Paternitātes lietas

 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Sveikas! Iespējams te ir kāda zinoša portāla lietotāja paternitātes jautājumā, varbūt pat pati kam līdzīgam ir gājusi cauri. Tātad stāsts īsumā tāds-Esmu precējusies, 2 bērnu mamma. Pirms kāda laika man bija romāns ar vīrieti, kurš arī ir 2 bērnu tēvs, oficiāli precējies. Visa šī rezultātā esmu stāvoklī,jau rit otrais grūtniecības mēnesis. Abortu netaisīšu, tas ir izslēgts. Viss ir izstāstīts gan manam vīram, gan bijušā sievai. Sapratu, ka ar vīru pēc kā tāda dzīvot kopā nevaru, arī ar bijušo nē, jo negribu būt nākamā, kuru krāps. Sākumā viss bija labi-bijušas teica, ka labprātīgi atzīs paternitāti, taču tagad ir pagājuši 2 mēneši, viņš atkal ir atgriezies pie sievas un abi ir izdomājuši, ka paternitate atzīta netiks. Liels juceklis, bet gribētos zināt viedokli un padomu. Zinu, ka sākumā par bērna tēvu tiks ierakstīts vīrs, par cik esam oficiāli precējušies, bet kas tālāk - vajag apstrīdēt paternitati un vēlāk atkal atzīt paternitati otram plus prasīt uzturlīdzekļus?
28.04.2017 21:08 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un atzisties, tu tam jampampinjam velies vnk atriebties, ka sachakareja visu operu un tavus planus. Tapec gribi vinu papiros.
30.04.2017 15:39 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Viņa mīļāko tgd sauc par ex, kopš ar viņu nesen izšķīrās, kaut kā tā sapratu.
30.04.2017 15:36 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un es taisitu abortu. Tresais berns un visd shis kashmars.
30.04.2017 15:34 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es neko nesaprotu. Tev bija virs un milakais kurs bija ari tavs ex? Un tu ar milako planoji bernu viram aiz muguras?
30.04.2017 15:32 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Kāpēc Jūs visu pārtraucāt?
30.04.2017 11:15 |
 
Reitings 165
Reģ: 16.07.2014
Pirmkaart, neuztraucies, dziivee notiek veel traakaakas lietas, nav pasaules gals - paies laiks un viss nostaadies savaas vietaas. Varbuut te kaut kas noder - http://m.lvportals.lv/visi/skaidrojumi/253619-trispuseja-paternitates-atzisana/
30.04.2017 09:31 |
 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Neatceros vairs, kura lietotāja prasīja, ko par visu saka mīļākais, tad nu ir tā, ka viņš nesaka neko. Sākumā abi gribējām bērnu, vēlāk, kad tomēr pašķīrāmies, tad teica, ka maksās alimentus, apciemos, tad, kad tomēr salaba ar sievu, tad sieva viņa vārdā rakstīja, ka ienīst gan mani, gan bērnu, tad jau viņa zvanijās kā traka un teica visādas riebeklības. Kopš šķiršanās mīļāko esmu satikusi tikai 2x veikalā un tikai 1x esam runājuši-pajautāju tikai vai viņš patiešām domā visu to, ko viņa sieva raksta-viņš tikai papurinaja ar galvu, teicu, lai pasaka normāli, bet viņš vienkārši aizgāja. Nezinu ko viņš domā-laikam cer, ka neiešu uz tiesu, ka visu atstāšu pašplūsmā. Nekāda normāla komunikācija arī nav iespējama, jo ja zvanīšu vai rakstīšu, tad atbildēs sieva, ja mēģināšu satikt un runāt, tad neko normālu nepateiks. Cik sapratu no viņa māsas, tad viņš baidās pateikt kaut ko lieku, jo sieva ir uzstādījusi baigakos ultimātus, lai paliktu kopā. Apmēram-paskatisies lieku reizi pa labi vai kreisi un viss - otro reizi nepiedošu un bērnus tev neredzēt. Murrrrrgs!
30.04.2017 07:30 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Manuprāt sievietei pats pazemošākais ir bērni no dažādiem tēviem!

tizlāku komentāru man nav vēl nācies izlasīt.
30.04.2017 07:22 |
 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Lietuveens, paldies par atbildi. Noteikti uzrakstīšu cālī-nemaz nezināju, ka tur var prasīt jurista konsultāciju, jo laikam, kad meklēju, tad slikti meklēju!
Rīdziniece, no visādām sarakstēm utt, kas kalpotu tiesā kā pierādījums, man nekā īpaša nav, jo visu rūpīgi slēpu un dzēsu ārā, lai vīrs neuzzin-bija īsziņas telefonā, bet tās ir izdzēstas, palikušas vien dažas kopīgas bildes.
Nezinu vai kā pierādījums kalpo viņa sievas īsziņas, bet tādu ir bezgala daudz, arī vairākas telefona sarunas ierakstītas, kur viņa man zvana. Kad izšķīrāmies, tad viņš teica, ka atzīs bērnu, apciemos, maksās alimentus, bet beigu beigās viņš tomēr izlēma palikt ar sievu nevis dzīvot viens , viņa piedeva. Tad kādu laiku viņa man zvanīja dienām un naktīm-teksti bija visādi-ceru, ka tavs bērns nomirs, mans vīrs tevi ienīst, nekādas naudas nebūs, alimentus tev neredzēt utt utt utt
30.04.2017 07:07 |
 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Un tām, kas uzskata, ka tikai es esmu vainīga, ka izjaucu precēta vīrieša ģimeni-viņa ģimene nebija normāla. Kopā viņi bija kādus 3 gadus-kā pats teica, tad pirmais gads bija ideāls, bet sākās strīdi un kašķi, beigās jau kasijās kā suns ar kaķi, bija uz šķiršanās robežas. Piesējās viņa pie visa un neļāva īsti neko, zvanīja ja aizkavējās veikalā pat uz 5min. Rezultātā viņš nakšņoja bieži te pie māsas, te draugiem un visā tajā viņu juceklī arī sākās mūsu romāns. Arī bērni viņiem agri piedzima-pēc pirmā kopdzīves gada aptuveni-1,5gadi viņiem ir-dvīņi.
30.04.2017 06:55 |
 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Paldies visām par atbildēm-pozitīvām un ne tik pozitīvām! Nesaprotu kāpēc daudzas domā, ka tikai mēģinu attaisnot savu rīcību, ka domāju - situācija ir normāla utt. Es nevienu brīdi tā nedomāju, bet gribēju tikai tikt pie normāla risinājuma. Diskusija jau ir pārāk tālu aizgājusi.
Wendy1, tu rakstīji, ka ja sieva būs pietiekami gudra, tad mīļākais tā arī paliks ar sievu dzīvot! Un kurā vietā sieva te būs gudra? Viņa piedos drausmīgu nodevību un vēl bērnu-laimīgi kopdzīvē nebūs nekad, jo pie mazākajām nesaskaņām to bāzīs viņam acīs un grauzīs. Jau tagad viņa brauc viņam pakaļ uz darbu kā pirmklasniekam un nelaiž ārā bez pavadiņas-ik uz soļa viņam seko. Beigās salūzīs vai nu viņa vai viņš, bet man no tā ne silts, ne auksts.
30.04.2017 06:35 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Par tēmu man ir ko teikt, bet izvēlēšos paklusēt. Aši pārskrienot diskusijai,Rīdziniece, ja saki, ka trollis, kurš tik grib uzkurināt forumu...ja šajā diskusijā ir kāda uzkurināta ar 10 bezjēdzīgiem komentāriem, tā esi TU!!!! Tak vienreiz paklusē, ignorē (nebaro) šo "trolli" ne pati visu laiku uzcel diskusiju.(t)
Es šajā forumā esmu no pirmsākumiem, mainīti gan vārdi, bet ilgus gadus arī nepiedalījos diskusijās. Visi nedzīvo cosmo, rīdziniec...(t)
30.04.2017 01:08 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Pie kam, ja sieviete uzskata, ka aborts = nogalināt bērniņu (neiedziļinoties medicīniskos, teoloģiskos un juridiskos jautājumos), tad ko, jāiet pret savu sirdsapziņu, tikai lai, pasarg dies, bez vīrieša nepaliktu? Stulbi, manuprāt.

Interesanta morāle...krāpt vīru, gulēt ar precētu vīrieti, izjaukt 2 ģimenes tas viss ok laikam un pret sirdsapziņu viņa ne mirkli negāja, bet aborts ak dievs ta tak slepkavība un sirdsapziņa to gan nepieļauj.
Tas jau nekas ka tam bērnam nekad nebūs tēva, labākajā gadijumā uz papīra. Tas nekas, ka dzīve izčakarēta pilnīgi visiem...
30.04.2017 00:57 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Tā jau reproduktīie jautājumi ir negodīgi sadalīti (kontracepcija, mazu bērnu māmiņu diskriminācija darba tirgū, vientuļo māšu vs vientuļo tēvu proporcija

Kā tad tavuprāt vajadzētu būt godīgi?
30.04.2017 00:34 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Būšu skarba, bet nu sievietei ir jābūt tiešām WOW, lai kāds sakarīgs, foršs vīrietis gribētu veidot attiecības ar 3 bērnu māti.

Un pie divu bērnu mātes precinieki rindās stāvēs, vai kā?
.
Pie kam, ja sieviete uzskata, ka aborts = nogalināt bērniņu (neiedziļinoties medicīniskos, teoloģiskos un juridiskos jautājumos), tad ko, jāiet pret savu sirdsapziņu, tikai lai, pasarg dies, bez vīrieša nepaliktu? Stulbi, manuprāt.
.
Un vispār, tas laikam pat ir pozitīvi, ka neplānotas grūtniecības gadījumā sievietei paliek gala lēmums - būt vai nebūt. Tā jau reproduktīie jautājumi ir negodīgi sadalīti (kontracepcija, mazu bērnu māmiņu diskriminācija darba tirgū, vientuļo māšu vs vientuļo tēvu proporcija, utml), vismaz kaut kāds bonuss :)
30.04.2017 00:22 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.04.2017
Vēl pirms neilga laika es pati domātu, ka situācija ir neīsta un neprātīga, bet redz, ka pašai tā gadījās.

Cik daudz cilvēki īstenībā izmanto vārdu tā gadijās!!! Cik ļoti tas ir drausmīgi, ka tādā veidā noveļ no sevis atbildību par izdarīto!
Var paslīdēt uz slidenas ielas un pakrist un pateikt tā gadijās! Bet ja par tādu situāciju pasaka tā gadijās, izklausās pēc - "Es biju precēta, viņš bija precēts, bet es paslidēju un uzkritu viņa krānam un paliku grūta"
Kur var būt tāds bezatbildīgums 30 gados, tādā vecumā ir jādomā ar smadzenēm, nevis kā pusaudži ar vienu vietu!
P.S. nenosodītu par pašu krapšanu (kas nav laba lieta), bet bērnus plānot var tad kad jau dzīvo kopā un viss ir sakārtots ar otrām pusītēm! (Prātiņ nac mājās!!!)
30.04.2017 00:04 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
bet neticu, ka ir daudz bērnu, kas izvēlētos svītriņu dzimšanas apliecībā, neatkarīgi no tā vai tēvs mīlošs vai nē

Man tā ir un reāli priecājos par to
29.04.2017 23:32 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Pasadena
Sk. danke. :)
Laikam jau nav ko tur komentēt... :)
29.04.2017 22:54 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Lemuur, Tev iespējams ir taisnība. Es domāju arī, ka tiešām ir grūti paredzēt, kas tiešām strādās bērna interesēs. Vienkārši nelikās, ka tā komentāra īpašnieks to izteica, lai 'atbalstītu' vīrieti.
29.04.2017 22:53 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Caloo, tā varēja saprast no autores.
29.04.2017 22:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits