Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

melo vai nē?

 
Reitings 91
Reģ: 18.11.2009
Sveikas, dāmas.
Esmu ar puisi kopā septiņus mēnešus.
Vakar pirmo reizi piedzīvoju šoku, kas mani ļoti aizskāra.
Līdz šim esam viens otram uzticējušies, nav bijušas nekādas liekas scēnas vai nopietni strīdi.
Vakar vēlējos sagādāt puisim pārsteigumu un uzlikt jaunu bildi viņa uz desktopa viņa datorā.
Bildi ielādēju no telefona un, kad meklēju to starp downloadiem, uzdūros diviem kailfoto, kur bija viņa bijusī draudzene. Tiesa, viņi jau nav kopā 2 gadus, foto bija uzņemti pirms diviem gadiem.
Vakarā visu pateicu draugam, uz ko mēģināja man lūgt piedošanu un apgalvoja, ka esot gājis cauri senām bildēm un uzdūries šīm bildēm, bet tās nav izdzēsis. Uz jautājumu, kāpēc tās nav izdzēstas, viņš teica: es nezinu, kāpēc es tās neizdzēsu.
Vai man ticēt draugam vai nē? :-(
10.05.2017 14:39 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nu nezinu. Es piemeram nerakajos pa drauga datoriem un viņš pa manējiem, bet viss ir abpusēji brīvi pieejams .
P.s. Man līdzīga situācija kā Mēnesnīcai. Tikai draugs strādā kopā ar bijušo. Ja tā padom, padomā ................................ Velns man neiet :D
12.05.2017 22:26 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Kāds te darbam vispār sakars. :D
12.05.2017 22:27 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Matilde.
Kāds te darbam vispār sakars. :D

Tāds ka Zīles vīrs strādā kopā ar bijušo vienā darbā! Tātad tas caurums, teorētiski ir turpat blakus visu laiku! Nu briesmīgi, ne? (t)
Zīle, kā Tu spēj to pārdzīvot? :D
12.05.2017 22:37 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Caloo, nu nevari rimties, nu nevari. :-P Par to taču nav runa, tas ir vispār cits gadījums.
12.05.2017 22:40 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Caloo.
Strādājot kopā :D
Esam viena liela laimīga ģimene :D
12.05.2017 22:41 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Jā, Matilde, es Tevi sapratu - cits gadījums, mhm, paldies par diskusiju. :D:D
12.05.2017 22:47 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Caloo, būtu jāpārceļas nekavējoties uz citu pilsētu vismaz, nu ja, pārliecināji!
12.05.2017 22:51 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Caloo, tavam krānam gan jau nav ne vainas, kā jau vairumam vīriešu uz planētas. :-D Tomēr, kailfoto (parastos) es attiecībās ar tevi neglabātu, pat, ja tev nebūtu pret to iebildumu. Es varu glabāt vēstules, dzejoļus, dāvanas, parastas bildes, visādus nieku un štruntiņus, bet noteikti ne kailfoto! 8-) Vispār nesaprotu jēgu, ko tādu bildēt, bet nu tas tā...
Kas attiecas par darba vietu... Nu sorry, kāds te tam sakars? Ja viņš katru darba dienu ietu WC ar savu ex un izģērbtos viens otra priekšā kaili, lai pagremdētos atmiņās, diez vai kādai tas liktos normāli. Kailums tomēr ir pats intīmīkais, kas mums vispār ir. Ne jau kopīga strādāšana vienā uzņēmumā būtu problēma, bet tieši intīmām atmiņām (plikņu foto veidā) nav īsti vietas attiecībās. Nu tas ir kā 5-tais ritenis. Nafig? Ok, jau vienojāmies, ja tas ir nez kāds mākslas foto, kas varētu vēl būt tiešām estētiski baudāms, bet nu lielākoties tās tiešām ir visai prastas, pliekanas, pat nesmukas bildes, ar pavisam banālu un primitīvu vēstījumu... Nu priekš kam ko tādu glabāt?...
12.05.2017 22:51 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Neons
Nu redz tad jau mēs ar Tevi pat sadzīvotu haha. :D Es jau izteicos par vannasistabas selfiju glabāšanu, tur mūsu domas sakrīt. :)
12.05.2017 23:02 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Caloo ir tik primitīvs.
13.05.2017 09:48 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Katra saplēstā/dzēstā bilde ir vienas atmiņas pazaudēšana - vienalga laba vai slikta.
Es nezinu man dzīve ir tik piesātināta vai atmiņa pa švaku, bet ja man nebūtu šo bilžu es pat nevarētu atcerēties kur esmu bijusi

Vot, šo es tiešām nesaprotu. Man kādreiz saplīsa dators un pazuda visas bildes un man bija diezgan vienalga, arī tagad man nav nemaz tik daudz bilžu, nepatīk fočēties un es nespētu izbaudīt skaisto pikniku/foršo koncertu utt., ja man būtu jādomā, kā to labāk nofočēt. Man atmiņas ir galvā. 8-) Patiesībā tie cilvēki, kuri tik apsēsti ar mirkļu fočēšanu, manuprāt, nemaz nespēj pa īstam izbaudīt to mirkli tagadnē.
13.05.2017 09:53 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Mēģināt iestāstīt, ka tādām bildēm nav seksuāls mērķis, nu smieklīgi. Domāju, tiem, kuri realitātē sastaptos ar ko tādu, kas tagad jauc kopā visu un raksta, ka viss normaļņa, būtu pirmie, kas raudātu un nezinātu, kur likties, ka otra pusīte sapņainām acīm gremdējas šajā būtiskākajā dzīves atmiņā un tad dodas pie jums. Būtu interesanti kāda cita lietotāja komentārus palasīt, vai tiešām vīrieši tādas lietas uztver tā, ka uz katra stūra man var būt šie nozīmīgie mākslas objekti, tad es sāktu taisīt kolekciju, lai jautrāka dzīve.
13.05.2017 11:47 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Piekrītu, Duuja , kaut ko tādu var iestāstīt tikai naivai un nepašpārliecinātai meitenei. Man tieši ir uzskatas, ka tās kas nav pārliecinātas un baidas pazaudēt, tieši tās klausas visās tādās pasaciņās un samierinas ar skraidīšanu apkārt, lūrēšanu riņķī un visu pārejo. Bail, ka kāds apsauks par greizsirdīgo un tad nu lec līdzi.
13.05.2017 12:47 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es tieši vakar pajautāju savējam.. par plikbildēm.. viņam nešķiet, ka ir normāli tās paturēt. Pat, ja Sokolovs būtu to meistars (ir iepazīstināts ar viņa daiļradi) :D
Piekritu arī uzskatam, ka mazāk pārliecinātu sievieti ir vieglāk pārliecināt par dažādām savdabīgām lietām :)
13.05.2017 13:07 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Es spēju saprast:
to, kāpēc šādas bildes tiek taisītas un dāvinātas,
to, ka ir cilvēki, kuru attiecībās netraucē tādas bildes,
to, ka ir tādi kā cilvēki, kuriem nešķiet normāli tādas bildes paturēt.
Es to pateicu jau vairākas reizes, tāpat kā to, ka pats tādas izmetu, bet reāli skatoties tas bija mans jaunības maksimālisms un neko tas nebūtu mainījis, arī ja es to neizdarītu.
Interesanti, ja es pēc visa šī esmu primitīvs, tad tās no jums, kuras kā Duujaa domā, ka šādas bildes sieviete taisa un dāvina, lai vīrietis uz viņu skatītos un pašapmierinātos, kā būtu raksturojamas? :D
Ņemot vērā, ka es te vairs nekomentēšu, varat droši vārīties savā svētajā sašutumā, par to, ka kādam ir savādāk nekā jums un atbalstīt viena otru savā taisnvirziena domāšanā. :D Have fun. :D
13.05.2017 13:57 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Es nesaprotu par ko uzbrauciens co team par taisnvirziena domāšanu. Neviena neteica, ka tādi cilvēki būtu jāizraida no sabiedrības vai nez ko. Vienkārši turpini bez neviena pamatojuma apgalvot, ka plikai bildei var būt nez kāds neaizskaramības statuss un otram būtu jāļauj gremdēties aizgājušās, pagājušās, beigušajās attiecībās, pie tam kādā formātā.
*
Piemēram, draugs ir komandējumā, viņam dzimšanas diena (tātad tā īpašā bilde), vakarā meitene nosūta smalku bildi jaunākajā, atvērtā, caurspīdīgā amoralle halātiņā. Puisis pateiks: ‘’vai kāda māksla, paldies’’ un aizies gulēt? :D Taču parunās beigās ko intīmu, vai sekos seksuāls vienatnes akts pat nav tik būtiski. Drošības labad puisis vēlāk pats izdzēstu, jo sekotu reāla tikšanās un tas bija tāds vizuāls prieciņš, pārsteigums, vilinājums, ka gaida pie sevis. Kāpēc tādas sievietes būtu jāsauc par mau***, I don’t get it.
*
Mēs, vismaz es, norādu uz to, ka šīm bildēm ir cits konteksts. Ja esi šķīries no tā cilvēka, ko tavai bagāžai tik neatsveramu var dot tāda bilde, ja mīli citu un netaisies lēkt atpakaļ pagātnē.
13.05.2017 16:25 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Es nesaprotu par ko uzbrauciens co team par taisnvirziena domāšanu.

Laikam jau Caloo šķiet, ka lielākā daļa redz tikai - plikums=sekss
13.05.2017 20:50 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu ja tā, tad jau vēl vairāk, jo gribēja panākt pretējo.
14.05.2017 14:42 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Man vēljoprojām stāv bijušā dāvinātā krūze, uz kuras, ielejot tajā karstu ūdeni, parādās foto. Vienā pusē ir mana bilde, otrā bilde, kur mēs bučojamies. Ok, es viņu baigi bieži nelietoju, bet neturu arī tāpēc, ka gribētu vēl kaut ko ar to puisi, parag Dies! :-D Man vienkārši žēl mest ārā krūzi, kā arī pagaidām, kad esmu tikko izvākusies no kojām, man nemaz tik daudz to krūžu nav. Lai gan atzīstu - ja man būtu puisis un mēs dzīvotu kopā, tad tā krūze tiktu izmesta. :-D Gribēju vienkārši pateikt to, ka man tā bilde uz krūzes nenozīmē neko. Man arī datorā ir miljons mīļbildīšu ar viņu. Būs ko vecumdienās paskatīties un atcerēties.
Par kailfoto grūti spriest. (t)
19.05.2017 12:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits