Jūsu hobiji

 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Tā nu ilgi noliedzot, atkal esmu nonākusi pie atskārsmes, ka tādas izklaides, sevis relaksēšanas vai izpaušanas man nav. Tagad ir tikai darbs, studijas maģistros. Vakaros pēc darba, kad nostrādāts 12h, negribas neko, taču brīvdienās gribas kaut ko padarīt (ne pie datora). Dažreiz šķiet, ka šī hobija neesamība mēdz traucēt arī attiecībām. Agrāk patika gatavot kūkas un desertus, lasīt literatūru ārpus darba specifikas, taču tagad nē. Mēģināju gleznot, krāsot pieaugušo grāmatas ar zīmuļiem - apnika, jo nesaistīja. Mēģināju pat adīt un izšūt - nav man. Domāju par make-up mācīšanos youtube - neprotu un ikdienā arī nekrāsojos tik ļoti. Tāpēc tālāk vairs daudz nerunājot - pastāstiet par saviem hobijiem, varbūt kursiem vai nodarbībām, kas aizrāva. :-)
07.05.2017 20:13 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Puķu stādīšana, kopšana. :-)
08.05.2017 11:04 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Trekings un kalnu pārgājieni. Sasodīti dārgi hobiji, tāpēc nesanāk nodarboties tik bieži, cik gribētos. Pārējā laikā pārgājieni tepat pa Latviju, sportiņš, literatūra, labs kino. Rokdarbiem man nav pacietības un man diez gan stipri riebjas visi tie DIY štrunti, tāpēc to pat nedomāju aizsākt. :-D
08.05.2017 11:15 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Varbūt pamēģini peldēšanu? Vasarā - atklātā ūdenstilpnē, ziemā un aukstākā laikā - baseinā. Kamēr vēl dzīvoju Rīgā, netālu no Daugavas sporta nama, tur baseins mēneša abonements maksāja 25 eur.
Vai arī sporta zāli, nodarboties ar sevis attīstīšanu un sportu ?
Vai varbūt tiešām pārgājieni?
Interesanta lieta ir pašam izgatavot metāla detektoru un iet pa pludmali, dārzu, mežu un atrast vērtīgas lietas. Reizēm var atrast gan naudu, gan telefonus. Mans paziņa ar to nodarbojas, un līdz šim ir atradis visādas kara lietas, mīnas, seno laiku naudas, un pat telefonu.
Fotografēšana varbūt?
Zīmēšana?
Jaunas valodas apguve?
Ir daudz un dāžadas lietas ko var darīt, jāskatās, kas pašai patīk, ja nepatīk nekas- jāiet un jādara un ja patīk tad uz priekšu! :-D
08.05.2017 11:32 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Mans hobijs ir kokteiļi, domāju jaunus un interesantus garšu salikumus.
08.05.2017 11:35 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Šuju kāzu kleitas, nu, arī parastās. Agrāk arī gleznoju, patīk lasīt grāmatas par vēsturi, ik pa laikam paņemos kaut ko ap franču valodu, kādreiz daudz dejoju visādas dejas. Tagad gribu nopirkt skrituļslidas. Patīk ceļot, bet tas jau sanāk tik reizi gadā, tāpēc nesaukšu par hobiju. Vēl jau viskaut ko gribas darīt, bet īsti nesanāk laika. Divi darbi un kleitas paņem visu laiku.
08.05.2017 22:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits