Ko darīt? Melot vai nē?

 
Reitings 73
Reģ: 15.05.2017
Sveicināti,
Vēlos pajautāt kā rīkoties?
Pirms kāda gada bija attiecības ar vienu meiteni. Pirmajos mēnešos bija kā apmāta ar mani un godīgi sakot man tās uzmanības bija stipri par daudz. Sanāca, ka kādas sarunas laikā to pateicu. It kā saprata, bet vienlaicīgi redzēju, ka tas viņu aizvainoja. Pēc kāda laika pamanīju, ka meitenes interese pret šīm attiecībām sāka mazināties, līdz izšķīrāmies pa visam.
Pirms kāda laika izveidojās līdzīga situācija, tikāmies ar citu meiteni ap 2 mēnešiem, atzinās pat man mīlestībā, bet es pateicu, ka ir vēl nedaudz par ātru no manas puses ko tādu teikt, ka nejūtu vēl 100% un atkal jūtu, ka līdzīgi kā pirmajā situācijā meitene atsilusi un interese ir pazudusi.
Es nesaprotu, ko tad šādās situācijās darīt - melot ka viss ir kārtībā, ka mīlu utt.? Jeb kā rīkoties?
16.05.2017 11:39 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Pipars22, un kā Tu pats jūties par to, ka abas attiecības izjuka? Nepārdzīvo? Ja nekādu emociju par notikušo nav, tad nav vērts pārdzīvot.
16.05.2017 22:12 |
 
Reitings 73
Reģ: 15.05.2017
Pilnīgi normāla meiteņu reakcija uz autora izteikumiem, nesaprotu, kur ir risināmā problēma.
Nekas nav jāmelo, Tu visu dari pareizi!

Problēma ir tā, ka šķiet, ka tas sagrauj tikko iesākušās attiecības. Līdz ar to jautājums vai un ko darīt savādāk.
Pipars22, un kā Tu pats jūties par to, ka abas attiecības izjuka? Nepārdzīvo? Ja nekādu emociju par notikušo nav, tad nav vērts pārdzīvot.

Par pirmajām pārdzīvoju, biju jau pieķēris. Par otrajām - par pašām attiecībām nē, bet par to, ka iznākums līdzīgs, nu tas gan nepatīkami.
17.05.2017 10:50 |
 
10 gadi
Reitings 2341
Reģ: 05.08.2010
jūsu vīrieši arī izdvešs kādu skaņu?:-D
17.05.2017 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 2341
Reģ: 05.08.2010
Neīstā diskusija:-/:-D
17.05.2017 13:19 |
 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
Nu ko puisi, teikšu Tev ļoti vienkārši, bet precīzi - visus labumus nevar sagrābt. Un uzstādījums melot vai nē jau pašā saknē ir absurds un muļķīgs tik smalkā un sajūtās balstītā sfērā kà attiecības. Mācies tās veidot, mācies rotaļāties, mācies sarunāties un izprast. Tad nebūs tik stulbi jautājumi jàuzdod. Meiteņu reakcija normāla(priekš tā, ka pašas aktivējas, jo iekarotājs tomēr ir puisis, bet nu labi, tà jau būtu cita saruna), arī neredzu par ko te sūdzēties. Ja meitene Tev joprojām vajadzīga, Tev pašam jāizprot kā viņu nedaudz nobremzēt, bet turpināt kopējo braucienu tā teikt. Ja nav, tad logiski, ka ļauj viņai iet. Īstenībā nekā saredzīga, kāpēc lai kaut kādas melošanas būtu vajadzīgas.
17.05.2017 15:17 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Cik patīkami, ka vēl ir palikuši puiši, kas ir godīgi. Nezaudē šo īpašību, tā ir ļoti svarīga. Ja meitene to nespēj novērtēt, tad vnk ar tādu tev nav pa ceļam.
17.05.2017 16:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits