melo vai nē?

 
Reitings 91
Reģ: 18.11.2009
Sveikas, dāmas.
Esmu ar puisi kopā septiņus mēnešus.
Vakar pirmo reizi piedzīvoju šoku, kas mani ļoti aizskāra.
Līdz šim esam viens otram uzticējušies, nav bijušas nekādas liekas scēnas vai nopietni strīdi.
Vakar vēlējos sagādāt puisim pārsteigumu un uzlikt jaunu bildi viņa uz desktopa viņa datorā.
Bildi ielādēju no telefona un, kad meklēju to starp downloadiem, uzdūros diviem kailfoto, kur bija viņa bijusī draudzene. Tiesa, viņi jau nav kopā 2 gadus, foto bija uzņemti pirms diviem gadiem.
Vakarā visu pateicu draugam, uz ko mēģināja man lūgt piedošanu un apgalvoja, ka esot gājis cauri senām bildēm un uzdūries šīm bildēm, bet tās nav izdzēsis. Uz jautājumu, kāpēc tās nav izdzēstas, viņš teica: es nezinu, kāpēc es tās neizdzēsu.
Vai man ticēt draugam vai nē? :-(
10.05.2017 14:39 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Ja vīrietis spēj izskalot smadzenes vienalga par ko, tad tādas attiecības ir slimas pašos pamatos.
12.05.2017 15:53 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
cormeum, tā ir svēta lieta, kā te kādreiz viena lietotāja izteicās! :D
Caloo, atbildot uz vienu no taviem jautājumiem, problēma sākas tad, kad par tām bildēm uzzina, un atšķirīgo vērtību skatījuma dēļ, ja neseko nekāda rīcība, kas rosina domāt, ka nerūp tik ļoti otra labklājība, ja to tā varētu nosaukt. Jautājums vēl varētu būt par to, vai iepriekšējā meitene zina, ka puisis joprojām glabā to bildi un kāds viņai būtu viedoklis un vēlmes, vai ne? :-) Bet nu tas diez vai kādu realitātē interesētu. :D
12.05.2017 16:22 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Atstāt savu bildi un ja vēl zinātu, ka skatās uz to, esot nākamajās attiecībās, nē, to gan laikam tik retā gribētu. Kas cauri, tas cauri, pie tam, ja to ieraudzīt mierīgi var sveša.
12.05.2017 16:41 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Bet gribēt, lai puisis iekāro tikai Tevi, neflirtē ar citām, pasniedz Tevi kā savu īsto un labāko ever, atbrīvojas no pagātnes ir tikai normāli.

+++
Nedomāju, ka bijušās kailais ķermenis un em caurums, puisim saistas ar ko vairāk kā pliku seksu... ja nē, tad bildi, bez problēmām un ierunām izdzēstu. Es nesaprotu kā var kaut kādu plikbildi apvīt ar kaut kādām emocijām un skaistām atmiņām (esot jaunās attiecībās) Un jā, tāda glabāšana un apskatīšana sievietei var likt apšaubīt puiša nodomus vai slepenās vēlmes.
12.05.2017 17:31 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Matilde.
Manuprāt es jau izteicos skaidrāk par skaidru, gan par īpašām bildēm, gan par vannasistabas selfijiem. :D Par ko Tu gribi mani pārliecināt tagad? :D
12.05.2017 17:32 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es pilnīgi neredzu atšķirību starp īpaši uzņemto mākslas pilno kailfoto vai vannas istabas selfiju - sieviete tā pati, kailums tas pats, doma tā pati. Tas, ka centies kaut ko romantizēt faktu nemaina. Ja sūdu apber ar cukuru, tas tāpat paliek par sūdi :-D
12.05.2017 17:51 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kur ir tā fiška, ka bilde ar meiteni caurspīdīgā halātā būtu tā vērta, lai turētu, skatītos, atteiktos izdzēst. Kādas tur īpašās domas un atmiņas, ko šādā formātā jāglabā, kaut kādas atrunas. Kas tur tāds var būt vienā bildē un tieši tādā, tā kā sekss bijis labāks un pasapņot par to, lai atgrieztos pie tā, mīlot citu. Tās ir iedomas visticamāk un mēģinājumi turēt rezerves variantu katram gadījumam.
12.05.2017 18:09 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Nu māksla, māksla taču... :-D
12.05.2017 18:12 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Laikam vajadzēja man bildes no ex, kur sapņainām acīm, pilnmēnes gaismā tur savu fallu staltu kā briedi :-D Lai brīžos, kad vīrs skatās tv vai ņemas pa māju, pagremdētos atmiņās lasot dzeju :-D
12.05.2017 18:16 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Es pilnīgi neredzu atšķirību starp īpaši uzņemto mākslas pilno kailfoto vai vannas istabas selfiju - sieviete tā pati, kailums tas pats, doma tā pati.

:D Šo vajag pateikt, piemēram, klasiķim Gunāram Bindem.
12.05.2017 18:16 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Ņemot vērā, ka te ir iejauktas attiecības un ekši, nevis māksla kā tāda, tad tas ir pavisam kas cits :-D
12.05.2017 18:20 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vo-vo! Gribētu redzēt, kurš vīrietis būtu ar mieru, ka man uz datora ir mapīte, ar mākslinieciskiem bijušo kailportretiem visā godībā, kurus es periodiski pārskatu, gremdējoties dziļās, lielās, stingrās emocijās un atmiņās.:-D
12.05.2017 18:23 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu es vienkārši reāli nesaprotu, kādai jābūt bildei, lai tā būtu tik vērtīga kā dzīva meitene, ko pats izvēlas. :D Tātad, ja man ir trīs draugi bijuši, es sataisu tādas bildes un salieku visas kolāžā, jo tur taču svarīgas un neaizstājamas atmiņas, un uzlieku kā wallpaper datoram, jo daiļi un īpaši. Tad mans jaunais draugs nedrīkstētu iebilst. Un tad ja šīs attiecības neizdosies, tad pievienošu arī viņu, jo nu sekss bijis labs un to svarīgi vizuāli atgādināt un paturēt atmiņā, cik tas pasakaini bijis. :D
12.05.2017 18:25 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Duujaa
Man patik tavs pedejais komentars:-D
12.05.2017 18:35 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Uztaisīt pārsteigumu uzliekot jaunu bildi uz desktopa ? :-D Ok.
Bet es būtu dusmīga un, ja pati nepaspētu niknumā izdzēst, tad palūgtu, lai viņš to izdara. Un vispār atrautos, ja pats nebūtu piedāvājies izdzēst.
Man pat traucētu bijušās bilde ar apğērbu, kur nu vēl kailfoto.
12.05.2017 18:41 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Beibe.Marta, haha, paldies! :D
Man vēl ir pāris idejas kā saglabāt savas dārgās atmiņas, piemēram, rāmīšos guļamistabā, lai viegli var gremdēties emocijās, ja šķiršanās bijusi slikta, tad uztaisīt tādus gaļas dēlīšus, lai var izlikt sāpi uz āru, tad vēl varētu mākslinieciskas žalūzijas izveidot, katrai istabai ar citu iepreikšējo draugu kailfoto. Tas viss jau hohma, bet laikam mierīgi tā varētu darīt esot mīlošās attiecībās. Varētu pārbaudīt nākamo draugu, ko domā par to, bet bail, ka nesapratīs mani. :D
12.05.2017 19:29 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Varētu pārbaudīt nākamo draugu, ko domā par to, bet bail, ka nesapratīs mani.
Tu ko... ja viņš nesapratīs.. tad gan jau ir kompleksains par sevi un attiecībām nepārliecināts tips.. lol, nau vērc :D :D :D
12.05.2017 19:31 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Cik mīlīgi. :D Izpaudieties vēl - interesanti palasīt, kādas bildes jūsu vīriešiem ir jātaisa, kādas viņi ir pelnījuši saņemt, un kādus caurumus viņiem tur jāsaskata... :D
12.05.2017 19:36 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tu ko... ja viņš nesapratīs.. tad gan jau ir kompleksains par sevi un attiecībām nepārliecināts tips.. lol, nau vērc

Bet visas idejas tad būs veltas! Kā es paturēšu atmiņā visus viņu ķermeņus, kas man ir dārgākās atmiņas! Ko lai tagad dara!
*
Caloo, tu nekur neesi minējis, kā kas tāds varētu būt dārgākais, kas ir, ko glabāt. Kā tieši šādas bildes glabā tās nozīmīgās atmiņas, kuras kā trešais liekais ir starp mīlošiem cilvēkiem. Drīzāk tas liecina par vīrieša problēmām. :-)
12.05.2017 19:43 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Atcerējos kādu gadījumu arī no savas dzīves, tas gan ir drusku citādi kā kailbildes, bet idejiski:
Bija man pusaudžu gadījumos lielā mīla ar vienu puisi. Tas puisis bija liels romantiķis un tobrīd zvērēja man mūžīgu mīlestību. Kad jau labu laiku biju kopā ar tagadējo vīru, ex. puisis man atsūtīja disku ar saviem dzejoļiem un mīlestības apliecinājumiem. Ja godīgi, dzejoļi bija skaisti un aizkustinoši, vēl jo vairāk tāpēc, ka mans tagadējais vīrs ir absolūti neromantisks un nekad man nevienu dzejoli nav veltījis un neveltīs. Tāpēc disku es paturēju un, jāatzīst, pat reizi pa reizei noklausījos.
Pārvākšanās procesā vīrs to disku atrada (domāja, ka jau sen esmu iznīcinājusi) un atzinos, ka šad tad joprojām noklausās. Viņam īsti nebija tas pieņemami (zinot diska saturu...) un lūdza man to disku iznīcināt. Es sākumā devu viņam un teicu, ja nepatīk, tad lai pats salauž un izmet, bet viņš atdeva man atpakaļ un teica, ka tas ir mans disks un viņš to neaiztiks, lai pati izlemju, ko ar to darīt, katrā ziņā viņš lūdza, lai iznīcinu.
Un, es viņu ļoti labi sapratu, jo nu, nevaru noliegt, diska saturs bija ļoti aizkustinošs un tā klausīšanās lika domāt par ex. Disku salauzu un izmetu un ne reizi neesmu nožēlojusi, jo man ir brīnišķīgas attiecības un laulība un saprotu, ka ex.attiecībām un puišiem tur nav vietas.
:-)
Viena lieta ir domas - katra mēs neviļus varam aizklīst domās par iepriekšējiem vīriešiem mūsu dzīvēs. Bet glabāt taustāmas (vizuāli skatāmas, klausāmas) atmiņas par ex.attiecībām un vīriešiem - laimīgās attiecībās/laulībā tas nav nepieciešams.
12.05.2017 19:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits