esam ar puisi runājuši, ko darītu, ja gadītos šāda situācija un viņš teica, ka gribētu lai es esmu aklāta un pasaku.
Piedodiet, ka tik gari, bet gribu zināt, vai jums ir bijusi līdzīga situācija (es to tiešām nožēloju) un ko jūs darītu tādā situācijā.:-(
21.05.2017 17:09 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
...Un tomēr es palieku pie tā,ka viņš no kāda to tāpat būtu uzzinājis,ja nebūtu atzinusies..:-D
02.06.2017 12:35 |
 
Reitings 110
Reģ: 01.01.2016
Ginta11 jā, viņš arī teica, ka tāpat uzzinātu, bet nu, es esmu 101% pārliecināta, ka šī nebūs tā reize.
Un jā, šodien ar puisi izrunājām, izklausīsies vienkārši, ka tā teikšu, bet - viņš man ir piedevis un mēs mēģināsim vēlreiz.:-D
02.06.2017 21:50 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nu prieks par tevi, galvenais neuzkāp uz tā paša grābekļa;-)
02.06.2017 22:03 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un jā, šodien ar puisi izrunājām, izklausīsies vienkārši, ka tā teikšu, bet - viņš man ir piedevis un mēs mēģināsim vēlreiz

Cerams mācību guvi, vēlreiz diez vai piedos.
04.06.2017 23:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits