Vīriešu apavi meitenei

 
Reitings 72
Reģ: 06.05.2017
Sveicinātas, meitenes! Jau labu laiku lielā izmēra dēļ esmu spiesta iegādāties vīriešu apavus. Tātad ir runa par botām vai zābakiem. Zinu, var jau pasūtīt internetā, bet tad var rasties problēmas ar atpakaļsūtīšanu, ja neder. Man ērtāk nopirkt veikalā, jo var turpat pielaikot. It kā problēmu nebūtu, taču man radās jautājums: varbūt vīriešu apaviem iekšzoles reljefs ir savādāks un tad no ilgstošas staigāšanas varētu deformēties pēdas? Varbūt muļķīgs jautājums, bet radās tādas bažas. Un vēl, vai tas ir pieņemami kā izskatās, ka meitene valkā vīriešiem paredzētus apavus? Varbūt kādai ir līdzīga problēma un zinās pateikt.
10.05.2017 12:47 |
 
Reitings 20
Reģ: 06.10.2016
Sporta apaviem jau nu gan nav starpība sieviešu vai vīriešu, lielākā daļa tāpat izskatās unisex.
Un vispār es atcerējos, ka man vieni no ziemas zābakiem arī ir vīriešu, vienīgā atšķirība, ka viņi ir nedaudz platāki, varu mierīgi uzvilkt biezāku zeķi un neuztraukties par izstaipītiem zābīšiem.
10.05.2017 13:31 |
 
Reitings 72
Reģ: 06.05.2017
kliedz, paldies par ieteikumu, zinu to veikalu. Ja jāpērk kurpes vai sandales, tad atliek vien tur arī pirkt. Cenas pārāk lielas un arī izvēle nav tik liela sporta apaviem.
10.05.2017 13:23 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
KO? Deformēsies pēdas? Pēdas drīzāk no augstiem papēžiem deformēsies nekā no vīriešu apaviem :-D Šis nopietni ir smieklīgākais, ko nācies lasīt šajā formā pēdējā laikā :-D:-D Bet atbildot uz jautājumu - regulāri valkāju vīriešu apavus, jo patīk un ir ērti. Forši arī tas, ka uz atlaidēm var dabūt daudz foršu modeļu, jo vīriešu apaviem mans 41. izmērs skaitās pie mazajiem, kurus parasti neizpērk, kamēr sieviešu apaviem 40/41 izmēri pazūd ļoti ātri un uz atlaidēm reti ko foršu var atrast.
10.05.2017 13:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nekas briesmīgs nenotiks, ja nēsāsi vīriešu apavus.. tagad pat tā apavu mode dāmām ir kļuvusi vīrišķīgāka... unisex apavi utt. :)
10.05.2017 13:07 |
 
Reitings 20
Reģ: 06.10.2016
Par zoles atšķirībām nemācēšu teikt, bet varbūt šeit vari atrast apavus, kas domāti sievietēm, bet ir īstajā izmērā http://www.apavi40plus.lv/lv/.
Viņiem uz Valdemāra/Ģertrūdes ielas ir veikals, kur uz vietas var pamērīt.
10.05.2017 13:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits