melo vai nē?

 
Reitings 91
Reģ: 18.11.2009
Sveikas, dāmas.
Esmu ar puisi kopā septiņus mēnešus.
Vakar pirmo reizi piedzīvoju šoku, kas mani ļoti aizskāra.
Līdz šim esam viens otram uzticējušies, nav bijušas nekādas liekas scēnas vai nopietni strīdi.
Vakar vēlējos sagādāt puisim pārsteigumu un uzlikt jaunu bildi viņa uz desktopa viņa datorā.
Bildi ielādēju no telefona un, kad meklēju to starp downloadiem, uzdūros diviem kailfoto, kur bija viņa bijusī draudzene. Tiesa, viņi jau nav kopā 2 gadus, foto bija uzņemti pirms diviem gadiem.
Vakarā visu pateicu draugam, uz ko mēģināja man lūgt piedošanu un apgalvoja, ka esot gājis cauri senām bildēm un uzdūries šīm bildēm, bet tās nav izdzēsis. Uz jautājumu, kāpēc tās nav izdzēstas, viņš teica: es nezinu, kāpēc es tās neizdzēsu.
Vai man ticēt draugam vai nē? :-(
10.05.2017 14:39 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tā aizdomājos, cik veci ir puišu telefoni, ja pēc pāris gadu attiecībām telefonā joprojām ir ex bildes...(t):-D Man kā jauns telefons - tā bilžu mape tukša un viss sākas no jauna. Varbūt vērts iegādāt jaunu telefonu, lai ex nerēgotos?...:-P
10.05.2017 17:11 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Vēl smieklīgāk, kad vīrs izlemj paturēt bijušo kailfoto , par spīti, ka ir precējies ar citu un vēl dumjāk domāt, ka tas norāda uz augstu pašapziņu uzskatot to par normu. :-D Kā man patīk tās dāmītes, kuras ļaujot visu, domā, ka ir krutās beibes. Ā , pareiz, es tak arī neaizliedzu,manējam tā dabiski ir pie vienas vietas bijušās un viņu plikumi:-D
10.05.2017 17:13 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Kā man patīk tās dāmītes, kuras ļaujot visu, domā, ka ir krutās beibes.

Es domāju, ka tam ir divi iemesli - vai nu vīrieša izskalotās smadzenes vai nu strausa taktika, pat ja viņas krāptu,viņas izvēlētos nezināt, jo - mazāk zini, labāk guli. Abi gadījumi skumji.
10.05.2017 17:22 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.12.2016
Sižu i figeju no sieviešu loģikas.....nu varbūt pēc katrām attiecībām jaunavības plēvei plastiku arī uztaisīt! Tipa pagātnes nav:-O
10.05.2017 17:24 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
limonata, no psiholoģiskā viedokļa skatoties, viņš varbūt vēlas vairāk sargāt attiecības un labot iepriekšējo attiecību kļūdas. Ne vienmēr attiecību publiskošana soc.tīklos ir laimīga pāra pazīme. Piedomātu par šo, ja arī ikdienā viņš Tevi slēpj un ir izvairīgs par Tevi runājot, neviens no draugiem un radiem nemaz nezin par Tavu eksistenci un turpina citu acīs radīt brīva vīrieša tēlu. Parunā un pastāsti viņam kā jūties. :-)
10.05.2017 17:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Principaa vinjsh neko netaisaas dzeest, un ar manim bildes arii neliek.

Tas ka negrib dzēst bildes no vecajām attiecībām ir vel saprotams, varbūt var pārtaisīt par privātām, tā lai atmiņas nepazustu, bet nebūtu arī visiem publiski redzamas.
Tas ka negrib ar tevi likt bildes iekšā gan ir neforši, bet vai tas atkal notiek tādā piespiedu kārtā vai arī vienkārši jums ir kāda jauka bilde un viņš atsakās to likt iekšā, kad pat tu ieliec?
10.05.2017 17:28 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Kāds te sakars jaunavības plēvei. Nevajag salīdzināt gaļu ar zivi. Pilnīgi normāli, ka ir bijušie, tik pat normāli neskatīties BIJUŠO kailfoto esot jaunās attiecībās.
10.05.2017 17:32 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Cik te daudzas slimīgi greizsirdīgas, man arī ir pilns dators ar savu bijušo, un ne mirkli netaisos tās bildes dzēst ārā, mums ir palikušas labas, draudzīgas attiecības, bet tas arī viss un manam vīram ir tāpat. Man pagātne nekur nepazūd uzsākot jaunas attiecības.
10.05.2017 17:34 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Uzreiz slimīgi greizsirdīgas :-D Nu nez, man nav vēlmas skatīties uz bijušā kailfoto, vīram tas pats... viņam pagātne neinteresē, interesēju tikai es.. ehh, laikam esam slimi un nenormāli, laikam jāuztaisa skandāliņš, kāpēc izdzēsa bijušās bildes un nelūr riņķī :-D
10.05.2017 17:45 |
 
Reitings 142
Reģ: 22.07.2013
man arī ir pilns dators ar savu bijušo, un ne mirkli netaisos tās bildes dzēst ārā

Tas ir pilnībā normāli, bet vai tev ir arī viņa kailfoto un tu tos ik pa laikam aplūko?
Cik es saprotu, autore ir dusmīga tieši par to, ka puisim ir bijušās plikbildes un viņš uz tām ir skatījies aizvakar, nevis par to, ka vispār glabā bildes no iepriekšējām attiecībām. Tāpēc, man ļoti dīvaini liekas autori saukt par slimīgi greizsirdīgu utt.
Ja vien tie nav kaut kādi ļoti mākslinieciski foto, es, piemēram, galīgi nebūtu par to sajūsmā (un liktu aiz auss, ka šķiršanās gadījumā jāizdzēš savējās, lai nākamajai draudzenei nav uz manu pakaļu jālūr).
10.05.2017 17:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Dāmas (un kungi), nu bet ir taču būtiska atšķirība starp "man kaut kur vecā datorā ir mape ar bijušā visādām bildēm, kuru man slinkums izrevidēt" un "mans draugs izrevidēja visas bijušo bildes un atstāja tikai kailfoto, kuru aizvakar esot skatījies". Atmiņas ta atmiņas, bet kādas gan atmiņas glabā šis konkrētais indivīds, kurš izdzēsa visu citu, tikai ne kailfoto? Kādas atmiņas var saistīties ar kailfoto, kuru atstāj speciāli?...(t) Es vēl saprastu, ja tas būtu kāds mākslas melnbaltais foto, bet gan jau tas ir "pliks" plikņa selfijs vai kas tamlīdzīgs, visai prastā izpildījumā... Man tas neliktos ok, ko tādu paturēt un vēl periodiski ielūrēt...
10.05.2017 17:56 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Arī melnbaltā ziedu pļavā - tas tā pat ir un paliek bijušās kailfoto, kurš tiek iečekots ik pa laikam.
Meitene tak nesūdzas, ka viņš skatījies mapi līgo 2015, kur svinēja kopā ar bijušo (t)
10.05.2017 18:06 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Man arī nepatiktu,ja draugs glabātu savu bijušo meiteņu kailfoto. Tomēr kad skatās uz svešu sieviešu kailfoto, tā ir sveša sieviete,kuru nekad nav redzējis, pieskāries un nav kopīgu atmiņu. Bet ar bijušo ,ir kopīgu atmiņu, viņš ir pieskāries viņai ,protams arī gulējis kopā ar bijušo, tādēļ tas ir sāpīgāk. Ja tā būtu parasta bilde, tad vēl nekas, tomēr kailfoto ir kautkas intīms un glabāt šādas bildes manuprāt ir nepareizi .
10.05.2017 18:17 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tev tas var but un var nebut pienjemami. No taa nemainad fakts, ka vinam acinredzot taa nav problema. Man pasai butu vienalga jo es visticamak tadas nemaz neatrastu, nemedzu noznat pa citu datoru mapem kur nu vel peetiit datumus kad focets un skatits.
10.05.2017 18:54 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Fuij, viena lieta ir, ka stāv kaut kur kāda bilde (kaut gan ne jau kailfoto), cita, ka tā ir skatīta, domājams ne pirmo reizi. Kāda jēga no citas meitenes kailfoto, ja esi kopā sen ar citu? Tā tomēr ir liela cūcība, pretīgi. Sanāk, ka domā par tām bildēm un veco, kaut ir kopā ar tevi.
10.05.2017 18:55 |
 
Reitings 91
Reģ: 18.11.2009
Meitenes, lūdzu, neizdomājiet klāt lietas, kādas es neesmu teikusi.
1) es neesmu nekur ložņājusi un ne greizsirdīga. Kā jau teicu, es lejuplādēju savu bildi, kuru vēlējos uzlikt uz viņa datora desktopa lejuplazu mapītē. Tur es arī ieraudzīju bijušās kailfoto nevis līdu cauri visām mapēm.
2) neiet runa par bildēm, kuras vispār ir, vai no svētkiem, vai pasākumiem vai kā, bet gan par kailfoto. Par vienkāršām bildēm es neesmu neko teikusi.
10.05.2017 19:05 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Nu nevajag braukt galējībās.
Viņš to bildi varbūt nejauši datorā uzgāja, atvēra (iespējams likās ka tā kāda cita), saprata, ka neinteresē, vai nav tā ko meklēja, un aizvēra. Varbūt neiedomājās izdzēst, jo neko nenozīmē, nebija domājis, ka draudzenei būs tāda reakcija.
Neviens neteica, ka viņš ik pēc kāda laika skatās visu bijušo draudzeņu kailfoto, un ar peles kursoru glāsta ekrānu un sapņo par labajiem laikiem.
---
Bet vai patricija03 viņam izteica savu nepatiku. Vai pateica, ka viņai tas ir nepatīkami, un būtu pateicīga, ja viņš tās izdzēstu? Un ja jā, ko tad viņš atbildēja?
10.05.2017 19:19 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Joprojam neredzu stresam pamata. Vins ir kopaa ar tevi. Ja cien neesi konplesu nomakta un tavuprat vina izskatas labak neka tu.
10.05.2017 19:22 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.04.2017
īsti nesapratu. Tu gribēji uz viņa datora desktopa uzlikt SAVU bildi?
Ja tā, tad - nu jāā, aplauziens pamatīgs! Pirmkārt - jau par to vien, ka džeks neiedomājas pats jaunās beibes foto uzlikt uz sava desktopa - tā teikt, lai ik mirkli ir acu priekšā; otrs - bāāc! plika bijusī... Mja...
10.05.2017 19:28 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es nekad nesapratīšu, kas uzņem tādas bildes un vēl dod citiem, jo nekad nevar zināt, kur tā bilde nonāks un kā kādreiz pašai traucēs dzīvē.
--
Par situāciju - par kailfoto noteikti sapūstos, bet par citām bildēm laikam gan nē.
10.05.2017 19:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!