Suņiem draudzīgas vietas Rīgā

 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Čau, suņu īpašnieces,
Gribēju lūgt, lai padalāties ar suņiem draudzīgajām vietām Rīgā, kuras varētu apmeklēt arī ar vidējas miesasbūves mīluli, ne tikai ar toiterjeru somiņā.
Esmu jau atklājusi šo mājaslapu: http://www.dzd.lv/dzivnieku-aizsardziba/draudzigs-suns/
Patīkami pārsteidz tas, ka Outlet Optikā un Zvaigzne ABC grāmatnīcās var iet ar suņiem. Taču šī karte ir nepilnīga vai novecojusi. Tāpēc gaidīšu arī citus ieteikumus.
-
Dažas man zināmās suņiem draudzīgās vietas:
1) Biju patīkami pārsteigta par Kaņepes Kultūras Centru, man vispār tā vieta so so, nav mans, bet, ņemot vērā suņa apstākli, izskatās, ka šī kļūs par manu top vietu.
-
2) Dino Zoo Arēna Krasta 52, tikai problēma tā, ka tur nav ko pirkt un nav arī īsti ko darīt.
-
3) Visi Depo veikali. Arī kļūst par manu top vietu, jo tur var nopirkt arī pārtiku, saimniecības preces, ziedus un zoopreces.
-
Citi ieteikumi?
17.05.2017 16:44 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Nikola, vai ejot uz restorānu ņem līdzi savus galda piederumus? Ja, nu, cilvēkam, kurš pirms Tevis lietojis to pašu karoti ir gripa vai vēl sazin kāda slimība?.
.
Priecājos, ka restorāni Rīgā paliek draudzīgāki suņiem tieši tā iemesla dēļ, ja cilvēks ceļo ar suni, tad ko darīt, tikai no desmaizēm automašīnā pārtikt?
.
Bijām izbraukuši uz Siguldu, Kaķīškalna kafejnīcā mūs laupni uzņēma.
21.05.2017 15:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits