Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Paternitātes lietas

 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Sveikas! Iespējams te ir kāda zinoša portāla lietotāja paternitātes jautājumā, varbūt pat pati kam līdzīgam ir gājusi cauri. Tātad stāsts īsumā tāds-Esmu precējusies, 2 bērnu mamma. Pirms kāda laika man bija romāns ar vīrieti, kurš arī ir 2 bērnu tēvs, oficiāli precējies. Visa šī rezultātā esmu stāvoklī,jau rit otrais grūtniecības mēnesis. Abortu netaisīšu, tas ir izslēgts. Viss ir izstāstīts gan manam vīram, gan bijušā sievai. Sapratu, ka ar vīru pēc kā tāda dzīvot kopā nevaru, arī ar bijušo nē, jo negribu būt nākamā, kuru krāps. Sākumā viss bija labi-bijušas teica, ka labprātīgi atzīs paternitāti, taču tagad ir pagājuši 2 mēneši, viņš atkal ir atgriezies pie sievas un abi ir izdomājuši, ka paternitate atzīta netiks. Liels juceklis, bet gribētos zināt viedokli un padomu. Zinu, ka sākumā par bērna tēvu tiks ierakstīts vīrs, par cik esam oficiāli precējušies, bet kas tālāk - vajag apstrīdēt paternitati un vēlāk atkal atzīt paternitati otram plus prasīt uzturlīdzekļus?
28.04.2017 21:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu būsim godīgi līdz galam, kājstarpe ir abiem gan vīram, gan mīļakaiNezinu, bet es nespētu tādu nedz pieņemt, nedz piedod, tā ir nodevība no vīrieša puses. Mīļākā, lai kā tur būtu, bet nav nodevusi sievu, bet vīrs gan. Nezinu, bet es tādu vīru itriektu ar visām viņa pekelēm ārā.
ja uz to cer ari milakas paarsti, bet ja ta nenotiek noliek to sievu. ja virs amet gimeni, atri milakas savac to veci sev tur nav nekad pretigi.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
03.05.2017 14:36 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Manam topošajam vīram ir 40 un viņš ir bez bērniem. Citus vīrus meklēt neplānoju.
:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O
03.05.2017 14:36 |
 
Reitings 30
Reģ: 22.03.2017
Rīdziniece
Nu tu gan te visu vienā čupā jauc:) Tas ka sieva ir īpatnēja, ok, bet sieva nu jau nekādi nebūs radiniece topošajam bērnam, gēni pa gaisu nenododas:) Un vispār man liekas, ka nav īsti korekti apspriest nedzimuša bērna gēnus, tā ir sava veida zākāšana. Manuprāt, vajadzētu novēlēt autorei labu veselību un vieglas dzemdības, bet nevis viņai te kaulus pārmalt. Nu nav voņa tā jau smīdošā situācijā. Dotajā brīdi nav vairāk svarīgi, kāpēc tāda situācija ir izveidojusies, jo vainīgi ir visi, gan vīri, gan sievas, gan mīļākie. Bet ir pieteicies bērns, dzīva radība, un nevienam no mums nav tiesību kaut ko pārmest.
03.05.2017 14:40 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Berni tas gimenes gan bus pusbrali un pusmasas. U berniem bus ari tas sievas geni!;-)
03.05.2017 14:41 |
 
Reitings 30
Reģ: 22.03.2017
Rīdziniece
Nezinu, cer vai necer mīļākās uz to veci, godīgi-pilnīgi pofig. Bet tādā sajūta, ka vecis ir tāda kā trofeja, kas dodas no rokas rokā:):) Pats tāds balts un pūkains, viņš jau neko, tik visas citas:):) Un sievietes cīnās par to nabaga jēriņu, kurš dzīvē nomaldījies svešās gultās:)
03.05.2017 14:42 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tā ir sava veida zākāšana.
taja gimene ir berni, taad vina ir mate unkaut kada milaka vinu te nemitigi zakaa. Tas luk ir anormali, ta ka;-)
03.05.2017 14:43 |
 
Reitings 30
Reģ: 22.03.2017
Rīdziniece
Jā, bet par to būtu pirmāmkārtām jādomā vīram, vai ne??:) Nu ne jau mīļākai jācepas par svešu sievu. Saproti, nezkāpēc mūsu laikos vīrietis ir padarīts par nevainīgu cietēju, jo viņš jau neko, nejauši paslīdēja kāja/viņu pavedināja, bet viņs jau nu nekādā gadījumā negribēja. Jāsaprot ir viens, ka vīrietis piedalījās visā šajā situācijā, domāju pat vēlvairāk viņš izprovocēja šo situāciju, tāpēc arī atbildība ir jānes viņam tajā skaitā.
03.05.2017 14:47 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu visn nedoma, vinam vienalga. Vins no jumts leks leja atre ari ta ka bara aita darisies? saavs galvas nemaz nav?
03.05.2017 14:48 |
 
Reitings 30
Reģ: 22.03.2017
Rīdziniece
Berni tas gimenes gan bus pusbrali un pusmasas. U berniem bus ari tas sievas geni!
Nu kā mīļākās bērnam varbūt sievas gēni???
03.05.2017 14:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vianm bus purbrali un pusmasas ar to abu vecauku geniem, tatad pusbralim galigi nefeini geni
03.05.2017 14:50 |
 
Reitings 30
Reģ: 22.03.2017
Rīdziniece
sorry, tava pozīcija man nav saprotama. pastāsti, kāda tā ir??
Piemēram, es uzskatu, ka primāri ir vainīgs vīrs, kas ir krāpis sievu, kas ir pavedinājis mīļāko, un kas ir uztaisījis bērnu ārpus ģimenes-tātad viņš par to nes atbildību, šajā gadījumā uzturlīdzekļus.
03.05.2017 14:52 |
 
Reitings 30
Reģ: 22.03.2017
Rīdziniece
Vianm bus purbrali un pusmasas ar to abu vecauku geniem, tatad pusbralim galigi nefeini geni
Kāda starpība kādi gēni būs pusbrālim??:) Vai tad tu savus radus tāpat revidē, kuram gēni švakāki met ārpus sava lauka??:)
03.05.2017 14:53 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Esli suck....nezahocet un kabelja nesvkocet. ;-) Ja autore butu goda seksi atteiktu,vai vismaz bernu nepalanotu. Vina tacu netiak izvorata? J redzi viesa viedokli te nevara izlasit, un nav normali ka visas bumbas uz visiem citiem bet autorite tads zini negelitis izvartais , pavestais ar varu, ideala, godiga pamesta.
03.05.2017 14:55 |
 
Reitings 30
Reģ: 22.03.2017
Rīdziniece
Protams bērnu taisa divi cilvēki, tas ir fakts. Tāpat arī diviem cilvēkiem ir jāuzņemas atbildība, tas arī ir tikai loģiski. Neviens nav rakstījis, ka autore ir ideāla. Starpcitu, lielākajā daļā diskusijas, vispār nebija nevārda par to vīrieti, tāpēc tev nemaz nav pamata uzskatīt, ka vīrietis ir nolikts gar zemi, bet autore ir pacelta spārnos.
Tu nesaproti vienu lietu, ir jau gatava situācija, un nemaz nav svarīgi, kas un ko pavedināja, jo abi bija attiecībās un ne jau vienvien reizi. Rezultātā ir pieteicies bērns, abiem ir jānes atbildība, tajā skaitā arī likuma ietvaros.
03.05.2017 15:00 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Es teicu, ka vairs neiesaistīšos, bet es nevaru, rēcu :D :D KĀ šim bērnam, kas tapa ar mīļāko un precēto vīrieti, var būt precētā vīrieša sievas gēni?? Pusbrālis, pusmāsa ir šajā gadījumā kopīgs tēvs, dažādas mātes, tur nevar būt citas mātes gēni piejaukti, tad jau pēc tādas loģikas jau esošajiem bērniem nodosies šīs mīļākās gēni, jo viņas bērns taču būs pusbrālis, pusmāsa. :D :D :D Jau esošo bērnu gēni nodotos tad, ja viņi nodarbotos ar seksu ar to sievieti, nevis viņu tēvs.
Nu tiešām..... Kā līdz kam tādām var tikt?? 8-)
03.05.2017 15:05 |
 
Reitings 30
Reģ: 22.03.2017
Meowth
Neesi vienīgā, kas par to rēca:):) Es ar lasīju un mati stāvus sākumā cēlās;) Bet nu redz gadās arī tā...:)
03.05.2017 15:07 |
 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Nikola, vienkārši ir lietas par ko esmu 100% pārliecināta! Pat ja vīrs dzīvotu citā pilsētā, tad bērni dzīvotu pie viņa, jo gan vīrs, gan bērni tā gribētu vairāk! Jau no laika gala ir sanācis, ka vīrs ar bērniem pavada vairāk laika kā es un tā kā mums ir dēli, tad kopā viņi dara visādas puišu lietas. Mamma viņiem otrajā plānā.
DieKleineHexe, ar visu kopā dzīvošanu kopā pabeidzu gan 9.klasi,gan vidusskolu un augstskolu, kā arī labu darbu dabūju, tā kā vari neuztraukties. Tas no cilvēka atkarīgs - ne vienmēr tas, ka agri sāk kopdzīvi, nozīmē to, ko pamet skolas utt. Un arī sekss man pirmoreiz bija 16 gadu vecumā, atslābsti!!!
04.05.2017 11:35 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nja ,varbūt vēl bērns būs līdzīgs vīra sievai un kādu dienu vīrs ar mīļākās bērnu ietu pastaigā un satiktu kādu paziņu un teiktu,vai Tu neteici,ka tev ar sievu bērns piedzima,a vīrs bet tas nav sievas bērns:-D:-D
04.05.2017 17:21 |
 
Reitings 88
Reģ: 20.08.2016
Incītis ar Rīdzinieci varētu palūgt nākamreiz, līdzīgā situācijā, pāriet uz privātu saraksti, reāli aptuveni pēdējās 3 lpp pierakstījāt vien jūs divatā, turklāt pa lielam ne par konkrēto autores situāciju :D Nē nu man jau bija interesanti iepazīties Incīša viedokli, uzskatiem, taču es vēlējos izlasīt dažādus viedokļus par topika tematu, diemžēl man pietrūka pacietības tīt atpakaļ, turklāt ieslēdzot piemēram 14lpp Rīdziniece līdzīgā stilā aktīvi diskutē jau ar kādu citu. Diemžēl Rīdzinieces tekstus ir tiešām grūti izlasīt, ir jāpiepūlē acis un smadzenes kā krustvārdu mīklā vai Rēbusā. :D
04.05.2017 20:43 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Jau 16 gados?
07.05.2017 11:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits