Mobīlie operatori

 
Reitings 108
Reģ: 12.09.2014
Sveikas.
Esmu ļoti neapmierināta ar savu mobīlo operatoru, cenas ceļ,bet uzlabojumu nekādu. Zvanīju ar cerību,ka varēšu vienoties par adekvātu cenu,bet nekā, citu cenu nav,ja nepatīk varot iet prom. Kādus piedāvājumus Jums piedāvā Jūsu mobīlie operatori,kad gribat ko izdevīgāku vai iet prom?
07.05.2017 22:38 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
man arī Bite pagaidām par 12 eur mēnesī. Būs pēc tam 14. Pirmā brīdī arī nošokējos un sapūtos, kad izlasīju, pēc tam padomāju, ka tie ir reāli tikai 2 eur mēnesī. Ceļojums uz Spāniju man tāpat no tā neiznāk :D
08.05.2017 21:39 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
man ir bite šobrīd par 17eur mēnesī (16,90) ar visiem zvaniem, sms un internetu neierobežotu, pacēla cenu pirms pāris mēnešiem, bet man laiks tā skrien, ka liekas - vakar bija februāris.
jūnijā skatīšos, ko bite teiks, kad palikšu kā privātpersona (nē, mans tarifs nav saistīts ar juridiskajām personām, viņš man ir bijis viens tāds kopš bite parādījās lv un ceļojis ar mani no uzņēmuma pie uzņēmuma, kā privātais un atkal uzņēmums un cenas nekad netika mainītas tā ietekmē), zinu, ka tele2 var izspiest 12eur par to pašu, ja piedāvās, iespējams iešu pie viņiem. uz LMT pat neskatos, riebjas. bet dzirdēts, ka tele2 sūdīgs internets. Bite man strādā principā visur.
08.05.2017 21:59 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
man pagājušo vasaru izdevās nokaulēt no Tele 2 ļoti labu piedāvājumu,jo biju jau pārgājusi uz Biti,bet viņi man piedāvāja 2 mēn bez abonēšanas maksas, un gadu neirobežotus zvanus/sms un 4 gb interneta par 4,50 eur/mēn...8-) akcijai vajadzētu turpināties līdz kādam septembrim...man atnāca sms, ka "esam parūpējušies,lai Jūsu īpašais piedāvājums paliek spēkā Latvijā.Par citiem tarifiem interesēties...." Tas nozīmē,ka līdz septembrim varu neiespringt par jauniem tarifiem,kas man varētu būt pat = 10 eur:'-(?
08.05.2017 22:40 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Man ir LMT. 23eur mēnesī un neierobežots viss. Gan neierobežoti zvani, gan sms, gan internets Latvijā. 2,6 GB internets EEZ valstīs + sarunas EEZ valstīs bez papildus maksas.
08.05.2017 22:41 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Ziniet kā darbojas starptautiskie zvani? Tad, kad jūs no savām Bitēm, LMT vai Tele2 zvaniet uz ārzemju operatoriem (O2, Vodafone whatever), Jūsu Bite, LMT vai Tele2 maksā ārzemju operatoram, lai Jūs varētu sazvanīt otru personu ar citu operatoru. Un kad kāds ārzemju draugs Jums zvana no sava ārzemju operatora, tad šis ārzemju operators maksā mūsu Bitēm, LMT, Tele 2, lai zvans notiktu.
Piemēram, mūsu operatori ārzemju operatoram maksā 0.39 EUR par minūti, lai Jūs varētu sazvanīt savus ārzemju draugus, bet Bite, LMT, Tele 2, jūsu rēķinos par minūti ieliek 0.26 EUR, starpība ir mūsu teleoperatoru zaudējumi. Bet ārzemju operatori (ņemot vērā, ka ārzemēs ir augstākas mobilo sakaru cenas) mūsu operatoram samaksā tos pašus 0.39 EUR par minūti, bet piestāda rēķinā zvanītājam 0.50 EUR par minūti.
Un ņemot vērā šo jauno ES regulu, mūsu operatori cietīs zaudējumus, ja cenas paliks tik pat zemas kā iepriekš.
08.05.2017 22:44 |
 
Reitings 108
Reģ: 12.09.2014
krishala, https://www.youtube.com/watch?v=DvegIDrHgdc&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=-j9MXeSTCig lūk, kā regulai jāstrādā reāli dabā ir kas cits...
08.05.2017 23:02 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
krishala, tad ļoti interesanti ir tas, ka man tagad starptautiskie zvani (ES), 100 minūtes mēnesī būs iekļautas tarifu plānā. Tāpat arī mans internets tagad būs pieejams ES valstīs. Bet klāt jāmaksā ir tikai 2 eiro.
Tieši šodien zvanīju draudzenei uz ārzemēm (arī starptautiskais zvans) un par 28 minūtēm man klāt pie rēķina ir 8,70. Tā kā mēs šādi sazvanāmies reti, tad bekas traks, bet tā kā man būs iekļautas tagad 100 minūtes, tad viņu zaudējumi būs krietni lielāki nekā ieguvums jo šo es noteikti izmantošu, tāpat kā internetu ārzemēs (par cik es tur turpmāk dzīvošu).
08.05.2017 23:06 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Biti var nolikt daudz un dikti, bet Bitei ir perfekta biznesa klientu nodaļa, viņi ļoti rūpējas par saviem biznesa klientiem, kas man ļoti patīk. Attieksme ir perfekta. Godīgi? Par to attieksmi esmu gatava maksāt vēl vairāk. Ko nevar teikt par LMT. Ar LMT es aplauzos kā fiziska persona, rakstīju sūdzības, man teica: "ejiet pie cita operatora!" Kad pārgāju, nākamajā dienā zvanīja un lūdzās, lai nāku atpakaļ. Pēkšņi parādījās superizdevīgie piedāvājumi, kuru pirms 2 nedēļām nebija (lai gan zināju, ka bija). Pārņēmu viena uzņēmuma vadību, kuram jau bija līgums ar LMT, divas reizes aizgāju uz Brīvības ielas galveno biroju, pēc otrās sarunas tā arī pateicu menedžerei, ka viņas intrigas ir cūcība. Ar šantāžu mēģināja mani pārvilināt, sak, nedosim jums ierīci uz nomaksu, ja nepāriesiet pie mums ar visiem saviem 12 numuriem un neizveidosies vēl vienu numuru ar minimālo abonēšanas maksu. Pēc tam klientu centrā noskaidroju, ka nekādi papildus numuri nav vajadzīgi, ka pietiek ar to, ka menedžere ieliek ķeksīti sistēmā ar esošajiem līgumiem. Palūdzu nodot tai menedžerei visu, ko es par viņu domāju, laikam nodeva, jo viņas uzmācīgie zvani momentā beidzās.
-
Tā ka es par Biti.
08.05.2017 23:16 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
man ir tele2, arī-cenas ceļ, bet internetu utt griež nost manam tarifam un man nepietiek :D Zvanīju prasīju ko un kā, beigās teicu ka iešu prom-ar cerību, ka pierunās palikt uz izdevīgiem nosacījumiem, BET viss ko dzirdēju ir ''nu tad rakstiet iesniegumu citam operatoram, viņi visu nokārtos, ja vēlaties saglabāt nr!'' ..laikam tā ēra ir beigusies kad plēšas par katru klientu :D
11.05.2017 16:33 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Es pirms neilga laika dabūju labu atlaidi lmt, bet tagad ir atsūtīts rēķins un summa ir tā pati, kas iepriekš, pat vēl lielāka:-D
Tikko tele2 man pat bez lūgšanās iedeva 2x mazāku ciparu, būs laikam jāiet prom.
11.05.2017 16:37 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Es pāris dienas atpakaļ aizgāju no bites ,šie atraksta sms, ka viņiem žēl ,ka es pārdomāju un ja pie esošā operatora nesaņemsu to ko vēlos, būšu laipni gaidīta atpakaļ:-D
Iepriekš bija 4.75 sms un zvani uz visiem tīkliem uz mēnesi,bez interneta. Tagad ir sms um zvani uz visiem tīkliem un bez limita internets visā latvijā, un ārpus latvijas 2GB internets bez maksas,pa to jāmaksā būs 12eiro ar kapeikām. :-)
11.05.2017 16:48 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Ar LMT es aplauzos kā fiziska persona, rakstīju sūdzības, man teica: "ejiet pie cita operatora!"

Bitei ir tieši tāda pati nostāja - nepatīk, ej prom. Es jau rakstīju forumā savu pieredzi ar to, ka aizsūtīju Bites FB jautājumu par tarifiem, kur atbildēja, ka nav labāku piedāvājumu un "žēl, ja iesiet prom". Pārgāju uz T2, atnāca tāda pati sms kā Sognarei. Tomēr neapšaubu, ka citiem dod atlaides, kā arī zinu cilvēku, kurš strādā Bitē un stāsta, ka viņiem ir vairāku pakāpju atlaides. Bet es nezinu, kā viņi atsijā klientus, kuriem piedāvāt atlaides un kuriem nē. Es biju labs klients, rēķinus vienmēr maksāju laikus. :D
11.05.2017 18:04 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
laikam tā ēra ir beigusies kad plēšas par katru klientu

Tā izskatās, ka labus piedāvājumus vairs nemet pakaļ kā senāk. Teorētiski viņiem ir piedāvājumi, bet, šķiet, ka tas ir ļoti atkarīgs no 1) darbinieka, ar kuru runā, nezinu (atvainojos, ja runāju muļķības), bet man šķiet, ka viņiem nemaksā papildus, ja viņi dod atlaides, maksā par pārdotām planšetēm utt. 2) no savas uzmācības, nekaunības līmeņa, jo esot vairākkārt jāatsaka un jāprasa kas labāks, lai iegūtu labāku piedāvājumu.
11.05.2017 18:08 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Meowth viņi gan jau automātiski visiem kas aiziet prom nosūta šāda veida sms, kaut domāju viņiem vienalga. Lmt man ari sūtīja sms,ka priecājas ka izvēlējos LMT un ceram uz veiksmīgu un ilgstošu sadarbību:-D.
11.05.2017 18:11 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Jā, ja uz Biti iet, tad noteikti iesaku iet kā korporatīvajam!
Es visu savu apzinīgo mūžu biju LMT klients, bet tagad, īsi pirms šīm cenu celšanām Bite mani pārvilināja. Paņēmu kā zem uzņēmuma un tagad maksāju 0 mēnesī :) Man gadu ir pilnībā bez maksas un iekļauts ir viss, neierobežoti zvani, neierobežots internets. Paņēmu līdzi arī pāris ģimenes locekļus un viņiem arī viss ir pilnībā bez maksas veselu gadu
11.05.2017 18:18 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Sognare - jā, bet teorētiski viņiem vajadzēja zvanīt un piedāvāt kaut ko labāku. Bet tur tāds pohujs, ka tik pamāj ar roku. :D
11.05.2017 18:24 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Bite ir ļoti uzmācīga, zvanas reizes 7, piedāvā katru reizi kautkādus jaunus nosacījumus un prasa vai internetu izmantoju, kad teicu,ka izmantoju wifi, tad dziedāja dziesmu , bet wifi kādreiz var nestrādāt, wifi visur nav, autobusā bieži vien vien vajag ko apskatīt,bet nav internets. Vienmēr teicu,ka tas neinteresē,bet tāpat nelikās mierā. Viņi piedāvāja sms ,zvanus neierobežoti bez maksas un internetu 2vai 3gb par 15eiro atmiņa neviļ, bet tagad man ir pa 12eiro ar kapeikām neierobežots internets un zvani ,sms bez maksas. Nēsmu pētījusi cik GB es iztērēju,bet ņemot vērā ka bieži skatos filmas ,seriālus no telefona, diezvai ar 2-3gb pietiks.:-D
11.05.2017 18:25 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Izklausās, ka viņi tev vnk piedāvāja to jauno tarifu, kas būs no 1. jūnija, jo tur apmēram tik arī maksās ar tiem nosacījumiem (bite 2gb).
.
Pie kāda operatora un tarifu plāna tu tagad esi?
11.05.2017 18:29 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Sognare - jā, bet teorētiski viņiem vajadzēja zvanīt un piedāvāt kaut ko labāku. Bet tur tāds pohujs, ka tik pamāj ar roku

Iedomājos, aiziet klients prom,šie eh kārtējais klients aizgāja, nu neko darīt, aizsūtām sms ,ka mums žēl:-D
11.05.2017 18:29 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
LMT:-)
11.05.2017 18:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits