Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

brivdienas/somas kartosana

 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Sveikas.
Ja jums planotas garas brivdienas arpus majas/pilsetas/valsts, kaa jus kramejat somu, respektivi kaa izvelaties apgerbu ko nemt lidz? Izplanojat konkretas apgerbu kombinacijas? Vairak vai mazak saliekat visu kas varetu noderet? Man vienmer puse paliek nevalkata, daudz kas galu gala pietrukst.
15.05.2017 13:28 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Izdomaju kombinacijas un papildus somaa iemetu vel dazus apgerbu gabalus, kurus iespejams vilkshu, bet nezinu ar ko un kaa. :D Parasti paliek kaut kas neuzvilkts.. Bet ir gadijies ari taa, ka izdomaju but minimaliste un nemt tikai dazas drebes, nu, kadus 2 komplektus, un beigaas pasai nebija ko vilkt. Tas kaitinaaja vel vairaak, nekaa pilns koferis. :D
15.05.2017 16:13 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nu luk, ari man ir divas galejibas. Tad nu sacerejos varbut kadai ir kads magiskais ieteikums :D :)
15.05.2017 16:23 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Parasti ņemu tik daudz apģērbu komplektus, lai sanāk viens katrai dienai. Tad vēl pielieku klāt vēl ko biezāku vai plānāku, ja nu kas. Ja ir pieejama veļasmašīna, tad varu iztikt arī ar mazāk drēbēm.
15.05.2017 16:26 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
ļoooti atkarīgs no brīvdienu ilguma un galamērķa. ja LV ietvaros, tad, paturot prāta katras dienas aktivitātes, aptuveni komplektu dienai (apavi gan max 1-2 pāri).
ja, piemēram, nedeļa ārzemēs, tad tāpat - padomāju, kas vispār ir programmā, IG iečekoju, kā cilveki ģērbjas tieši šajās dienās (cik silti, cik auksti), un katrai dienai paredzu komplektu (apavi un šorti/bikses/svārki parasti gan ietilpst vairāku dienu outfitos), iekļaujot gan kko sportiskākām aktivitātēm, gan siltāku jaku un sporta apavus.
pēdējoreiz dodoties ceļojumā uz 3+ nedēļām no mājas izgāju ar mugursomu - zinot, ka ik pa laikam drēbes vedīsim uz laundry, sapakoju apģērbus vidēji nedēļai, pirms tam gan rūpīgi izlasot forumos, ko pieredzējuši ceļotāji ņem līdzi mugursomā un kas nu toč nebūs vajadzīgs. saliku somu tiiieši tā un izmantoju tieši visas lietas, nekas nepietrūka, nekas nepalika pāri.
15.05.2017 16:32 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Paldies, kautkada ideja radaas.
15.05.2017 19:57 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Man ir vairākas draudzenes, kas pirms ceļojumiem jau laicīgi sāk rakstīt sarakstu ar lietām, kas jāpaņem līdzi un jānopērk līdz ceļojumam. Un pēc tam koferis tiek krāmēts pēc saraksta.
Apbrīnojami, man pašai nemūžam nepietiktu pacietības. Mums arī abiem ir tā, ka koferi sākam krāmēt iepriekšējā vakarā un pabeidzam nākamajā rītā (jo regulāri ir tā, ka kāda svarīga drēbe nav izmazgāta un tad vakarā tiek izmazgāta un pa nakti izžāvēta) :-D
15.05.2017 20:27 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ui nee, saraksti prieks manis ir parak ekstremi :) Bet ideja kaa tada protams ir laba.
Trakakais, ka nevar paredzet laika apstaklus. Lai liekus hlamus nepanemtu. Bet es laikam esmu sikumaina :)
15.05.2017 21:19 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Parasti paskatos laika prognozi, un apdomāju aktivitâtes, somu krāmēju pēdējā brīdī, bet vienmēr kaut kā ideāli sanāk - ne par daudz, ne par maz :-D laikam talants :D
15.05.2017 23:32 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Es esmu no tām, kas vienmēr visu rūpīgi izplāno un taisa saraksu - es principā ceļoju tikai ar rokas bagāžu vai eju kalnu pārgājienos, stiepjot visu iedzīvi uz muguras. Tas ātri atradina no lieku mantu vazāšanas līdzi. Iečekoju laika apstākļus, izplānoju, kas tiks darīts, izveidoju attiecīgo skaitu apģērbu komplektu un vienmēr cenšos paņemt tikai pašu minimumu. Parasti neņemu vairāk kā vienu apavu pāri (smagi un aizņem daudz vietas) un attiecīgi pieskaņoju apģērbu konkrētajiem apaviem. Katru apģērbu parasti valkāju vairākas dienas, 5 dienu braucienam man noteikti nebūs līdz 5 džemperi, 5 t-krekli un 5 pāri džinsu. Rūpīgi izsveru visus sīkumus, jo tie mēdz salasīties. Neņemu līdzi fēnus, taisnotājus un tamlīdzīgus zvērus. Neaizraujos ar aksesuāriem. Man ir svarīgi, lai apģērbs būtu ērts, atbilstošs laika apstākļiem, neburzīgs un vienkārši kombinējams.
16.05.2017 07:31 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja ir brauciens uz īsu laika posmu un nav ieplānoti nekādi grandiozi plāni, tad vienkārši ņemu basic drēbes - 2 bikses, no kurām vienas ir kājās un attiecīgi katrai dienai savu topiņu iespējas, citus pavisam ikdienišķus un kādu arī vairāk uz izejamā pusi. Ja zinu ka izbraucienā ir plānotas svinības, tad vienkārši pielieku klāt atsevišķu vienu tērpu īpaši priekš tā. Tad kad basic komplekts ir savākts, tad varu skatīties vietas daudzumu un reizēm ielieku ko papildus, pēc garastāvokļa. Vienmēr somā jābūt vienai siltākai drēbei + jābūt jebkurai drēbei aizvietojamais variants, gadījumā ja kas saplīst/nosmērējas.
16.05.2017 08:01 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
IG iečekoju, kā cilveki ģērbjas tieši šajās dienās (cik silti, cik auksti)

Daru tieši tāpat kā Renē minēja :) Parasti paliek pāri 1-2 apģērbi, bet nu, labāk, lai paliek pāri, nekā pietrūkst. Apavus pārus ņemu divus- vienus sportiskus un ērtus (kediņas), otrus vienkāršus pastaigām viesnīcā/pilsētā (laiviņas) :-)
16.05.2017 08:11 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Paldies daamas! Bilde top skaidraka.
Laikam pirmais par ko domasu, outfits lidosanai. Ta lai erti, bet smuki jo otra gala mani sagaidis smukais virietis :) Man laikam lielaka problema ar apaviem. Jo man vajag vienas krasas kurpes melnajam skinny dzinsam klat. Un vienas gaisas gaisajaa dzinsaam. Plus kedas. Tas vien jau aiznem vietu.
16.05.2017 10:34 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Atputisos divas nedelas. Ugh first world problems :)
16.05.2017 10:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits