Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Negribu aicināt ģimeni uz kāzām

 
Reitings 8
Reģ: 29.04.2017
Beidzot esmu vienojusies ar draugu par kāzu datumu un tagad jārisina vēl vienu grūtu jautājumu-jāuzraksta viesu sarakstu.No drauga puses būs viņa vecāki,vēl kādi radi un draugi.No manas puses pagaidām tikai draugi..Es negribu aicināt savu ģimeni uz kāzām sekojošo iemeslu dēļ:
1.Mamma visu laiku ir neapmierināta ar visu.Un viņa pat nekautrējas pateikt cilvēkam acīs kādu rupjību..Jau no pašas bērnības viņa visu laiku mani kritizē.Pēc viņas domām,es esmu slikta,stulba meita un viņa nesaprot par ko viņai ir tāds sods kā es(t)Un vēl ir patēvs..Viņi abi kopā kā idioti ņirdz par mani un pat nesaprot,cik man tas ir nepatīkami..Patēvs ir tāds pats kā viņa.Nevar turēt savu muti ciet un visiem izskata savu neapmierinatību ar kaut ko..Dažas dienas atpakaļ ar mammu bijam devušies skatīties kāzu kleitu..Viss beidzās ar to,ka es esmu tā vissliktākā dura,kura visās kleitās izskatās kā govs..Un viņa vispār nesaprot,kā kāds var ar mani dzīvot...Tā kā jā..Mums nav baigi labas attiecības
2.Tantes/tēvoči/brālēni utt.-es vispar neredzu jēgu aicināt cilvēkus,ar kuriem nevar ne par ko parunāt.Visas sarunas ir tikai par darbu,par to,cik viņiem ir grūti utt.Es saprotu,ka cilvēki grib izrunāties par savām problēmam,bet nevajag runāt par saviem kredītiem visu laiku un vēl prasīt naudu,jo paši negrib strādāt,bet grib braukt ar dārgu mašīnu:-|:-|Un es nojaušu,ka kāzās sāksies manas un drauga(vīra) naudas skaitīšana(s)
3.Vecmamma-tādi pati kā mamma.Nu var būt nedaudz adekvātāka.Bet tik un tā visu laiku sēž ar seju,ka viņai ir uz visu nospļauties un ignorē visus apkartējos cilvēkus:-|
No vienas puses,vajadzētu aicināt viņus uz kāzām,jo,tomēr,viņi ir mana ģimene utt.Bet no otras puses,tā ir īpaša diena un es gribu priecāties,labi pavadīt laiku,nevis visu laiku skatīties uz tām neapmierinātām sejām un klausīties kaut kādus murgus par sevi,savu kleitu,kāzām,dzīvi utt.Nerunājot par to,ko par manu ģimeni un par mani padomās citi drauga radinieku..
Bet tomēr,es nezinu,ko darīt..Gaidu kādus ieteikumus...
29.04.2017 19:58 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Tad neaicini. Ja tie būtu tava līgavaiņa radinieki, kuri tev nepatīk, bet viņš grib aicināt, tad nu es teiktu, lai samierinies. Bet, ja negribi pati savējos, tad neaicini.
Vienīgi man rada bažas tava...personība, ja tev tik ļoti nepatīk NEVIENS no saviem radiniekiem (pēc apraksta skaitliski kāds bariņš jau sanāk). :D
29.04.2017 20:01 |
 
Reitings 8
Reģ: 29.04.2017
so.so,jo viņi ir enerģētiski vampīri,kuri nesaprot,cik stulbi izskatās viņu uzvedība no puses..Un to saku ne tikai es,bet arī gandrīz jau vīrs,draugi u.c. cilvēki:-|
29.04.2017 20:06 |
 
Reitings 264
Reģ: 29.06.2014
Tie ir tavi svētki un tu vari aicināt/neaicināt ko tu vēlies.
Domājams, ka mūsu kāzas svinēsim tikai mēs divi, bez draugiem un ģimenes, jo tādas ir mūsu vēlmes un citiem gar to nav daļas.
29.04.2017 20:08 |
 
Reitings 8
Reģ: 29.04.2017
Es arī negribu pateikt,ka es esmu svēta..Bet es negribu,lai manās kāzās sāktos kaut kāds cirks...
29.04.2017 20:09 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Tieši tā,ja baidies,ka tava ģimene sabojās tavu skaistāko dienu,tad neaicini viņus.:-)
29.04.2017 20:11 |
 
Reitings 313
Reģ: 26.03.2015
Es īsti nesaprotu, kāpēc Tu māti, kas pret Tevi tik slikti izturās un apsaukā, ņēmi līdzi skatīties kāzu kleitas? Ja ir tā, kā Tu raksti, neko citu no viņas nemaz nevarēja gaidīt. Bet vispār liekas briesmīgi, ja mamma var tā teikt savai meitai :-/
-
Par pašām kāzām - man liekas, ka būs baigi nesmuki, ja tiks aicināti tikai topošā vīra radi, bet neviens no Tavējiem. Iemesls man ir pilnībā saprotams, bet viņi tak Tev pārmetīs visu atlikušo dzīvi. Varbūt labāk nomainiet kāzu formātu - šādā situācijā manuprāt labāk apprecēties divatā, tikai ar lieciniekiem, un naudiņu izmantot skaistam kāzu ceļojumam. Protams, kāds gan jau nebūs arī ar to apmierināts, bet tas ir jūsu lēmums un iespēja izvairījusies no negatīvajām emocijām tik svarīgā dienā.
29.04.2017 20:16 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
FerraFerra, neapskaužama situācija. Laikam jau atliek izvēlēties, kas būs nepatīkamāk - cirks kāzās (kuru, ja lielākas kāzas, vari mēģināt 'notušēt' ar rūpīgi plānotu viesu sasēdināšanu, un minimālu kontaktu) vai neaicināšanas sekām (jo man grūti iedomāties, kā Tava ģimene to 'sagremotu'). Ja kāzās neaicināsi savu ģimeni, tāpat var nākties dzirdēt jautājumus par to, kur viņi ir.
Tajā pašā laikā, ja 'cirks' ir tiešām antisociāls...
Veiksmi izlemt!
29.04.2017 20:18 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nu, bet tad neaicini. Ja prasīs, kāpēc, paskaidro kāpēc. Bieži šādi kardināli lēmumi otrai personai paskatīties uz savu attieksmi no malas.
29.04.2017 20:20 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Tā ir Tava diena - Tu vari izlemt, ko aicināt un ko nē. Vēl jau pastāv variants, ka uzaicini viņus tikai uz oficiālo daļu baznīcā/dzimtsarakstu nodaļā.
29.04.2017 20:31 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Neaicini.
Es arī neaicināšu. :-)
29.04.2017 20:35 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja Tu esi gatava vairs nekad ar vecākiem un vecvecākiem nekontaktēties, tad var tā darīt. Es nevaru iedomāties, ka pēc tam jums būs iespējama kaut kāda komunikācija.
--
Ja kāzas būtu tikai diviem vien ar lieciniekiem, tad varētu atrunāties, bet šajā variantā tomēr Tavi radi to uztvertu kā apvainojumu.
29.04.2017 20:36 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nu reāli, ko tie radi izdarīs par to, ka viņus neuzaicināja? Sarīkos skandālu? Kad? Kad pie viņiem ciemosies meita? Meita paņems somiņu un aizies prom. Tev neviens neko nevar izdarīt par neaicināšanu.
29.04.2017 20:36 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka neko neviens neizdarīs. Bet domāju, ka attiecības ar to arī beigsies. Bet vai autorei to vispār vajag, ja reiz viņa tik slikti jūtas kopā ar savējiem.
--
Es jau saprotu autori, jo man pašai arī nav nekāda laime skatīties kāzu bildes, kur redzama vīramāte ar tik nelaimīgu seju, kā ieradusies uz bērēm, vai atcerēties viņas uzrīkoto skandālu pie baznīcas.
--
Tā ka ir divi varianti - nekontaktēties vai samierināties, ka tādi tie vecāki ir. Mēs pagaidām mēģinām otro variantu.
29.04.2017 20:44 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Piekrītu Annie, neko viņi tiešām nevar izdarīt, bet, ja jau autore atvēra šādu tēmu, tad iespējams viņai nav pilnībā vienalga par tālākajām attiecībām ar savu ģimeni. Protams, kā jau te minēja, varbūt tas autorei nemaz nav vajadzīgs, bet ne visiem tas ir lēmums (iespējams pilnībā pārtraukt kontaktu), ko var tā viegli pieņemt.
29.04.2017 20:50 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Negribi, neaicini. Es arī tavā situācijā neaicinātu. Kāzas ir tik liels notikums, kāpēc to bojāt ar nevēlamiem viesiem.
29.04.2017 20:51 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Es neaicinātu. Radiem šādu cilvēku aicināšana beidzās ar kautiņu kāzās, iesniegumu policijā un tiesu darbiem.
29.04.2017 21:03 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Un tiešām, mainiet formātu, nebūs lieku jautājumu. Ja nav neviena no taviem tuvākajiem radiem, nevaru iedomāties tradicionālas kāzas ar galdiem un aktivitātēm, un bez vecākiem. Tad jau varētu salaulāties/sarakstīties, pafočēties, saskandināt glāzes un braukt skaistā ceļojumā.
Vai nedaudz pasvinēt neformālā gaisotnē, piemēram, kūka uz kuģīša ar līgavaiņa vecākiem.
29.04.2017 21:09 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.01.2015
Negribi, neaicini, bet rēķinies ar sekām (augsta iespēja, ka attiecības ar ğimeni sairs)
.
Taisnības labad gan ieteiktu palūkoties uz sevi pašu no malas pirms dedzini tiltus. Jo, ja VISI tavi radi TEV šķiet tādi lohi, tad varbūt problēma ir tevī nevis viņos. Man teiksim zūd ticamības moments, ka vienā ğimenē varētu būt tikai 1 normāls cilvēks un tas pats - autore!
29.04.2017 21:16 |
 
10 gadi
Reitings 2488
Reģ: 29.01.2009
Es Tavā vietā atklāti izrunātos ar vecākiem un tieši tā arī pateiktu, ka nopietni apsveru iespēju viņus neaicināt visu to iemeslu dēļ, ko nosauci. Un tad jau redzēsi viņu attieksmi - ja sacels skandālu un dusmosies nevis apjēgs savu briesmīgo attieksmi pret tevi, tad priekš kam tev vajag tādas attiecības ar vecākiem? Tad pārtrauc kontaktu ar viņiem vispār. Nu un ka vecāki, tas taču nav normāli, ka tā izturās pret savu bērnu!
Lai gan neizskatās, ka Tu spētu viņiem acīs pateikt, ko par viņiem domā, ja jau tik ilgi esi to pacietusi. Tādā gadījumā gan neviens Tev nevar palīdzēt, pati vainīga.
29.04.2017 21:17 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Vispār ja ar mammu attiecības ir tik sliktas, tad varēji viņai vispār neteikt, ka precaties, un pēc tam pasniegt faktu kā jau notikušu. Bet ja jau kopā bijāt mērīt kleitu - kā tagad viņu neaicināt? Man kaut kas drusku neiet kopā. Ar galīgi nepatīkamu cilvēku tak neiet kopā kleitu mērīt...
29.04.2017 21:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits