Skaistumkopšanas izmaksas

 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Tā kā esmu sākusi vairāk sekot līdzi saviem izdevumiem, aizdomājos par skaistumkopšanas sadaļu.
Frizieris, manikīrs, pedirīks, vaksācija, sejas procedūra, kāds kopjošās kosmētikas līdzeklis, kāds dekoratīvās kosmētikas līdzeklis, šampūns, citi higiēnas piederumi... Mēnesī savācās uz 200 eiro. Un tas tikai tāds standartiņš. Ne tur kādas kūres, ne spa apmeklējumi, ne super dārgiem līdzekļi. Bet tik un tā izskatās daudz. Gada laikā par to naudu varētu aizbraukt smukā ceļojumā. Bet bez skaistumkopšanas jau ar tā kā nevar...?
Vai, jūsuprāt, tas ir daudz? Un cik jums aiziet?
08.05.2017 07:59 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Lai gan. :-D Kāda Austrālija. Pa 1800 pat knapa Taizeme sanāk līdz ar nagiem. Nu nē, ne tāpēc es 2 augstākās izglītības ieguvu un 4 gadus kojās dzīvoju.
08.05.2017 23:36 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
ja var nopelnīt,tas savādāk...es arī gan jau izmēģinātu ekskluzīvāku kosmētiku,netaupītu uz frizieri utt.,bet,diemžēl,nevaru tādas summas nopelnīt,nav tā profesija....es vairāk nesaprotu tās dāmas,kas dzīvo pāri līdzekļiem un vaksāciju taisa uz parāda:-D:-P
08.05.2017 23:46 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Nopietni, ir cilvēki, kuri sev nevar uzacis izplūkāt? :D Saprotu, ka vēl manikīram jāpiešaujas, lai viss sanāk perfekti, bet pāris spalvas izraut gan nav nekāda māksla.
Un nevajag jau pārspīlēt ar to stundām ilgo skūšanos vai nagu vīlēšanu, noskūties vai kājas noepilēt prasa labi, ja pusstundu.
Nepārprotiet, tas nav pārmetums, bet es vienkārši nespēju bez izbrīna paskatīties uz meitenēm, kuras bez salonu pakalpojumiem nespēj sevi sakopt.
09.05.2017 00:01 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
delusion, par to arī brīnās visas draudzenes, kam ir simetriskas uzacis, bet man ir tā, ka pat meistare ilgi domā, ko ar mani iesākt, jo tā simetrija ir kaut kā jādabū.
09.05.2017 00:11 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Pati uzacis neaiztieku, jo vienalga uz salonu eju uzacis krāsot, tad jau pie reizes tajos piecos eiro tas ir iekļauts. Neredzu jēgu pašai raustīt, ja par to nav jāpiemaksā.
Manikīrs man vienkārši sagādā prieku. Patīk tā sajūta, ka jauni nagi. Kaut kāda jaunā kosmētika arī ir mazs prieciņš. Tāpēc piekrītu Daenerys, negribu upurēt skaistumkopšanu. Bet varētu, ja vajadzētu.
09.05.2017 00:37 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nez es sevi sakopju vienas dienas laikā uz visiem 100% (aizņem dažas stundas, nevis vairākas dienas pēc kārtas). Man tas ir sava veida relax - vanna, maskas, skrubji, krēmi, uzacu/skropstu krāsošana, korekcija, vaksācija u.tml., nu un manikīrs (gelish), pedikīrs, pie reizes visa izmasējos. Sava veida SPA mājās katru nedēļu - nekur nav jābrauc; mūzika, sveces, savs halāts u.t.t. Un varu to darīt pirms miega un tad mierīgi gultā un saldā miegā iemigt...
Ir jau arī salonos forši to visu darīt, bet tad gan nesanāk viss vienā dienā - vismaz man nekad nav sanācis visus pakalpojumus saņemt vienā dienā (tad arī krietni vairāk laika tas aizņemtu + ceļš mājup...).
Tikai ieskicēju kā tas izskatās mājas apstākļos. Kvalitātes ziņā diez vai ir būtiksa atšķirība.
09.05.2017 02:15 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Esmu tā tizlā, kas nemāk (lasi - negrib) pati čakarēties :D Nu, man izcili riebjas taisīt pašai sev manikīru, pedikīru, kur nu vēl vaksāciju. Tas tiešām man ir nasta un laika tērēšana, tāpēc eju salonos un/vai pie meistares. Ir taču sievietes, kurām riebjas šopings, ir arī sievietes, kurām kā zobu sāpes ir visa tā ņemšanās ap nagiem, spalvām, bet būt koptai tomēr ir svarīgi :)
***
Man ir paveicies, ka māsa ir kosmetoloģe, taisa manikīru un pedikīru, tāpēc izmaksas man ir minimālas, tikai par materiāliem. Gelish 2x/mēn., pedikīrs reizi 1,5 mēn., dziļa sejas tīrīšana (kopsummā ap 20 EUR). Uzacis ap 6 EUR (krāsošana + korekcija), bet protams atlikušo mēnesi uzacis uzturu kārtībā pašrocīgi.. Man vispār ar vienu uzaci bija problēmas. Viena ir perfekta, otra gan nebija. Un pavisam nesen atradu meistari, kas beidzot man palīdzēja padarīt vienādas abas uzacis. Pašlaik esmu procesā, bet nu cerība ir :) Līdz ar to, ja uzacis ir perfektas, var jau pašai bez problēmām darboties.
***
Vaksācija 10 EUR (bikini), pavasarī-vasarā vēl rokas pilnībā (tad ap 17 EUR). Frizieris reizi pusgadā (pilnībā nokrāsoju matus un aplīdzinu galiņus) - ap 10 EUR + krāsa ~6 EUR (pērku pati). Tā reizi mēnesī saknes piekrāsoju pati, uz solāriju neeju. No dārgiem šampūniem esmu atteikusies, jo uzskatu to par bezjēdzīgu. Tagad pērku Multiluksa produkciju un mati apmierināti, no maskas vispār sajūtas kā no dārgās Macadamia maskas, tikai maksā kapeikas. Kopjošo un dekoratīvo kosmētiku pērku no dārga gala, bet tā nav jāpērk katru mēnesi, krājumus neveidoju un mēģinu izlietot esošo
09.05.2017 08:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man ļoti patīk skaistumkopšanas saloni, procedūras.. tas ir cita līmeņa komforts. Problēma ir atrast tam laiku, jo mēdzu aizsedeties neplānoti darbā itin bieži :) Citādi varētu dzīvoties spā un baudīt masāžas, ietīšanas, pilingus utt.
Brīnīšanos par uzacu raustīšanu salonā neizprotu.. ir tik daudz iemesli.. sākot ar slinkumu lidz pat komplicētām uzacīm, redzes problēmām.. ir cilvēki, kam paliek slikta dūša sev raustot matiņus :)
Mani Izdevumi katru mēnesi atšķiras.. vistrakāk ir tad, kad jāpērk jauns sejas krēms :D
09.05.2017 09:32 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Izmaksas kā kurā mēnesī. Dekoratīvo kosmētiku pērku tikai pēc vajadzības, krājumus neveidoju, izlietoju un pērku jaunu, tas pats ir ar kopojošo kosmētiku. Šampūns, matu maska pietiek ilgam laikam. Matus apgriežu 1x pa 3/4 mēnešiem. Uzacis, nadziņus sakopju pati :)
09.05.2017 09:39 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Vienīgais ko piepērku klāt ir kāda kosmētikas bundža, vai kāds krēms.
Uzacis raustu pati, krāsoju arī. Daba apveltījusi ar formīgām un biezām, tumšām uzacīm reāli izraustu kādus 3 matiņus un uzacis kā no salona. :-D
Mati man nav savējie. Nezinu kādus līdzekļus vajag, iztieku ar šampūnu un kondicionieri. :-D
Varu pati sev uztaisīt manikīru un pedikīru pēc nepieciešamības un gribēšanas. :-D
Solārijus neapmeklēju, bet sauļojos zem atklātas saules.
Kosmētika un piederumi man ir tik daudz, ka varētu atvērt savu veikalu. :-D
Manas izmaksas: 0 eur :-D
09.05.2017 12:22 |
 
Reitings 871
Reģ: 23.04.2014
Obligātās izmaksas katru manikīrs+gelish ir 15 eur
Sejas procedūras+uzacis+"ūsas"- 35 eur
Matu krāsa ik pa 3 ned līdz 5 eur par matu krāsu.
Tas ir absolūtais minimums. Pārējais kā nu kuro mēnesi. Šomenes tonālo nācās pirkt,jo ar iepriekšējo netrāpīju tonī- uz atlaidēm 12 eur un tonālā ota 6 eur.
Sejas krems beidzās- 20 eur. Gribētu vēl fluīdu sejai, kādu acu kremu, bet tas jau jādomā nākammēnes. Pat ja kaut ko vajaga, cenšos reizi mēnesī tomēr iepirkt nepieciešamo. Šampūnus un dušas želejas neskaitu, tā jau ir higiēna. Atspalvojos pati saviem spēkiem.Manikīru agrak veicu pati, bet gelishu uzlikt gan nemācēšu. Nav aparātu un 101 burciņas pamatlakai utml.
09.05.2017 13:01 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Visu daru pati (mati, spalvas, pedikīrs, uzacis utt.), jo pati zinu ko un kā gribu un nav nevienam jāpielāgojas. Vienīgais, ko jau kādu pusgadu nedaru pati - esmu atsākusi apmeklēt manikīri (15eur).
Šampūns+kondicionieris lielie iepakojumi (pietiek kādiem, nez, 5 mēn.?!)
Dekoratīvo vairs nepērku mirkļa vājumā, tikai tad, kad beidzas, jo arī šajos plauktos sēž acu ēnu paletes, visādi konsīleri, konturējamie pribambasi (užas, kas tas vispār ir un kam pirku?! :D) utt., ko vienu reizi esmu izmēģinājusi un par tādiem aizmirsusi (t).
Ķermeņa lutināšanas brīnumi piepirkti gadiem uz priekšu (jāšķiro un jāizmet :D), bet slinkoju ar to pielietošanu :'-(. Tik vien, kā pēc dušas ar Dzintara eļļu ieziežos :D.
Laikam jau vajadzētu kaut ko ar seju sākt darīt (tā visur uzsver, jo veca tak palieku) - kosmetologs un tā, bet nav laika :-D.
Neon, kas tas par super labo šampūnu?:)
09.05.2017 16:11 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
pie manikīres eju katru mēnesi (15-25 eiro)
frizieris 1-2 reizes gadā (30-60 eiro)
Šampūns, kondicionieris, skrubis, dušas želeja, skuvekļi, skūšanās želeja un tādi produkti man iet kādus 2 mēnešus līdz vajag jaunus. (mēnesī 50 eiro vidēji par visu)
Dekoratīvā kosmētika (150 eiro uz pusgadu)
:-)
09.05.2017 16:24 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
Nekad netaisu čupas ar dekoratīvo kosmētiku, pērku to, kas izbeidzas, esmu ievērojusi, jo dārgāka kosmētika, jo labāka, tās pašas MAC lūpu krāsas, Make Up forever tonālais krēms, Urban Decay acu ēnas. Labāk 1x pusgadā vai gadā nopirkt labu un kvalitatīvu nekā daudz un dažādu produktu, kas netiek izmantoti.
Man liekas, man kosmētikas maciņā tikai tāds minimums vien ir.
09.05.2017 16:31 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
arieta, šitas:

Monat. LV tādu laikam nevar nopirkt... (t)
09.05.2017 16:57 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
paulalala - kā sauc Tevis minēto jauno kosmetoloģi?
Ar katru gadu visādus kopšanās pasākumus minimizēju. Visur cenas, nodokļi ceļas, alga man gadiem nemainīga. (t) + uz 2 gadiem man kredīts paņemets, tādēļ arī...
Matus nekrāsoju, aizeju aplīdzināt ~ 2-3x gadā.
Manikīru vairs neapmeklēju, lai gan vismaz mēnesī gribētu, bet kopš uzzināju, ka UV starojums īstenībā nesterilizē, nekur vairs neeju.
Pedikīrs 1-2x gadā vasaras periodā, lai gan jāiet tikai pie podologiem, kam ir autoklāvs un kas ko sajēdz no pēdu kopšanas.
Kosmetologam tā arī neesmu saņēmusies izdot naudu, lai gan vecums jau to sāk prasīt un gribētu.
Obligātais minimums - bikini vaksācija, šad tad kāju vax, ja slinkums pašai ņemties.
Dekoratīvo kosmētiku nopērku labi ja reizi gadā. Sejas kopjošos līdzekļus pērku biežāk, pamatā tikai aptieku produkciju/ dermatologa ieteikto.
2x gadā veicu lāzerprocedūru kuperozai ādai, bet šoreiz izlaidu 1x, jo klīnika pacēlusi cenas bez maz 3x. Atliku uz rudeni.
Skropstu pieaudzēšana - 1x gadā vasarā.
09.05.2017 17:06 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Videeji vareetu buut ap 150 eiro meenesii.
Visvairaak naudas aiziet sejas tiiriishanaa - kas ir aptuveni 100 eiro meenesii. Frizieris reizi 4 meeneshos. Labpraat, ietu uz visaadaam kjermenja proceduuraam, bet diemzheel tam nav laika.
Paareejo peerku attieciigi peec vajadziibas, kad kreemi beidzaas, peerku jaunus. Kad tonaalais, tusha vai kas cits ir cauri - peerku jaunu. Kraajumus veidot nepatiik, tapeec peerku tikai to kas ir nepiecieshams un censhos pirkt labas kvalitaates produktus.
Manikiiru/pedikiiru taisu pati. Nevakseejos, neepileejos, bet darbojos ar skuvekliti :-D
09.05.2017 17:24 |
 
10 gadi
Reitings 109
Reģ: 05.01.2010
Procedūrās, ko veic ārpus mājas, regulāri katru mēnesi ir tikai vaksācija (21 eiro). Pie kosmetologa un frieziera reizi 3-4 mēnešos eju. Pārējais sanāk par pašizmaksu - gelish lieku pati, matus man krāso mājās.
Šampūnus, sejas kopjošos līdzekļus pērku aptiekā - arī tie nav ikmēneša pirkumi, pietiek ilgākam laikam. No dekoratīvās kosmētikas ir produkti, kurus pērku lētus un kurus dārgākus. UD palete 50eiro, bēze 20 eiro, bet lietot var vairāk kā gadu, MAC tonālais krēms 30 eiro - arī ilgam laikam. Tušu un pūderi pērku Loreal, pilnībā apmierina :-)
Solārijs 1-2x mēnesī (10eiro), pārējā laikā lietoju Bioderma Atobronzant spreju :-)
09.05.2017 17:32 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Kādreiz vairāk pucējos, principā izmaksas nelielas, ir periodi, kad eju uz gelish 20 eur, bet tagad arī to nedaru, 2-3x gadā kosmetologs 25 eur, 3x gadā frizieris 60 eur. Vaksējos pati, tas vasks neko gandrīz nemaksā. Matu kopšanai visu sapērku 2x gadā lielajos tilpumos, katru reizi ap 60 eur. Sejas kopšanai visu pērku aptiekā uz atlaidēm vai drogās.
Tā vidēji mēnesi ir tie 60 eur.
09.05.2017 17:39 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
18€ manikirs
20€ kosmetika, shampuns, matu galu aplidzinasana etc.
09.05.2017 17:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits