Paternitātes lietas

 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Sveikas! Iespējams te ir kāda zinoša portāla lietotāja paternitātes jautājumā, varbūt pat pati kam līdzīgam ir gājusi cauri. Tātad stāsts īsumā tāds-Esmu precējusies, 2 bērnu mamma. Pirms kāda laika man bija romāns ar vīrieti, kurš arī ir 2 bērnu tēvs, oficiāli precējies. Visa šī rezultātā esmu stāvoklī,jau rit otrais grūtniecības mēnesis. Abortu netaisīšu, tas ir izslēgts. Viss ir izstāstīts gan manam vīram, gan bijušā sievai. Sapratu, ka ar vīru pēc kā tāda dzīvot kopā nevaru, arī ar bijušo nē, jo negribu būt nākamā, kuru krāps. Sākumā viss bija labi-bijušas teica, ka labprātīgi atzīs paternitāti, taču tagad ir pagājuši 2 mēneši, viņš atkal ir atgriezies pie sievas un abi ir izdomājuši, ka paternitate atzīta netiks. Liels juceklis, bet gribētos zināt viedokli un padomu. Zinu, ka sākumā par bērna tēvu tiks ierakstīts vīrs, par cik esam oficiāli precējušies, bet kas tālāk - vajag apstrīdēt paternitati un vēlāk atkal atzīt paternitati otram plus prasīt uzturlīdzekļus?
28.04.2017 21:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
, jo neviena 46 gados nesēdētu portālos un nekluptu virsū diskusijās. Jēzus, man mamma
velreiz trollen, umu te ari aktrivi komente vinai 64gadi, Minkunam ari vairak gadu ka man! Nu un? aclis 80%kundzes virs 40 it gadiem un kungi daudzi virs 40 it gadiem uun pat vairaknu un? tas ka tava mate neprot lietot datoru vinas problema. Un zinu autorit tu savus 30 it sacakare d zivi baram cilveku jo uzvdies ka jauns skukis kam jumti brauc! Ta ka skatiesuz sevine citiem !
30.04.2017 20:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
utore - galvenais neņem galvā Rīdzinieci. Viņa tikai velk uz kašķi un provocē to, tā tas ir vienmēr.
tagad tiesi tu mekle kasski! Un k mani izcel? te 99% ir kategoriski pret autori izteikusies, un daudzas dadz daudz skarbak ka es:-P
30.04.2017 20:02 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Oj, viņa ne tādas lietas vien runā, man no sākuma arī bija šoks, bet nu jau es vispār viņas komentārus vispār nelasu (lielākoties, jo tos nav iespējams izlasīt un nekas gudrs jau tāpat tur nebūs) :-D
30.04.2017 20:02 |
 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Un, Raven, es nebūšu ar 3 bērniem viena, jo bērniem ir arī tēvs! Viena es būšu tikai ar vienu bērnu, jo viņam tēvs būs tikai uz papīra, bet vismaz būs.
30.04.2017 20:01 |
 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Wallee, liels paldies! Es tā jau sapratu, ka viņu nav vērts ņemt galvā. Viena lietotāja jau te rakstīja, ka viņa ir sieviete ar problēmām un lasot visu, tas tikai apstiprinās. Kad uzzināju, kad viņai 46 gadi, tad vispār viss tapa skaidrs, jo neviena 46 gados nesēdētu portālos un nekluptu virsū diskusijās. Jēzus, man mamma tikai 2 gadus vecāka par rīdzinieci-nespetu iedomāties, ka viņa sēž kaut kur, saukā visus par troļļiem un aktīvi komentē gandrīz katru diskusiju portālā :-D
30.04.2017 19:59 |
 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Raven, mans vīrs ir vairāk kā labs-vienkarsi zelts un viņš nemūžam neliegs man iespēju būt ar bērniem. Kā viņš pats teica, tad bērniem ir vajadzīga arī mamma,tāpēc vari pat nedomāt par tādu variantu kā tiesas utt.
30.04.2017 19:53 |
 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Beibe. Marta, var jau, iespējams, arī laimīgi dzīvot pēc krāpšanas, tas jau laikam no cilvēkiem atkarīgs, bet atkarīgs arī kāda bija krāpšana-vienā raidījumā bija šis temats un sieviete teica, ka vēl piedotu fizisku krāpšanu-tikai sekss pēc kāda pasākuma un viss. Bet morālo nepiedotu, kad kopā ar kādu esi plānojis nākotni, dalījies ar saviem sapņiem utt. Bet ja vēl bērns pa vidu visam-nu nezinu, nezinu!!!
30.04.2017 19:50 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Autore - galvenais neņem galvā Rīdzinieci. Viņa tikai velk uz kašķi un provocē to, tā tas ir vienmēr.
Par situāciju - teikšu, neapskaužama. No vienas puses, bērnu gribējāt abi, tad kāds vēl aborts, kāpēc bērna tēvs pēkšņi tik strikti visu pārrāvis? Vainīgi esat abi, atbildība jāuzņemas abiem un pie kājas to sievu, kas tur draud un zvanās, tas ir viņas vīrs, kurš arī šo putru ievārījis. Es pieprasītu uzturlīdzekļus, ja ne pa labam, tad pa sliktam.
Neatbalstu šādas situācijas, bet kāda jēga te vairs nosodīt, viss jau ir noticis un par sekām ir jāatbild abiem!
30.04.2017 19:41 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja mate pavieglas uzvedibas tad berniem drosak ar tevu ja tas labs. Ja doma par berniem nevis ko citu!
30.04.2017 18:19 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Rodas daudzi jautājumi -
Autore vispār apzinās, kā būs ar trim bērniem vienai?
Kā viņa iedomājas to 50/50? Bērnus dalīs pa nedēļām, mēnešiem?
Viņa ar trim bērniem dzīvos dzīvoklī, mājā..?
30.04.2017 18:17 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Rīdziniece, tu esi stulba. Ne tu biji linkā nosauktajā gadījumā, ne zini, vai mātei kāda atkarība vai vardarbiskas tieksmes vai arī māte ir normāla, ne tur bija tiesa, kurā kaut kas ticis izlemts par labu vienam vai otram. Tēvs savāca bērnu un aizbēga. Un? Kāds sakars tai situācijai ar šo situāciju?
Par pavieglo uzvedību - prieks, ka tagad Beibi Martu vai viņas vīrieti (pieminēja, ka bija krāpšana), savus paziņas, par kuriem runāji kā veiksmīgu laulības saglabāšanu, un citas krāpējas/krāpējus tā nosauci. :D :D Tiesa par kaut kādu krāpšanu iesmietu. Kā vēlreiz atkārtoju - bērnu lietās svarīgākais ir bērns, nevis vīrieša aizskartais pašlepnums, ja sieva nokrāpj.
Viss, diskusiju ar tevi slēdzu, nav vērts.
30.04.2017 18:16 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Nokļūšana šādā situācijā, protams, nav apbrīnas vērta un saņemtais nosodījums ir pamatots, bet nesaprotu tās, kuras bļauj, ka autorei jātaisa aborts. Kāpēc, ja viņa pati to nevēlas? Lai mīļākajam vieglāka dzīve? Šī situācija ir tāda kāda tā ir tāpēc, ka divi pieauguši un spriestspējīgi indivīdi rīkojās tā kā tie rīkojās, tagad vīrietim vajadzētu būt vīrietim un uzņemties atbildību par to, ko ir izdarījis - bērna atzīšana un alimentu maksāšana ir tikai pats minimums.
30.04.2017 18:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
marasms mani neinteresē.
to ka esi paskritiska tas labi, bet zinu mus ari tavas mentalas dabas problemas te neinterese.
Likums nostājas bērna pusē, nevis kāda aizvainota vecāka pusē. Bērns svarīgāks par vecāku vēlmēm.
tiesi ta! U ja labs tevs, bet pavieglas uzvedibas mamma drosak a tevu berniem.
30.04.2017 18:08 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Rīdziniece, tavs marasms mani neinteresē. Es runāju par tiesas praksi, kāda tā ir mūsdienās. Likums nostājas bērna pusē, nevis kāda aizvainota vecāka pusē. Bērns svarīgāks par vecāku vēlmēm. Un, ja nav pamatota iemesla atņemt bērnu mātei un ja bērns pats nepauž savu gribu, tad bērna interesēs tiek atzīts palikt pie mātes. Labprāt tev vispār neatbildētu uz tādiem murgiem, bet negribas, lai autore sabīstas no jūsu "viena tante teica" viedokļiem.
30.04.2017 18:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Šajā situācijā neviens mātei bērnu neatņems tikai tāpēc, ka vīrietis tā sagrib
Ne, tagad vairs nav PSRS laiki kad visa vara tikai matem un tevs nekas nav. Ari teviem ir lidzvertigas tiesibas uz bernu. Oki ja ir lmazie lidz 3 gaduniem tad ja mammu vajag 24/7 , bet te ja tev s ir adekvataks tad labak ar tevi ikdiena dzivot ja berni palielaki.
30.04.2017 18:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es arī šo nesaprotu - 50/50 ir vissliktākais variants bērniem, tā vazāšanās no vienas mājas uz otru. To laikam izvēlas tikai tie, kas par bērnu labklājību vispār nedomā. man ar ta liekas.
30.04.2017 18:00 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Raven, jābūt ļoti lielam iemeslam, lai šķirtu bērnu no mātes tiesas ceļā. Mātei jābūt dzērājai vai tml, jārada bīstami apstākļi bērnam, ko var pierādīt. Vai, ja bērns pats izvēlas dzīvot pie tēva un pauž savu vēlmi pats. Šajā situācijā neviens mātei bērnu neatņems tikai tāpēc, ka vīrietis tā sagrib
30.04.2017 17:59 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Pēc tavas loģikas laikam bērniem būtu jādzīvo tikai pie vīra, lai es viņus neredzu vai tikai pie manis, lai vīrs nesatiek-stulbums!

Es arī šo nesaprotu - 50/50 ir vissliktākais variants bērniem, tā vazāšanās no vienas mājas uz otru. To laikam izvēlas tikai tie, kas par bērnu labklājību vispār nedomā.
30.04.2017 17:58 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es visas lapas lasīt negribēju.
Teorētiski viņas bijušais vīrs varētu pārdomāt, paņemt bērnus pie sevis, kā rezultātā viņai vēl būtu jāmaksā alimenti bērnu tēvam.
un pareizi daritu, te es butu viriesa puse.
30.04.2017 17:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits