Negribu aicināt ģimeni uz kāzām

 
Reitings 8
Reģ: 29.04.2017
Beidzot esmu vienojusies ar draugu par kāzu datumu un tagad jārisina vēl vienu grūtu jautājumu-jāuzraksta viesu sarakstu.No drauga puses būs viņa vecāki,vēl kādi radi un draugi.No manas puses pagaidām tikai draugi..Es negribu aicināt savu ģimeni uz kāzām sekojošo iemeslu dēļ:
1.Mamma visu laiku ir neapmierināta ar visu.Un viņa pat nekautrējas pateikt cilvēkam acīs kādu rupjību..Jau no pašas bērnības viņa visu laiku mani kritizē.Pēc viņas domām,es esmu slikta,stulba meita un viņa nesaprot par ko viņai ir tāds sods kā es(t)Un vēl ir patēvs..Viņi abi kopā kā idioti ņirdz par mani un pat nesaprot,cik man tas ir nepatīkami..Patēvs ir tāds pats kā viņa.Nevar turēt savu muti ciet un visiem izskata savu neapmierinatību ar kaut ko..Dažas dienas atpakaļ ar mammu bijam devušies skatīties kāzu kleitu..Viss beidzās ar to,ka es esmu tā vissliktākā dura,kura visās kleitās izskatās kā govs..Un viņa vispār nesaprot,kā kāds var ar mani dzīvot...Tā kā jā..Mums nav baigi labas attiecības
2.Tantes/tēvoči/brālēni utt.-es vispar neredzu jēgu aicināt cilvēkus,ar kuriem nevar ne par ko parunāt.Visas sarunas ir tikai par darbu,par to,cik viņiem ir grūti utt.Es saprotu,ka cilvēki grib izrunāties par savām problēmam,bet nevajag runāt par saviem kredītiem visu laiku un vēl prasīt naudu,jo paši negrib strādāt,bet grib braukt ar dārgu mašīnu:-|:-|Un es nojaušu,ka kāzās sāksies manas un drauga(vīra) naudas skaitīšana(s)
3.Vecmamma-tādi pati kā mamma.Nu var būt nedaudz adekvātāka.Bet tik un tā visu laiku sēž ar seju,ka viņai ir uz visu nospļauties un ignorē visus apkartējos cilvēkus:-|
No vienas puses,vajadzētu aicināt viņus uz kāzām,jo,tomēr,viņi ir mana ģimene utt.Bet no otras puses,tā ir īpaša diena un es gribu priecāties,labi pavadīt laiku,nevis visu laiku skatīties uz tām neapmierinātām sejām un klausīties kaut kādus murgus par sevi,savu kleitu,kāzām,dzīvi utt.Nerunājot par to,ko par manu ģimeni un par mani padomās citi drauga radinieku..
Bet tomēr,es nezinu,ko darīt..Gaidu kādus ieteikumus...
29.04.2017 19:58 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Par pašām kāzām - man liekas, ka būs baigi nesmuki, ja tiks aicināti tikai topošā vīra radi, bet neviens no Tavējiem. Iemesls
ja ari fakts, kas pazmos tiesi autori.Ko labu domas vira radi? NekoUn ar negacijam, mates meita esi, ja nu kas;-)
29.04.2017 21:40 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Vispār ja ar mammu attiecības ir tik sliktas, tad varēji viņai vispār neteikt, ka precaties, un pēc tam pasniegt faktu kā jau notikušu. Bet ja jau kopā bijāt mērīt kleitu - kā tagad viņu neaicināt? Man kaut kas drusku neiet kopā. Ar galīgi nepatīkamu cilvēku tak neiet kopā kleitu mērīt...

Šim es arī piekrītu. Ja jau bija kopā mērīt kleitu, tad attiecības nav TIK sliktas. Un par kāzu formāta maiņu piekrītu, man šķiet dīvaini taisīt balli ar galdiem, vienas puses vecākus aicinot, bet otras - nē.
-
Bet vispār neko briesmīgu radu neaicināšanā es nesaskatu, es par kāzām bez radiem sapņoju no 16 gadu vecuma, jo man tradicionālās kāzas ar raudošajām mātēm šķebina, tā ir priecīga diena PĀRIM, nevis vēl kaut kādiem cilvēkiem. Protams, saprotu tos, kuriem ir lieliskas attiecības ar radiem un vecākiem un gribas dalīt prieku, bet nu visiem tā nav. Plus, ir cilvēki, kam kāzas ir tikai kāzas (kārtējās svinības), nevis gadsimta balle Getsbija stilā, kur viss ciems nāk ballēties.
29.04.2017 21:41 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
labak tad klusas kaazas divata ar lieciniekiem. Nevis pazemot sevi un savu gimeni ka bomzuska kazas tik vira radi! fui
29.04.2017 21:45 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Ja vnk sarakstītos, bez balles, varētu arī aicināt, jo ko gan tās stundas laikā, oficiālā gaisotnē, var sabojāt baigi...
Gan aicināti būs, gan cirka nebūs.
Vnk samierinies, ka balli ar radiem nevari atļauties.
Man bija tikai viens cilvēks par kura uzvedību šaubījos, bet tāpat uzaicinājām, viss bija ok, ne mirkli nenožēloju.
29.04.2017 21:46 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja Tu esi gatava vairs nekad ar vecākiem un vecvecākiem nekontaktēties, tad var tā darīt. Es nevaru iedomāties, ka pēc tam jums būs iespējama kaut kāda komunikācija.
--
Ja kāzas būtu tikai diviem vien ar lieciniekiem, tad varētu atrunāties, bet šajā variantā tomēr Tavi radi to uztvertu kā apvainojumu.
tiesi ta!
un laulibu meddz skirt, tad arim vira ardi top svesi! ja nu kas;-)
29.04.2017 21:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja Tu esi gatava vairs nekad ar vecākiem un vecvecākiem nekontaktēties, tad var tā darīt. Es nevaru iedomāties, ka pēc tam jums būs iespējama kaut kāda komunikācija.
--
Ja kāzas būtu tikai diviem vien ar lieciniekiem, tad varētu atrunāties, bet šajā variantā tomēr Tavi radi to uztvertu kā apvainojumu.
tiesi ta!
un laulibu meddz skirt, tad arim vira ardi top svesi! ja nu kas;-)
29.04.2017 21:49 |
 
Reitings 8
Reģ: 29.04.2017
Par saderināšanos viņa uzzināja no Facebook.Tāpēc nebija vērts viņai melot par to,ka es tas ir joks utt.It kā viņa apsveica.Tāpēc arī un nolēmu ar viņu aiziet meklēt kleitu(kaut kas līdzīgi mātes-meites kopā pavadītais laiks).Bet viss beidzās ar to,ka viņa visu laiku vēl mašīnā apd*rsa mani,draugu.Atbraucām uz veikalu,kad es skatījos kleitas,viņa sēdēja ar neapmierinātu seju un bija rupja pret pārdēvējam(t)Tā kā pēc tam man vēl nācās atvainoties par viņas uzvedību,jo viņa bija apd*rsusi gan kleitas,gan mani.
Runāju ar draugu par šo situāciju.Viņš pateica,ka varbūt vajadzētu aicināt tikai mammu un viss.Bet pēc tam būs tracis par to,ka es neaicināju viņas labāko vīru pasaulē-savu patēvu(t)Kāzu formātu mainīt negribās.Jo negribās arī sarugtināt drauga vecākus,ar kuriem man ir fantastiskas attiecības.Un kuri ir mani otrie vecāki(l)Tāpēc gan tizla situācija..
29.04.2017 22:25 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Godīgi sakot, izklausās, ka diži neko vairāk sabojāt jūsu attiecībās tāpat nevarēsi. Vienkārši dosi kārtējo iemeslu, lai ar Tevi kašķētos (kas, iespējams, tā pat atrastos). Ja viss ir tā, kā to pasniedz, tad es laikam Tavā vietā neaicinātu, bet sagatavotos izteikti samazināt kontaktu, lai saudzētu savus nervus. Varbūt uzaicini tikai vecmammu?
29.04.2017 22:37 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Varbūt pat tiešām neaicini. Es zinu, kā ir, kad viss ko tu dari ir slikti. Un no malas esmu ģimenē redzējusi. Tā var būt, ka ģimenīte ir intrigu un čūsku midzenis un kāds ir izaudzis citādāk domājoš kā viņi.
29.04.2017 22:42 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Varbūt tava mamma nav ar savu dzīvi apmierināta ,tādēļ šādi uzvedās.:-|
29.04.2017 22:48 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Varbūt tava mamma nav ar savu dzīvi apmierināta ,tādēļ šādi uzvedās.

Nē nu visticamāk, bet ko tad līgavai tagad darīt? Nedomāju, ka bērnu pienākums ir sakārtot vecāku neizdevušās dzīves.
29.04.2017 23:14 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.04.2017
Interesanta ģimenīte, pilnīgi gribētos redzēt, kur ir viens vienīgs normāls cilvēks... un kā tādā drausmīgā ģimenē vispār var izaugt par normālu cilvēku finālā?:-/
29.04.2017 23:18 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Es tik minēju iemeslu,bet tiešām nav bērniem jākārto viņu dzīves,ja ir neapmierināta ar savu dzīvi,tad pati gan jau pie tā vainīga.;-)
29.04.2017 23:20 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
a ari fakts, kas pazmos tiesi autori.Ko labu domas vira radi? NekoUn ar negacijam, mates meita esi, ja nu kas

Trāpīts! Kā tur saka.. ābols no zirga tālu nekrīt :-)
29.04.2017 23:20 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Esi meģinājusi runāt ar mammu un teikt kā jūties?
29.04.2017 23:21 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Manuprāt, lai gan kādas ir attiecības ģimenē ir nejauki neaicināt savus radus, ja tiek taisītas viesības vairāk kā līgava+līgavainis + liecinieki. Varbūt ja ir tik traki aicini viņus tikai uz ceremoniju, lai gan tas arī nebūtu ļoti pieklājīgi.
.
es laikam tavā vietā pateiktu mātei, ka vai nu lai tur savas negācijas pie sevis vai nenāk vispār. un punkts. lai izlemj pati.
.
un lai vai kādas būtu vecāsmammas, zinot vecus cilvēkus, viņa tiks ļooooti sāpināta, ja neuzaicināsi.
29.04.2017 23:29 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Te jau izskatas pēc tā, ja uzaicinās - slikti... nelabas kāzas, jātērējas dāvanai un drēbēm, jāpiecieš "nejēdzīgās kāzas" un līgavaiņa radi, ja neaicinās - nu tad arī pilns komplekts
29.04.2017 23:34 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Te jau izskatas pēc tā, ja uzaicinās - slikti... nelabas kāzas, jātērējas dāvanai un drēbēm, jāpiecieš "nejēdzīgās kāzas" un līgavaiņa radi, ja neaicinās - nu tad arī pilns komplekts

Tieši tā tas arī būs, tāpēc nav jēgas aicināt. Galu galā kāzas ir tikai kāzas, tā ir viena diena, tas nav tā kā slēpt faktu, ka mazbērns piedzimis un neiepazīstināt, piemēram.
Ir cilvēki, kuriem tā ir medusmaize - visu nokritizēt, visu nolikt, viss vienmēr ir slikti, slikti, slikti, vēlreiz slikti un nepareizi. Viņi ir vienīgie pareizie, visi pārējie ir nepareizi.
Otra slimība, kas arī ir novērota - vēlme kontrolēt pat pieaugušu bērnu dzīvi līdz tādam marazmam kā nolamāt par pārāk dārgas tējkannas iegādi, lai gan bērni sevi uztur paši, piemēram. Vai censties kontrolēt mazbērnu skaitu un laiku, kad tie jādzemdē.
29.04.2017 23:42 |
 
Reitings 9
Reģ: 24.01.2017
Kā puisis, kuram ir pirdoša draudzene, varu pateikt - neaicini. Viņi visu dzīvi līdz pat pēdējai izdevībai norej, tad lai neaicinājums tiek kā spļāviens ģīmī pēc visa 23 gadu laikā nodarītā. Vai tas liks viņiem ko saprast, šaubos, bet vismaz ja ne tā, tad attieksme vismaz kaut kā tiks nolīdzsvarota. Kā viņi pret tevi, tā tu pret viņiem, nekas ne slikts.
30.04.2017 00:02 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.04.2017
kuram ir pirdoša draudzene[/quote
Kas ir pirdoša draudzene?(t)
30.04.2017 00:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits