Paternitātes lietas

 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Sveikas! Iespējams te ir kāda zinoša portāla lietotāja paternitātes jautājumā, varbūt pat pati kam līdzīgam ir gājusi cauri. Tātad stāsts īsumā tāds-Esmu precējusies, 2 bērnu mamma. Pirms kāda laika man bija romāns ar vīrieti, kurš arī ir 2 bērnu tēvs, oficiāli precējies. Visa šī rezultātā esmu stāvoklī,jau rit otrais grūtniecības mēnesis. Abortu netaisīšu, tas ir izslēgts. Viss ir izstāstīts gan manam vīram, gan bijušā sievai. Sapratu, ka ar vīru pēc kā tāda dzīvot kopā nevaru, arī ar bijušo nē, jo negribu būt nākamā, kuru krāps. Sākumā viss bija labi-bijušas teica, ka labprātīgi atzīs paternitāti, taču tagad ir pagājuši 2 mēneši, viņš atkal ir atgriezies pie sievas un abi ir izdomājuši, ka paternitate atzīta netiks. Liels juceklis, bet gribētos zināt viedokli un padomu. Zinu, ka sākumā par bērna tēvu tiks ierakstīts vīrs, par cik esam oficiāli precējušies, bet kas tālāk - vajag apstrīdēt paternitati un vēlāk atkal atzīt paternitati otram plus prasīt uzturlīdzekļus?
28.04.2017 21:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Butu jau labi ja iiktu aizdomaties. Un nedomat ka pie savam problemam var vainot nevis sevi, bet visu pasauli.
29.04.2017 17:56 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Reģistrējos te jau sen, ik pa laikam diskusijas palasīju profilā neieejot,

Vot kā var atcerēties,ja ik pa laikam te diskusijas palasa un tak teica ka te ir opcija "aizmirsu paroli":-)
29.04.2017 17:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Virietsi protams kretins, bet tas jau apriori bija skaidrs jo krapj sievu! Ok iemilies tad pasaki godgi un ej prom,nevis ilgstosi krap un milakajai percetai divu bernu matei uzrazo bebi! Un seksot ar milako neizsargaties, bet ar viru paraleli seksojo izsargaties, nu ir jabut sievetei slimai ar galvu!
29.04.2017 18:01 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Ja profils būtu tiko izveidots,tad arī būtu trollis,ja pirms vairākiem gadiem,tad arī:-D,cik ilgi te jābūt,lai nebūtu trollis?
29.04.2017 18:05 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Lasot autores komentārus, nerodas iespaids, ka viņa uzskatītu radušos situāciju par ideālu. Man nepatīk krāpšana un neatbalstu, bet nav gluži arī tā, ka autore krāpj 'pa labi un pa kreisi' - protams, tas nav attaisnojums, bet, manuprāt, paredzēt, ka viņai būs 'entie' bērni katrs no sava tēva, ir mazliet pārspīlēti. Ja KattyPerry būtu mana meita, plaukstas noteikti nesistu priekā, bet, ja mana iedomu meita izdzītu savu meitu no mājas ārā ar trīs bērniem, tad tas gan man būtu daudz nepatīkamāk.
KattyPerry, ja izvēlies bērnu paturēt, es ieteiktu pakonsultēties ar juristu, īpaši, ja, kā saprotu, ar finansēm nav traki, jo jurists Tev sniegs precīzu info un ieteiks vieglāko (cik nu viegls var būt šāds process) variantu. Manuprāt, ja esi stāvoklī, mēģini maksimāli izvairīties no extra kreņķiem un negācijām. Turies!
29.04.2017 18:06 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
7 gadu laika vieniga si aktivitate autorei!!!!! 7 gadi!!!! u ja joprojam brins ka var atminetis kaut kadus forumus kur registrejies 7 gadus atpakal.....

Tikpat vēsā mierā tas var būt otrs profils kādai zināmakai cosmietei, kuru nav sanācis izmantot, jo izmantoja otru. No īstā profila tādu diskusiju taisīt būtu diezgan "interesanti", ņemot vērā komentāru saturu.
29.04.2017 18:12 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tikpat vēsā mierā tas var būt otrs profils kādai zināmakai cosmietei, kuru nav sanācis izmantot, jo izmantoja otru. No īstā profila tādu diskusiju taisīt būtu diezgan "interesanti", ņemot vērā komentāru saturu.
sis ir laika vispareizak. Aero ta padomaju pec rakstiabs stila un komentariem. Un ja atkal 2 bernu matee
29.04.2017 18:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
. No īstā profila tādu diskusiju taisīt būtu diezgan "interesanti", ņemot vērā komentāru saturu.
u derams no ista nedadomasies izspalut par skirsanos, un grutniecibu 2 menesi vinai vai cik tur ? :D
29.04.2017 18:18 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Ne gluži pa tēmu,bet izlasīju šo anekdoti par bērniem:-D
Reiz mātei piedzima 2 bērni viņa nezināja kā tos nosaukt un tādēļ deva pirmajam bērnam vārdu "Kas tev par daļu", bet otram "Smadzenes".
Kad "Kas tev par daļu" pieauga tad bija jāsāk skolas gaitas.
Skolotāja prasīja "Kas tev par daļu" kā viņu sauc un viņš mierīgi atbildēja - mani sauc Kas tev par daļu. Skolotāja saskaitās un aizsūtīja pie direktora. Viņš arī jautāja kā viņu sauc un Kas tev par daļu atbildēja ka tā viņu sauc. Direktors izsauca vecākus un uzdeva jautājumu
- Kā jūsu bērnu sauc?
-Kas tev par daļu
--Jums vispār smadzenes ir?
- Jā! Ārā smilškastē spēlējas:-D
29.04.2017 18:28 |
 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Neesmu ne zināma cosmo.lv lietotāja ar citu profilu,ne trollis, nekas. Šī diskusija jau tik tālu nonākusi, ka liek diskutēt par profilu īstumu vai neistumu. Briesmas. Jā, esmu tik ļoti dīvaina, ka 7 gadu laikā neko neierakstiju, jo nebija vajadzīgs. Un kā gan atceros, ka biju te reģistrējusies? Jo nekur citur izņemot facebook, draugiem.lv un te - neesmu! Aktīvi lietoju tikai Facebook. Com. Viss!
29.04.2017 18:30 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ja par temu pazina bijuso kretinuiensiedza uz uzturlidzekliem un sis pieprasija DNS kad vina ar bernu moneta nodeva analzies sis...pats to bija ieteicis attteicas ar argumentu ka tas esot kauns....ha ha ha tiesa tad bija jau laika tresa un bez vina DNS piesprieda maksat uzturlidzeklus . Ta ari pateica ka var ar policju vest uz DNS analizem bet ja reiz pats iesak un velak taisa cirku ka atsakas tad ....kaut ka ta tur bija. Jo bernam nav jabut svitrai teva vieta , ir jabut tevam dzimsanas aplieciba. Viss.
nauda ka teici tev ir, vareji jau sen nevsi et ko gudrot bet iet pie jurista konsulteties. PUNKTS!:-P
29.04.2017 18:46 |
 
Reitings 202
Reģ: 20.07.2015
KattyPerry,
ja situācija īsta, tad netaisnojies nevienam, labāk pajautā padomu juristam cālī http://calis.delfi.lv/forums/tema/18353007-vaica-un-sanem-juristes-atbildes-par-gimenes-tiesibam/, te tāpat redzi, ka diskusija sen ir aizvirzījusies no galvenajiem jautājumiem par paternitāti.
29.04.2017 18:50 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es jau 1.lapā atbildēju uz autores jautājumu. Ir tiesa un DNS analīzes caur tiesu. Ja nezini, kā uzrakstīt prasību tiesai, kur iet, ar ko sākt, vari aiziet pakonsultēties uz Bāriņtiesu, tas ir viņu darbs.
29.04.2017 18:53 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Par tevu, piedziks mazais sudzi tesa, pieparsi DNS. Negribes labpratigi piespiedis. Un ja kas butu jauki ja ir ieradijumi ka esat bijusi tuvi. Foto, sms, fb sarakstes, draugi kas redzejus tas lietu vienkarso. Vismaz minimalo uzturlidzeklu summu sanemsi. Tagad laikam 120 euro? Tacu ar cipariem varu kludites isti nezinu. Ja vins bezdaebnieks maksas valsts. Ari cali tiesam pareizi sak jauta, bet neko jaunu tev nepateiks.
29.04.2017 18:54 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es jau 1.lapā atbildēju uz autores jautājumu. Ir tiesa un DNS analīzes caur tiesu. Ja nezini, kā uzrakstīt prasību tiesai, kur iet, ar ko sākt, vari aiziet pakonsultēties uz Bāriņtiesu, tas ir viņu darbs.
tiesi ta, lasiju ka sen bija ieteikts ka rikoties . Viss ne vairak te nevar ieteikt. Ar varu milet tevu diemzel nevar piespiest.
29.04.2017 18:55 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Bērna tēvs bija vīra brālis. Ne vīrs, ne mīļākais. Šie tur kaut kādas dažas reizes bija kopā.
Man vienai draudzenei tā bija. Bet, viņa ļoti izmisīgi gribēja to sīci piešūt savam mīļākajam!!!:-D:-D:-D
29.04.2017 19:34 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.01.2015
Autore turies! Un paņem to kretīnu pie olām tā kārtīgi (ar juristu palīdzību). Tev nav vienai pašai jāuzņemas atbildība par divu cilvēku lēmumu sekām.
.
Nespēju saprast kādēļ tik daudz sievietes izmisīgi cenšas atbrīvot vīrieti no atbildības, pa tēmu, "pati vainīga", "taisi abortu", "neprasi alimentus", "neprasi ierakst dzimšanas apliecībā", u.c. šeit izskanējušie apalvojumi. Nelabi paliek lasot. Tā jau tie jākļi, kas ne par ko neatbild tik meklējas, rodas. Sabiedrība, tai skaitā cosmo krējums, tādus rada.
.
Un tām kas piesauc abortus gribētos pajautāt : jus pašas esat stāvoklī bijušas? Ir ļoti viegli paziņot ka es jau nu gan ietu pie ărsta, lai tas ar mazu urķīti man no dzemdes izkasīta embriju, kamēr realitātē tas nekad nav bijis aktuāli. Es esmu 100% par sievietes tiesībām izvēlēties, bet nu tā gudrā dir*ana par abortu, lai visiem iesaistītajiem atvieglotu dzīvi, ir vienkārši pretīga.
29.04.2017 22:18 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Lemuur, es sapratu, ka "neprasi ierakstu dzimšanas apliecībā" bija domāts ne dēļ atbildības noņemšanas vīrietim, bet kā ieteikums, lai bērnam vēlāk, kad izaug liels, šis vīrietis, kurš negrib tagad bērnu atzīt, nevarētu pieprasīt viņu uzturēt vecumdienās. Nezinu, cik tas ir reāli, bet man likās, ka vismaz tas konkrētais ieteikums bija vairāk izteikts, domājot par bērna interesēm, nevis vīrieša.
29.04.2017 22:30 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Es kko nesapratu (slinkums lasīt 8 lapas) - tas bijušais piekrita kopā ar autori taisīt bērnu, kamēr viņi abi vēl ir precēti ar otrām pusēm? Un 2 mēnešus pēc tam pārdomāja un pateica, ka bērnu tomēr negrib?
29.04.2017 22:40 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.01.2015
Pasadena, man grūti iedomāties, ka bērna interesēs būtu būt bastardam, protams, mūsdienās neviens tā nesaka, bet neticu, ka ir daudz bērnu, kas izvēlētos svītriņu dzimšanas apliecībā, neatkarīgi no tā vai tēvs mīlošs vai nē un sievietei, manuprāt, tas ir ārprātā pazemojoši...
Tas par to uzturēšanu vispār ir kaut kāds urbānais mīts. Šermuļi skrien pār kauliem iedomājoties par visām vientuļajām mātēm, kas dzīvo reālā nabadzībā un vienas velk bērnus, jo kaut kādā forumā kaut kāda anonīma bāba ir stāstījusi šausmu stāstus kā viņas draudzenes māsas paziņas brālēnam tagad jāuztur savs tēvs, jo māte neapdomīgi pieprasīja alimentus. Cik reāli procentuāli no alimentu piedzīšanas gadījumiem šādas situācijas izveidojas to gan neviens forumos nestāsta. (e)
29.04.2017 22:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits