Ciemiņu sēdināšana uz grīdas

 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Sveikas! :-)
Nedēļas nogalē ar draugiem plānota pasēdēšana pie manis. Viesistabā nav galda, tāpēc parasti sarūpētie graužamie našķi atrodas uz plauktiņa, no kura tiek novākti visi liekie krāmi vai virtuvē - kurš kaut ko grib, tas iet un paņem.
Iedomājos, ka šoreiz varētu cienastu salikt uz grīdas, uztaisīt pikniku iekštelpās. :-D Jautāju draudzenei, viņa ir ar mieru, tas šķiet interesanti, bet sarunājām, ka nevienam citam neko neteiksim. Labprāt kaut kur brīvā dabā paceptu gaļu, bet tas atlikts uz nākamo nedēļu.
* * *
Interesē Jūsu viedoklis. Kā reaģētu, ja ejot ciemos, cienasts būtu saservēts uz grīdas un jāsēž uz spilveniem? Man pašai ideja patīk, bet domāju, ka vakara gaitā tāpat viss tiks salikts atpakaļ uz plaukta, lai ir vietas spēlēm un citām izklaidēm. Varbūt ir kāda alternatīva Zviedru galdam? Nav plānota nekāda lielā izēšanās ar rosolu un kotletēm. :-D
* * *
Gribētos uzzināt jaunas idejas uzkodām. Klasiskie dārzeņi ar mērcītēm un groziņi, protams, ir garšīgi, bet labprāt pamēģinātu kaut ko jaunu, graužamu, arī garšīgu un ne ļoti dārgu. Varbūt ir jaunas idejas spēlēm un tam, kā vēl interesanti var pavadīt vakaru piecu cilvēku kompānijā? Pēc pasēdēšanas plānots neliels izbrauciens, tāpēc ciemošanās neievilksies ilgāk kā divas, trīs stundas.
Tā kā visi esam vairāk vai mazāk lieli ēdāji, varbūt ir idejas tam, ko graužamu var paņemt līdzi mašīnā?
18.05.2017 12:20 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
katra, nu gan tu pateici... (e)
Es drīzāk to formulētu tā, ka mani draugi man ir ļoti svarīgi cilvēki, tāpēc viņu dēļ esmu gatava pacensties. Pacensties uz kaut ko vairāk nekā tukšām kartona kastēm. Es viņu dēļ esmu gatava uz daudz ko. Tostarp uz saskaņotu salvešu sagādāšanu, ziedu salikšanu vāzēs, uz īpaša vīna piemeklēšanu un trīs ēdienu vakariņu pagatavošanu. Man patīk Pinterest-cienīgi galda noformējumi. Un ar to es gribu palutināt savus viesus. Vai tas ir slikti?
19.05.2017 11:28 |
 
10 gadi
Reitings 822
Reģ: 17.03.2013
Es laikam nebūtu sajūsmā par sēdēšanu uz grīdas. Turklāt, uzskatu, ka ēdienu tāpat būtu jāpasniedz vismaz uz kaut kāda priekšmeta, kas atrodas augstāk par grīdas līmeni.
Bet ieteiktu tomēr pateikt, ka plānojas tāds piknika variants, lai cilvēki attiecīgi saģērbjas ērti un atbilstoši. Citādi tiešām atnāks dāmas kleitās un maz ticams, ka viņām liksies mīlīgi uz grīdas sēdēt.
++!!!
19.05.2017 11:31 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Tikko svinēju dzimšanas dienu. Dzīvoklī esmu tikko ievākusies, tāpēc sēdēšanai ir neliels dīvāns un 2 krēsli virtuvē. Jau uzreiz sapratu, ka no vecākiem jāaizņemas krēslu spilventiņus, un vispār likās, ka lielākajai daļai būs jāsēž uz grīdas. Beigu beigās visi smuki sasēdās. Tie pāris cilvēki (ar mani priekšgalā), kas sēdēja uz grīdas (uz spilventiņiem) nebija pretī un ļoti labi pavadījām laiku. Bet likt ēdienu uz zemes? Es mēģinu iedomāties kā es to dabūtu gatavu savā dzīvoklī, un lai no kuras puses skatītos, tas liekas šausmīgi. :-D
19.05.2017 11:37 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Priekš ēdiena nopirktu kaut vai lietotu galdiņu lai tik nebūtu jāliek uz zemes. https://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/tables/logmk.html
Par sēdēšanu grūti teikt. Reizēm internetā var atrast ļoti lētas lietotās mēbeles kuras pagaidu variantam būtu baigi labas.
Pa lielam, nekas traks sēdēt uz grīdas nav, man tik patiktu ka tas tiktu iepriekš paziņots.
19.05.2017 11:51 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja var sarunāt kādu kam busiņš ir, tad jau arī tīri ok dīvānuvar dabūt. :D
https://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/sofas/fjpkl.html
19.05.2017 11:57 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Man mājās ir gandrīz identisks galdiņš, plauktiņš, nezinu, kā nosaukt, kādu pievienoja Miss Joker. Uz tā arī parasti tiek salikts ēdiens, bet tagad uz tā ir televīzors. Es neredzu vajadzību iegādāties galdu, jo ikdienā viņš stāvēs tukšs un jau tā šaurajā dzīvoklītī tikai maisīsies pa kājām. Visbiežāk jau ēdiens tiek salikts turpat virtuvē, bet šoreiz gribās kaut ko pamainīt. Tādas lielas viesības ar daudz cilvēkiem pie manis nenotiek.
* * *
Es ne tik ļoti uztraucos par sēdēšanu uz grīdas, jo zinu, ka nīdēšana no ciemiņu puses nebūs, kā par ēdiena servēšanu.
Varbūt jāpaliek pie tā paša Zviedru galda varinata un miers. :-D Man šķiet, ka Jūs mani pārliecinājāt, ka tā nav laba doma. :-D Tad jau redzēs, kā sanāks.
19.05.2017 12:16 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Ja nav veselības problēmu, tad neredzu problēmu sēdēt uz grīdas. Ne man, ne maniem draugiem pret to nebūtu iebildumu un, paldies dievam, ka tā.
Man pat citreiz labāk patīk nolikt segu uz grīdas, paņemt uzkodas un tā skatīties TV :D
19.05.2017 16:03 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Essena, es arī mēdzu TV skatīties uz grīdas un muguru atstutēt pret dīvānu. :-D
19.05.2017 16:15 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Man tas liekas forši (l) Man vispār labāk patīk sēdēt uz grīdas, uz zemes. Nesapratu arī pretargumentu par svārkiem vai kleitu - es nēsāju tikai svārkus vai kleitas, bet nekad man tas nav traucējis sēdēt uz zemes.
19.05.2017 20:42 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Nu ja es atnāktu pie kāda ciemos un man liktu sēdēt uz grīdas, būtu nepatīkami pārsteigta, teikšu godīgi.
19.05.2017 20:46 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Tb, īsti nesaprotu, kas tad tur var traucēt.
Par uzkodām runājot - vēl ienāca prātā lavašs ar dažādiem pildījumiem. Man topā ir ar siera salātiem, bet var arī citus variantus pildījumam izvēlēties.
19.05.2017 20:48 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
DevaVey, bet Tev taču ir daudz spilvenu, vai ne? Nav plānots, ka sēž pilnīgi uz plikas grīdas? Dažiem dīvāniem komplektā ir tādi milzīgie noņemamie dīvānspilveni - esmu uz tādiem sēdējusi tusiņā un nav tik traki :)
19.05.2017 20:57 |
 
10 gadi
Reitings 3053
Reģ: 09.10.2009
Man ir grūti nosēdēt uz grīdas vai krēsla bez atzveltnes. Es nebūtu sajūsmā par tādu pikniku. Kur, nu, vēl ,ja esmu uzvilkusi svārkus... (t)
19.05.2017 21:06 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Bezsakars :D tāda bērnišķīga padarīšana :D
Ja būtu mīksts paklājs UN kaudze ar sēžamajiem spilveniem, tad vēl cool, bet nekāds ēdiens uz grīdas! Tad jau labāk nokrāmēt palodzi. Sieriņi blakus diļļu mērces traukam liekas kaut kas wtf. (Cik sapratu, istaba nav liela)
19.05.2017 21:21 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Man jau arī dīvānos, krēslos un pufos ir grūti nosēdēt, prasās pastaigāt un visu laiku dīdīties, tāpēc uz grīdas vispār nevarētu sevi iedomāties sēžam. Tiesa gan, tas būtu vienīgais iemesls, kāpēc negribētu, jo būtu fiziski neērti ne tikai sēdēt, bet arī sniegties pēc ēdiena.
20.05.2017 12:40 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Vai tad tiesam kads iet ar vakarkleitam uz parastu pasedesanu draugu barinaa? Nopietni? Bet ja pa temu man nav pretenziju kas un kaa kur sez kaa sez galvenais man ir cilveki ar ko esmu kopaa,jo ja komaanija or garam tad man vienalga restoraans vai sedesana uz gridas. Man svarigakais ir ar ko esmu nevis kados apstaaklos
20.05.2017 15:32 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Cmon, ko var taisīt cepienu par vakarkleitām? Vai tad sievietes ikdienā nenēsā vienkārši kleitas vai svārkus, vai jums kleitas asociējas uzreiz ar black tie event kleitu? Man vispār vasarā kleitas un svārki sastāda 90% no garderobes, arī sportiskas kleitas, kuras velku ar ērtiem apaviem un braucu ar tādām izbraucienos.
20.05.2017 17:03 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es iedomaajos to paseedeesanu taadu tiiri romantisku-sanaakusi paaris jauniesi uz uzkodaam.Nekaadu probleemu neredzu .
Sasmejos par taam kleitaam!Nu ja ir probleemas ar lieko svaru,tad varbuut buutu tas skats nevisai,sezot uz taa spilvena...!
Ja mani uzaicinaatu uz taadu paseedesanu-nebuutu nekaadu probleemu .
20.05.2017 17:43 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man patīk sēdēt uz grīdas (ja kaut kas nedaudz mīkstāks palikts apakšā :D ). Mājās ir zems galdiņš un biezi vien tējoju pie tā sēžot uz tepiķa :)
Viesus droši vien pabrīdinātu par "austrumniecisko" pasēdēšanu.. lai nedaudz piedomātu par apģērbu :-)
21.05.2017 10:55 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Nu ja ir probleemas ar lieko svaru,tad varbuut buutu tas skats nevisai,sezot uz taa spilvena...!

jāaicina tikai tievās draudzenes :D
21.05.2017 11:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits