Paternitātes lietas

 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Sveikas! Iespējams te ir kāda zinoša portāla lietotāja paternitātes jautājumā, varbūt pat pati kam līdzīgam ir gājusi cauri. Tātad stāsts īsumā tāds-Esmu precējusies, 2 bērnu mamma. Pirms kāda laika man bija romāns ar vīrieti, kurš arī ir 2 bērnu tēvs, oficiāli precējies. Visa šī rezultātā esmu stāvoklī,jau rit otrais grūtniecības mēnesis. Abortu netaisīšu, tas ir izslēgts. Viss ir izstāstīts gan manam vīram, gan bijušā sievai. Sapratu, ka ar vīru pēc kā tāda dzīvot kopā nevaru, arī ar bijušo nē, jo negribu būt nākamā, kuru krāps. Sākumā viss bija labi-bijušas teica, ka labprātīgi atzīs paternitāti, taču tagad ir pagājuši 2 mēneši, viņš atkal ir atgriezies pie sievas un abi ir izdomājuši, ka paternitate atzīta netiks. Liels juceklis, bet gribētos zināt viedokli un padomu. Zinu, ka sākumā par bērna tēvu tiks ierakstīts vīrs, par cik esam oficiāli precējušies, bet kas tālāk - vajag apstrīdēt paternitati un vēlāk atkal atzīt paternitati otram plus prasīt uzturlīdzekļus?
28.04.2017 21:08 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Beibe. Marta, var jau, iespējams, arī laimīgi dzīvot pēc krāpšanas, tas jau laikam no cilvēkiem atkarīgs, bet atkarīgs arī kāda bija krāpšana-vienā raidījumā bija šis temats un sieviete teica, ka vēl piedotu fizisku krāpšanu-tikai sekss pēc kāda pasākuma un viss. Bet morālo nepiedotu, kad kopā ar kādu esi plānojis nākotni, dalījies ar saviem sapņiem utt. Bet ja vēl bērns pa vidu visam-nu nezinu, nezinu!!!

Pārskrēju pāri diskusijai un izklausās, ka autore ir 21 gadu veca un saskatījusies visus iespējamos seriālus un no tiem ietekmējas. Tas, ka saka kādā sarunu šovā kaut ko, nenozīmē, ka tava nākošā bērna tēvs un viņa sieva rīkosies pēc šova scenārija.
Situācija ir briesmīga esošajiem bērniem, bet novēlu paļauties uz savām domām, jūtām un instinktiem, nevis vadīties pēc šoviem un seriāliem, citādi, ar šo pāva pārliecību, vari palikt pie sasistas siles.
02.05.2017 13:35 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Saprotu, ka ir kategorija cilvēku, kam patīk uzmesties par soģiem citu cilvēku dzīvēm, bet nu te dažas tādas pērles:-D
Manuprāt sievietei pats pazemošākais ir bērni no dažādiem tēviem!

Es ceru,ka tikpat bargi un tikpat asu nosodījumu vēršaties arī pret savām tantēm, mammām, draudzenēm, kurām nav izdevusies pirmā laulība un apprecējušās otru reizi, dzemdējot bērnu no cita vīrieša.
Konkrēto situāciju nekomentēšu. Tāpat jau daudz lapu pierunāts.
02.05.2017 12:47 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Un ko no taadas padibenes kaa autore var veeleties? Dziivot kopaa saakusi 15 gadu vecumaa... 15 gadu vecumaa 9.klase jaabeidz un jaastaajas vidusskolaa, nevis jaauzsaak kopdziive. Kura normaala maate to pieljautu? Un seksuaalaas attieciibas Latvijaa legaalas ir no 16 gadu vecuma, ja kas. Intelekts spiezhas aaraa pa visaam malaam - kaut kaads padsmitgadnieces naivums visos jautaajumos. Plus dubultaa moraale - embrija likvideeshana esot greeks, savukaart draashanaas ar ar preceetu viirieti, pashai esot preceetai, tas kaa nospljauties. Un, jaa, uz iisaaku vai ilgaaku laika posmu dziive tiks samaitaata VISAAM iesaistiitajaam personaam, neviens te nedramatizee,vienkaarshi konstatee faktus. Kaa no mezha izliidusi vai arii sievieshu seriaalus paarskatiijusies - klasika, miiljaakaa sieva ragana, miiljaakais grib beeeeeerninju un pavisam noteikti shkjirsies un precees lielisko autori ar vinjas abaam piekabeem. Tikai realitaate ir tada, kaada taa parasti ir dziivee nevis kaa seriaalaa. Un tagad tas pats - jau atkal scenaarijs saplaanots, kaa viss notiksies :-D Kaads naivums. Skaties, ka neapdirsies, visvaroshaa buutne, ar savu plaanu.
Un shajaa teemaa piekriitu Riidziniecei, shii buutne pavisam noteikti uztaisiis pa beerninjam no katra, kursh atstieps lakstus paaris reizes un paiidees, ka veelas beeeerninju. Kaa arii sarazhotie beeeerninji tiks meetaati apkaart bez normaalas gjimenes. Plus tiks jauktas gjimenes un tad pateetiski breekts, ka liidzautoriem arii jaauznjemas atbildiiba. Pashai par savu kaaju virinaashanu nekaada atbildiiba nav jaauznjemas? Pirms auroshanas par liidzatbildiibu, buutu jaatjeedz, ka dzemdee sieviete nevis viirietis, viss, ko sliktaakajaa gadiijumaa var dabuut no viiriesha-tie ir alimenti, ar varu sevi un savu bastardeenu miileet nepiespiediisi. Cuukojas ar divu gjimenju dziiveem taadaa pashpaarliecinaatiibaa - forumam te galvinja buutu jaaglauda shai pakliidenei? :-D
02.05.2017 09:13 |
 
10 gadi
Reitings 1500
Reģ: 17.01.2013
Palasiju diskusiju un sākumā domaju, ka nekometēšu, bet nu iet jau par traku, meitenes tik personiski uztver šo situāciju un tik bargi izsakās, it kā tas notiktu ar viņu vīriem.
dzīve nav tikai melna vai balta un šis gadījums nav norma, tomēr iesaistīti bija abi un ir nevietā teikt, ka autore čakarē 9 cilvēku dzīves- viņa nevienu nenogalināja, bērni nav zaudējuši vecākus un ja vecāki kopā nav bijuši laimīgi, tad labāk, lai veido dzīves atsevišķi. Nevar vainot autori pie tā, ka visi četri iesaistītie pieaugušie, nebija laimīgi savā dzīvē, viss, ko viņa izdarija- iekustināja to visu, ko pārējie izlikās neredzam. Reizēm lasot rodas sajuta, ka daudzas šeit pašas kā mazi bērni, kas situāiju nespēju (negrib) izprast, tikai atradušas kādu, ko tiesāt.
Autorei iesaku ignorēt šo diskusiju, jo sievietes pret citu sievietei nekad nebūs objektīvas un atsaucīgas.
01.05.2017 11:57 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Palasīju un nevarēju vien nobrīnīties par autores nesatricināmo pārliecību par nākotni, par to, ka visu laiku varēs uz viņu paļauties, gan finansiāli, gan ar bērnu pieskatīšanu. Situācijas mainās pa mēnešiem, kā var zināt kas būs pēc 5 gadiem, bērna tēvam varbūt būs cita ģimene, kas būs prioritāte, varbūt viņš dzīvos citā pilsētā. jebkurā gadījumā jārēķinās ar iespēju, ka būs jātiek galā ar visiem trijiem vienai.
01.05.2017 10:18 |
 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Savu ģimeni jaucu gan-vainīga! Bijušā ģimeni par ģimeni grūti nosaukt bija tajā laikā, bet pat ja tā būtu superlaba, tad tādu nevarētu izjaukt un es nebiju pirmā, kas izrādīja iniciatīvu mūsu romānam, bet tas nu tā. Un kāda vēl izsargāšanās ja abi gribējām bērnu? Hello, nevajag man te piešūt visādas lietas.
30.04.2017 23:45 |
 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Jā, bērni ilgāku laiku pavadīs pie tēva. Jau tagad pavada, jo es biežāk esmu darbā nekā mājās-tāds darbs, bet vīram ir sava firma, pats sev priekšnieks un pats sev nosaka darbalaiku-kad grib, tad aizbrauc, bet ja grib var vispār nebraukt. Par uzturlīdzekļiem mums ir noruna, kad katrs dod tik cik var un loģiski, ka vīrs var dot vairāk, jo viņa ienākumi ir aptuveni 4 ja ne 5 reizes lielāki par manējiem.
30.04.2017 23:21 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Zato tu aktivi metiss eksa jaukt savu un citu gimeni, pat izsargaties neprati. 30 it gadu vecuma ko tadu sasstradat ir jabut ipasi stulbai.:-P
30.04.2017 23:18 |
 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Trollene rīdziniece, man mamma prot lietot datoru pat 10x labāk kā tu, jo darbs viņai ir vistiešākajā veidā saistīts ar datoriem. Varbūt arī citos portālos sēž cilvēki pēc 40,bet lai tik aktīvi mestos iekšā visās diskusijās, gandrīz katrā kaut ko iekomentēt un uzbruktu citiem lietotājiem-tas pa spēkam tikai retajam :-D
30.04.2017 23:15 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
KattyPerry, es saprotu, ka viņiem ir tēvs, bet tā kā jūs plānojat dalīt laiku uz pusēm, tad būs brīži, kad mājās tu būsi viena ar trim bērniem. Tas varētu būt grūti, it īpaši pirmajos mēnešos, kad piedzims mazais. Vai arī tad bērni ilgāku laiku pavadīs ar tēvu? Tādā gadījumā tev vajadzētu dot uzturlīdzekļus bērnu tēvam, ja pie viņa bērni pavadīs vairāk laika.
Ceru, ka tev būs līdzās draudzenes un/vai ģimene, kas palīdzēs, jo viegli nebūs.
Vēlu izturību, jo tu sev esi sākusi ne to vieglāko ceļu.
30.04.2017 22:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tu jau ari klusti nuge, ka tik piekastities un uz kaski pavilkt. Un saki pirma, es tevi vispar neiztiktu, bet ne tev tak est prasa citi.:-D:-P
30.04.2017 20:48 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Kur es kādam kaut reizi esmu šeit noteikusi kaut vienu diagnozi, ja reiz saki, ka es to daru nemitīgi? Un kur tā ir tagad? Es skatos, ka šeit sākas tas pats variants, kā bija Tev ar Apple_pie, kur Tu viņai visus grēkus piešuvi. Izdomā ko labāku, Tu esi kļuvusi pārāk paredzama, čau!
30.04.2017 20:46 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
. Bet te runa iet par Tavu prātiņu, kuru es apšaubu.
runa neiet tai navkaju, bet kas tru tada esi lai kadam te noteiktu diagnozes nemitigi? Arste savu mentalo veselibu, gar citu tev nav it nekada dala. :-P
30.04.2017 20:38 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tiesam daza laba nemitigi izcel ko dara citi, bet ka pasas te lamajs un izpauzas jau neredz!
30.04.2017 20:37 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Galvenais ir izcelt to ko citi dara un saka, cik vēl citiem ir gadu utt. Bet te runa iet par Tavu prātiņu, kuru es apšaubu.
30.04.2017 20:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu ja reiz min vecumu, tad ari runajam ar vecumu nevis temu . Nu ja ir tik liela velme par to runat ka nemitgi atkarto :-D;-)
30.04.2017 20:19 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nu un ko vecums nemitigi jamin ? Tad informeju ka minkuns un kumu ir vecakas par mani.

Nu lai tak min !Kā tāds mazs bērns, viņš man iesita, a viņš mani pagrūda,bet tu pateici,ka esmu muļķe,a tu ,ka esmu skopule:-D
30.04.2017 20:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu un ko vecums nemitigi jamin ? Tad informeju ka minkuns un kumu ir vecakas par mani.:-P
30.04.2017 20:11 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
un ja foruma tagad esam trs dams ar palielu vecumu, visvecaka ir kumu vinai 64 gadi. Ta ka ja par pensijam tas pie vinas jagriezas jajauta.

Pričom Tu kumu te jauc? Nu un ,ka viņa vecāka pa tevi! Es ievēroju,ka šī nav vienīgā diskusija kur viņu piemini.:-/
30.04.2017 20:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
velreiz trollen, umu te ari aktrivi komente vinai 64gadi, Minkunam ari vairak gadu ka man! Nu un? aclis 80%kundzes vi
velreiz trollen, Kumu te ari aktivi komente vinai 64 gadi, Minkunam ari vairak gadu ka man! Nu un? cali 80%kundzes ..laboju :-D
30.04.2017 20:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits