Skaistumkopšanas izmaksas

 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Tā kā esmu sākusi vairāk sekot līdzi saviem izdevumiem, aizdomājos par skaistumkopšanas sadaļu.
Frizieris, manikīrs, pedirīks, vaksācija, sejas procedūra, kāds kopjošās kosmētikas līdzeklis, kāds dekoratīvās kosmētikas līdzeklis, šampūns, citi higiēnas piederumi... Mēnesī savācās uz 200 eiro. Un tas tikai tāds standartiņš. Ne tur kādas kūres, ne spa apmeklējumi, ne super dārgiem līdzekļi. Bet tik un tā izskatās daudz. Gada laikā par to naudu varētu aizbraukt smukā ceļojumā. Bet bez skaistumkopšanas jau ar tā kā nevar...?
Vai, jūsuprāt, tas ir daudz? Un cik jums aiziet?
08.05.2017 07:59 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Precīzas summas nevaru nosaukt, jo izmaksas ir ļoti mainīgas.
Vienīgi katru mēnesi eju uz manikīru 2 x 25eur un 1 x 35 eur pedikīrs. Pie friziera apgriežu galus reizi 3-4 mēnešos = 15eur. Uz uzacu korekciju arī šad tad eju , tā ir laikam 7eur. Un tad vēl man svarīgs ir labs šampūns, balzāms un maska, savādāk mati ir nekādi.
Es nevaru bez manikīra, kopš sāku regulāri iet, esmu ļoti saradusi ar vienmēr lakotiem nagiem. Un parasti jau tomēr ir milzīga atšķirība starp salonā lakotiem un pašu lakotiem nagiem, ja vien uz to nav ļoti liels talants, tāpat arī parastās lakas tomēr neizskatās tik labi, kā labas kvalitātes gēllakas, cik nu esmu novērojusi.
Par uzacu korekciju runājot, man ir grūti pašai saņemties, jo sāp, reizēm jau paraustu, bet patīk salonā, ka ar vasku ātri norauj, ātri un nesāpīgi, pēc tam vēl pielabo ar pincenti dažus matiņus.
Dievinu arī sejas procedūras salonos, sejas maska, vēl pamasē seju, rokas pamasē, kamēr maska uz sejas, forši taču, ka palutina, pati tikai guli un izbaudi (l)
09.05.2017 18:47 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Lasu un domāju,ka reizēm sanāk apburtais aplis ar to dārgo kosmētiku. Nu piemēram, vienmēr krāso/balina matus - ar laiku mati kļūst sausi, sabojāti utt - tāpēc jāpērk sazin kāda dārgā kosmētika - tāpēc, ka visu laiku krāso.
Man ir minimāli izdevumi. Domāju, ka max 50eur mēnesī, ja sakrīt gelish un frizieris, un vēl kkādi kosmētikas produkti. Gelish ir 1x mēnesī vai pusotrā, jo nagi nevar paciest biežāku gelishošanos :D Frizieris kādas 2-3x gadā. Šampūnus reāli pērku uz dullo. Tāpat arī kondicionierus. Nekad neesmu nekādu atšķirību jutusi. Un mati veselīgi, spīdīgi, biezi. Dekoratīvo kosmētiku lietoju maz un pērku, kad beidzas. Tāpat ar sejas krēmiem. Smaržas arī iet ilgi. Reti papildinu.
10.05.2017 14:01 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Katru mēnesi nav nekas jāpērk un pie friziera jāiet. man nav lieki kalni ar kosmētiku,pērku tikai tad kad beidzies.
10.05.2017 14:31 |
 
Reitings 91
Reģ: 18.11.2009
mēnesī vidēji iztērēju varbūt kādus 20-30 eiro. par laimi, nav man atkarība vai liela vēlme pirkt kosmētiku lielā daudzumā. ja kaut kas beidzās, tad tikai pērku. :)
10.05.2017 16:20 |
 
Reitings 34
Reģ: 31.03.2017
Es - meitene no "lētā gala":-D
Milzu ciparus šajā visā neieguldu. Kosmētiku, ko es lietoju nav jāpērk katru mēnesi.
10.05.2017 16:50 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Līdz 20eur. Ārpus mājas sevi vairs nekopju jau kādu gadu stabili. :D Ā, nē, pie friziera iešu šonedēļ (~15eur). Bet tas ir tāds 1-2x gadā pasākums.
10.05.2017 22:31 |
 
Reitings 40
Reģ: 01.10.2015
Lasu un brīnos, kur meitenēm tik daudz naudas,ko tērēt skaistumkopšanai... Es iztieku ar mitrinošu krēmu, skropstu tušu, laineri, lūpu balzāmu/krāsu. Ir piederumi dušai (želeja, šampūns, kondicionieris), par skrubi parasti izmantoju maltu kafiju :D procedūras daru pati (manikīrs, pedikīrs, epilācija), pie friziera aizeju 1x gadā :D
10.05.2017 22:41 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Ir jau procedūras, kuras var veikt pašas spekiem, bet taisīt dziļo biķini vax es gan nerisketu :-D
10.05.2017 22:45 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
kasjauns.lv noteikti ir ļoooooooti uzticams saits, kurs lasīt zinātnisku informāciju par geliša kaitīgumu. :D :D :D
pati tērēju vidēji 20-30 eur. gelišu lieku pati, frizieris 2x gadā. nu tad tajā summā ietilpst kosmētika un skaistumkopšanas preces, kuras pērku arī tikai tad kad beidzas. krājumus neveidoju. solārijs pāris reizes uz vasaras pusi.
10.05.2017 22:46 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Dievinu arī sejas procedūras salonos, sejas maska, vēl pamasē seju, rokas pamasē, kamēr maska uz sejas, forši taču, ka palutina, pati tikai guli un izbaudi
Drusku pat skauž, ka to var izbaudīt :D Man ļoti nepatīk, ka sveši cilvēki man pieskaras, kur nu vēl grābstās ap seju :D Friziera apmeklējums vispār ir kā gājiens pie zobārsta :D
10.05.2017 22:49 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
meginu paskaitit.
matiem-katru menesi sanak pirkt sampunu un balzamu. matus jau gadiem krasoju pati, tatad perku tikai produktus. videji 20€ sanak.
nagi-manikiru un pedikiru veicu pati, nepatik, ka citi gar maniem nagiem njemas. nagu lakas perku reti. terini nulle.
adai-noperku kautko tikai ja ieprieksejais produkts beidzies, te ietilpst krems, skrubis, tobiks, vienigais ko sanak pirkt vairakas reizes menesii ir Dove ziepites, es ar tam mazgajos, neciesu dushas zelejas kaa sugu. menesi videji kadi 10 sanak. ja japerk sejas krems, tas maksa ap 20€.
nevaksejos , tatad te ar terinji nulle.
zobi- tur gan aiziet nauda jo perku dargu zobu pastu, vel lietoju daudz zobu diegu, specialas birstites breketem, mutes skalojamais.
11.05.2017 11:05 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
smarzas perku iad izlietojas ieprieksejas. jau ilgu laiku man ir tikai dazi favoriti kurus lietoju un atkartoti perku. vienas smarzas cena videji 50€.
11.05.2017 11:07 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
kosmetika, par to piemirsu, hmm, kadi 10€ € max. tusu lietoju max divus menesus un perku jaunu. katru menesi neperku jaunas lietas. tonalaa pudelite lietojas videji tris menesus. enas nelietoju. lupenrs man jau ir manos milakajos tonos, tas ari pec vajadzibas lietoju.
11.05.2017 11:12 |
 
Reitings 74
Reģ: 11.07.2016
Starpcitu, pavisam nesen tieši youtube bija par to, ka Krievijas cosmo esot pat atsevišķa sadaļa izveidota, kas nosaukta par kosmētisko diētu. Tur tieši aktuālas tēmas par lieliem tēriņiem, mūžīgie krājumi, marketingu trikiem u.c. Skatoties youtube organizācijas, vispār šķiet, ka daudzas varētu pat veikalu atvērt un pašas nekad to kosmētiku neizlietos, īpaši dekoratīvo.
.
Lasot šo tematu, izskatās, ka pie mums nav tik traki :D
11.05.2017 11:43 |
 
Reitings 74
Reģ: 11.07.2016
Man vidēji ap 50 eiro mēnesī, taču man nav problemātiska, taukaina āda, kurai neder drogu krēmi, nav taukaini vai noslīdējuši plakstiņi, tāpēc visas ēnas turas, neoksidējas, nesaveļas, mati nekrāsoti, tāpēc nav jālieto dārgie kārtībā savešanas līdzekļi. Nepatīk, ka mani aiztiek, tāpēc pārsvarā visu pati daru, izņemot matu apgriešanu. Dekoratīvā labi der jebkura, jo, kā jau teicu, nav problemātiska āda.
11.05.2017 11:47 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Skaistumkopšanai daudz naudas netērēju, jo praktiski visas procedūras veicu mājās ar minimāliem ieguldījumiem, kopjošo un dekoratīvo kosmētiku pērku reti (tad, kad beidzas) un no lētā gala, bieži izmantoju pašgatavotas maskas un līdzekļus no kafijas biezumiem, kokosriekstu eļļas utml., matus man apgriež un krāso draudzene vai es pati. Pie friziera eju reti, uz procedūrām nekad. Tas pat nav saistīts ar to vai varu vai nevaru to atļauties, man tas vienkārši nav tik svarīgi, lai gribētos ieguldīt neadekvāti lielas naudas summas. Taču nekādā ziņā nenosodu sievietes, kas tērē daudz naudas skaistumkopšanas procedūrām un pērk visādus kosmētikas loriņus - katram savs. :-D Starp citu, runājot par youtube pasauli, pēdējā laikā arvien populārāki kļūst visādi minimālisma video un anti-hauls, tā kā cilvēki sāk pamazām apzināties, ka ar kosmētiku pārbāzts skapis varbūt nav tā videi, maciņam un saprātam draudzīgākā izvēle.
11.05.2017 12:16 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
http://jauns.lv/raksts/sievietem/241068-popularas-gela-lakas-ka-tas-ietekme-veselibu-patiesiba-ir-satraucosa?page=9
atkarīgajām no gelisha iesaku palasīt

Brīnums, kā visas manikīres vēl nav nomirušas, strādājot tādu darbu. :D :D
11.05.2017 12:18 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Matus grižu pati, nekrāsoju. Kosmētiku lietoju maz, tā ka man kosmētika drīzāk paliek veca, nekā izlietojas. Manikīrs, pedikīrs- pati. Kājas, paduses- epilātors, bikini-vasks (daru pati). Tā ka man drīzāk līdzekļi aiziet kopjošām un higiēnas lietām (ja tas vispār skaitās pie skaistumkopšanas) nekā dekoratīvām.
11.05.2017 12:58 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Uz gellish manikīru eju katru otro ned.un sanàk vidèji ~35eur/mèn;
pilnais pedik.ar gellish 1x mèn.un ekspress pedik.16eur;
matu kràsošana ~ 30eur/mèn.,
šad tad eju veidot matus uz frizèt.,tad tie ir apm.60-70eur/mèn.,
matu kosmètika ~20eur/mèn.,
kosmètika un krèmi sejai ~50eur.,
Vaksàcija 25-30eur/mèn.
Citas smukumprocedûras apmeklèju retàk kà reizi mèn.tàpèc nerèkinu klàt.
12.05.2017 07:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits