Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uzsprāgu

 
Reitings 156
Reģ: 22.10.2015
Bija mana dzimšanas diena un no vīra nesaņēmu dāvanu, tikai ziedus, aizbildinoties, ka nav naudas. Jā, es zinu, ka nav viegli ar naudu, bet nu fak... :'-(
Neesmu ne golddigere, ne arī uzskatu, ka dāvanais ir galvenais, bet nu... šoreiz uzsprāgu. Dzimšanas dienas man ir ļoti svarīgas un, jā, dāvanas man arī ir svarīgas. Man arī mēdz būt grūti ar naudām, bet nu tāpēc es ne reizi neesmu atļāvusies otru neapveikusi. Taču ne jau vakar uzzinām, ka otram ir dz.d. Parasti jau pēc Zsv uzreiz sāku domāt un plānot otra dz.d. dāvanu, kas ir vēl tikai pēc pusgada. Manuprāt, tas ir normāli un tā tam jābūt.
Karoče nonoturējos emociju iespaidā un uzsprāgu. Pie reizes pateicu arī par to, ka man vispār pietrūkst no viņa puses dāvanu un izmaksāšanas. Man apnicis klausīties draudzenes, kurām vīri to un šito pērk. Bet man nekā. Ja gribu SPA, restorānu, somiņu, man pašai viss ir jāpērk. Kāpēc tā???
Pieminēju, lai tik vēl pamanās uz kāzu jubileju neko nesarīkot.
Viņš savukart nebija gaidījis tādu emociju uzplūdu, sak, kas ta tur tāds, tie taču dzīves sīkumi un ka uzburu darmu ne no kā.
Kuram taisnība? Man vai viņam? :'-(
13.05.2017 19:31 |
 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
Es arī uzsprāgtu :'-( (e)
13.05.2017 19:34 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Bet apsveica taču - pati saki, ka uzdāvināja ziedus. Nedomāju, ka tas ir iemesls, lai rīkotu skandālu, jo varbūt tiešām nav pašlaik tik daudz naudas.
Un vai pirms kāzām viņš Tevi apbēra ar dāvanām? Ja, jā, tad, protams, dīvaini, ka vairs nē, bet, ja arī pirms kāzām tā bija, tad jau zināji, kāds cilvēks viņš ir.
Kāpēc tieši vīrietim ir jāplāno kāzu jubileja? Tā taču abu diena, plānojiet kopā.
13.05.2017 19:37 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
aizbildinoties, ka nav naudas.

Lūk šeit ir arī atbilde, kādēļ neko nesaņēmi.
.
Priecājies, ka ir ziedi. Tas nozīmē, ka atcerējās.
.
Pati apzinies savu ģimenes budžetu, bet čīksti par dāvanām.
13.05.2017 19:41 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Man apnicis klausīties draudzenes, kurām vīri to un šito pērk. Bet man nekā.

Vai arī meklē citu vīru.
13.05.2017 19:41 |
 
10 gadi
Reitings 2969
Reģ: 09.10.2009
Piekrītu Amnile.
13.05.2017 19:45 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Labāk atrodi citas draudzenes! :D un pārstāj salīdzināt. Traki būtu, ja būtu galīgi aizmirsis un pat neapsveiktu..
13.05.2017 19:46 |
 
Reitings 156
Reģ: 22.10.2015
Sievietei kā emocionālai būtnei savā dzimšanas dienā neinteresē, ir nauda vai nav naudas, viņa grib to dāvanu, nu viņa taču gaida, kad viņu palutinās, piepildīs kādu viņas vēlēšanos vai kā tamlīdzīgi. Tas nav brīdis, kad domāt par ģimenes budžetu.
Annie,
Nē, pirms kāzām nebija tā, ka apbērtu ar dāvanām. Bet nu uz svētkiem dāvana noteikti bija. Un randiņos vienmēr izmaksāja.
Bet tagad kaut kā tā...
Par kāzu jubileju es to domāju dāvanas sakarā, visma lai par to parūpējas. Skaidrs, ka man viss pārējais būs jārīko
13.05.2017 19:49 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Man apnicis klausīties draudzenes, kurām vīri to un šito pērk. Bet man nekā. Ja gribu SPA, restorānu, somiņu, man pašai viss ir jāpērk. Kāpēc tā???

A,man draugs tieši pretēji lūdzās lai es ko gribu, aizejam uz veikalu, gribi kurpes sev jaunas? Nē!Gribi jaciņu? Nē! Pēdējo reizi,gribi sev jaunu telefonu? Nē, nu neko, nākamjā dienā vienkārši aizgāja un nopirka, pateica,ka apnika,ka es neko negribu, bet viņš grib man ko nopirkt, a es visu laiku saku,ka nē negribu:-D
13.05.2017 19:50 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
(t) nuuu,es pēdējos gadus dzimšanas dienu nesvinu, dāvanas negaidu un neapvainojos ja tuvākie aizmirst (tā ir ja Facebook noslēpj). Tādēļ šo situāciju neizprotu. Man pilnībā pietiktu ar puķēm :)
13.05.2017 19:53 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
. Esmu šeit lasījusi stāstus- vīrs uz manu dzimšanas dienu tikai buču iedeva, aizbildinoties, ka nav naudas.Būtu kaut puķīti nopircis, tas taču nav dārgi. :-D
Varu tikai ieteikt, ka vīrieši ir dažādi un ja tev neapmierina savs vīrietis, meklē citu :-)
13.05.2017 19:55 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Kāpēc tev tas ir svarīgi? Kāpēc tev kaut kāda manta ir svarigāka kā ģimenes budžets? Es vienkārši gribu iebraukt tajā domāšanā (t)
13.05.2017 19:55 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Godīgi? Es būtu šokā, ja vīrs man neko neuzdāvinātu, man nevajag dārgas dāvanas, bet puķes es saņemu arī parastā dienā. Ja nu galīgi naudas nav, es būtu priecīga saņemt kopīgu bildi rāmītī un vienu puķi. Bet tas ir paša sarūpēts. Nevis ziedu klēpi, kas pa ātro nopirkts un viss, pārējam nav naudas.
13.05.2017 19:57 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Saprotu Tavu beedu, bet tieshaam shoreiz tu paarspiileeji taisot sceenu. Es saprotu, ka tev gribaas justies kaa sievietei, kura tiek apdaavinaata no papeezhiem liidz matu galinjiem. Bet paskaties no otras puses - ja jums shobriid ar naudu ir taa shvakaak, varbuut tomeer viirs to iegulda citur (kur arii TU guusti labumu) - piemeeram, varbuut vinjsh maksaa visus reekjinus? Vai varbuut peerk paartiku?
Otrkaart, nomierinies un atvainojies savam viiram, tomeer dzimsanas dienu vinjs atcereejaas un pukjes uzdaavinaaja - pasaki par to pashu paldies. Kaa arii atklaaj (mieriigi runaajoties), ka tevi iepriecina daavanas un taas neesamiiba dzimshanas dienaa ljoti saskumdinaaja, bet, ka tu saproti, ka tu paarspiileeji savos spriedumos un, ka ar naudu nav tik viegli shobriid.
Treskaart, nesaliidzini savas attieciibas ar draudzenju - nu reaali padomaajot, ko tas mainiis? Tavs viirs, taapeec, ka tu vinjam paarmet par daavanu neesamiibu, visticamaak nesaaks peeksni tevi apdaavinaat kaa karalieni.
Jebkuraa gadiijumaa, kas izdariits - izdariits, mieriigi izrunaajies ar viiru un atvainojies, un zini droshi, ka naakamgad daavana buus, jo vinjsh redzeeja tavas dusmas! :-D
13.05.2017 20:00 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Sievietei kā emocionālai būtnei savā dzimšanas dienā neinteresē, ir nauda vai nav naudas, viņa grib to dāvanu, nu viņa taču gaida, kad viņu palutinās, piepildīs kādu viņas vēlēšanos vai kā tamlīdzīgi. Tas nav brīdis, kad domāt par ģimenes budžetu

Es laikam esmu netipiska sieviete,jo man dzimšanas dienā nav svarīgi,ka palutinās, vai piepildītu manas vēlmes,bet gan lai mīļotais vīrietis ir blakus, lai varam kopā vai draugu lokā forši nosvinēt vai vienkārši labi pavadīt laiku. Kad jautā ko gribu uz dzimšanas dienu, atbildu,ka neko, viss man ir, pietiks ar smuku pušķi:-D,protams pušķi uzdāvina un vēl ko, kaut rotas(gredzenu ,auskarus), pagājušo dzimšanas dienu, planšeti uzdāvināja, protams jauki, bet reizēm es jūtos neērti,ka manis dēļ tērē naudu :-)
13.05.2017 20:01 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Pēdējā dzimšanas dienā mani arī tikai sabučoja un viss, nekādas dāvanas, ne puķes. Dzīva esmu, kopā arī. :D Skandālus netaisīju , jo tāpat
Laimīga biju.
Ziedus nes parastā dienā un bieži vien Kko nopērk arī, tāpēc laikam netraucē, ka tiesi dzimšanas
Dienai nav gatavojies.
13.05.2017 20:02 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Sognare, katram ir sava miilestiibas valoda :-) Tev tas ir labi pavadiits laiks esot kopaa, autorei - daavanas. Katra tomeer esam citaadaaka :-P
13.05.2017 20:04 |
 
Reitings 156
Reģ: 22.10.2015
Sognare, tavi komentāri, kā tevi apdāvina gan man ļoti palīdz...
13.05.2017 20:04 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Problēma šķiet ir tajā, ka vīrs diemžēl nav materiāli tik labi nodrošināts, cik Tu to vēlies.. varbūt nav īstais?
13.05.2017 20:05 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Man gan tā nav gadījies, jo vīrs vispār ir uz dāvināšanu un lutināšanu, bet viņš gan tāds ir bijis vienmēr, arī pirms kāzām.
Man jau šķiet, ja naudas tiešām nav, tad nav liela nelaime, ja arī apsveic tikai ar ziediem. Vai tad būtu labāk, ja nopirktu Tev kaut kādu štruntu tikai tāpēc, lai būtu tā dāvana. Un ne visi vīrieši ir apveltīti ar tādu izdomu, lai prastu sarūpēt foršu dāvanu arī bez naudas. Domāju, ka mans vīrs bez naudas izdošanas diez vai ko foršu izdomātu, tad jau labāk tiešām puķes. Nevis, teiksim, mīkstā manta. (Tas manā gadījumā-man nepatīk)
13.05.2017 20:06 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Man apnicis klausīties draudzenes, kurām vīri to un šito pērk. Bet man nekā. Ja gribu SPA, restorānu, somiņu, man pašai viss ir jāpērk.

Lai Tu nedomātu, ka visām ir prinči, kas visu pērk un Tev vienīgajai uzdāvina tikai ziedus, tad varu pastāstīt, ka es visu pērku sev un vīram, jo viņam pašam ir žēl naudas, gan izklaidei, gan jaunām lietām sev (viņš ir uzņēmējs un gandrīz visu iegulda uzņēmuma attīstībā). Un es esmu tā, kas vīram pērk to un šito - gan uz SPA vedu, gan restorāniem, gan pērku ne gluži somiņu, bet daudz ko citu viņam vajadzīgu un noderīgu. :-) Un man nav bijis žēl ne mirkli :)
13.05.2017 20:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits