Negribu aicināt ģimeni uz kāzām

 
Reitings 8
Reģ: 29.04.2017
Beidzot esmu vienojusies ar draugu par kāzu datumu un tagad jārisina vēl vienu grūtu jautājumu-jāuzraksta viesu sarakstu.No drauga puses būs viņa vecāki,vēl kādi radi un draugi.No manas puses pagaidām tikai draugi..Es negribu aicināt savu ģimeni uz kāzām sekojošo iemeslu dēļ:
1.Mamma visu laiku ir neapmierināta ar visu.Un viņa pat nekautrējas pateikt cilvēkam acīs kādu rupjību..Jau no pašas bērnības viņa visu laiku mani kritizē.Pēc viņas domām,es esmu slikta,stulba meita un viņa nesaprot par ko viņai ir tāds sods kā es(t)Un vēl ir patēvs..Viņi abi kopā kā idioti ņirdz par mani un pat nesaprot,cik man tas ir nepatīkami..Patēvs ir tāds pats kā viņa.Nevar turēt savu muti ciet un visiem izskata savu neapmierinatību ar kaut ko..Dažas dienas atpakaļ ar mammu bijam devušies skatīties kāzu kleitu..Viss beidzās ar to,ka es esmu tā vissliktākā dura,kura visās kleitās izskatās kā govs..Un viņa vispār nesaprot,kā kāds var ar mani dzīvot...Tā kā jā..Mums nav baigi labas attiecības
2.Tantes/tēvoči/brālēni utt.-es vispar neredzu jēgu aicināt cilvēkus,ar kuriem nevar ne par ko parunāt.Visas sarunas ir tikai par darbu,par to,cik viņiem ir grūti utt.Es saprotu,ka cilvēki grib izrunāties par savām problēmam,bet nevajag runāt par saviem kredītiem visu laiku un vēl prasīt naudu,jo paši negrib strādāt,bet grib braukt ar dārgu mašīnu:-|:-|Un es nojaušu,ka kāzās sāksies manas un drauga(vīra) naudas skaitīšana(s)
3.Vecmamma-tādi pati kā mamma.Nu var būt nedaudz adekvātāka.Bet tik un tā visu laiku sēž ar seju,ka viņai ir uz visu nospļauties un ignorē visus apkartējos cilvēkus:-|
No vienas puses,vajadzētu aicināt viņus uz kāzām,jo,tomēr,viņi ir mana ģimene utt.Bet no otras puses,tā ir īpaša diena un es gribu priecāties,labi pavadīt laiku,nevis visu laiku skatīties uz tām neapmierinātām sejām un klausīties kaut kādus murgus par sevi,savu kleitu,kāzām,dzīvi utt.Nerunājot par to,ko par manu ģimeni un par mani padomās citi drauga radinieku..
Bet tomēr,es nezinu,ko darīt..Gaidu kādus ieteikumus...
29.04.2017 19:58 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
tuva radiniece viņai. Un, viņai bija man jāatsūta vismaz ielūgums. Tas, ka man tur nav jābūt, tas tāpat ir skaidri. Agrāk bija jālūdz kāzās visādi nekad neredzēti radi. Tā, kā viņa pirmā man izrādīja necieņu, ne es.

Tu neesi nekāda tuva radiniece it īpaši, ja redzējusi esi vienu reizi dzīvē tikai. Kādēļ viņai jāaicina uz kāzām, ja viņa tevi tur negrib redzēt? Es uz savām kāzām arī neaicinu tos radus ar kuriem man nav tuvas attiecības. Tā nav kaut kāda radinieku ballīte, bet gan kāzas, uz kurām var aicināt ko grib un ko nē. Citi aicina pašus tuvākos un tādus, ar kuriem uztur ciešu kontaktu. Loģiski, ka viņi neaicināja, jo Tev, tāpat kā viņiem ir vienalga par to.
Bet tas, ka Tu tur ķipa smējies, ka viņi izšķīrās, ir nožēlojami no Tavas puses. Tevi aizvainoja jo redz neuzaicināja un tas tevi grauž, tagad Tu tāpēc priecājies par viņu nelaimi. Nu nav viss radu pulks jāaicina tur, kur viņi nav vajadzīgi.
30.04.2017 19:57 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Wallee
Nu, ja māsīcas jau tagad ir ļoti attāli radi.
Man ir viena cita māsīca arī. Tur tai māsīcai atkal viena cita māsīca, kura nav mana māsīca. Nu, man tā māsīca, tur daudz draudzējās un čupojās ar to otru māsīcu. Un, ir ļoti tuvas. Un, kad tā māsīca precējās, viņa arī viņas neielūdza. Un, man tā nabaga māsīca arī bija ļoti apvainojusies.
Cik, zinu, viņas labi satika un tā, ka nestrīdējās. Tad tas ir tavuprāt normāli, ka viņas arī neielūdza???
Labi, es saprotu, ka es neesmu nekāda tuvā, jo esmu viņu tik reizi mūžā redzējusi.
30.04.2017 20:14 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Nu, bet tas jau tagad normāli, ka pa kāzām klimst visādi švabraki, kuri nav radi.
Jo, redzi švabraki draugi ir augstākā kārtā kā radi.
30.04.2017 20:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ir TADI radi kurus tiesam labak ka lasam neredzet, un ir DRAUGI kas ir tuvaki un svarigaki par TADIEM radiniem.;-)
30.04.2017 20:17 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Jā māsīcas nav nekādi tuvie radi. Un nav jāaicina vispār skatīties pēc radniecības pakāpes, bet gan pēc izjūtām. Ir draugi, kas ir tuvāki kā radi, it īpaši māsīvas un brālēni. Uz savām kāzām arī savas māsīcas neaicinu, jo mēs kontaktus vispār neuzturam. Draugs aicinā vienu māsīcu, bet citu nē (viņas savā starpā arī ir māsīcas), jo ar vienu pats sazinās, bet ar otru pa retam sanāk satikties nejauši kādu citu radu pasākumos.
30.04.2017 20:21 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Un man piemēram it pilnīgi pie kājas vai kāds apvainojas vai nē, jo tās ir mūsu kāzas, mūsu diena un mēs izvēlamies ko mēs tajā dienā gribam redzēt sev līdzās, nevis aicinām aicināšanas pēc. Mums vispār kāzās nebūs neviens cilvēks, ar ko mēs paši personīgi neuzturētu kontaktus un pa reizei neapciemotu. Šeit protams neiet runa par otrajām pusēm, kuras tiek ņemtas līdzi.
30.04.2017 20:25 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Jo, redzi švabraki draugi ir augstākā kārtā kā radi.

Protams, ka draugi ir tuvāki un svarīgāki kā liela daļa asinsradinieku. Nav vairs nekādi Padomju laiki, kad visi radi tika uz kāzām un bērēm aicināti. Ja es tagad kāzas rīkotu, tad no tēva puses tikai vienu savu brālēnu aicinātu, jo pārējos radus no tās puses ne redzējusi, ne kādu kontaktu ar viņiem esmu uzturējusi kopš pusaudžu gadiem. Tajā pašā laikā no mammas puses visus radus aicinātu, jo viņi ir mana ĢIMENE, ne tikai asinsradinieki.
30.04.2017 20:31 |
 
Reitings 57
Reģ: 11.11.2016
Bet ir tak dīvaini, ka tādā Adamsu ģimenītē FerraFerra vienīgā tik balta un pūkaina:-O
30.04.2017 21:51 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Cik tuvi ir radi, nosaka nevis asinis, bet gan kontakts.
30.04.2017 22:18 |
 
Reitings 27
Reģ: 28.04.2017
Kad precejamies uzreiz izlemam, ka aicinasim reali tikai tos cilvekus ar ko kontaktejamies un ir labas attiecibas... un viss bija super, pilnigi vienalga ka kads rada gabals, bija uzmetis lupu..
tava gadijuma, manuprat, pielavi kludu ka aicinaji mammu kopa iegadaties kazu kletu.. ar to jau reali iesaisti kazu planoshana, bet negribi aicinat uz kazam.. vajadzeja, tad jau no pasha sakuma distanceties..
30.04.2017 22:25 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
melnakakenetu priecājies par laulības izjukšanu, jo tevi neuzaicināja uz kāzām māsīca, kuri 1x dzīvē esi satikusi? Ak dievs! Izrādīja necieņu? Ko? Labi vien ir, ka tādu žultainu māsīceli neaicināja. Man ģimenē ir dejotāji un kolektīvi lielākoties kļūst par draugiem. Loģiski daudz tuvāki ir cilvēki ar ko ikdienā dejo, nevis 1x mūžā redzēta māsīca. Ko tev vispār būtu meklēt, praktiski, svešu cilvēku kāzās:-D
01.05.2017 00:23 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Melnakakene, kā tā var priecāties par cita nelaimi.
02.05.2017 13:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits