Skaistumkopšanas izmaksas

 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Tā kā esmu sākusi vairāk sekot līdzi saviem izdevumiem, aizdomājos par skaistumkopšanas sadaļu.
Frizieris, manikīrs, pedirīks, vaksācija, sejas procedūra, kāds kopjošās kosmētikas līdzeklis, kāds dekoratīvās kosmētikas līdzeklis, šampūns, citi higiēnas piederumi... Mēnesī savācās uz 200 eiro. Un tas tikai tāds standartiņš. Ne tur kādas kūres, ne spa apmeklējumi, ne super dārgiem līdzekļi. Bet tik un tā izskatās daudz. Gada laikā par to naudu varētu aizbraukt smukā ceļojumā. Bet bez skaistumkopšanas jau ar tā kā nevar...?
Vai, jūsuprāt, tas ir daudz? Un cik jums aiziet?
08.05.2017 07:59 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Izmaksas atkarīgas no tā, cik produkti konkrētajā mēnesī jāpērk, līdz ar to summa var būt gan nulle, gan pārsniegt 150 eiro, ja šampūns/matu maska/sejas krēms u.c. beidzas vienā mēnesī. Naudu netaupu uz sejas kopšanas līdzekļiem, t.i., acu un sejas krēmiem un maskām, kā arī uz kopjošo kosmētiku. Tie ir no dārgā gala un tajos aiziet palielas summas. Arī šampūnus, matu balzamus un matu maskas izvēlos profesionālos, bet arī ne pašus dārgākos.
Nekādus produktu krājumus neveidoju un pērku kaut ko tikai tad, kad iepriekšējais izlietots. Manikīru/pedikīru taisu pati, matu galus vidēji apgriežu reizi trijos mēnešos (mati nav krāsoti), uz skaistumkopšanas saloniem un solārijiem neeju.
08.05.2017 16:31 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kas ir nesmuks, tam daudz aiziet. Es dabīgi izdevusies, man tik 10 eiro varbūt aiziet mēnesī :D
08.05.2017 16:49 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Nu man piemeram shampuni vai matu balzami neliekas ka skaistumkopsanas produkti, jo tos tacu reali lieto visi cilveki, ari viriesi (ok, varbut ne vienmer balzamu :D ). Man laikam loti maz aiziet menesi, skatos, ka te daudzam aiziet palielas summas, man laikam sobrid tas vienkarsi vel nav aktuali. Uz nekadiem saloniem neeju, ir epilators, nagus taisu pati, matus ari krasoju pati jau gadiem, kaut gan pedejos 2 punktus iespejams tuva nakotne saksu uzticet profesionaliem. Kosmetiku lietoju katru dienu un "pilnu komplektu", nevis tikai skropstu tusu, bet jaunu perku tikai tad, kad veca iet uz beigam, ta ka nestav majas kaudzes ar vecu kosmetiku vai kremiem.
Ja tev pasai trauce lielaas izmaksas, tad diezgan reali tas samazinaat - noperc epilatoru, pie friziera aizej nedaudz retaak, neperc kosmetiku, ja jaunu nevajag, manikiru ari var diezgan normaali majas iemacities uztaisit. Bet nuu ja patik loti sevi palutinaat un slinkums pasai sev visu darit, tad jasamierinas ar izmaksaam. :D
08.05.2017 16:55 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Viss jau atkarīgs no vajadzībām un vēlmēm. Pati uz saloniem neeju, nagus un "pūku" pati protu sakopt, matiem tikai galus aplīdzinu reizi pusgadā, bet solāriju vispār uzskatu par pašu apmaksātām krunkām nākotnē..
Gadās patērēties dekoratīvajai kosmētikai, kuras vairumu finālā tāpat nelietoju un smaržām, ko grūti pieskaitīt pie skaistumkopšanas.
Kopjošajiem līdzekļiem tērēju mēreni - ir gan acu krēms pa 45 eiro, gan toniks pa 3.50 eiro, tā ka beigās viss tāpat izlīdzinās līdz diezgan minimālai summai. Ja izdala pa mēnešiem, mēnesī noteikti ir zem simta.
08.05.2017 17:49 |
 
10 gadi
Reitings 2509
Reģ: 29.01.2009
es neesmu tik tizla lai pati sev nevarētu uztaisīt manikīru vai noepilēt kājas..(t)
matus krāsoju pati, dārgo zīmolu krēmus nelietoju jo neredzu jēgu maksāt par brendu8-)
dekoratīvā man iet pietiekoši ilgi lai nebūtu jāpērk katru mēnesi, vienu mēnesi lūpukrāsu nopērku, otru acu zīmuli, trešo skrosptu tušu utt
08.05.2017 17:58 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Grūti tā saskaitīt... Matus nekrāsoju. Aplīdzina galus mans vīrs, kad palūdzu. Manikīrs/pedikīrs - taisu pati (sapirku vienu reizi visu nepieciešamo un tagad ilgam laikam pietiks). Nekādas īpašās sejas procedūras neveicu. Vaksācija/epilācija - pati visu daru. Krāsoju skropstas un uzacis pati. Solārijs - iekļauts sporta zāles mēneša abonimentā. Sejai lietoju vienu eļļu. Dekoratīvā kosmētika - viens komplekts no dārgā gala (tonālais, ēnu palete, vaigu sārtums, acu zīmulis, uzacu ēnas u.tml.) un šis tas no Dorgām, ko reti lietoju. Jaunu neko nepērku, jo tāpat īpaši bieži nelietoju, un tas, kas jau ir manā plauktā - mani pilnīgi apmierina. Šampūns gan man baismīgi dārgs, bet nu arī tās naudas vērts - vairs nekādu problēmu ar pūkām un sašķeltiem galiem.
08.05.2017 18:07 |
 
Reitings 502
Reģ: 24.02.2014
Tērēju pēc vajadzības un līdzi neskaitu pārāk. Man patīk sevi lutināt.
Šomēnes izdarīts vai plānots
Masāžas- 30 - 50 eur
Šampūns, krēms ķermenim un tamlīdzīgi - ap 30-40eur
Skropstas - 20 eur
Vaksācija - 20-25 eur
Manikīrs - 15 eur
Pedikīrs - 30 eur
Solārijs - 10 eur
Ir mēneši, kad ir vairāk, reti kad mazāk.
08.05.2017 18:17 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
kāpēc vajag tā runāt - neesmu tik tizla, lai pati sev nevarētu izdarīt to un to? ne jau citas tāpēc ir tizlākas..
08.05.2017 18:24 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.03.2017
Izmaksas = vecums + kompleksi + velme skriet pakaļ izdomātiem sieviešu standartiem + gudri risinājumi + algas lielums
Bet, ja godīgi nav tādu darāmo procedūru. Lielākoties pašas izvēlaties, ko darīt. Sabeigt ādu sauļojoties par daudz vai ejot uz solārijiem un tērē uz dārgiem kremiem. Skūties cik nu pašas gribat var mājās ar... Matu krāsas, nagulakas, uzacu formas, acu krāsas tikai sieviešu galvā mistiski izdomātas lietas.
Bieži vien šī pārmērība tkai atbaida un neesmu dzurdējis, ka man kaut vienu reiz kāds puisis butu teicis Tu redzēji to manikīru :-D. Tā ka skaisti kopti nagi jau ir gana...
08.05.2017 18:41 |
 
Reitings 169
Reģ: 29.10.2015
Maz nav, bet man jau šķiet, ka tas ir pats minimums(t)
frizieris reizi 4-6 nedēļās 50eur
manikīrs (dažreiz 2x/mēn, man ātri aug nagi :-D ) 15-30eur
uz vasaras sezonu pedikīrs 25eur
bikini vaksācija 18eur
uzacis 1-2x/mēn 5-10 eur (arī ātri aug, neatkarīgi no tā gandrīz katru dienu izraustu šo to pati, kā arī, ja nav laika iet pie kosmetologa, arī pati nokrāsoju) vispār apsveru pamēģināt hennu, tad varbūt permanento
nekādas īpašās sejas procedūras neveicu
dekoratīvā kosmētika mēnesī ne vairāk kā 20-30eur, parasti mēnesī nopērku kādu vienu vai divus produktus, izņēmums ir ysl touche eclat, kas maksā pāri 40eur :-D
kopjošā kosmētika arī vidēji 20-30eur, ar izņēmumiem
08.05.2017 18:54 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
ne jau citas tāpēc ir tizlākas..

Vai neglītākas :)
Man mēnesī daudz neaizietu, ja es nepirktu kosmētiku tik daudz (bet nu jau piebremzēju). Izmaksas:
-Manikīrs mēnesī - 20 eur, pavasara/vasaras mēnešos arī pedikīrs + 15 eur
-Dekoratīvā kosmētika - nu kādus 50 eur mēnesī iztērēju. Bet ir arī mēneši, kad nenopērku neko - izlīdzinās.
.
Šampūni - pērku lielos iepakojumus aptuveni reizi pusgadā - 25 eur
Kopjošā kosmētika - aptuveni reizi trijos mēnešos (acu krēms, dienas un nakts krēms - 30)
Frizieris - aptuveni reizi četros mēnešos (man kaut kā biežāk nesanāk :D ) - 30 eur
Ik pa laikam solārijs, bet nu ļooti reti - 5 eur par reizi.
.
Smaržas es pati nekad neesmu pirkusi, vienmēr ir uzdāvinātas :D
08.05.2017 18:56 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Ķermenim 7-10
Matiem 8-10
Sejai kopšana 20
Dekoratīvā kosmētika 20
Tas viss bez ārpus mājas procedūrām mēnesī 60, pie noteikuma, ka viss ir no masu patēriņa klāsta. Tā kā nevaru atļauties masu patēriņu sejai un matiem, tad summas stipri lielākas.
Pagājušajā gadā gada griezumā mēnesī sanāca vidēji ap 180.
Bet mana vājība ir sapirkt krājumos vairāk, nekā reāli nepieciešams.
Dažreiz priecājos, ka esmu par slinku, lai ietu uz manikīriem, frizētavu.
08.05.2017 19:25 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Parasti tie ir ~30eur par frizieri un vēl cik tur kosmētikā utt. Šomēness tie jau būs zem 200eur. Atkarībā, ko vajag darīt. ja vajag, tad vajag, naudu nežēloju.
08.05.2017 19:44 |
 
Reitings 617
Reģ: 17.08.2014
Reizi 3 mēnešos ir frizieris, kur krāso un šad tad apgriež - 55 EUR
Uzacu korekcija - 5 EUR
Pedikīrs - 25 EUR
Kosmetologs - 35 EUR
Manikīrs 10 EUR
Vaksācija - 30 EUR
Es kosmētiku reti lietoju, līdz ar to, dekoratīvās kosmētikas tēriņi ir minimāli.
Kopjošo gan lietoju, šomēnes ap 100 EUR sanāca par sejas losjonu, tušu un acu kosmētikas tīrāmo + vēl 30 EUR par dušas želejām un šampūniem.
08.05.2017 19:55 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Man obligāts must have katru mēnesi ir gelish manikīrs (15-18 eur), vaksācija (ap 25 eur).
Reizi pāris mēnešos kosmētika (30-50 eur, matu šampūni (ap 30 eur), pedikīrs (25 eur).
08.05.2017 21:07 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es arī esmu no briesmīgi skaistajām, maz tērēju.
08.05.2017 21:08 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Manikīrs 15, skropstas + uzacis 25, solārijs pavasarī 25, šampūns + kondicionieris aptuveni 10. Tāds mans mēneša apskats
08.05.2017 22:19 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Tērēju pavisam maz, sejas un acu krēmus man parasti uzdāvina priekšnieki (viņi no izraēlas, kad brauc uz lv, tad vienmēr atved kaut ko no Nāves jūras kosmētikas). Tad ir skropstu tuša un acu ēnas, kas man ilgi iet. Tonālo, pūderi lietoju tikai tad, ja eju uz kādu baļļuku vai pasākumu. Reizēm šo to nopērku matiem- maskas, serumus. Arī nav raksturīgi krāt entās kosmētikas tūbiņas un pudelītes, pērku tad, kad izbeidzas. Smaržas vienmēr kāds uzdāvina. Tāpēc, izdalot uz mēnešiem, sanāk, ap10eur.
08.05.2017 23:15 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
Manikīru, pedikīru, vaksāciju veicu pati sev- nauda aiziet ļoti maz, dažas nagulakas uz pāris gadiem,jo lakoju reti,man ļoti mazi nagi,neizskatās labi nolakoti,vasarā pedikīru gan noteikti taisu...roku/kāju krēmi pārbaudīti lētuči kkur ap 3 eur kopā uz 2 mēn,kas ir 1,50 eur/mēn, klāt pieskaitam vaksācijas līdzekļus ap 3 eur/mēn
eju uz mācību frizētavu x 3 mēn, tikai atjaunoju balinātās šķipsnas,aplīdzinu galiņus,tas ir kkur 8 eur,kas ir 3 eur/mēn, tiesa lietoju Keunes matu līdzekļus par kuriem uz pusgadu iztērēju kkur 40 eur,jo sapērkos,kad produktiem atlaides,tas ir apmēram 7 eur/mēn
sejai labs aptiekas krēms/acu krēms uz atlaidēm kkur 30 eur kopā,pietiek pusgadam=5 eur/mēn,tad Bioderma micelārais ūdens uz atlaidēm 500ml kkur 14 eur uz 6 mēn aptuveni,tas ir 2,30 eur/mēn, kosmētiku maz izmantoju,kopumā varētu dekoratīvai kosmētikai sarēķināt kkur 20 eur,kas pietiek pieņemsim 4 mēn,kas arī ir 5 eur mēn.
ķermeņa krēmi/dušas želejas/intīmais līdzeklis/ziepes pietiek 2 mēn iepakojums,kas sanāk ap 10 eur= 5 eur/mēn
Kopā aptuveni 30 eur,un esmu sakopusies labāk kā daža,kas simtus izgrūž8-) protams, pēc 30 izmaksas noteikti pieaugs,bet es neuzskatu,ka jāizmet vesels kapitāls,lai labi izskatītos:-P
08.05.2017 23:26 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es tērēju ap 200 eiro mēnesī. Dārgākās izmaksu pozīcijas - kvalitatīvi šampūni, maskas un kondicionieri maniem tizlajiem mateļiem, limfodrenāžas masāžas, tagad eju uz lāzerepilāciju. No dekoratīvās kosmētikas ko dārgāku (>30 eiro) nopērku reizi 2 mēnešos, uz manikīru eju bieži, bet pa lēto, vasarā regulāri pedikīrs. Matus krāsoju pati, bet matu krāsa maksā ap 10 eiro. Griežu reizi 2-3 mēnešos. Sejas krēmus pērku dārgus, bet to pietiek ļoti ilgam laikam. Nu labi, es varētu samazināt izmaksas līdz 50 eiro mēnesī - neiet uz manikīru, spalvas noskūt, pirkt lētāku dekoratīvo kosmētiku, čekot atlaides. No labas matu kosmētikas nevaru atteikties, jo tad izskatītos pēc putnubiedēkļa. 150 eiro ietaupījums mēnesī , 150x12= 1800 eiro. Godīgi? Viens ceļojums uz Austrāliju gadā man pilnīgi noteikti nesagādātu ne mazāko gandarījumu, zinot, ka man ir drausmīgi nagi, pašplūktas uzacis, mati netīkamā krāsā, tizla sejas ādā, un ka man pašai katru vakaru jātērē nez cik stundas, lai vienu dienu skūtos, otru dienu taisītu pedikīru, trešo dienu cīnītos ar matiem, ceturto dienu n-stundas pavadītu, medījot atlaides Drogās un kuponos. 1800 eiro man ir 2 nedēļu intensīvs darbs pie čakarīga projekta darbā, kas tomēr: a) man patīk, b) dod pieredzi, c) dod profesionālu gandarījumu. Esmu ar mieru pastrādāt vairāk un izlaist pāris vakarus cosmo, lai varētu atļauties visu gadu apmeklēt savu mīļāko frizieri un pirkt savu iecienītāko šampūnu un lutināt sevi.
-
Ja nonāktu finansiālās grūtībās, nebūtu problēmu arī ietaupīt. Bet negribu.
08.05.2017 23:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits