Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko darīt? Melot vai nē?

 
Reitings 73
Reģ: 15.05.2017
Sveicināti,
Vēlos pajautāt kā rīkoties?
Pirms kāda gada bija attiecības ar vienu meiteni. Pirmajos mēnešos bija kā apmāta ar mani un godīgi sakot man tās uzmanības bija stipri par daudz. Sanāca, ka kādas sarunas laikā to pateicu. It kā saprata, bet vienlaicīgi redzēju, ka tas viņu aizvainoja. Pēc kāda laika pamanīju, ka meitenes interese pret šīm attiecībām sāka mazināties, līdz izšķīrāmies pa visam.
Pirms kāda laika izveidojās līdzīga situācija, tikāmies ar citu meiteni ap 2 mēnešiem, atzinās pat man mīlestībā, bet es pateicu, ka ir vēl nedaudz par ātru no manas puses ko tādu teikt, ka nejūtu vēl 100% un atkal jūtu, ka līdzīgi kā pirmajā situācijā meitene atsilusi un interese ir pazudusi.
Es nesaprotu, ko tad šādās situācijās darīt - melot ka viss ir kārtībā, ka mīlu utt.? Jeb kā rīkoties?
16.05.2017 11:39 |
 
Reitings 73
Reģ: 15.05.2017
P.S. Kā nomainīt sievietes bildi savā avatarā? Profila uzstādījumos neatradu :)
16.05.2017 11:41 |
 
Reitings 169
Reģ: 28.04.2011
Nē nu značit tā meitene tevi īsti nemīlēja, ja jau tik ātri pazuda interese. Bet tev gan nevajadzētu sākt melot!
16.05.2017 11:48 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Meitenes visu grib ātri (vismaz lielākā daļa). Drošvien negrib "luncināties" apkārt puisim, ja redz, ka viņš nejūt to pašu.
16.05.2017 12:46 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Atzīties mīlestībā pirmajai meitenei nav viegli. Kad viņa ir saņēmusi drosmi, viņa domā, ka tu atbildēsi ar to pašu. Bet tad tu pasaki, ka nejūti to pašu, un meitene tā teikt "apdedzinās". Viņa mīl, bet viņu pretī nemīl. Ar laiku viņa sāk noslēgties sevī, lai atkal neapdedzinātos.
Bet tas nenozīmē, ka tev būtu jāmelo. Meli ne pie kā laba nenovedīs.
16.05.2017 12:55 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.04.2017
Ir diezgan daudz meiteņu, kurām nepatīk tā teikt vilkt kaķi aiz olām un gaidīt būs vai nebūs!
Ja tas ir padsmit gados tad vēl, bet 26, 27 utt jau sāk bioloģiskais pulkstenis tikšķēt un ja tu paskai , ka nav tad neko, viņas laikam cenšas nomākt jūtas pret tevi un domā par došanos tālāk, varbūt ar nākamo būs klikšķis!:-P
16.05.2017 13:12 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Nav jāmelo, var vnk noklusēt, ja viņa Tev konkrēti pajautātu-Vai Tu mani mīli, tad, protams, atbildi kā ir. Jebkurā gadījumā meitenes jutīs, cik ļoti tev viņa patīk un vai tu viņu mīli.:-)
16.05.2017 13:17 |
 
Reitings 34
Reģ: 31.03.2017
Nav jāmelo, var vnk noklusēt, ja viņa Tev konkrēti pajautātu-Vai Tu mani mīli, tad, protams, atbildi kā ir.

Es laikam sliecos piekrist šim te: Ja meitene pasaka,ka mīl tevi, manuprāt, nav uzreiz jālasa morāle par to,ka viss ir par ātru un tu viņu nemīli. Var taču no situācijas iziet arī citādāk. Nesagraujot visas meitenes pēc kārtas, kuras varbūt ātrāk kādam pieķeras,kā otrs grib.
16.05.2017 13:49 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Vecīt, Tu abas reizes esi izdarījis 100% pareizi. Neko nevajag mainīt. Pieaugušiem cilvēkiem tas ir jāsaprot, mazgadīgās, kurām vel smadzeņu nav, var ieskrieties - viņu dēļ nav vērts papildus iespringt.
16.05.2017 13:59 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
es domāju, ka arī bez šīm zīmīgajām sarunām tā interese būtu noplakusi, tu esi tikai pievilcis to klāt kā iemeslu. tā tas vienkārši ir, cilvēki satiekas, iemīlās, pastaigā ar rozā brillēm un tad tas pagaist, ja vien šī savienība nav kaut kas īpašs un nozīmīgs abiem iesaistītajiem, ja vien pa šo laiku abi nesāk mīlēt viens otru :)
16.05.2017 15:15 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Draugs man pirmais atzinās mīlestībā,tajā mirklī es vel nebiju droša par savām jūtām. Jūtas bija,bet nosaukt par mīlestību manuprāt bija vēl pa skaļu,tādēļ uz viņa teikto,ka mīl mani,atbildēju,ka man tie vārdi ir ļoti svarīgi,un diemžēl nevaru atbildēt vēl ar to pašu. Draugs visu saprata,tik pateica,ka būs ļoti laimīgs,kad to viņam ar pateikšu, pēc tam kad jau biju pārliecināta,pateicu.
Pusisi varēja ,bez tiem pārāk ātri pateikusi,varēja pateikt,ka vēl pats nevar atbildēt ar to pašu. Nav jau obligāti kad viens pasaka,ka mīl,otram ar uzreiz tas jāsaka, normāls cilvēks, sapratīs,ka katram jūtas pret otru cilvēku parādās atšķirīgos laikos.
16.05.2017 15:18 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nav jāmelo, bet "lekt" attiecībās, kad pašam nav ne nopietnu jūtu, ne vēlēšanās būt kopā (nevis tikai retas tikšanās sexam) - arī nav smuki. ;-) Piebremzē ar attiecībām līdz brīdim, kamēr pret konkrēto cilvēku skaidri zināsi, ko jūti un, ko vēlies. Tad neviens netiks sāpināts.
16.05.2017 16:47 |
 
Reitings 73
Reģ: 15.05.2017
Piebremzē ar attiecībām līdz brīdim, kamēr pret konkrēto cilvēku skaidri zināsi, ko jūti un, ko vēlies. Tad neviens netiks sāpināts.

Tak tur jau tā lieta, ka es piebremzēju, bet no manis acīmredzot gaidīja ko citu. Tāpēc jau arī jautājums pirmajā komentārā.
Es laikam sliecos piekrist šim te: Ja meitene pasaka,ka mīl tevi, manuprāt, nav uzreiz jālasa morāle par to,ka viss ir par ātru un tu viņu nemīli. Var taču no situācijas iziet arī citādāk

Jautājums kā? Morāli nelasīju.... Pateicu, ka VĒL ŠOBRĪD nevaru atbildēt tieši ar to pašu.
16.05.2017 17:01 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Ir jau tādas meitenes, kuras dzirdot ko tādu atsvešinas tīri tā dabiski, nokrīt tās brilles. Varbūt tu pret viņām izturies tā, ka nu liekas, ka mīli tiešām, ja jau divas pēc kārtas
16.05.2017 17:16 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neizskatās, ka tu piebremzē ar attiecībām. Drīzāk tikai ar atsevišķām attiecību detaļām (diezgan būtiskām). Nav brīnums, ka meitenes sacerās. Bet iespējams es kļūdos... Tad varbūt vnk "nepareizās" meitenes pagadījušās.
16.05.2017 17:20 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Pēdējā laikā esmu ievērojusi, ka daudzas meitenes ir nu tik izmisušas, ka tas lien ārā uz katra soļa. Un galvenais, ka pašas nesaprot, ka vīrieši to redz un tas tikai viņus atgrūž. Nezinu, manā laikā tā nebija. Tomēr uzskatu, ka vīrietim ir jāizrāda lielāka iniciatīva un sievietei ir jāciena sevi, nav jābāžās virsū un jāsaprot, ja nav, tad nav. Un visbiežāk jau tas viss notiek ar sievietēm, kam eksistē tikai vīrietis, nesaprotu, kā tā var dzīvot. Ir taču studijas, darbs, hobiji, draudzenes. Laimīga attiecībās sieviete var būt tikai tad, ja viņa arī viena pati ir pašpietiekama un laimīga. Un tad arī nav jābāžas virsū visu laiku vīrietim. Un tieši tas jau arī piesaista tos vīriešus, ja sieviete ir laimīga, starojoša, daudz sasniegusi pati par sevi :)
16.05.2017 17:36 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Vari melot,ja vēlies,bet tāpat ar darbiem un attieksmi jutīs,ka nav.
16.05.2017 17:38 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
kampanella, man jau liekas, ka tu runā par pieaugušām, nobriedušām, pieredzes bagātām pašpietiekamām sievietēm, nevis jaunām "zaļām" meitenēm. Studijas, hobiji un darbs netraucē kaislīgi aizrauties ar kādu puisi, jo visas vairāk vai mazāk grib attiecības, mīlamu cilvēku sev blakus. Un tas, ka noteiktā vecumā tam ir visai liela un svarīga loma - nav nekas slikts vai nepareizs. Es gan arī esmu par to, lai meitenes būtu tomēr ieturētākas un neskraida pakaļ vīrietim tik izmisīgi (gan mīlestībā atzīstas pirmās, gan uz randiņu aicina, gan visā citā - iet uzbrukumā pirmās), bet, tomēr (!!!) vīrietim arī derētu vairāk cieņas izrādīt pret šādām jauniņām un nepieredzējušām meitenītēm, nelaužot viņām brutāli sirdi ar savu egocentriskumu un rupju aukstumu (nesaku, ka tas ir autora gadījums). Ja parteris zaudējis galvu, tad vismaz otrs lai paliek ar prātu un gudrību.
16.05.2017 17:57 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es pieļauju, ka cilvēkiem mēdz nedaudz atšķirties uzskats par to, kas ir mīlestība.. ticu arī, ka liela nozīme ir tam, kā pasaka to skarbo patiesību. Pieļauju, ka tajā lauciņā pieklibo iejūtība :) Bet nu .. tiešām.. kā jau rakstīja.. varbūt vnk meitenes tādas gadījās (pievelk noteikts tips) :)
16.05.2017 20:38 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Neizskatās, ka tu piebremzē ar attiecībām. Drīzāk tikai ar atsevišķām attiecību detaļām (diezgan būtiskām).
+++
16.05.2017 20:40 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10492
Reģ: 29.01.2009
Pilnīgi normāla meiteņu reakcija uz autora izteikumiem, nesaprotu, kur ir risināmā problēma.
Nekas nav jāmelo, Tu visu dari pareizi!
16.05.2017 21:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits