Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meitenes?

 
Reitings 300
Reģ: 10.06.2016
Klau ,meitenes! Man ir problēma,:-( ka man ikdienā pēc matu mazgāšanas ir pūkaini,)lielas pūkas pa visu galvu ) skruļļaini mati, bet ikdienā es vēlos taisnus un perfektus, un bez pūkām un lokām. Problēma jau sākas ar to, ka nezinu kādus līdzekļus man vajadzētu, lai jau tos padarītu skaistus, un labus. Mana friziere man ieveido perfektus matus ( visus līdzekļus ko vien vajag, un tad ar suku un fēnu jau iztaisno, nogludina pūkas, un tad vēl pataisno, un mati izskatās perfekti. Es vairs nezinu ko lai dara. Man ir arī doma bijusi par keratīnu ielikšanu matos, bet man ir vairāki jautājumi.
1) Kas ir jādara ar matiem pēc matu mazgāšanas ja piemēram ir keratīns iekšā? Tie ir jāieviedo?
2) Kādus līdzekļus man vajadzētu vsp savai problēmais lietot?
3) Kā lai iemācās to tehniku ar apaļo suku un fēnu (kur nolidzinat pukas)
10.05.2017 17:51 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
1. Pēc keratīna nav mati jāieveido, ja vien pašai negribas. Izpūt ar fēnu un ej.
2. Ir jāsaprot, ka ar taviem matiem viss ir kārtībā, vnk tāds matu tips. Īsti uz mūžu nekas nelīdzēs.
3. Viss ir panākams ar praksi, labu ķemmi un labu fēnu.
10.05.2017 18:01 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
monatika Jau kuro reizi prasi vienu un to pašu par to kā iegūt taisnus matus, nav vieglāk aiziet pakonsultēties pie frizieria,viņš visu pastāstīs par tālāko kopšanu, līdzekļus ieteiks, par cenām informēs.
10.05.2017 18:10 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
Fēnot un taisnot katru dienu arī nebūtu labi, ja tev ir šobrīd gari un veselīgi, tad pēc pusgada ilgas matu karsēšanas tev viss tas skaistums aplūzīs un tu domāsi, kam tev to vajadzēja.
10.05.2017 18:34 |
 
Reitings 23
Reģ: 01.08.2017
Pēc keratīna mati vairs nebūs jāveido, pietiks, ja izpūtīsi ar fēnu. Pūka būs noņemta aptveni 4men un taisni būs 2-4men, no matu tipa atkarīgs. Ja vēlies ko sīkāk raksti, vai ieskaties www.keratin.lv
01.08.2017 15:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits