Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pats sev frizieris

 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Šodien ar draudzeni runājām par frizieriem. Viņa jau ilgāku laiku pati sev ir iemācījusies apgriezt matus, gan pakāpeniski, gan taisni, izskatās jau labi.:-) Cik daudzas no jums pašas sev griež matus vai aplīdzina galiņus?
19.05.2017 15:17 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Agrāk, kad bija čolka, pati to aplīdzināju, nekad nebija tā, ka jāstaigā ar ataugušu vai dēļ tāda sīkuma jāgaida rindā pie friziera.
Tā kā man pašai ir īsi mati un viņi ļoti ātri neaug, esmu iemācījusies pašus, pašus galiņus apgriezt pati. Daru to varbūt divas reizes gadā un nesūdzos, ka slikti izskatītos vai kādreiz būtu izgriezts robs, ir atsevišķi nopirktas šķēres, ko izmantoju tikai matiem. Sašķēlušos galiņus apriežu, matus sadalot pa šķipsnām un sarullējot, savērpjot tādā kā virpulītī, nemāku citādāk izskaidrot, uz nogriežot to, kas spurojās. Youtubā ir ļoti daudz video, kur meitenes pašas sev griež matus, tur arī esmu smēlusies idejas.
Pie friziera eju tikai tad, ja vajag atjaunoti izbalināt šķipsnas. Vienmēr friziere piedāvā nogriezt galiņus bet vairs nekad, nekad to neļauju. Pēc neveiksmīga matu griezuma nespēju atgūt uzticību citam cilvēkam ar šķērēm. :-D
19.05.2017 15:30 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Es skatījos tik daudz video, domāju pamēģināt. Man ir ļoti gari mati, parasti lūdzu apgriezt galiņus vai uztaisīt nelielu pakāpi. Bet es negribu maksāt par to, ka matu gali pēc tam izskatās tā it kā tos būtu nograuzis kaķis.:-D
19.05.2017 15:39 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Es no sākuma ļoti baidījos kaut ko griezt, bet ar katru reizi process iet ar vien raitāk un raitāk, vienīgais, ļoti ātri nogurst rokas. :-D
Ja ir gari mati, tad droši pamēģini pati. Ja kaut kas neizdosies, visu var izlabot, bet ar laiku noteikti piešausies. Sāc ar mazumiņu, nogriez tikai dažus milimetriņus, lai saprastu, kā tas process notiek.
19.05.2017 15:48 |
 
Reitings 237
Reģ: 14.10.2015
DevaVey "Pēc neveiksmīga matu griezuma nespēju atgūt uzticību citam cilvēkam ar šķērēm. "
Kas notika?
Man arī bija tā,ka nevienam neuzticēju savus matus(izņemot māsai un mammas māsai) tad nu sanāca,ka viņām nekad nebija laiks,tad ilgi netika mati apgriezti,līdz ar to vairāk bojājās,tad nu visur meklēju internetā labu frizieri,smēlos idejas,bet tā arī nepameiģināju.Tad draudzene ieteica vienu frizieri,tad nu saņēmos,un izmeiģināju.Tagad ļoti regulāri katru mēnesi apmeklēju frizieri,un nemainītu pret kādu citu.(l) pilnīgi katru reizi nevaru sagaidīt,kad tikšu.(l)
Varbūt ne par tēmu,bet nu.:-D
19.05.2017 16:37 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
Pati sev čolku griežu.
19.05.2017 16:39 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Griežu sev jau gadiem. Man ir gari mati, pakpenisks griezums. Pēc vairāku video noskatīšanās esmu izstrādājusi savu unikālo metodi:D
Griežu arī dažām radiniecēm- gan īsus, gan garus, gan taisnus, gan pakāpeniskus.
Tas pats ar krāsošanu- šobrīd gan pašai ir ataudzēti savi dabīgie, bet agrāk pati sev krāsoju. Citiem krāsoju arī šķipsnās, vairākās krāsās u.c. sarežģītākus variantus.
19.05.2017 16:46 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Arī esmu griezusi sev pati, galvenais, lai ir labas šķēres (man ir labas suņu šķēres :-D ). Tagad gan pati vairs negriežu, jo esmu atradusi neticami izdevīgu un sev ērtu frizieri, kura labi saprot manus matus.
19.05.2017 16:47 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Pirejiņa, man bija 17, mācījos divpadsmitajā klasē, kad nogriezu paīsus matus - knapi pāri pleciem. Man ļoti patika, kā izskatās. Regulāri gāju pie savas frizieres balināt šķipsnas un aplīdzināt galus, bet tad viņa aizbrauca uz ārzemēm. Viņas salonā bija vairākas meistares un tāpēc nākamo reizi aizgāju pie kolēģes, kas nevis apgrieza galiņus, bet nogrieza man matus pakāpeniski, sasolīja, ka tā būs glītāk un izskatīsies biezāki. Muļķe būdama, piekritu. Viņa visus matus sameta uz priekšu un es neredzēju, ko viņa tur darās. Kad matus saķemmēja pietrūka tikai ielikt ilgviļņus un izskatītos pēc bezgaumīgas omes. Astītē matus saņemt nebija iespējams, jo viņi bija ļoti īsi un pašā apakšā izgriezts robs.
Nezināju, kur likties, jo sportā mati gāja pa gaisu un drīz bija izlaidums, līdz ar to, frizūru veidošana izpalika. Jauna meitene ar īsiem un plāniem matiem, tā, ka ausis pat spīd cauri, bija briesmīgākais, kas ar mani ir noticis.
Kaut kā sadzīvoju, bet atceros, ka pat raudāju. Cēlos krietni agrāk, lai ieveidotu kaut cik sakarīgi, sapūtos lakas, bet, līdz ar to, arī matus pabojāju. Nu jau mati krietni paaugušies, bet sāpe tāpat palikusi.
19.05.2017 16:51 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Man ir trauma par griešanas veidiem.:-D Es parasti skatos frizieriem uz pirkstiem, tāpēc garumam neko nevar nodarīt.
19.05.2017 16:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ai, es vispār murgaini reti eju pie frizieriem. Kādreiz vispār negāju dēļ bērnības sēņu galvas griezuma. Lielākoties es vienkārši apgriežu galus taisni mājās un miers. Gribu ataudzēt vairāk veselus matus un tad tur varbūt var iet meklēt to īsto frizieri. Un man visu mūžu ir bijis pakāpenisks griezums, tad nu tagad jau tas ir līdz nelabumam piegriezies. :D
19.05.2017 17:02 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Jau gadus10 sev krasoju. Man sanak labak ka jebkuram frizierim jo es savus matus zinu vislabak.
21.05.2017 10:44 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Galus aplīdzinu pati, un tā dēļ tik ilgi neesmu bijusi pie friziera. Tagad gribu uz vasaru nogriezt īsākus, ap pleciem. Pati jau sev nevarēšu, un skatos pie kura friziera iet, bet tajā pašā laikā iedomājos - man jau neko sarežģītu nevajag, priekšu varu nogriezt pati, aizmuguri varu paprasīt lai kāda draudzene pielīdzina :-D
21.05.2017 10:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!