Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izglītības izvēle

 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Labdien, dāmas!
Ir iecere papildināt savu izglītību ,taču nespēju izvēlēties, kur labāk ieguldīt naudu.
Mani varianti:
*tiesību zinātne;
*jurista palīgs;
*psiholoģija;
*vai arī vnk nolikt auto tiesības , jo tās paplašinātu manas pašreizējās darba jomas iespējas(manā darbā nav vajadzīgas tiesības, bet jomā kā tādā bieži meklē ar tiesībām darbiniekus).
Ta kā man pietiekami nav labas angļu val. zināšanas ,tad vēlos papildināt savu izglītību (pa vakariem, vai arī neklātienē) ,lai ,ja gadījumā ,kas notiek ar pašreizējo darbu, tad varētu strādāt kāda valsts iestādē ,kur vajag vnk ,kaut kādu augstāko izglītību ,lai strādātu ar dokumentiem. Kura no šīm jomām ir vairāk pieprasīta valsts iestādēs? Ar kādu no šīm izglītībām ir iespējams tikt pie darba bez attiecībās darba pieredzes un vispār ,kas ir pieprasītāka?Vai ar 1.līm.aug.izglītību pietiek ,lai strādātu kādā valsts iestādē,kur sludinājumā ieliek,ka nepieciešama augstākā izgl.?
Kurā studiju programmā nav uzsvars uz angļu val. (cik es esmu mācījusies, tad visur liek angļu val.,bet ,kaut kur ir vieglāk un kaut kur grūts līmenis).
Kur Jūs ieteiktu studēt?
19.05.2017 16:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits