Tas sāpīgais epilātors...

 
Reitings 25
Reģ: 20.04.2017
Vēlējos nedaudz pie tā pierast, bet nekas nesanāca. 1) sāpes un 2) man pēc viņa sametās sarkanīgas pumpiņas, nez vai man tā vienīgajai ir? Bet man šī problēma ir tieši ar epilātoru, galvenokārt, tās nepāriet nemaz tik ātri!:-/ Kā ir jums ar šiem aparātiņiem? Vai esat apmierinātas? Esat manījušas sev kādus izsitumus pēc tās procedūras?
09.05.2017 13:42 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Neon, tas laikam individuāli. Es uz cerībām, ka spalvas neataugs vispār, pat nelieku cerības, bet palasot atsauksmes netā, esot arī tādi gadījumi!
Šobrīd mani apmierina tas, ka spalviņas ataug daudz lēnāk un krietni mazākā daudzumā, kā pirms fotoepilācijas ;)!
09.05.2017 22:01 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
Man arī ir fotoepilators , jau kādu gadu. Jā, patīk labāk kā ar citām metodēm, jo epilējot ar parasto šausmīgi ieauga matiņi , tāpat ar vaksēšanos. Ar skūšanos dienas beigās jau biju ezis. Matiņi nepazūd uzreiz un arī diemžēl vienmērīgi nepazūd, bet tā pa pleķīšiem. Šur tur ir, šur tur nav. Nepatīk tikai tas, ka uz augšstilbiem slikti iedarbojas, jo laikam tur tie matiņi ir gaišāki, tievāki(?) citreiz liekas, ka neiedarbojas vispār, bet uz padusēm ļoti labi. Nebiju gan pāris mēnešus lietojusi, jo ļoti uzmanīgi saulainā laikā. Instrukcijā arī rakstīts, ka nevajag lietot cik tur tās stundas pirms un pēc būšanas saulē. Es, protams, domāju, kas tad tur :D un vasaras pēdējos mēnešus nostaigāju kā zebra ar dažām vietām un kājām :D
10.05.2017 14:04 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Tā arī neviena neatbildēja, cik ilgstošs ir fotoepilatora efekts.
.
Padusēs ar epilatoru nesāp, bet tas gan jau tāpēc, ka manam pirmajam epilatoram bija tas leduskapī liekamais spilventiņš, ko bija jāpatur pirms epilēšanas. Lietoju tikai pirmajās reizēs, tāpēc nezinu, vai tiešām pirmā reize ir supersāpīga, taču vēlāk izmetu kā nevajadzīgu štruntu. Tagad praktiski bez sāpēm, kā arī ar laiku matiņi sāk ataugt arvien mazāk un ilgāk. Sākumā lietoju 2x nedēļā, pēc gadiem 5 tikai 1x nedēļā, tagad dažreiz pat reizi 2 nedēļās sanāk, jo nav īsti, ko epilēt pēc nedēļas. Visu šo laiku bez skuvekļa dzīvojos.
.
Rokas, kājas neepilēju, jo paveicies ar smalku apmatojumu.
.
Ar bikini zonu līdzīgi, kā ar padusēm. Ja mēs te vienu un to pašu domājam ar bikini. Manā gadījumā tā ir zona, kas ir ārpus stringu peldbiksēm. Ja runa ir par dziļo vaksācijas zonu, tad gan ir vāks sapju sliekšņa ziņā.
.
Ja domātas pumpiņas, kas ātri pāriet, tad tur nomierinošs losjons vai termālais ūdens var palīdzēt. Ja iekaisušas pumpas, tad tikai ar skrubi kārtīgi noberzt virsējo ādu, bet ne tajā pašā dienā, jo jau tā āda sakairināta.
10.05.2017 17:17 |
 
Reitings 76
Reģ: 10.05.2017
Paduses regulāru epilēju ar vienu no lētākajiem braun epilātoriem, pirmā reize bija šausmīga, līdz asinīm, bet es to izcietu un turpmāk reizi nedēļā pāreju pāri, galvenais ir neielast un neataudzēt garas spalvas, jo tad ari ir ļoti sāpīgi. Kājas pirms pāris mēnešiem vēl skuvu, bet aprīlī sākā vaksēt ar karsto vasku(to visu daru pati), gribu sagatavot kājas vasarai jau laicīgi, jo pēc tam taisos tur lietot epilātoru. Pēc epilēšanas kājas vēl pāris dienas ir pumpainas, tad pāris dienas normālas un vēl pēc pāris dienām atkal pumpainas, jo sāk lauzties laukā jaunās spalvas, un tas viss šausmīgi niez un sāp, ja nostiepj ādu, kā rezultātā, man stipri ieauga spalvas, palika rētas un vairākas vasaras sanāca staigāt biksēs vai arī garos svārkos, tādēļ biju pārgājusi uz skuvekli.
Tagad, kad jau esmu atsākusi lietot epilātoru, dienu pirms un dienu pēc procedūras es lietoju kafijas biezumus kā skrubi un riktīgi izberžu ādu ar švammi, turpmākās dienas, līdz nākošai procedūrai, katru dienu lietoju ķermeņa losjonu, lai āda ir pietiekami mitrināta un spalviņām ir vieglāk izlauzties tai cauri, kā arī ik pēc pāris dienām vajadzīgs skrubis. Tagad situācija ir daudz labāka, domāju, ka, ja turpināšu ieverot sistēmu, tad nākotnē pilnībā atbrīvošos no spalvu ieaugšanas un citām ādas probplēmām, kas ar to saistītas.))
10.05.2017 21:13 |
 
Reitings 76
Reģ: 10.05.2017
paturpināšu...
bikini zonā lietoju sieviešu trimmerīti, no skuvekļa man stipri iekaist āda, bet ar šo vispār nav nekādu problēmu, efekts ir labs, gluds un smuks, bet īslaicīgs, tomēr tas mani neuztrauc, jo nevajag daudz laika, lai tur visu sakoptu, protams, ja nav stipri saaudzis)) pie plusiem vēl iet tas, ka nevajag nekādas želejas, ne putas. Man pietiek tikai ar bērnu pūderi, bez tā nekur..)
10.05.2017 21:22 |
 
Reitings 91
Reģ: 17.03.2017
Lietoju erganomisko epilatoru jūtīgajām zonām. Tas ir ūdensnoturīgs, tāpēc parasti epilējos, kad mazgājos :) Nav to sāpju kā bija ar parasto epilatoru. Maksāja dārgāk par parasto epilatoru, bet esmu ļoti apmierināta. Siltā dušā matiņi izraujas viegli un pēc skrubīša neieaug.
10.05.2017 21:23 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Par fotoepilatora efektu... nu tie, kas izkrīt, manuprāt ( jo baigi nekad neesmu skaitījusi laiku), mēnesis pilnīgi noteikti, varbūt pusotrs. Bet nu kā jau te teica, visticamāk nebūs vienmērīgi, bet ar tādiem reatākiem tāpat vieglāk tikt galā.
Kur melnāki, resnāki mati, tur pa smuko.. rokas un augšstilbus man negrib ņemt.šis tas jau pazūd, bet ne tà kà, piem., paduses un bikini.
Mīnuss: ātri izlādējas (apmēram 30 min darbība). Apstrādājamais laukums ar vienu šāvienu ~1*3 cm. Tad pa mazumiņam jākust uz piekšu. Jālādè stunda. Ar baltu zīmuli var sazīmēt laukumus, jo citâdi nevar būt drošs, vai tas centimetrs tika apstrâdâts. Nu, ja ir daudz, ko darīt, ilgi sanāk. Un pat ja ne, ar vienu uzlādi šaubos, ka var paspēt.
10.05.2017 22:44 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Cik lasu, fotoepilatoriem ir 50 000-250 000 zipšņu (atkarībā no modeļa, cenas u.t.t.). A kas notiek, kad tie iztērējas? Var nomainīt gaismas avotu? Vai tad epilators ir ādā metams?
11.05.2017 13:04 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
tas ir -ādā ārā metams?
11.05.2017 13:13 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Kājas epilēju bez liekām emocijām, paduses mazliet sāpīgāk, bet tas jau ir tagad, pēc 2gadu intensīvas epilēšanas, bikini zonu nevaru - vienkārši nevaru pārkāpt pāri bailēm un tāda līmeņa sāpēm.
Iesaku sākt ar kājām, parasti pēc dušas ir vieglāk, āda siltāka, spalviņas vieglāk nāk ārā..
Sākumā būs grūti, bet ar katru reizi paliks vieglāk. Sākumā kad epilēju paduses likās ka noģībšu, bet tad atlaida.. īsti nekas jau nemazina to sāpīgumu, vienkārši pie tā pierod..
Pumpiņas uz kājām pēc epilēšanas- arī man tā ir problēma, bet viņas pāriet pāris dienu laikā, smērēju alveju, ļoti labi palīdz.
11.05.2017 13:21 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Var nomainīt lampu fotoepilatoram.
Starp citu, varu padalīties savā atsauksme par fotoepilāciju (veicu jau pirms 10 gadiem :)
http://www.sugarmakeup.eu/2013/05/photoepilation-personal-expirience.html
11.05.2017 13:26 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
man ir viens no Braun Silk epil, kajas trimmeju zavajoties :D Ja primas reizes bija sapigak, bet tagad neka. Epileju jau gadiem. Paliek mazliet sarts, tapec parasti daru to vakaros, lai no rita viss smuki. bet ja uzsmereju kremu tas sartums ari paliek mazaks un kopuma nav tik traki. Bija laiks, kad parcelos un nopirku leto Philips, tad matini ieauga cisku 'mugurpuse' (ja epileju visu kaaju) un sortus tiesam nevelejos gerbt. :/ Tad atkal tiku pie Braun un paris men laika si problema atrisinajas. Nezinu vai tas ir tadel, ka matinus izrauj citada lenki, vai vairak. Aa un dazas vietas matini vispar vairs isti neaug, ir padevusies :D
11.05.2017 16:50 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Izsitumi vai ieaugusi matinji? Beidzot esmu nobriedusi atrisinaat so problemu un iegadaaties https://www.pfbvanish.com/ ieaugusajiem matiniem, kuri vienmer uzrodas peec dajebkaadas matinu likvidesanas proceduuras. Ja tev ir sada problema, varbut noperc ko lidzigu?
Atceros, ka padsmit gados es sev pat uzacis nevareeju izraustit, jo nu TAA sapeja, ka raudaaju. Pec paris gadiem saneemos, izdariju, un tagad jau vispar vairs neko nejuutu. Lidzigi bija ar kajam - pirmas reizes, kad rauj matinju laukaa bija nenormaali sapigas, tagad jau ar epilatoru braukaaju paari diezgan viegli, tikai ap celgalu saap. Noteikti neiesaku pirmas reizes sakt ar epilatoru, labak izvelies vaksaciju, jo vaksejot bus paris sekundes saapju, bet epileejot sedesi un raudaasi stundam. Bez tam, vaksaciju var veikt ari arpus majas salona, bet epileet - tikai pati sev ( nu ok, varbut kada super laba draudzene :D ), un pasam sev ir gruti nodarit sapes.
11.05.2017 17:22 |
 
Reitings 127
Reģ: 23.04.2017
Tagad modē visas spalvas, iztiks bez epilācijas.. ;-)
Vai arī piešauj uguni + iedegums dāvanā.
11.05.2017 17:29 |
 
Reitings 33
Reģ: 23.07.2014
Man arī ir Braun Silk epil 5. Nekas neieaug, epilēju bez problēmām, gandrīz pat patīkami. Vienīgi dažkārt tieši pirms mēnešreizēm mazliet iesāpas, bet tas tikai sākumā. Daru tāpat kā Jolene - vakarā epilēju, uzsmērēju krēmu, un no rīta mazie sarkanie punktiņi vairs nav redzami.
2x pamēģināju arī paduses, bet nu tur man sāpju slieksnis laikam cits - sajūta, ka ādu rauj nost, tā kā vairs neesmu mēģinājusi :-D
11.05.2017 17:39 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Man ir kaut kāds pavecs Braun silk epil. Viss ok, epilēju gan kājas, gan paduses- vairs nesāp. Galvenais neatlaist matiņus pārāk garus, tad gan sāp. Esmu mēģinājusi arī bikini maliņas, bet tur tomēr nevarēju pieradināties- pāris reizes raudādama noepilēju un atmetu. Tagad tur tikai vasks (daru pati).
11.05.2017 17:44 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.04.2017
Lūdzu lūdzu paskadrojiet, kā jums sanāk ar vasku sev jebko noepilēt, it īpaši bikini zonā, kā jūs sākāt vispār?
Es ļoti gribētu, bet 2x esmu mēģinājusi pirkt tās vaska strēmeles un visu izdariju kā vajag bet kā pienak raušana, tā plēšu kā varu un nesanāk, raudu, finālā uzmanīģi mēģinu noplēst to strēmeli un eju no spalvām mazgāt vasku ārā.. :-D
11.05.2017 17:51 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
ache, just do it:D Pirmās reizes skaitīju līdz trīs, sakodu zobus un rāvu! Tagad ir ok, neteikšu, ka nejūt vai nesāp vispār, bet nav traki!!!! 2 sek.sāpju un staigā gluda:)
11.05.2017 18:01 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Izlasīju sugar pieredzi... Viss! Man vajag fotoepilatoru! :-D
11.05.2017 18:12 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
57days, lai slava tev! PALDIES! Noteikti pamēģināšu padusēm uzbērt mazliet talku. Cik gadus mokos procesa laikā, jo paduses iesvīst un paliek traki sāpīgi.
11.05.2017 18:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits