Negribu aicināt ģimeni uz kāzām

 
Reitings 8
Reģ: 29.04.2017
Beidzot esmu vienojusies ar draugu par kāzu datumu un tagad jārisina vēl vienu grūtu jautājumu-jāuzraksta viesu sarakstu.No drauga puses būs viņa vecāki,vēl kādi radi un draugi.No manas puses pagaidām tikai draugi..Es negribu aicināt savu ģimeni uz kāzām sekojošo iemeslu dēļ:
1.Mamma visu laiku ir neapmierināta ar visu.Un viņa pat nekautrējas pateikt cilvēkam acīs kādu rupjību..Jau no pašas bērnības viņa visu laiku mani kritizē.Pēc viņas domām,es esmu slikta,stulba meita un viņa nesaprot par ko viņai ir tāds sods kā es(t)Un vēl ir patēvs..Viņi abi kopā kā idioti ņirdz par mani un pat nesaprot,cik man tas ir nepatīkami..Patēvs ir tāds pats kā viņa.Nevar turēt savu muti ciet un visiem izskata savu neapmierinatību ar kaut ko..Dažas dienas atpakaļ ar mammu bijam devušies skatīties kāzu kleitu..Viss beidzās ar to,ka es esmu tā vissliktākā dura,kura visās kleitās izskatās kā govs..Un viņa vispār nesaprot,kā kāds var ar mani dzīvot...Tā kā jā..Mums nav baigi labas attiecības
2.Tantes/tēvoči/brālēni utt.-es vispar neredzu jēgu aicināt cilvēkus,ar kuriem nevar ne par ko parunāt.Visas sarunas ir tikai par darbu,par to,cik viņiem ir grūti utt.Es saprotu,ka cilvēki grib izrunāties par savām problēmam,bet nevajag runāt par saviem kredītiem visu laiku un vēl prasīt naudu,jo paši negrib strādāt,bet grib braukt ar dārgu mašīnu:-|:-|Un es nojaušu,ka kāzās sāksies manas un drauga(vīra) naudas skaitīšana(s)
3.Vecmamma-tādi pati kā mamma.Nu var būt nedaudz adekvātāka.Bet tik un tā visu laiku sēž ar seju,ka viņai ir uz visu nospļauties un ignorē visus apkartējos cilvēkus:-|
No vienas puses,vajadzētu aicināt viņus uz kāzām,jo,tomēr,viņi ir mana ģimene utt.Bet no otras puses,tā ir īpaša diena un es gribu priecāties,labi pavadīt laiku,nevis visu laiku skatīties uz tām neapmierinātām sejām un klausīties kaut kādus murgus par sevi,savu kleitu,kāzām,dzīvi utt.Nerunājot par to,ko par manu ģimeni un par mani padomās citi drauga radinieku..
Bet tomēr,es nezinu,ko darīt..Gaidu kādus ieteikumus...
29.04.2017 19:58 |
 
Reitings 9
Reģ: 24.01.2017
šejienete, tā kā visas cosmo pirdējas, sarosieties!
30.04.2017 00:09 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
es laikam tavā vietā pateiktu mātei, ka vai nu lai tur savas negācijas pie sevis vai nenāk vispār. un punkts. lai izlemj pati.

Šis ir labs variants. Likt skaidri un gaiši saprast, ka nekādi komentāri nav welcome kāzu sakarā un ka nevēlies dzirdēt viņas "vērtējumu". Bet tur pirms tam ir jābūt sarunai par to, ka Tev vispār viņas komentāri šķiet neadekvāti un sāpīgi.
30.04.2017 10:39 |
 
Reitings 8
Reģ: 29.04.2017
Ar savu mammu es jau no pusaudžu gadiem esmu runājusi par viņas uzvedību un komentāriem,viss beidzās ar to,ka atkal es esmu sliktā meita,kura visiem bojā dzīvi un viņa nožēlo to,ka ir mani dzemdējusi(t)
30.04.2017 10:53 |
 
Reitings 8
Reģ: 29.04.2017
Viņai ir tāda dzīves pozīcija,ka viņa ir visgudrākā,viņa visu zin labāk par visiem utt.Viņa visiem kaut ko pamāca:-|Pat kad biju kopā ar viņu pie ārsta,viņa visu laiku pamācija ārtstam,kā un ko darīt..Pati sev pateica diagnozi,balstoties uz rakstiem no interneta(t)Un kad ārsts pateica viņai apklust,jo to cirku vairs nevarēja izturēt,viņa uzkliedza viņam virsū,ka ies sūdzēties un viņš zaudēs darbu(s)
30.04.2017 10:56 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Izskatās, ka dziļi sirdī Tev ir vēlme, lai mamma beidzot pasaka kādu labu vārdu (tā ir gandrīz visiem slikto vecāku bērniem), tāpēc ir grūti pieņemt lēmumu savu ģimeni neaicināt, lai viņi piedalās tavā īpašajā dienā. Bet ar prātu tu saproti, ka nekas labs no tā nesanāks un tava diena tiks pabojāta. Visiem, kas izdos jautājumus, kāpēc esi pieņēmusi šādu lēmumu, mierīgu sirdi vari paskaidrot to pašu, ko raksti šeit, tikai neizplūstot emocionālās detaļās.
P.S. es neredzu problēmu kāzu formātā, kad no vienas puses ir radi un draugi, bet no otras tikai draugi. Ko tad darīt, ja vienai pusei neviena rada nav, svinēt divatā, vai? Nē tak, lai aicina cilvēkus, ko ir prieks redzēt savās kāzās.
30.04.2017 11:04 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kā tādiem dumiem vecākiem tik gudri bērni rodas.. (t)
30.04.2017 11:06 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Tici vai nē cormeum , bet visi vecāki nav ideāli... ir toksiskas ģimenes. Man arī ir daudz toksisku, negatīvu cilvēku rados. Arī es sākumā augu un domāju, ka tas ir ok. Bet tomēr es sāku lasīt dažādas grāmatas, iepazinos ar cilvēkiem un nekļuvu tāda. Arī no malas manu radinieci sita patēvs, ņirgājās un pat centās uzmākties - mamma neticēja arī kad meita ar asarām acīs stāstija, atļāva sists(viņu kopīgo meitu melad)Un tagad, loģiski, ka viņai ir rūgtums un ar mammu negrib satikties bieži, jo neka jau nav mainījies iņas domāšanā.
30.04.2017 11:17 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
melad nekad
30.04.2017 11:18 |
 
Reitings 8
Reģ: 29.04.2017
cormeum,jo es aizgāju no mājām uzreiz pēc skolas absolvēšanas.Kojās iepazinos ar cilvēkiem,kuriem es patīku,ieguvu izglītību,kura ļauj man pašai sevi nodrošināt un vēl palīdzēt mātei(t)Es agri sapratu,ka sevis žēlošana man nepalīdzēs,tāpēc nāksies visu sasniegt dzīvē pašai:-)
30.04.2017 11:36 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Šādā gadījumā es netaisîtu lielas kāzas, bet gan salaulātos tikai ar lieciniekiem. Pēc tam var uztaisīt nelielu ballīti ar vīra radiem un atsevišķi ar pašas radiem, tad šie radinieki netiktos savstarpēji un visi būtu daudz maz apmierināti. Vecākus neaicināt, nedomāju, ka tas būtu pareizi, lai arī kāda Tev tā ģimene būtu, ja reiz aicināt vienas puses radus, tad būtu pazemojoši tavai ģimenei, ka viņi pat nav ielūgti. Ģimeni neizvēlas, bet es Tavā vietā tāpat censtos saglabāt pēc iespējas mierīgākas un neitrālākas attiecības, ja savādāk nevar.
30.04.2017 11:46 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Ja nākotnē tu zini, ka tāpat neuzturēsi biežus kontaktus, tad neaicini. Es ticu, ka pat draugi, kas tev nav nekādi asins radinieki varbūt tuvāki nekā savējie. Ja tava ğimene slikti pret Tevi izturās, tad vai tiešām dēļ tām asins saitēm ir jāsitās kā pret sienu.?
Piedodiet, bet, ja man mamma pateiktu, ka nožēlo, ka vispār ir dzemdējusi, es to nevarētu pārdzīvot, kaut vai ja dusmās ir pateikts. Tu esi viņas bērns un viņa ir Tava mamma, var taču piedomāt pie tā ko saki. Vēl pie tam pieauguši cilvēki.
30.04.2017 12:55 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Man grūti iztēloties tādu situāciju, jo man ģimene ir svētākā lieta un paldies Dievam, mums viss labi, bet nu it kā tā ir jaunā pāra lielā/galvenā deina, tāpēc es darītu visu, lai tā MAN/MUMS, būtu maksimāli jauka, mierīga un skaista! Un laikam, ja tiešām tā ir, tad nezinu, bet laikam neaicinātu...
30.04.2017 13:01 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Ko topošais vīrs par to saka?
Man kaut kā neticās, ka visi radi tik slikti un tu tāda vienīgā labā. Jā, neviens cilvēks nav ideāls, katram savi tarakāni, un var būt briesmīgi radi, bat vai tiešām visi tādi? Bet kāpēc aicināji kopā meklēt kāzu kleitu?
Ja tiešām viss ir tik slikti kā saki, tad neaicinātu. Salaulātos tā pat, tikai ar lieciniekiem. Ja gribās to balli, tad to uztaisītu pēc tam ar vīra radiem un draugiem, un atsevišķu pasēdēšanu pie saviem.
30.04.2017 13:30 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Es tavā vietā neaicinātu viņus, ja nevēlies. Es saprotu kā tas ir, kad ģimene nav kā ģimene.
Es tiešām priecājos, ka šeit ir cilvēki, kas nespēj iedomāties tādu situāciju. Žēl jau gan, bet tomēr tā pastāv, ka ģimene ir kā hiēnu bars un tikai viens izaudzis laimīgā kārtā par normāli domājošu cilvēku. Man drauga (esam saderinājušies) vecāki ir nu pilnīgākie muļķi un lai Dievs man piedod, ka nespēju ciest ne acu galā. Viņi ir aprobežoti domāšanā un visu uztver tikai no sevis izdomātajiem uzskatiem. Es būtu laimīga, ka vispār nekad dzīvē viņus nesatiktu. Mans draugs arī to pašu domā, bet viņam reizēm sirsniņa mīksta paliek un grib ticēt, ka arī viņa vecāki var būt normāli.. tāpēc sanāk pa retam satikt ar sakostiem zobiem. Pat nezinu kā būs, kad mums būs nākotnē bērni un negribēšu, lai satiek viņi savus mazbērnus.. pat bail domāt!
30.04.2017 13:31 |
 
Reitings 127
Reģ: 23.04.2017
Es neprecētos
30.04.2017 13:37 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Bet kāpēc aicināji kopā meklēt kāzu kleitu?

b]Missmia autores atbilde
Par saderināšanos viņa uzzināja no Facebook.Tāpēc nebija vērts viņai melot par to,ka es tas ir joks utt.It kā viņa apsveica.Tāpēc arī un nolēmu ar viņu aiziet meklēt kleitu(kaut kas līdzīgi mātes-meites kopā pavadītais laiks).
30.04.2017 13:45 |
 
10 gadi
Reitings 2496
Reģ: 29.01.2009
Kāda starpība, ir viņa tikpat briesmīga kā viņas radi vai nav!?? Pat ja arī ir, nu un? Kādā sakarā jūs to pieminat? Vai tad tas tāpēc nozīmē, ka viņai nav tiesības uz laimīgu dzīvi un skaistu kāzu dienu?
Nu es tiešām nesaprotu, kādēļ būtu jāaicina cilvēki, kas jau iepriekš gandrīz simtprocentīgi zināms, ka sabojās kāzas. Jābūt vai nu stulbam vai mazohistam, lai aicinātu.
30.04.2017 14:05 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Var jau nebūt briesmīgi radi vai briesmīgs cilvēks, bet gan pilnīgi atšķirīgi domājošs. Man nav briesmīgi radi (ar retu izņēmumu), bet mums ir pilnīgi atšķirīgas domāšanas un vērtību sistēmas, to, ka mans viedoklis nesakrīt ar manas mammas viedokli it nevienā punktā, es sapratu 16 gadu vecumā. Mana mamma nav ne slikta, ne stulba, vienkārši mēs esam ļoti, ļoti atšķirīgas. Visgrūtāk ir tad, kad atšķiras vērtību sistēma, bet man tā ir diametrāli pretēja. Esiet taču reālas, mūsdienu pasaulē, kad pusaudzis jau tā pirmkārt 8-10 stundas dienā pavada skolā, pulciņos un nodarbībās, kad ir pieejams TV, žurnāli, internets, Uģi Kuģi, flešmobi un dzīvesstila portāli, ģimenei ir diezgan maza iespēja ietekmēt augošo personību. Man arī pusaudža gados no rīta līdz vakaram borēja savas patiesības, es neklausīju un joprojām viņiem nepiekrītu.
30.04.2017 14:10 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Gluži ne tas pats,bet man ir tāda situācija,ka es negribu,lai mana tā saucamā mamma uzzin par grūtniecību,vienkārši negribu viņai to teikt,jo neredzu jēgu. Bērnībā viņa uzmanību nekādu man neveltija,tad nedomāju,ka mazbērnam pievērsīs uzmanību,jo pateica,ka uz Latviju lidot netaisās,kaut ciemos,bet katru reizi kad sazinājāmies ,prasīja vai nav kļuvusi par vecmāmiņu ,nu godīgi es neredzu jēgu teikt,tad saku ne, un reiz pajautāju ,a brauksi uz latviju,kad būsi? Bija pauze un tad sekoja teksts, nu krājat naudu biļetei un paši atlidojat,nav grūti sakrāt,bet jēga?
Vienkārši,ja autore uzskata,ka tā būs labāk,neaicinat,tad lūdzu,galu galā tā ir viņas diena.:-)
30.04.2017 14:23 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Sognare, tak nesaki. Es zinu gadījumus, kad jaunie vecvecāki ir informēti par šo notikumu post factum. Vispār jāsaprot, ka ne visiem ģimenē ir tik supersirsnīgas un supertuvas attiecības, kur māte sapņo par meitas kāzām kopš meitas bērnudārza gadiem, un kur mātes gaida mazbērnus ar nepacietību un tik jautā, kad tad būs, kad tad būs, un raujas pieskatīt. Mans onkulis manai vecmammai paziņoja par gaidāmo mazbērnu un iepazīstināja ar bērna māti, kad tā bija 9.grūtniecības mēnesī, vecmamma paraustīja plecus, pasmaidīja un teica: nu jauki! Viss. Viņu tas pat tā īsti neinteresēja un neuztrauca, lai gan par bērniem un pārējiem mazbērniem viņa interesējas, arī to mazdēlu labprāt pieskata un tā. Vienkārši ir ģimenes, kurās tas netiek uztverts kā gadsimta notikums.
30.04.2017 14:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits