Negribu aicināt ģimeni uz kāzām

 
Reitings 8
Reģ: 29.04.2017
Beidzot esmu vienojusies ar draugu par kāzu datumu un tagad jārisina vēl vienu grūtu jautājumu-jāuzraksta viesu sarakstu.No drauga puses būs viņa vecāki,vēl kādi radi un draugi.No manas puses pagaidām tikai draugi..Es negribu aicināt savu ģimeni uz kāzām sekojošo iemeslu dēļ:
1.Mamma visu laiku ir neapmierināta ar visu.Un viņa pat nekautrējas pateikt cilvēkam acīs kādu rupjību..Jau no pašas bērnības viņa visu laiku mani kritizē.Pēc viņas domām,es esmu slikta,stulba meita un viņa nesaprot par ko viņai ir tāds sods kā es(t)Un vēl ir patēvs..Viņi abi kopā kā idioti ņirdz par mani un pat nesaprot,cik man tas ir nepatīkami..Patēvs ir tāds pats kā viņa.Nevar turēt savu muti ciet un visiem izskata savu neapmierinatību ar kaut ko..Dažas dienas atpakaļ ar mammu bijam devušies skatīties kāzu kleitu..Viss beidzās ar to,ka es esmu tā vissliktākā dura,kura visās kleitās izskatās kā govs..Un viņa vispār nesaprot,kā kāds var ar mani dzīvot...Tā kā jā..Mums nav baigi labas attiecības
2.Tantes/tēvoči/brālēni utt.-es vispar neredzu jēgu aicināt cilvēkus,ar kuriem nevar ne par ko parunāt.Visas sarunas ir tikai par darbu,par to,cik viņiem ir grūti utt.Es saprotu,ka cilvēki grib izrunāties par savām problēmam,bet nevajag runāt par saviem kredītiem visu laiku un vēl prasīt naudu,jo paši negrib strādāt,bet grib braukt ar dārgu mašīnu:-|:-|Un es nojaušu,ka kāzās sāksies manas un drauga(vīra) naudas skaitīšana(s)
3.Vecmamma-tādi pati kā mamma.Nu var būt nedaudz adekvātāka.Bet tik un tā visu laiku sēž ar seju,ka viņai ir uz visu nospļauties un ignorē visus apkartējos cilvēkus:-|
No vienas puses,vajadzētu aicināt viņus uz kāzām,jo,tomēr,viņi ir mana ģimene utt.Bet no otras puses,tā ir īpaša diena un es gribu priecāties,labi pavadīt laiku,nevis visu laiku skatīties uz tām neapmierinātām sejām un klausīties kaut kādus murgus par sevi,savu kleitu,kāzām,dzīvi utt.Nerunājot par to,ko par manu ģimeni un par mani padomās citi drauga radinieku..
Bet tomēr,es nezinu,ko darīt..Gaidu kādus ieteikumus...
29.04.2017 19:58 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.04.2017
Mana mamma nav ne slikta, ne stulba, vienkārši mēs esam ļoti, ļoti atšķirīgas. Visgrūtāk ir tad, kad atšķiras vērtību sistēma, bet man tā ir diametrāli pretēja. Esiet taču reālas, mūsdienu pasaulē, kad pusaudzis jau tā pirmkārt 8-10 stundas dienā pavada skolā, pulciņos un nodarbībās, kad ir pieejams TV, žurnāli, internets, Uģi Kuģi, flešmobi un dzīvesstila portāli, ģimenei ir diezgan maza iespēja ietekmēt augošo personību. Man arī pusaudža gados no rīta līdz vakaram borēja savas patiesības, es neklausīju un joprojām viņiem nepiekrītu.

Dae, Tu jau pusaudža gados neklausīji un nepiekriti, tāpēc tagad Tev ir it kā vieglāk; bet ko tad, ja cilvēks visu mūžu to ģimenes borēto ir uztvēris kā vienīgo patiesību, bet iekšēji juties kaut kā - ne tā... ? Un tad, izsprūkot pa durvīm, ierauga -bāāc! - i viedo Uģi Kuģi (par to es varen sasmējos,ka biji pieminējusi), i citus dzīves pieredzes stāstus..un savos 20ar astīti gados attopas, ka ir bijis spiests domāt un spriest galīgi šķērsām. Un tad ir dziļā dimbā... Jo jālauž visa sava vērtību sistēma, bet to, kas, kā saka, ar mātes pienu ir iezīsts, ir ļoooti grūti izskaust:(
Tas tā, biš off topic. Es par sevi aizdomājos. Labi, ka man šobrīd vismaz nav kāzas jātaisa, jo būtu līdzīgi autorei...
30.04.2017 15:08 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Neaicini. Es ar tadus balamutes neaicinatu. Man manas kazas nevajag lieku traci un stresu. Diemzel vecakus neizvelas.
30.04.2017 15:23 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un pedejais par ko tev jasatraucas ir ko domas radi, draugi un visi citi. Tev nevienam nav jaataisnojas un vainigai ar nav jajutas.
30.04.2017 15:25 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Daenerys1 ,bet tad ,kādēļ vispār jāprasa,ja tāpat neko vairāk par pajautāšanu nedarīs, viņa ne reizi nav jautājusi,vai man nekas netrūkst,vai viss kārtībā ,kā ar veselību, tik katru reizi ir jautājumi, nu es neesmu kļuvusi par vecmāmiņu? Mani vēl kāds atceras? Ko tēvs,vēl ar savu sievu kopā?To tanti vai to onkuli esi redzējusi?Vārdu sakot, prasa par visu un pa visiem,bet tie ir tādi nesvarīgi jautājumi, kaut reizi būtu pajautājusi vai viņas vecāku kapinus apkop ,par tiem vispār neinteresējas,galvenais uzzināt vai kaimiņu Anna ir kopā vēl ar Juri,vai tētim vēl tā pati sieva,vai kāds viņu vēl atceras. Vai kad zinās ka būs mazbērns,kas mainīsies? Ne tak, zvanīs visām savām paziņām un paziņos jaunumus,tas arī viss. (t)
30.04.2017 15:38 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Dae, Tu jau pusaudža gados neklausīji un nepiekriti, tāpēc tagad Tev ir it kā vieglāk; bet ko tad, ja cilvēks visu mūžu to ģimenes borēto ir uztvēris kā vienīgo patiesību, bet iekšēji juties kaut kā - ne tā... ?

Aizvien mazāk ir tādu cilvēku, kas pusaudža gados ņem pierē vecākus un pavelkas uz viņu vērtību sistēmu, jo ir mega daudz ārējo informācijas avotu. Un ar to es nebūt nesaku, ka visi pusaudži dzer, pīpē un sekso bez izsargāšanās. Banāls piemērs - man visu bērnību kala smadzenēs, ka mājdzīvnieki ir lieka nasta un nevajadzīgs izdevums. Es strīdējos pretī, ka tā nav. Sāku īrēt dzīvokli, pirmais, ko izdarīju - paņēmu kaķi. Bet mamma man tāpat ik pa laikam piezvana un moralizē, ka man no dzīvniekiem ir jāatbrīvojas, ka man nevajag.
30.04.2017 17:14 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Sognare.. nu tak tipisks Privātās Dzīves lasītājs! :-D
Manas klasesbiedrenes mamma, kad satiek manu mammu, vienmēr uzdod 2 jautājumus - vai esmu apprecējusies un vai man ir bērni. Viņa nekad nejautā, vai esmu pabeigusi augstskolu, kuru, kur es dzīvoju, kur es strādāju, kā man iet, utt. Ļoti vienkārši, viņas meitas sev sačakarēja dzīvi, nepabeidza augstskolu, bieži maina darbus un komunālos dzīvokļus, un peras pa dzīvi kā māk. Viņa nemaz negrib dzirdēt, ka kāda meitas klasesbiedrene varbūt maģistru pabeigusi vai strādā kādā labā vietā, viņa grib dzirdēt to, ko grib dzirdēt un nošausmināties, ka 26 gados vēl nav bērnu.
30.04.2017 17:18 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Man bija vēl labāks gadījums rados.
Bērni draudzējās jau kopš bērnu dārza. Bija saderināti jau kopš bērna kājas. Vienvārd sakot, ideālais pāris.
Pirmajā krīzes gadā bija kāzas. Tika uzaicināti 200 kāzu viesi.
Arī deju kolektīvi.
Tur juristi ar juristiem precējās. Un, viņi dejoja deju kolektīvā.
Cik, tur dažus gadus nodzīvoja kopā. Izķšķīrās. Jo, džeks uztaisīja laulības laikā bērnu ar citu meiteni. Kad šamējie šķīrās, šiem tieši tad bērns dzima.
Vecāki tur piķoja naudu kāzām, pirka dzīvokli un ko tik, tur vēl nē.
Mani neuzaicināja, kaut gan esmu māsīca. Es tik viņas vienu reizi dzīvē biju redzējusi.
Kā, es pēc tam smējos, kad viņi šķīrās. Tas tik jautri bija. Un, bija tāds pāris, kuru tā lielīja radi, ka tas ir tas īstais pāris. Bet, nu tā piekrāpa viens otru, ka man vēl tagad smiekli nāk!!!
Es atvainojos, ka iespējams ne pa tēmu un esmu tik ļauna!!!:-D:-D:-D
30.04.2017 17:19 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Bet, pats smieklīgākais, ka viņiem tur tajās kāzās piedalījās tie deju kolektīvi.
Bet, tādi cilvēki deju kolektīvu kopās vispār ir jāaicina kāzās???:-D:-D:-D
30.04.2017 17:20 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Melnakakene, tu priecājies par izjukušu laulību, jo tevi neuzaicināja uz kāzām? :-/ Pie kam vēl brālēns? :-/
30.04.2017 17:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kā, es pēc tam smējos, kad viņi šķīrās. Tas tik jautri bija. Un, bija tāds pāris, kuru tā lielīja radi, ka tas ir tas īstais pāris. Bet, nu tā piekrāpa viens otru, ka man vēl tagad smiekli nāk!!!
pareizi darija ka neuzaicinaja. Ar tadiem radiniem i ieaudniekus nevajag. Un vispar viniem vismaz ir bijsuas tadas lielas kaazas, un dazi gadi lailiba.Tev ka lasu ga tiksi zults vie dzive bijusi. Jo redzi labak piedzivo un izbaudit kaut mazliet, nevis vispar nepiedzivot Mums uzz ssis pasaules it nekas nav dots uz muzigiem laikiem, pat dzive ne jo agri va velu mirsim.
30.04.2017 17:24 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.04.2017
Viņu kāzas, viņu darīšana. Katrs jau var aicināt, ko vien grib:)
Savulaik, 80-90 tajos gados itin bieži aicināja visu darba kolektīvu, piem, precas skolotāja ar kolhoza šoferi, kāzas kolhoza klubā uz cilvēkiem 500, jo viesos viss kolhozs plus skolas kolektīvs; un ja jau tā - kā neaicināsi vietājā universālveikala direktori - jo ar viņas starpniecību deficītā prece alkohols galdiem dabūts. Un šuvēja, kas kleitu šuva? tā ar' jāsauc! Tā, lūk, savācas:))
30.04.2017 17:26 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Visparja aicini ko vien velies, tavas kaazas. Tacu esi gatava ka radi redzet tevi vairs nekad negribes, un nekad ari nelugsi viniem palidzbu. Un nav zvanits ka vira radi tevi pienems vienmer 100% ;-)
un lieka snefeini liavas kleitu pirkkat ar mammau kopa, bet uz kaazam neaicinasi. Virs ko saka par so? Nebus kauns ka jauna sieva kaazas vispar bez saviem radiem, ta divaini.
30.04.2017 17:35 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Rīdziniece
Man jau būtībā pie dirsas, ka mani neuzaicināja. Es arī viņas varēšu neaicināt mierīgi. Bet, tur bija kāzās viņas draudzene, kura to džeku nocēla.
Ne jau es tur ko noskaudu, vai ko izjaucu viņai.
Tu ar tādu naidu man sarakstīji, it kā es tās kāzas būtu izjaukusi un manis dēļ jaunais pāris izšķīrās. Ja, kas radi vēl pēc gadiem par to visu pārdzīvo nenormāli!!!
Vienkārši, man viena draudzene teica, ka esmu tuva radiniece viņai. Un, viņai bija man jāatsūta vismaz ielūgums. Tas, ka man tur nav jābūt, tas tāpat ir skaidri. Agrāk bija jālūdz kāzās visādi nekad neredzēti radi. Tā, kā viņa pirmā man izrādīja necieņu, ne es.
Es par laimi viņiem neko nezinu, bet it kā runāja, ka šamējie jau no pirmās dienas esot strīdējušies!!! Un, kārtīgi strīdējušies.
30.04.2017 17:38 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
nošausmināties, ka 26 gados vēl nav bērnu.

Oo jā:-D ,pagājušo dzimšanas dienā ,zvanīja apsveica un tad sekoja jautājums, pateicu,ka neesmu vēl,un tad bija jāklausās , nu tu skaties,tev jau pēdējais laiks, zini ,ka sievietēm jo vairāk gadu,jo grūtāk tikt pie bērniņa,nevelc.garumā,jaunāka tak nekļūsti, skaties,ka nenokavē, vēlāk būs grūtāk.(t)
30.04.2017 17:38 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vienkārši, man viena draudzene teica, ka esmu tuva radiniece viņai. Un, viņai bija man jāatsūta vismaz ielūgums. Tas, ka man tur nav jābūt, tas tāpat ir skaidri. Agrāk bija jālūdz k
draudzene yeiks lec n jumta ari leksi? Un ne neesi gan TUVA radiniece, tuvi ir mate, tevs, vecmamma, vectevs un bralis vai masa. Parejie ir butiba bars ar radiem. ;-)
30.04.2017 17:41 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Rīdziniece
Ja, viņa man atsūtītu to ielūgmu, es jau tā pat saprastu, ka man nav jāierodās. Jo, tik, vienreiz dzīvē bijām tikušās. Tik, liela saprašana man ir. Bet, vispārībā uz kāzām jau nav obligāti ierasties.(s)(s)(s)
30.04.2017 17:48 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Ja es būtu autores vietā, tad noteikti nemainītu kāzu formātu (no lielām kāzām uz tikai sarakstīšanos), tikai dēļ ģimenes, kurai tā pat nerūp meitas lielā diena un šo faktu nemaz nenovērtētu.
Ja Tu gribi lielas kāzas, t.i., vairāk par sarakstīšanos zagsā un nevēlies aicināt savu ģimeni, tad neaicini! Un kāda Tev starpība, ko padomās cilvēki no malas un ko teiks Tava ģimene (kā jau minēja iepriekš, tad viņiem visticamāk būs viss slikti jebkurā variantā). Es vispār esmu ļoti pret lietām, kas ir jādara "tikai tāpēc, ka tā jādara". Nu NAV Tev jāaicina mamma un pārējie radi uz savām kāzām tikai tāpēc, ka viņi ir Tavi radi, nu nav tā jādara. Vēljovairāk, ja patiešām māte atļaujas pateikt, ka nožēlo Tevis dzemdēšanu, nu kas tā par māti? Un vai viņa ir pelnījusi vietu Tavā dzīvē? Manuprāt, nav.
30.04.2017 17:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Rīdziniece
Ja, viņa man atsūtītu to ielūgmu, es jau tā pat saprastu, ka man nav jāierodās. Jo, tik, vienreiz dzīvē bijām tikušās. Tik, liela saprašana man ir. Bet, vispārībā uz kāzām jau nav obligāti ierasties.
sakars ar vinu tikai, bralenam ko rokas no pakals aug ara ka nevar pats saviem radiem zinat adreses un sutit ielugumus?
30.04.2017 17:54 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Rīdziniece
Viņa zin, kur es dzīvoju. Un, zin manu telefona numuru.:-)
30.04.2017 18:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tavs bralens cerams ar zinaja, un vareja pats sutit saviem radiem ielugumus.
30.04.2017 18:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits