Vīrieša nelabojamais skaistums

 
Reitings 242
Reģ: 15.03.2017
Tad nu pēc pieredzes ar jauno paaudzi un nedaudz anketu lasīšanas šādos tādos iepazīšanās saitos esmu secinājis, ka modernam vīrietim ir diezgan noteikti fiziskie skaistuma parametri...
Pat visīsākās meitenes lielākoties grib puisi no 180 cm un liela daļa pat min 185 cm kā minimumu. Muskuļainu ķērmeni man neviena gan nekad nav minējusi, bet visas apslēpj šos vārdus zem plecīga, tāda kuram blakus droši un sportiska puiša. Lielākā daļa meiteņu ir ļoti tiešas uz frizūrām un matu krāsu, pat netolerantas pret citu variantu.
Tā nu pēc maniem secinājumiem, puiši, kuri ir ārpus parametriem ir pat nelabojami ar mākslīgo ķirurģiju:'-(
Tēma nav par mani, bet par to, ka vīriešu skaistuma ideāli ir daudz nospiedošāki, kā sieviešu, jo pat apģērbs mums tāds uz rokas pirkstiem skaitāms variantos...
03.05.2017 23:10 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.03.2017
Mmm godīgi sakot mana pieredze un šādas tādas variācijas... Es tiešām labāk neaprakstīšu to publiski
04.05.2017 22:07 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Esmu gara 177 man galvenais lai vīrietis ir vismaz 180. Nu negribu es īsāku par mani, sauciet kaut par seklu vai vienalga. Un netiktos es ar fantastisku džeku kurš ir 170...gandrīz 10cm mazāks par mani, un uz papēžiem vispār..kur viņš būtu? Man līdz pupiem? :D
Bet kas ir dīvaini tās ir 160cm meitenes kas grib džeku 190 apmēram :D tur jau pašai kkādi kompleksi par augumu.
Manējais ir 185. Man ideāli patīk :)
05.05.2017 09:31 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Man ir bijušas attiecības arī ir īsa auguma vīriešiem, bet ,tomēr nopietnākas, pastāvīgākas izveidojas ar garāka auguma vīriešiem. Parasti vīrieši ir vismaz 20cm garāki par mani.
Mēs īsās meitenes neizvēlamies garus puišus kompleksu māktas, bet gan ,tāpēc ,ka gariem puišiem iepatīkas īsas un liekas mīlīgas (l) un viņi izvēlas iepazīties ar īsa auguma meitenēm!
Auguma starpība netraucē nekādās jomās. Skūpstīt var otru paceļoties pirkstgalos, vai arī,ja vīrietis noliecas!
Žēl jau tos puišus ,kuri dēļ īsā auguma nevar atrast meiteni, bet,manuprāt ,īsais augums nav īsti šķērslis, jo meitene apm. tāda paša garuma var izvēlēties būt kopā ar vīrieti. Jeb kuram vīrietim ir jāmāk iepazīties, jābūt tai rozīnītei ,kas piesaistīs sievietes uzmanību, liks viņai tieši viņu pamanīt un vēlēties ar viņu būt kopā. Nav jau tā,ka vien izskatas ir izšķirošais. Sieviete vērtē vīrieti kopumā!
05.05.2017 10:12 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
tagad jau laikam nelabojami skaists vīrietis skaitās ar porolona ielikņiem un zābaciņiem uz papēža.(t)
05.05.2017 10:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits